Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
19. črc 2009

Katy priste to vyjde..mas nejaky prasky na posileni delohy(existuje vubec neco??) je to hrozny prijit o zdravy deticky :(( take preji priste vice stesti .-)

ja mam jit 3dc na odber krve na HP a pak 12 den na UTZ tak teda nevim..cekat do zari se mi teda nechce :(

katy.m
19. črc 2009

micinko,taky se mi nechce čekat,včera už pro mě bylo pozdě,takže mě celkem štve ta dlouhá doba,co je před námi.Ale museli jsme dodržet 4 měsíční pauzu.Snad se od září začne něco dít a štěstí na sebe nenechá dlouho čekat 😵
Žádné prášky jsem nedostala,jen utrogestan.Sama ještě nevím,co se mnou budou dělat 🙄

larri
19. črc 2009

Ahoj katy,zrovna v patek jsem hledala,jestli jeste chodis na Konika.Ja se to ted snazim omezit,nejsem na tom zrovna ok.
V pondeli jsem byla na laparce,bylo to mimodelozni,dva dny za mnou potratila hnedoocka a v jine diskusi dalsi holcina a trochu mne to polozilo.

Vidim,ze jdes pomalu do dalsiho boje.....Katy,moc a moc ti preji,aby si to tentokrat po tom vsem dotahla do dobreho konce. 🙂

katy.m
19. črc 2009

Ahoj larri 🙂

holky,nemáte zkušenost s agolutinem?Je možné,aby falešně zkreslil těhutest?

teddyna
19. črc 2009

čaute vespolek.tak jsme dorazili z festivalu ze slovenska a řeknu vám,takovej běs jsem ještě nezažila.byla jsem tam jako "zdravotná služba".takže v sobotu jsem měla 4 ošetření (2 pořezaný ruce,jedno klíště-nebo spíš maminka si myslela,že je to klíště a bylo to znamínko) a jeden úpal.včera hned ze startu jednu rozbitou hlavu a jako boňus akutní mozkovou mrtvici u které jsem se zapotila až na prdeli a to doslova.páč poskytovat akutní pomoc v kraválu festivalu,kde z leva hysterická manželka,z prava čumilové...to teda není žádná sranda.a pak se domluvit se slovenským dispečinkem kde jsem a co potřebuju,když slyším každý třetí slovo...no oužasné.nicméně jsem měla takovou smůlu až to není hezký.festival se konal teď pátý rok,4 roky po sobě neměli jediné zranění,nic se tam neudálo.tak teď jsem si to vybrala já.slováci byli totálně hotoví a organizotoři mi děkovali celou sobotu a neděli,že mě tam nemít,co by dělali.na jedné straně to potěšilo a práce mi nevadilo,ale na druhé straně vidím,že mimino si žádá asi trochu klid,páč jsem dobitá děsně.spát se oba dny šlo tak ve 03,vstávalo brzo.jsem totálně hotová,takže jak jsme přijeli,tak jsem zalehla na dvě hodiny a teď pomalu otvírám oči na svět.Jirku to skolilo teď.konečně tady přestalo lejt,takže zajdu s Teddym na prochajdu,at ma jirka klid.

zuzka72
19. črc 2009

Teddy-já tě obdivuji-nedáš se třeba naklonovat 😀 , stačí v mini vydání, aby jsi se vešla do kapsy, takovou šikulu mít vždy po ruce, tak jsem v poho a nebojím se ničeho. Hlavně to nepřeháněj.
Katy-Agolutin mi píchali jen jednou, vím, že po něm jsou příznaky, jako na těhotenství-alespoň někdo to má, ale jestli může být falešný z toho test, tak to nevím, ale snad bude vědět Teddy-náš druhý doktor(ta ví snad vše, je zběhlá v těchto věcech).
Larr- vítám tě, taky přeji hodně štěstíčka do budoucna-vy budete pokračovat jak a kdy?

larri
19. črc 2009

Ahoj zuzi a dekuji za uvitanou,ja k vam ale nepatrim.Ziju v Praze,ale pochazim z Opavy,ale kdybych zustala v Opave,mozna bych k vam patrila. 😉
Ja musim ted dodrzovat sestinedeli a cekat na dalsi ivf.Ale planuji to tak na listopad.Pry si mame dat tri mesice pozor,at neotehotnim,leda zazrakem.
Za tyden jsi jdu k Apolinari pro vysledky histologie z laparky,tak se zastavim do car,at vim,kdy mam zadat pojistovnu o dalsi schvaleni.
Ja jsem mela oba vejcovody nepruchozi a ted mi ten pravy vzali.Nam pomuze jenom ivf nebo ten zazrak. 😉

zuzka72
19. črc 2009

Larri, to neva, že k nám nepatříš, co je to 250km? 😀
Tady jsme všichni si myslím jedna rodina. 🙂
Neboj i zázraky se dějí a vyjde to uvidíš, dnes jsou doktoři machři, dokážou i nemožné... 😉

certina
19. črc 2009

Ahoj Moni - tak Tě vítám zpátky.............tak tos měla teda docela dost velký pech - to ti fakt nezávidím...............ale naštěstí jste zase zpátky a Agája bude mít na chvíli zase klid, co????A co plánuješ na další týden ............ když Ty si tež chvilku nespočneš..................jinak Mike se má docela fajn............už si s Enny na sebe zvykli..............Enny ho ignoruje, ale v případě, že Mike není v dohlednu - hned se po něm shání..........ale jakmile se Mike začně po Enny sápat (pozor už nesyčí - teda už jen malinko) - tak Enny hnedka uteče.............ale to chce ještě čas..................
Zuzi - a co Ty dneska děláš????Doufám, že né zase něco jako malování, škrábání atd...????Nebo snad něco podobnýho????
My momentálně s chlapem děláme na půl pořádek - on vysává a já budu vytírat..............dravá zvěř je venku a my máme objednanou pizzu - nechce se mi nic vymíšlet na večeři...................objednali jsme ji už teď ať to spapáme než půjdem spát....................neb mé oči by jedly , ale pak nechaj tak půl pizzy............................
Jóóó včera jsem vypila asi tak láhev rychlých špuntů - tak snad to nevadí............mám z toho takový nějaký divný pocit............jestli jsem si neměla dát jen trochu........přece jen je to dost sycený.................no už aby byla středa...........................a já se dověděla trochu víc z ulz.................. 😲

zuzka72
19. črc 2009

Certi, jou, ty jsi na to kápla-maluji a uklízím po malování. Jsem grogy, jdu si uvařit kafe, nebo je po mě. 😉

teddyna
19. črc 2009

tak k tomu agolutinu - je to hormon progesteron(ženský pohlavní hormon) - vyvolává nárůst děložní sliznice a menstruaci.v případě těhotenství působí jako "držák" miminečka v začátcích těhu.pozitivní těhot.test vyvolat nemůže,protože neobsahuje těhotenský hormon (HCG).toť má verze.
Čerti,jsem moc ráda,že si Mike a Enny na sebe zvykají.za chvíli Mike přestane syčet úplně a budou kámoši-hodí se k sobě barevně
🙂 .ty jsi ďas s těma rychlýma špuntama - to jsem snad ani nikdy nezkoušela,jak to chutná??neboooj,ve středu tam bude malej myšánek na ultrazvuku jak vyšitej!!!budem s Agájou a Teddym držet palce.Zuzi,ty máš kontrolu kdy??nicméně-s tou kávou je to gut nápad,taky jdu na to!a s tou pizzou ještě lepší,na to jdu taky!!!!!! 😀 ještěže vás mám,bych jinak nevěděla,co na véééču 😀

katy.m
19. črc 2009

děkujiiiiii,jupíííííííííííí 😵

zuzka72
19. črc 2009

Teddy já jdu v útrý v 10.30 na UTZ-tak uvidíme, zda něco uvidíme. Já to kafe piju z donucení, abych se vzpamatovala, vypiju max. 2 až 3ks. A to jsem byla zvyklá pít 8-10denně.-to je teda divny. 😉

teddyna
19. črc 2009

teda Zuzi,já si dát 8 káv denně,tak už jsem asi dávno na tom oddělení,kde se léčí paty - na patologii 😀 i když jsem byla netěhu,tak tak jednu denně jsem ukopla-zvláště na nočních to byla nutnost.kdy se mi ve tři ráno vybíjely baterky a potřebovala jsem se vzpamatovat. tak a taky jsem objednala pizzu a basta fidli!jakýpak s tím štráchy!
katy a ty máš pozitivní test?nějak teď nechápu to "jupííí" - každopádně,pokud ano,tak velká gratulace!

katy.m
19. črc 2009

ano a dokonce tři,ale nechci to zakřiknout.V pátek jsem dostala 2 ampule agolutinu,protože mám 14 dní zpoždění.Na sonu byla vidět dutinka,Dr.říkal,že nemůže těhu potvrdit ale ani vyloučit,prý se uvidí,jestli do dostanu.Měla jsem si přůběžně dělat test a hle.Snad to vyšlo,byla bych nejšťastnější pod sluncem 😵 😵 😵

zuzka72
19. črc 2009

Katy-tak to by bylo moc supeeeeeer. Hoooooooodně moc štěstííííííčka. 🙂

teddyna
19. črc 2009

Katy,tak to by bylo super.tím agolutinem jsi jen podpořila "peřinku" pro miminko.moc a moc přeju.
Kurnik,já mám hlad jak vlčák a pizza furt nejede.asi toho mají ňáko hodně.

larri
19. črc 2009

katy,ty si mi udelala takovou radost......placu,ale po dlouhe dobe stestim.Drz se 🙂

micinka22
19. črc 2009

Katy tak to je bomba!!!!!!!!!!!!!!!! vydis ani ke Stepanovi nebudeš muset!!!!! a přirozeně..krasa..držimpalce at se dutinka pekne naplní miminkem 😵 😵 😵 😵 😵

teddyna
20. črc 2009

tož baby,kde to vázne?posunu nás trochu vejš,a´t nejsme zakutaný mezi nekecacíma tématama.ještě spíte?já měla v 7 budíček - baba z vodáren si šla odepsat vodu.teda nevím jak u vás,ale u nás ti šašci z plynáren,vodáren a elektráren furt lezou po těch těch barácích v nekřes´tanský hodiny.kdyby aspoň dopředu někde vyhlásili,že ten den budou chodit odpisovat vodu.....jsem vylezla z vrabcem na hlavě a v noční košuli a paní se děsně divila,že ještě spím.no hrůůza!! jo,dneska si jedu pro těhu pás do auta,tak jsem zvědavá.v autě jsem často,tak se mi to snad vyplatí.a měla bych si koupit nějaké letní šaty,páč mám jen 3/4 a když jsou teď ty horka,tak je mi fest vedro.doufám,že na sebe cosik seženu,páč se mi zdá,že teď frčí pouze velikosti 36+38 a to mám tak na jednu nohu a to ještě omylem ☹

micinka22
20. črc 2009

dobre rano..
Teddy skoda ze nejses bliz mam tehusaty a tehu tílko tak bych ti pucila .-)...no rozhodne koukny do CaA ..tam maji i normalni tehu veci..ne jen na tyčky s bříškem 😀 😀 😀 😀 😀

katy.m
20. črc 2009

Dobré ránko,tak jen chci dát vědět,že Reprofit zatím nechám v záloze,ale ode dneška jsem na PN.
Potvrzený 5 tt 🙂 😵 😵 .Držte nám,prosím,palečky 🙂

micinka22
20. črc 2009

Katy 🙂) krasa 😵 😵 😵

teddyna
20. črc 2009

katy,supéééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!! takže my 2v1 držíme všechny 4 pěsti a můj Teddy drží všechny 4 tlapky! no nic,obleču se a vyrazím pofárat po těch obchodech.Mici,na to C+A to vypadá,páč jedu do Shoppingu,kde nic jinýho těhu není.tak doufám,že na něco narazím.jinak ustřihnu županu rukávy a mám letní zavinovací šaty jak vyšitý!

larri
20. črc 2009

Katy,nemam k tomu slov a diky tobe zacinam verit na zazraky.

Davej sem tam o sobe vedet,ju? Mas urcite podporu celeho Konika a ja uz to vykecala Keliskam,aby dzely vsechny prstiky co maji.

zuzka72
20. črc 2009

Katy-supeeeeeeeeeer!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Teddy-pak to nafoť co seženeš, ať mám nějakou inspiraci, páč já si nemám co oblict, jak jsem zjistila a to je teda průůůůůůser. Jinak mi volala Maruška, že PN musíme ukončit a vystavit dle předpisů jiný nový formulář obdobný PN, akorát dle novyho to tak chcou. Chudinka volala mi v sobotu, to jsou služby, tomu říkám starost o pacienta. Já jsem jí řekla, že stejně tam v úterý jdu, tak., že se domluvíme, ale, že tu PN ani nepotřebuji, tak uvidíme. Pokud to zítra vydržím jsem napnutá, jako struna. 😉

katy.m
20. črc 2009

larri,mooooooc děkuji 😵

larri
20. črc 2009

Katy,kdyby mi a occe to nedopadlo spatne,tak by nas delilo par dni.Jezdily by jsme po Opave spolu 😀 😀

Ale co neni muze byt,tak budu opravdu na tebe myslet a snad se nam zadari taky.U mne jedine ivf,tak doufam,ze do konce roku budu taky stastna.

katy.m
20. črc 2009

taky to ještě nechci zakřiknout,jsem teprve na začátku a čeká nás dlouhá cesta.Zvlášť po tom,čím jsme si už prošli,nebudu klidná,dokud nebudu držet mimíska v náručí.Ale musíme jít dál a bojovat,taky se budeš radovat,uvidíš 🙂

certina
20. črc 2009

Káťo - tak to opravdu mocinky gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....a kdy jsi dělala ty těhu testy?????sobota, neděle, pondělí???A Ty jsi dnes byla u svého gyndr.??Že máš potvrzené těhu a 5tt??Popiš to blíže....................