Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
7. črc 2009

Katko a dívala jsem se do Tvého profilu - a kdy prosímtě čekáte ty dvojčátka???A Ty jsi psala , že chceš přejít z Reprofitu???To mi nějak nesedí??Teď jsi chodila kam????

katy.m
7. črc 2009

certino,chodila jsem do Fertimedu,otěhotněla jsem po 1.IUI.Ale v dubnu (ve 24tt)jsem o naše dvojčátka přišla 😔

micinka22
7. črc 2009

Certi jsem zvedava na vysledek krve .-) i kdyz je to asi jasne..
Zuzko super..na tebe jsem zvedava kolik jich bude 😀 😀 😀 😀 ja chtela moc dvojky..u prvniho tehu...no a ted doifam v jedno 😀 😀 😀 😀 ale ani se dvema se svet nezbori ne?.)) akorat maminka se zblazní 😀 😀 😀 😀

certina
7. črc 2009

jejda.........to bolí........to je mi líto........já kráva.................no fertimed nemá moc dobrou pověst, víš???To chápu, že chceš přejít do Reprofitu..........mně tam poslal po ročním snažení a jednom potratu můj gyndr. a stihli jsme právě jen první konzultaci - přítel neměl udělaný spermiogram - tak poslal nejdříve jeho na to a pak jsme se měli s výsledky objednat a řešit situaci dál ale to už jsme zatím nezvládli...............takže moc zkušeností od tama nemám......to by Ti popsaly spíš holky..................

katy.m
7. črc 2009

certino,teprve teď jsem si po sobě přečetla předešlou zprávu.CHtěla jsem napsat,že chci přejít z Fertimedu do Reprofitu

certina
7. črc 2009

Míšo - už jsem psala na minulé stránce.......výsledek z krve, je že mám HCG 1808.......a podle poslední MS bych měla začínat 6tt??????????

certina
7. črc 2009

jjo - jo Kaťo už jsem to pochopila............chybička se vloudila 😀

katy.m
7. črc 2009

Tak jsem konečně objednaná,ale až na 11.8.2009.Sestřička na mě ale neměla čas,slyšela jsem jak je "rozlítaná",takže vůbec nevím,co s sebou a kde to je.Můžete mi ještě s tímhle poradit?

micinka22
7. črc 2009

certin joo rpomin ja to odeslala pozde ten prispevek a vy jsme uz nakecali plno dalsich 🙂) super ....srdíčko bude cobydup .) .-)

Katy..s dvojcatky je to smutne..snad ti Reprofit přinese štěstí 🙂))
ja si na fertimed nemuzu stezovat..ale je fakt ze je to pro ne byznyz...i chovani takove...takze se tesim za Machacem .-)

certina
7. črc 2009

Kato - já jsem taky na první konzultaci byla objednaná až po víc jak měsíci volání k objednání...........a ke komu jsi teda objednaná???K Machačovi????

katy.m
7. črc 2009

Tak to nevím,to mi sestřička neřekla 😨 Bude to úterý....

zuzka72
7. črc 2009

Ahoj Katy, jestli jdeš v úterý, tak to jdeš k Machačovi, ničeho se neboj, nalistuj si tak o 5-6stránek vpřed a já tam popisovala někomu cestu, tak to nastuduj.
Veru, tak to se určo potkáme já jdu na těch 9,30. 😀
Mici, mě dvojky nevadí, horší jen jsem přemýšlela o jízdě v autě, pokud by nás bylo 6 !!! Takže asi velcí hoši by měli jízdu za odměnu na střídačku. 😀 😀 😀

donnald
7. črc 2009

Ahojky,

normálně já už teď počítám s tím, že jdeme na umělé a budou dvojčata 😀 😀 😀 . Honzik a Anička - už v tom máme jasno 😀 😀 😀 😀 😀 😀

už jen otěhotnět..... 🙄

zuzka72
7. črc 2009

Veru, tak to my se na jménech asi neshodnem, leda by jsme měli tak 16dětí. 😀 😀 😀

micinka22
7. črc 2009

Zuzko z tohoto duvodu premyslime o koupi Oplu Zafira 😀 😀 😀 ale ja teda max ty tri deti a máme dva psi ..jezdi s nama porad.. takze misto je potreba..ted mame fabii a celkem mazec://vzadu Lilca a dva psi nasáčkovaní..ja naplacla ve predu na skle..pac za mnou je sedacka :// desneeeeeeeeeeee

certina
7. črc 2009

holky - my se jednou taky na jménech neshodnem.........už vidím, že budu muset ustupovat..............já chci totiž nějaké trošku netypické jména a můj chlap by zase nejraději tu klasiku - takže to bude asi někde ve středu osy 😀

certina
7. črc 2009

jejda Míšo a to se tam dozadu všichni vejdou????Vždyť to enjsou žádní drobečkové???? 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝
My naši retrívřici vozíme v kufru........je jí tam nejlíp.......vlastně je tam zvyklá od mala............ale ona stejně moc nerada autem cestuje...........je pak uražená , jak po koupeli 😀 😢 ☹ 😉 🙂 😀

zuzka72
7. črc 2009

Tak to naši mopsi zásadně každej na sedačce vzadu, někdy vpředu, ale to když jedu jen s něma a čučijou ven a ještě tlapkou si regulují otvírání oken. Vždycky do toho bouchnou, tak to musím otevřít a tak. Takže když o tom uvažuji tak i se psama tak možná autobus.... 😀 😀 : 😀
A jména? Umě je jasnej jen Petr, jinak v tom mám problém vymyslet další klučičí a dvě holčičí a ještě aby se to líbilo všem. Navíc já popravdě vždy chtěla kluky, takže holky moc eeeee, ale když budou, tak budu taky samo ráda, jen prostě víc tíhnu ke klukům, my měli jednu dobu v rodině jen a jen holky, to byl děs, tak od té doby mám holek až po krk. 😀 😀 😀

micinka22
7. črc 2009

Zuzi ja bych trosku radsi holku..ale kluka beru taky 😀 😀 😀

Certi noo naši jezdí celkem rádi...pač to znamena utek ze strereotypu .-)) takze Fibi se cpe do auta pokazde i kdyz nikam nejede 😀 😀 😀 ale jsou tam nasackovany..kdyz byla Lili mala a mela malou sedacku tak to slo celkem..a meli jsme jen borderu..pak jsme koupily zlatacku..tak jezdila ve predu mezi nohama..ale rychle rostou ty steniska a tak se za chvilku nevlzela a musela dozadu..
navic pro ne mame pásy a na ty potrebujou misto .)

teddyna
7. črc 2009

čaute vespolek.tak jsem doma-taky jsem měla lékařský maratonnn.
peti,já tě poslala do labiny,kde se platí ty prachy,ale odběrová místnost je vzadu,jak jsi byla.myslela jsem,že ti to řeknou přímo v laboratoři,kam máš jít-nechtěla jsem ti s tím zbytečně motat hlavu.
nicméně ti gratuluji ke krásnému číslu-jen ať roste do statisíců,jak jsem to měla já.a abych vás trošku navnadila-tak moje první HCG bylo 19,1 a to mi z labiny hlásila laborantka,že to je zaručeně negativní,páč můžu být po ovulaci.přikláněla jsem se k názoru,že to vystoupadlo z velké dávky utrogestanu.no a teď se mi to HCG 19 mele v břuchu(teda doufáááámmmm,kontola je AŽ 15.7.).
vítám Katy.m a přeju jen a jen štěstí u Machače.jakože on je takový dítě štěstěny,tudíš to určitě klapne!!

certina
7. črc 2009

Moni prosímtě a co sis udělala s tím znaménkem??sem se zapoměla zeptat..............a jak jsi s tím dopadla u dr???Já si jednou pořezala při holení noh znaménko na kotníku a frčela z toho krev neskutečně dlouho..........byla to síla..........až sem si říkala, že vykrvácím 😀 😀 😀 ne fakt - to není žádná sranda.............

Mišo a jak si na ty pásy zvykli????To u toho musí sedět nebo si můžou i lehnout???I když oni tam asi sedí, co??To by se tam v leže oba asi nevlezli 😠

zuzka72
7. črc 2009

Holky, asi teddy-ta je druhej doktor 😀 , nevíte to tu krev na HCG berou jak dlouho každý den, nebo, jak to chodí. Za mě v tom minulym století jsem s každým dítětem byla jen 1x na ultrazvuku a 1x na krvi(taky jsem prd cely těhotenství 😎 věděla co se děje) tak je to pro mě nějaké nové.

micinka22
7. črc 2009

Zuzi...me treba HCG nebrali vubec...jen kazdejch 14 dni UTZ ..jako rizikovka a jak me predali k normalni dr tak jednou za 3 tydny kvuli neschopence a pak uz i jednou za mesic...
certi...no Fibí(zlatacka) se vetsinou roztahne a leží na boku..a chudinka Jessie(bordera) sedí a cucí z okna .-)
tedka pasi nedavame..pac by se omotali navzajem..ale maji v tom volnost pohybu .-)
kdyz jedem na vystavu s jednou nebo na cvicak s druhou tak davam pásy .-)

micinka22
7. črc 2009

jo a zvykly si hned...museli...zlatacka v pohode..bordera trochu hur..chodila v tom jak robot 😀 😀 😀

teddyna
7. črc 2009

Tedík má tady autopás-je to super věc.může si sednout nebo lehnout dle potřeby.
Zuzi,HCG(v případě nebiochemického těhotenství) stoupá co dva dny dvojnásobně.

zuzka72
7. črc 2009

Hmmm, dík, ale víš, že na mě musíš pomalu a polopatě. 😀 😀 😀
v 😲 případě nebiochemického těhotenství 😲 --to znamená co?

certina
7. črc 2009

Moni a co to Tvé albíčko????????Šup s ním, ne?????

teddyna
7. črc 2009

no jo,album - tak mě nebijte.dy´t nějak nemám furt čas nebo co
těhotenství může být i tak zvaně "biochemické" - znamená to,že těhot.test je pozitivní,hodnota v krvi je vysoká,ale dále nestoupá a děložní dutina je prázdná.

zuzka72
7. črc 2009

Teddy, tak dík 😀 , ty ale umíš uklidnit.
a S tím albem, manža fotí tvůj-takže asi kovářova kobyla chodí bosa... 😀 😀

micinka22
7. črc 2009

Zuzi prosimte jak se menuje ten web s profilama lidi..mam nejak vymeteno a nemuzu si vzpomenout:/