Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
24. kvě 2009

donnald-tak to bude asi možná ono. páč jak vstávám z lehu,tak mě třeba píchne jako v pravo nebo v levo v podbřišku.to přikládám ještě nastimulovaným vaječníkům.a podbřišek jakoby měly přijít mensky.mám strach,abych o miminko nepřišla.v gestačním váčku na ultrazvuku už byla vidět struktura plodu. do konce měsíce mi zbývají ještě 4 noční a jedna denní služba,tak jsem to chtěla ještě udělat,ale netuším,jestli s tou bolestí můžu.jestli nemám jít na PN už ode zítřka.co myslíš?

donnald
24. kvě 2009

Ahoj Teddy,
tak s tím ti asi nepomůžu, promiň.
Myslím, že záleží čistě na tobě na co se cítíš a na co ne. Ví v práci, že se snažíze o mimi? Pokud ano, pak běž klidně na PN, ale třeba o mě to nikdo neví, takže já bych to tajila co nejdéle to bude možné(ale po 3 měsících bych to ředitelce řekla).
Ty děláš sestru nebo co děláš???A bolí tě to břícho v kuse nebo jen občas???

zuzka72
24. kvě 2009

Donnald já brala Clostík pokaždé od 3-7dne menstruace po jednom ráno, poté 10den kontrola u Machače a večer jsem si píchala Pregnyl, menstruaci mám pravidelně po 28dnech-no i když teď jsem 5dní ve zkluzu, ale to jsou nervy.... 😒

teddyna
24. kvě 2009

tak jsem byla na pohotovosti.doktor se na mě díval,že bych spíše tak potřebovala Neurol na nervy.ale bolesti břicha v ranném těhu jsou prý normální,děloha je prokrvená,připravuje se na roztahování.na ultrazvuku gest.váček se žloutkovým váčkem,máme 11mm,srdíčko zatím ne.takže mám klidový režim a tím jsem dneškem skončila v práci.Donnald - v práci to věděli,ale chtěla jsem ze solidarity dodělat měsíc.ale jak je vidět,miminko si zažádalo svoje.a je to tak asi lepší.

zuzka72
24. kvě 2009

Teddyna-přeji hodně štěstí, a kašli na to, co si myslí v práci mimi je na 1.místě. 🙂

certina
24. kvě 2009

hojte holky
teddy - myslím, že jsi udělala moc dobře, že jsi šla na tu pohotovost a budeš teď odpočívat doma.....a hlavně se fakt šetři - dokud to jde.......myslím, že Ti tady všechny moc držíme palečky a tajně každá z nás doufá, že se k Tobě brzy připojíme.........jak tady všechny píšete o tom clostíku a pregnylu, tak se musím k něčemu přiznat.....když jsem se objednala k dr.Machačovi - domluvila jsem se s mým dosavadním dr., že mám brát clostil a duphaston a pak dál už jak mně řeknou oni, ale jelikož tam jdu až toho 24.6. tak jsem si řekla, že si teď nechám trošku pročistit tělo a nebudu do sebe ládovat žádné tabletky, ale teď jak to tady poslouchám a čtu, tak mě trošku šimrá svědomí.......takže až MS snad o víkendu dostanu (snad proto, že jak už jsem psala mám ji dost bolestivou a za 14 dní slavím s celou rodinou mé narozky - byla bych moc nerada, kdyby se to prolínalo ☹ ) - tak už jsem si slíbila, že nasadím hned clostil i duphaston........
Donnald a jak si na tom s MS Ty????Psala jsi, že jí máš o tomto víkendu dostat, ne????A zatím nic????Že by se blýskalo na lepší časy????
JO a jinak jak dopadla ta grilovací párty Teddy?????Všichni zúčastnění ví o tvém těhu????Napsala jsem ti do IP mejl.adresu, tak zítra když tak můžeš pisnout......teď na to asi budeš mít dost času, co???Jo jinak já jsem z Krmelína a pracuju na ÚP a mé jméno je Petra.
HOlky a uděláme si taky někdy v budoucnu nějaký ten srazík???????Co Vy na to?????

certina
24. kvě 2009

JO a Teddy v bosorce bylo celkem fajn........ale trošku nás zklamalo, jak se k nám zachovala paní Kührová při přivítání, jelikož nebyla moc příjemná ve chvíli, když zjistila, že mám s sebou doprovod......nebylo to od ní moc hezké, tak to nás pak celou dobu trošku ovlivňovalo......poté řekla, že si to tolik neužiju, když tam bude někdo semnou a švagrová se chtěla na místě otočit a že mě teda počká ty 3 hoďky na chodbě 😲 ale to že si to neužiju když bude semnou , to teda nebyla vůbec pravda!!!!!!!!!!!!!!!!Bylo to celkově moc fajn........mám sestřihané vlasy, melír ale ta šichta ráno to upravit je šílená!!!!!Musím si na to zvyknout.....no a pak mně ještě ukázala pár triků s líčením..... 😉

certina
25. kvě 2009

Haloooo je tu někdo?????? 😝 😀

teddyna
25. kvě 2009

ahoj Petro,tak já jsem Monika. to se divím,chodím do Bosorky na kosmetiku a jsem tam spokojená. přece by majitelce mohlo být jedno,kdo s tebou jde nebo nejde,ne?

teddyna
25. kvě 2009

a pro srazík jsem všema deseti. takže tento týden si užívám dovolené a od 1.6. regulerní PN. Certino,grilovací párty dopadla gut,nikdo se mě neptal,proč mám takovej břuch - páč jsem nikdy nebyla štipka. akorát dvěma holčinám jsem to řekla,co se ptaly co a jak,páč věděly,jak dlouho se snažíme a čím vším jsme prošli s manželem. ale moc se tím nechlubím,přeci jen je to teprve 6tt,což je hodně brzo na nějaký radování se.

certina
25. kvě 2009

Holky bude tady dneska ještě někdo??????????????KDE VŠECHNY JSTE?????? 😖

teddyna
25. kvě 2009

Certino,asi dneska všichni pracujou nebo co🙂) písla jsem ti meila,snad ti došel.teda houby meil,do IP jsem písla meilovou adresu - ať je to přesný🙂)

donnald
25. kvě 2009

Ahojky holky,
tak se jdu na chvíli přidat.

Začla bych tím, že mé jméno je Verča a jsem přímo z Olomouce 🙂 .

Teddy-myslím, že jsi udělal dobře. protože ty jediná sama víš, jak ti je. Já se na tu práci ptala proto, že po minulé zkušenosti, (resp. těhotenství,které nedopadlo) jsem opatrná. Naštěstí ani před tím jsme nikomu nic neřekli, jen těm nejbližším a i tak mi stačili ty jejich slova podpory, které mysleli v dobrém, ale kdo to prožil tak ví, že to stejně nepomůže.... . Proto jsme rozhodnuti, až nám to příště vyjde, že to řekneme až po 3měsíci.

Zuzi a tobě MS chodila vždy tak pravidelně? Já myslela, že bych měla dostat MS tento víkend co byl,ale nic. samozřejmě bych chtěla doufat v naději, ale myslím, že je to tím, že špatně počítám 🙂 den, kdy by měla přijít. Jak jsem psala, dříve jsem měla cyklus tak 32 dní. tetnto cyklus jsem dostala Pregnyl 11DCa tak nevim, kdy mam pocitat s MS.Nicmene dnes jsem teprve 29den, takže jsem v klidu.
Zuzi, ale ty meškáš???Nedělala jsi si test????

donnald
25. kvě 2009

Holky a ještě jedna otázka
- mívali jste taky takové divné bolesti v děloze či vaječníku po stimulaci???Někdy vůbec žádné bolesti nemám a jindy dostanu takový tlak jakoby a zase za pár vteřin to odejde.

certina
25. kvě 2009

Ahoj Verčo....taky bych to tak chtěla....ale u nás to bylo opačně - nechtěli jsme to nikomu říct až nejdříve po 3 měsících, pak jsem potratila a už jsme říkali jen tu smutnou zprávu - protože jsem musela jít do nemocnice a skoro tchýně je doktorka, tak jsme se s ní potřebovali poradit - no a pak už jsem to musela říct i našim atd......
No a teď jsem zase pořád řešila nového lékaře, takže zase rady přes rodiče atd....takže teď prozměnu zase všichni vědí - co a jak....takže utajit to asi bude problém, ale stejně jsem rozhodnutá to říct, asi hned jak to budu vědět 😒 (a to ještě podotknu, že když jsem zjistila, že jsem těhotná - umřel mi otec a poté do 3 měsíců i jeho matka - má velmi oblíbená babička a následně přítelův děda - taktéž do 3 měsíců - takže poslední 3/4 rok docela brutální.... 😢 )
Jo a jinak s těma bolestma je to asi u každé z nás jiné, já teď poslední cyklus měla bolesti i po MS až jsem šla k dr. a ten mi dal nějakou injekci od bolesti a hle to přestalo , ale od toho dne piju i ženský čaj na úpravu MS a bolestí - tak nevím čím to bylo - hlavně , že to přestalo....takže fakt asi každá z nás trpí něčím nepříjemným a nelze to srovnávat dohromady. Ale něco takového jsem měla při clostilu......ale u Tebe to snad bude něčím jiným, ne???ŽEby????Držím palečky - všechny.....
Moni - zpráva mi přišla.....před chvíli vedení odešlo, tak teď budu chvíli tady.....ale určo napíšu i mejla......
a k té bosorce - taky jsem názoru, že přece já musím vědět jestli se mi někde bude líbit samostatně nebo s doprovodem, ale od toho už pryč ---- nakonec to bylo fajn......takže raději vzpomínat na to pěkné, ne????Ještě mi ve ČT dá CD s fotkama, které se mnou nafotila, tak jsem zvědavá.....

certina
25. kvě 2009

Zuzi - dělala sis ten testík???Já už bych to asi nevydržela!!!!!!!!!A kdy máš jít znova k dr.????

certina
25. kvě 2009

Zuzi, Moni, Verčo - měříte si někdo BT???Nebo měřili a došli jste k nějakému závěru????Já měřím první cyklus, ale pořád je to nahoru dolů a takové nějaké zmatené???Nevím, jestli tomu mám věřit??
Holky ani nevíte jak moc už se k dr.Machačovi těším.....sic mám z toho smíšené pocity, ale ten pocit, že se teď 2 měsíce nic pořádného se mnou nedělá je prostě nanic............

Nevíte jak si mám dát svou fotku do profilu?????A Vy si nebudete dávat???Já jen, že bychom se trošku blíže poznaly???

certina
25. kvě 2009

No teda dneska je tu ale dost mrtvo!!Už si tu snad píšu sama!Co všichni děláte???? 😎 😎 😎 😎 😎

teddyna
25. kvě 2009

certino,zatím si album dávat nebudu na koníkovi. až bude po kritické době 12tt.K Machačovi jedu2.6-už se těším. Certi,neber to ve zlém,že se nic 2 měsíce neděje.je fakt,že machač bere vše rozvážně a dloooouze přemýšlí a pak z toho něco bude.uvidíš!!

teddyna
25. kvě 2009

certi,BT neměřím.nikdy jsem to ani nedělala.nějak mě ta metoda neoslovila. ale jsou samozřejmě holky,které podle toho otěhotněly.ale tím,že jsem měla nepravidelnou pracovní dobu,tak nemělo nějaký měření význam.
Donnald,ty bolesti po stimulaci(jak popisuješ),jsou normální-taky jsem to měla.vaječníky jsou zvětšené,vše je prokrvené...hlavně,a´t to k něčemu je

donnald
25. kvě 2009

Ahojte,
tak já už jsem doma z práce.
BT měřívám. Musím říct, že jsem tak fakt líp poznala jak to tělo funguje. Nespoléhám na to ale 100%, takže nedodržuji všechny zásady. Jen teď nevím, jak je to s měřením po Pregnylu.Jedstli by se tělo mělo chovat stejně???Těžko říct 🙂 . Nicméně teď mám vyšší teplotu (cca 36,6-36,8), takže buď jeden den klesne a přijde MS a nebo......... . No kéž by to druhé, ale při mém štěstí to bude ta 1.

donnald
25. kvě 2009

Jo a ta fotka se vloží nějak přes úpravu profilu a musí být v malé velikosti, aby se vlezla 😀

kaatta
25. kvě 2009

Ahoj holky tak když jsme u toho představování já jsem Katka a bydlím u Olomouce jinak už se taky nemůžu dočkat až tam bude Machač to čekaní co se bude dít dál je hrozný.Já pořád čekám na výsledky krve po IVF ale nemám s toho moc dobrej pocit,všem těhulkám držím palečky a tiše doufám že se taky dočkáme

teddyna
25. kvě 2009

Kaata,Certina a Donnald,máte za sebou už i imunologické a genetické vyšetření??my jsme to prodělali a aspoň v tomhle směru jsem v klidu,že je vše OK. takže chyba byla v prvním CAR,kde jsme byli,ve špatném protokolu a ve špatných dávkách.ale Machač je člověk,ke kterýmu se člověk dokonce i těší,byť je to gynekolog a málokterá ženská chodí na gyndu dobrovolně a s nadšením.právě jsem se vrátila z bazénu.dala jsem si zhruba 15 bazénu 25m-myslíte,že můžu chodit normálně plavat?je teda fakt,že toho mám všeho plný zuby a jsem doslova mrtvá,takže jak jsem chtěžla žehlit,tak z toho nebude nic.ale abych neublížila mímu.

certina
25. kvě 2009

Moni - ty jsi ale blázen - máš se šetřit..........Ty si nedáš pokoj, že????Ty asi doma taky chvilku neposedíš, co????Plavání by škodit nemělo, vždyť je i těhulkovský aqua aerobic - ale pamatuj - VŠEHO S MÍROU!!!!!!!!!!!!Vyžehlíš zítra - teď si hoď nohy hóre a buď v klidu.. 😉 😉 😉
Já myslím, že nic takového za sebou nemám...... a kdy se to vyšetření provádí???

zuzka72
25. kvě 2009

Ahoj všem, moc se omlouvám, byla jsem v práci a ve večerní škole, jmenuji se Zuzka a jsem z Olomouce, sraz uvítám. BT jsem si měřila, ale nikdy jsem z toho nic nepoznala a když jo, tak stejně z toho nic nebylo. Test jsem si dělala v pátek a byl negativní, takže teď se bojím si udělat další a čekám, co se bude dít. K Machačovi jdu 5.6. v 11hodin, do té doby to asi nevydržím, ach jo, kéž by se to povedlo.... 😵

certina
25. kvě 2009

Zuzi, asi to bylo ještě brzy......držím palečky......5.6. máš moc pěkné datum ( 😀 😀 já mám totiž narozeniny 😀 😀 ) - tak snad to vyjde!!!!!!!!!!!A hlavně buď v klidu.......pa
Z toho měření BT mám podobný pocit......A co děláš za večerní školu????A jakou máš práci????

kaatta
25. kvě 2009

Genetiku ani imunologické zatím za sebou nemáme dr.o tom ani nemluvil aspoň o tom nevím co to obnáší jestli krevní odběry

teddyna
25. kvě 2009

kaata+ceruti - imulogie je vyštření buněčné imunity u partnerů.čili - zda si partnerka netvoří protilátky proti spermiím partnera,proti vlatním vajíčkům atd...... probíhá to - partner odevzdá sperma,ženě se vezme krev a do měsíce jsou výsledky.
Certino,já jsem takový blázen.cghvíli nevydržím v klidu.ale asi se budu muset šetřit.nějak mi to pořád nedocvakává,že jsem těhotná. taky to žehlení vidím na zítra.dneska to telka jistí. Zuzko,tak raděj zajdi na krev a nešil s testama.já měla 9.den od ET HCG 19 a v labině mi řekli,že je to ZARUČENĚ negativní.pak mi to nedalo,po pár dnech jsem to poslala znova a už bylo 800 a včera bylo HCG 40960.a včera jsem byla přesně 22 dní od ET.neztrácej hlavu!!

donnald
25. kvě 2009

Ahojte,

my na genetice taky nebyli.
Zuzi a kdy sis píchala Pregnyl? Který den? Já ve čt 7.5. ráno 🙂. Třeba jsme na tom stejně.
S tou BT je to ošemetné, ale poznala jsem z toho ovulační a anovulační cykly.Ale kolikrát až pozdě, takže stejně nic ☹. Taky bych chtěla věřit, že máme naději v tomto cyklu, ale vidím to bledě.

Teddy ty jsi teď v pátém týdnu a máš HCG 40.960???

Jo a ještě k tomu datu 5.6. - moje segra má narozky 8.6. a přesně loni v tento den, tj. 8.6. jsem poprvé zjistila, že jsem těhu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹. Je mi smutno a chce se mi brečet, když si na to vzpomenu. Od té doby nic...