Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
10. bře 2010

sukub koukala jsem na net a tam je:7den od početí 0-5
14dní 3-426
Jináč Juvi tfuj tfuj na dnešek 🙂

b.e.r.u.s.k.a
10. bře 2010

Holky chtěla jsem se zeptat nemáte některá zkušenosti s tím,že poslední dobou se mi stává,že po styku krvácím,ale do rána to je dobré a nic.Tak nevím snad to zase není nic vážného. ☹

stephanie
10. bře 2010

beru, určitě si zajdi na gyndu!!!!!!!!!!!!!!!!

b.e.r.u.s.k.a
10. bře 2010

no já jsem objednaná koncem března k Machačolvi,tak se ho na to zeptám,jen sonduji,zda nemáte některá s tím zkušenosti

stephanie
10. bře 2010

moje švagrova to taky měla, ale ani nevím, co ji zjistili...pak to nějak přestalo...

b.e.r.u.s.k.a
10. bře 2010

no snad nic vážného ☹ jináč mě trefí

stephanie
10. bře 2010

no beru určitě to je znak toho, že není něco v pořádku, tak si raději zajdi co nejdřív

b.e.r.u.s.k.a
10. bře 2010

Stephi díky,už jsem napsala Machačovi a uvidím co mi odpoví,zda počkat do konzultace nebo přijít dřív.Já nemůžu být v klidu. 😢

stephanie
10. bře 2010

však uvidíš, co ti napíše, dobře jsi udělala...pak dej vědět, co napsal 😉

b.e.r.u.s.k.a
10. bře 2010

díky Stephi,dám vědět 😉

teddyna
10. bře 2010

ježíš,čerti-to budeš mít malýho mamuta na svou drobounkou postavu!!!!kurnik,mu domluv-musí příkazy plnit ještě před startem 😀
beruško,krvácíš po styku?tak to já se stýkám s tím,kde jsou ve slevě pleny a stýkám se s doktorama od vojtíška.jinej styk neznám-on nějakej ještě existuje?? 😎

zuzka72
10. bře 2010

Holky tak kočárek je doma a je božííííí, jen ho musím složit a nafotit, takže fotky zítra. 🙂
Kvete mi naráz 7 orchidejí, heč a vůbec se o ně nestarám. 😉

asmeena
10. bře 2010

teddy: ty jsi číslo, jsem čekala co z tebe o tom styku vypadne. 😀
zuzi: na fotečky se už těšíme a orchideje jsou parádní, manžel je velký pěstitel a taky mu to pořád kvete a na mých se akorát tak tvoří nové listy - ach jo. Asi jim málo zpívám.

b.e.r.u.s.k.a
10. bře 2010

teddy,teda ty jsi 😢

beras
10. bře 2010

Berusko 😉 ,může to být zánět na čípku,nebo tam na něm můžeš mít vřídek a ten krvácí.Ale rozhodně s tím jdi 🙂

sukubka
10. bře 2010

ahoj holky jsem u tchyne na netu protože nám shořel notebook tak tu asi dlouho nebudu!asmenko psala jsem ti na mobil abys mi kdyztak podavala info.jsem na umření,naštvaná co já budu bez netu dělat?

b.e.r.u.s.k.a
10. bře 2010

Díky beras,vzpomínám si že už jsem jednou ten zánět na čípku měla,ale to jsem krvácela i během dne.No uvidím co my napíše Machač.
Sukub hlavně ty taky podej info 🙂

sukubka
10. bře 2010

neboj berus podám,ted manža ten notebook zkouší opravovat s tchánem tak je to jak pat a mat tak uvidíme ale asi nepojede.budu podávat info po asmen

b.e.r.u.s.k.a
10. bře 2010

to jsem zvědavá jak to bez něj vydržíš 🙂

sukubka
10. bře 2010

nevydržím 😀 manža mě to taky říkal 😀 říkala jsem mu že jestli notbuk spraví tak je zlatej!!!!
berus a pak dej vědět co ti napsal Machač jo?kdycky kdyžtak zajdu k tchýni nakouknout!

teddyna
10. bře 2010

beruš,a nemůžeš mít třeba překrvenou sliznici?taky by to třeba bylo vysvětlení.ale samozřejmě lékař ti řekne.doufám,že ses neurazila???hele,čertina nikde-že by???
dneska má vojtík 4 měsíce,děsně to letí a je nějakej chraptivej-tad dávám kyslíkový stan a když to nehelfne,tak v pátek k mudře

sukubka
10. bře 2010

teddy to fakt letí,pamatuju si jak ste byli v nemocnici a měli strach aby přibíval je to hrůza fakt!

teddyna
10. bře 2010

sukub:ani nemluv.jak si na to vzpomenu jaká byl malá žížalka...dneska má 5390g

asmeena
10. bře 2010

tak vám jdu napsat, že mi psala sukub, že jim zhořel noťas, ale už jdu s křížkem po funuse, protože vám to sama sukub napsala.

sukubka
10. bře 2010

asmenko 😀

sukubka
10. bře 2010

asmen prosím ty se ted nějak flákáš že?a as tys testila od kdy?a mamtestem?a kdy jsi měla // ?myslím 9den po ET že?předtím nebyl ani duch?

asmeena
10. bře 2010

já jsem poprvé zkusila 8 dní po ET odpoledne tím reprofiťáckým a nebylo tam nic a ráno 9 dní po ET jen duch strašně těžce viditelný, tak jsem testla odpoledne a už byl viditelnější. Jinak jsem potom používala jen mamatesty.

asmeena
10. bře 2010

a u minulých ET když jsem testila a myslela, že tam mám ducha, tak to byla jen vysněná představa, protože ten duch mi tam nikdy nezůstal a nebyl lehce narůžovělý jako teď.

sukubka
10. bře 2010

a byl už 9den po et ten raní taky růžový?asmen to jsou otázky že?jinak mi přišel email s reprofitü že emria kultivovali do 6dne ale na zmrazení nebyli sem koukala že ¨je kultivují tak dlouho?asmen já taky vždy měla halucinace a nakoukavala jsem tam ty // 😀

asmeena
10. bře 2010

no ten ranní byl růžový, ale opravdu malililinko. Když se ti bude zdát, že je tam tak testneš stejně i odpoledne a pak už budeš testovat každý den. Nás nám jak to máme s testováním.