Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
1. črc 2009

HOLKYYYYYYYYYYYYYYYY, mám album-trošku trapny, ale já to časem vyšperkuju.... 😀

donnald
1. črc 2009

Zuzi náhodou,
krásný. Lepší než nic, ne 😉 A za chvíli tam přibudou fotky // 😉

certina
1. črc 2009

jaký trapný Zuzííííííííííííííííííí super.................tak jen tak dál..........myslím, že je řada na dalších..............Móňu to čeká za týden, že?????To už bude ten 12tt!!!!!!!!!!!!
No a schází Veronika???????Tak kde je to albíčko, co??????
😎

certina
1. črc 2009

Holky musím Vám říct, že se mnou hormony asi pěkně cloumaj............neb chvíli je mi do smíchu............mám puštěné rádio na plné ...... a za chvíli je mi do breku, ale smíšeného smutkem i radostí!!!!!!!!!!!!Asi divný co????? 😀 😀 😀

certina
1. črc 2009

Holkíííí kde jste???? 😲

teddyna
1. črc 2009

čau baby,tak jsem doma v Šenově.je tu hajcna jak sviňa a momentálně tady v ulici řve nějakej ochraptělej čokl ☹ Zuzi,má dobré albíčko. no vidíte,já nic nezaložila.no,upřímě řečeno,tím tak nežiju.a při představě,že mě někdo uvidí v momentálním vorvaním stavu na netu... ☹ dneska jsme byli v ZOO v olmiku a jak jsem viděla tu fotku u žiraf,tak se mi zvedl kufr.jsem jak polotank 😠
Peti,nééni to diuvný.asi se fakt s tebou něco děje,páč bobiš o sobě dává vědět,že už se klube
Zuzi,to je taky dobrý znamení s těma prsama

micinka22
1. črc 2009

Cau tehuleeeeeeeeeeeeeee kurna ja mam radost 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Jsme na Slovensku s mamou a Lilcou .-)

Certi velika gratulka a mysli pozitivne!!!!!!!!! 😵 😵

Zuzi albicko super a si pis ze to vyslo....ja mela ojebanou hubu ze zacatku taky...ale pockej po 3 mesici...to už byla parádička...krasny vlasy,nechty i pokožka .-)))

a ostatni do toho spadnou brzo 🙂) verim tomu.. 😉

certina
2. črc 2009

Hezký den ................ všem
co dneska všechny podnikáte????Já v práci odpočítávám hodiny........ať už je 13hodina frčím domůůůůůůůůůů.....doma budu snad asi uklízet (jestli mně nenavštíví lenora??) a večer jedem do makra..........uf to zase bude nákup.................................

donnald
2. črc 2009

Ahojte,
tak já dnes makám jak šroubek 😉 .
Včera jsem se na gyndu nedovolala, ikdyž v jeden moment byla linka obsazená, tak nevím. Bzudu to zkoušet dnes, aby mi řekli ord.dobu Štěpána, či zda má dovču 🙂

jsem 35 DC a pořád nic....ach jo, já mám ale pech!

Holky a s albem? asi ještě chvilku vydržím 😎

teddyna
2. črc 2009

čaute vespolek.jsem od rána v jednom kole,ráno jsem byla odvést lístek na prachy zaměstnavateli,pak jsem valila na nehty,teď jsem zhltla oběd a valím do Intersparu a s tchýní k doktorovi a pak hned ke kadeřnici.takže večer mě paní lenorová navštíví asi taky.jo a mezitím se pere druhá pračka prádla,tudíš to večer bude suchý a můžu vytáhnout svou supr new žehličku

donnald
2. črc 2009

teda Mony ty mas fofry.

Holky já dnes psala Štěpánovi email a zjistila jsem, že mají tento týden dovolenou a budou tam až příští týden 😉

teddyna
2. črc 2009

čau Verčo,hele a testovat jsi zkoušela??co když jsi stejný překvápko jak Peťka??
Peti,nezařezávej tak - třinástá hodina skoro ódbiláááááááááááááá

micinka22
2. črc 2009

Ahoj tak to jsme rada že maji dalsi tyden otevreno..abych tam nesla zbytecne:/ .-)

zuzka72
2. črc 2009

Veru, to je nadějny.... 🙂
Teddy- ty už tam máš 12tt-jééééééééééé 🙂
Holky, já to nevydržela a udělala si test. Holky je tam strašně slaboulinká čárka//, tak možná, 🙂 ale taky to můžou být ty hormony, tak ještě nejásám, jsem 6 den po transferu, tak to je asi brzo, já se z toho.... 😒

micinka22
2. črc 2009

Zuzi gratulace!!! to vis ze je to tehu a ne hormony .-) ja mela tyden po transferu slabounké!!! a to jsme mela daleko mladsi embijka ..je to uzasne jsem zvedava kolik miminek bude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

holky ja z vas mam fakt radost...ze to tak jde 🙂)

zuzka72
2. črc 2009

Mici a kdy to mám zkusit znova-aby tam byly silnější?

micinka22
2. črc 2009

ZUZy ja zkousela pak každej den ..nekdy i dvakrat 😀 😀 😀 😀 😀 ...porad sem tomu nemohla uverit 😀 😀 😀 dokud sem nesla dr kterej mi vytiskl bublinku 🙂

zuzka72
2. črc 2009

Mě říkali, že si mám test udělat až 10.7. a pak volat a objednat se ke Štěpánovi, tak nevím, jestli čekat do toho 10, nebo se už objednat? Dokud to neuvidím, tak tomu taky neuvěřím, já se znám... 😢

micinka22
2. črc 2009

Me taky rikali az po 14 dnech test...ale kdo to ma vydrzet co?? ale na KO sem byla uz objednana byla za tech 14 dnu..tak tam brkni ..neco tam stejne bude videt az po tom 10 .-) krev mi ani nebrali kdyz to videli na UTZ...

smilers
2. črc 2009

zuzko gratulka 😵 jak pise micinka ja taky pak zkousela snad porad testit, pac jsme tomu moc neverila😀😀

micinka22
2. črc 2009

smil a ted už tomu veris??? 😝 😝 😀 😀 😀 😀 a kdy se stavite co????? 🙄 🙄 🙄 🙄

smilers
2. črc 2009

mici😀😀 ti rikam, dorazit muzeme leda o so nebo ne, marta uz nema moc dovolena, tu ma na zimu a ja sama se nedopravim

zuzka72
2. črc 2009

Smilers, ráda tě vidím, mám tě pozdravovat od Moniky Havlíkové.
Já si pořád říkám, že je mi šoufl z toho počasí, že přece já nemůžu být těhu-to by byl záááááááázrak.

smilers
2. črc 2009

zuzko, ze ji taky zdravim 😉 jen si ted ale nevybavim, kdo to je😀😀 ja mam dnes totalni okno ve vsem , takze potrebuju nakopnout

smilers
2. črc 2009

ses tehu a basta, i kdyz to vedro dnes je fakt udes 😠

zuzka72
2. črc 2009

Monča se mnou chodí do školy-pro důchodce 😀 😀 😀 , jsme se bavili a já, že znám jednu co má 3mimča a ona, že to můžeš být jen ty, ale odkud se znáte to fakt nevím, teď jsou prázdniny, takže ji uvidím až v září. Dělá na VŠ kolejích a má dvojčata-velky holky a syna Laďu, tak ASI 20LET. 🙂

micinka22
2. črc 2009

smil tak dorazte v sobotu no..11.7 ??? 😉 😉 😉
a šuoufl je ti teda brzo..me zaclo byt az v tom 6 tydnu ...nastesti bez blití 😔 😔

zuzka72
2. črc 2009

No já myslím, že šoufla to ostatní je kvůli těm vajíčkům, že jich bylo tolik, no uvidíme. Na blití naštěstí nedošlo... 😀

smilers
2. črc 2009

zuz uz vim, ktera bije 😀 moje mamk dela na VS kolejich vedouci ubytovaci kancelare 😀 😀 😀

ok, taK 11. a v kolik, pry vse te pta marta, co upeces:_D😀

micinka22
2. črc 2009

tak ve 3??? upict jo?? hm neco jo ..asi neco z mrazaku 😀 😀 😀 😀