Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

donnald
26. kvě 2009

NO:
ovulační cyklus - to je ten, co je tak jak má být 🙂 , tzn. někdy během měsíce dojde k uvolnění foliku, kterej praskne a končí to buď těhotenstvím a nebo tím, že dostaneš menstruaci

anovulační cyklus - je pak ten, že ovulace neproběhne, tudíž se ani tělo nepřipravuje na žádnou menstruaci a ta prostě bez dalších preparátů sama nepřijde (např. tzv. vyvolávačka - injekce do zadku) 🙂

Zuzi, aspoň, tak by to mělo být 😀 😀 😀 😀

teddyna
26. kvě 2009

donnlad,tak to by sis rozuměla s manželovou sestřenicí - ta zas maluje na hedvábí,dělá ubrouskovou techniku a takový všelijaký věci.já jsem na tohle levá,nikdo mě to nikdy neučil.ale vyrábím vánoční ozdoby-to je tak jediný,co zvládám.ale teď jsem děsně líná zcela na vše.furt bych jen spala.zrovna se chystám s pesanem ven do toho vedra.abych mu vzala do baťůžku misku a vodu,at mi nelekne. a druhou vodu pro sebe,at neleknu já.

zuzka72
26. kvě 2009

Tak to jo, díky donnald, ale když jsem si píchla pregnyl a vajíčka sestupovala, tak to musela být ovulace? Tak nevím v jiné diskuzi píše holčina, že podle testu to zjistila až 45den od poslední MS. Já jinak pletu a háčkuji a šiji, ale nemám teď na koho, jelikož ti moji výrostci by v tom nechodily 😝 😝 😝

certina
26. kvě 2009

Zuzi díky za radu zmenšení fotky - skvělé už se mi to povedlo......a vidímm, že Tobě taky 😉
MOni a co máte za pejska????A jak se jmenuje?A máte ještě nějaké zvířátko????A vy bydlíte v domku????

teddyna
26. kvě 2009

peťko,my bydlíme v domě.mám pejska už 7 let,je to moje všchno.Jmenuje se Teddy a je to Westhighland white teriér - no prostě miláček.a zvířátka máme ještě kocoura Matyáše(ale ten je venkovní lovič myší a ptáků) a pak si tchán pěstuje 7 slépek
😀 . nicméně nám ty slepice chodí požírat nějaká pjeruna,páč máme každej tejden aspoň o jednu míň. bydlíme u lesa,tak se není co divit.

teddyna
26. kvě 2009

všechny už tam máte fotku v infu - tak nemůžu bejt pozadu,co?? že bych tam taky hodila kus nějaké podobizny?

teddyna
26. kvě 2009

jůůů,mám to tááámm. tak tam nás máte oba dva - aj s Tedíkem

donnald
26. kvě 2009

Ahojte děvčata,

teddy, už chápu nika 🙂. My měli pejska Donnyho, kterému jsme říkali Donnald 🙂.Byl to černý jezevčík, ale už mu bylo 15let a museli jsme ho nechat utratit. Hrůzaaaaa. Tehdy jsem se zapřísáhla, že další živé zvíře už nechci. Ale ejhle, rok se s rokem sešel a máme doma od vánoc kotě britské koky, teda kocoura Foresta krémové barvy, kterej má 7,5měsíce, ale vypadá už jak velká kočka.

Zuzi, mě to taky přijde divný.Pokud jsi měla folikly 2cm a 1,7cm, tak určo museli prasknout, takže ten anovulační cyklus mi tam nesedí. nadruhou stranu, když 2 testy byly negativní.... .Fakt netuším. Myslím, že nejlepší bude, pokud nechceš jít na krev, zkoušet testy ob den 🙂. A nebo víš co? To jsi z Olomouce, že? Tak tam zavolej sestře do ordinace a domluv se s ní co a jak

=pépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépépéui TAK TOHLE NAPSAL PRÁVĚ NÁŠ FOREST 😀 , který se prošel po klávesnici.

teddyna
26. kvě 2009

donnald,no vidíš - kocoura,co umí psát na PC - s tím běž do nějaké reality show a ještě na tom vyděláš 😎

donnald
26. kvě 2009

😀 😀 😀
ale musíme trénovat, jde mu jen pořád to stejné 🙂
Na druhou stranu teď v neděli v Objektivu nebo kde to bylo ukazovali kocoura, který fotí fotky a ve finále z toho vyšlo že má na krku "jen zavěšený" foťák se samospouší a taky z něj udělali hvězdu, tak proč ne Forest 😀

certina
26. kvě 2009

Holky - to je neuvěřitelné já měla kdysi taky kocourka - mého prvního zvířecího tvorečka a jmenoval se právě čert ( takže proto čertina) - ale vydržel u nás jen jeden rok - pak už se nikdy neukázal. Ale já myslím, že vím co se mu stalo - raději na to nemyslet.........jednou se připlazil od sousedů domů a byl celý dokopaný a od krve - dr.řekl, že ho musel někdo pěkně zkopat......a já vím, že to tehdy byl soused a jeho psi.........takže dost blbá vzpomínka, ale to jak se choval a měl nás rád bylo přesto všechno nejlepší..........prostě na něj se nedá zapomenout!!!NO a teď máme 4 roční fenku Enny - zlatý retrívr , jak už jsem dřív psala........dnes poprvé běhá volně po naší zahradě, kterou jsme jakž takž dokončili......tak páček schledáček!!!!!!!!!!

zuzka72
26. kvě 2009

Tak já mám 2 mopse-béžovyho Edu a černou Maggii a perskyho kocoura Bonifáce. MS se zatím neobjevila, je to fakt hodně divny, sestře zítra zavolám, teď jsme dojeli z oslavy synovce, takže už v tom horku, toho mám docela dost, jak je holky u vás?

donnald
26. kvě 2009

Zuzi,

určo zkus zavolat za to nic nedáš a budeš mít aspoň klid.
Zvířata jsou fakt super🙂, ať je to jaké to je zvíře.

Já se asi zítra fakt testnu. Sice vím, že tam bude jen / ☹ , ale aspoň si začnu dělat radosti....

teddyna
26. kvě 2009

donnald,neztrácej naději-co ty víš.třeba bude nakonec překvápko.tak jak tak čtu,tak jsme všechny pejskovaté nebo čičinkovaté. je to sranda se zvířátkama,nedokážu si představit,že bych pejska neměla.teď už ne - Teddyho mám 7 let a vím 100%,že kdyby se mu-nedej bože - něco stalo,tak si pořídím okamžitě nového westíka.

donnald
26. kvě 2009

jj, já byla dřív taky pejskař, ale teď díky tomu, že byldíme v paneláku a oba s manžou trávíme v práci dost času jsme zvolili číču. Nikdy bych nevěřila , že i ta může být takovej mazel.

certina
26. kvě 2009

JO jo - všechny zvířata umějí být mazlové!!!Když se jim chce tak to jde.....
Zuzi taky si myslím, že by jsi měla té sestřte zavolat - budeš alespoň trošku v klidu......mně to vždycky pomůže když si nejsem s něčím jistá, ale v momentě když se objednám, tak to ze mně tak trošku opadne......
Verčo a Ty máš kolik dní spóžďo????

donnald
26. kvě 2009

No, jsem dnes 30DC.
Zpoždění je ale teoretické, protože první měsíc jsem měla Pregnyl a ten jsem píchala 7.5.2009. Přitom můj normální cyklus před tím jen s Clostíkem byl 32 dni, takže fakt nevím.
Nevím jestli to mám počítat na 28 dní nebo na kolik. prostě uvidíme. Ráno si změřím BT a podle toho se asi rozhodnu 😎

donnald
27. kvě 2009

Holky,

takže vám popíšu dnešní ráno.
Po probuzení změřím teplotu, ta je 36,9. Vzhledem k tomu, že jsem rozhodnutá se testovat, říkám si super, že by přece jen náděj 🙂 , ale pak jdu na wc, odeberu moč, utřu se (promiňte že to tak píšu) a co na papíru?????špinění....... 😠
Takže nerozumím svému tělo, jen vím, že další měsíc bez úspěchu. Nechápu, jak může být vysoká teplota a k tomu špinění. Je mi jasné, že špinění se záhy změni na MS, protože cítím takovou tu typickou bolest, kterou mívám.

Holky a teď mám Dylena (dylema 😉 ) - mám jít na krev 2-3 den cyklu, což mi vychází na zítra, takže dnes zavolám sestře a domluvím se s ní. Je ta sestra, že??? No a potom mám jít 11-12DC na ULZ jenže 11-12 den vychází na sobotu a neděli!!!!!Nevíte jak se postupuje v tomto případě??????????????????????????????????????????

certina
27. kvě 2009

Dobré ranko všem.......
Veruš tak to je síla........ale přesně tato situace u mě byla cca před 3 měsíci - když jsem měla píchnutý pregnyl.....taky jsem chtěla testovat a ouhle MS byla tu.................hlavně nevěš hlavu.......
Když mně vycházel ULZ na sobotu neb neděli - řekli mně , že mám přijít v pátek......, že v pondělí už by bylo pozdě, ale já chodím na ULZ vždy 13-tý den...........tak uvidíš - hlavně se na to nezapomeň zeptat sestry......já si vždy udělám poznámky na papír - neb pak jsem plná informací u dr. a na vše zapomenu..........

donnald
27. kvě 2009

JJ,
přesně tak i já si to musím poznamenat 🙂 .
Jenže kdo mi udělá ULZ, když on ordinuje v ÚT, ST a ČT nebo ne???

Na jednu stranu jsem smutná, ale na druhou stranu vím, že se musím radovat z toho, že MS přišla sama 🙂skoro.

beras
27. kvě 2009

Ahojky holky.Koukla jsem co je tady nového.Donnald dr. ordinuje ŮT,ST,PÁ takže se objednej na pátek.Snad tam bude sestřička od M. a domluuvíš se s ní.Zavolej si tam ted měl by ordinovat dr. Polák na genetice takže určitě tam jsou.Teddy koukám,že i tobě přestup z Fer. prospěl.Moc blahopřeju.Už bych měla po tvé otřesné zkušenosti tam vůbec vkročit.Když jsem to tenkrát četla tak jsem nevěřila.Stimulovala jsi zároven se mnou takže jsem měla přehled.A všem vám tady kočky přeju at se opravdu dočkáte a věřte,že když se nepodaří první pokus tak dr. se vám bude věnovat a zkusí na to jít jinak.Já jsem mu strašně věřila od první návštěvy a věřím,že i díky tomu se povedlo.

donnald
27. kvě 2009

Tak to je super zpráva. Já se pořád užírala tím, jak to udělat.

A myslíte, že zítra tam ta sestra bude? Mám tam normálně přijít na 11:00hod na krev? Nemusí to ta krev brát hned z rána???

beras
27. kvě 2009

Brnkni tam a poptej se jak zítra ordinují.Nemusí ti to brát sestra od Machače.Mě to brala taky jiná a byla jsem tam kolem poledne.Jsou to odběry na hormony takže ty nemusejí být nalačno.

zuzka72
27. kvě 2009

Poku d se budeš objednávat, tak přímo emailem Machačovi, ale ten tě stejně odkáže na Marušku, takže je lepší zavolat jí přímo na mobil, nevím jestli totiž nemá taky dovču, nebo volno, když tam Machač není. Jiná sestra tě neobjedná, protože nemá ten jejich diář. A objednej se 100= na pátek, podle ultrazvuku to pozná, jak to vypadá a pak ti řekne, ať si třeba v neděli píchneš Pregnyl, já to tak jednou taky měla. Jinak MS zatím nedošla. jsem 39den-asi fakt půjdu na krev, navíc je mi tak nějak divně a promiňte mi---v hubě, mám pořád, jak v polepšovně---- 😒

beras
27. kvě 2009

Holky Maruška tam určitě bude.Je tam jako i sestřička u dr.Poláka a jiných dr.co tam ordinují.

donnald
27. kvě 2009

Zkusim odpoledne zavolat, měla by tam být.
Ale není pravda, že ta Maruška je i u dalších doktorů. Chodím tam k dr. Látalovi a ten má svou sestru a loni jsem byla několikrát i u Poláka a ten má taky jinou 🙂

beras
27. kvě 2009

Já jsem bya ve 12 tt a v 19 tt u dr. Poláka aMaruška tam byla pokaždé i stou brýlatou sestrou. 😀

beras
27. kvě 2009

Teda jednou brýle měla a jednou neměla ale asi víš která taková docela nepříjemná 😝 opak Marušky 😀

donnald
27. kvě 2009

Asi jo,
to byla sestra určo od Poláka - taková drobnější, tmavé vlasy 🙂.
Látal má ale také příjemnou sestřičku - taky tak po 30-ti a má černé kudrnaté vlasy. Té jsem se právě ptala, jaké sestra bude u Machače (před první návštěvou abych věděla) a ona mi právě řekla, že nějaká Maruška, že každý z dr. má svou.

teddyna
27. kvě 2009

Beras - ahoooj,tebe ráda vidím. no ani nemluv o Fertimedu.ještě dneska mi naskakuje husí koža z toho.Donnald,když ti vychází ultrazvuk na sobotu a neděli - tak buďto zajedeš do Brna na kliniku a nebo se domluvíš s machačem,že přijdeš v pátek k němu.nějakej den sem nebo tam,to už je jedno