Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
28. říj 2010

@britka dík za zeptání, no mám se ucházejícně ... doma binec jako v tanku, ale my jsme si vyjeli na pár dní na výlet ... ale dnes už jsem nějaká utahaná, tak jsem odpadla na chvíli ke knížce a k internetu ... od toho úterka co jsem vysadila prášky mám pořád pocit že každou chvíli dorazí cyklus, a ono pořád nic, tak nevím ... jsem nějaká nervní ... rozhodla jsem se, že příští týden začnu (i přes nechuť) s vánočním úklidem (okna, záclony, závěsy) a s pečením, abych se potom v klidu mohla věnovat plození ... kéž by mi kolem vánoc už bylo špatně, klidně strávím svátky s hlavou v míse, jen už aby to bylo 🤐 🤐 🤐 (nevolnost z přežrání se nepočítá !!!!!!!)
... a vůbec všem snažilkám také přeji na vánoce pořádné těhotenské nevolnosti ... alespoň některé to ještě můžeme stihnout 😉
Ty Brituš pořád ještě odpočívej, přece jen to byl pro tebe záhul, zajdi si na prochajdu, dělej to co máš ráda, koukni se na pěkný film ... vím že je to otřepaná fráze, ale fakt to chce čas, sama jsem to několikrát prožila ... a mimi bude, věř tomu! 😠

britka
28. říj 2010

@kvakuska moc ti přeji abys měla tu hlavu v míse z celého srdce.To máš zbytečné i péct já se na jídlo nemohla ani podívat.Jo šetřím se neboj spodek nějak pořád bolí sem tam jak by mi tam projela jehla nebo bolest je mi to jasné že záhul byl.,prsa už jen jemně to jsem byla jak kojná.Zítra se projdem dolesa ten máme za barákem.

kvakuska
28. říj 2010

@britka však nebudu péct pro sebe 😉

britka
28. říj 2010

@kvakuska že bych přijela k Tobě mlsat?Takové dobré cukroví to by nebylo špatné. 🙂

britka
28. říj 2010

@asmeena víš co je nejlepší nic nevědět nebo každá má porod jiný a zbyfečně bys byla vystrašená.Když se mi narodila dcera tak jsem šla do nem.a nevěděla jsem nic a vše bylo v pohodě.Nejkrásnější je když ti daji mimčo do náručí a řekneš si stálo to za to. 🙂

kamka1402
29. říj 2010

Ahoj holky když vás tak tu čtu tak předvánoční pohoda už pomalu nastupuje pečení ,uklízení, ten čas tak strašně letí.

jitulik24
29. říj 2010

@kamka1402 Ahoj, jak se cítíš? Zrovna včera jsem manželovi říkala, co všechno mám v plánu péct na vánoce a manžel mi na to řekl ať s tím nestraším 😀 tak brzo 😀 . On nemá rád vánoce, ale doufám, že jakmile budeme mít mimi, tak je začne mít rád.

kamka1402
29. říj 2010

@jitulik24 Ahoj no žádná sláva pořád špiním čím dál víca těhu příznaky nikde 😢 , tak že jsem se s tím už smířila.Zajdu i s partnerem k machačovi co máme dělat dál ,jestli nějaké vyšetření? Třeba s něčím přijde.Uvažuji že bych jela příští rok do lázní.A pak to zkusila znovu. 😉Jednou to přeci vyjít musí.
No je fakt že je ještě brzo na pečení, ale zase pak stresovat před vánocemi. 😨
Dávej na sebe pozor a hlavně hodně odpočívej a nestresuj se, že nebudeš mít nic napečeno nebo uklizeno ,tyto věci jsou tak pomíjivé to co teď máš pod srdíčkem to je to nejdůležitější na světě. 😉 Ani nevíš jaký dár si dostala už stímto budou ty nejhezčí vánoce. 🙂
Až se mimčo narodí tak vánoce začnou mít teprve smysl, až uvidí jak se prckovy rozzáří kukadla když uvidí rožnutý stromeček tak i tací co vánoce nemusím tak vyměknou.

kvakuska
29. říj 2010

@kamka1402 holka ještě nehaž flintu do žita, naděje umírá poslední 😉 ... palce pořád držím, tak ty drž mimča!!! 🤐 😵

ladus77
29. říj 2010

Holky, lazne doporucuju, urcite jedte, je to relax pro telo i dusi a pokud potkate par spriznenych dusicek tak je to proste uzasny. Ja myslim, ze me lazne urcite pomohly. Navic paradni dovca na mesic 😀 Kdy jindy se to zadari, ze? Za to co jste si uz zazily a prosly si je urcite zaslouzite!
Vanoce s mrnousem budou asi fakt o necem jinem 😀 Uz aby to tu bylo co? 😀 Me teda peceni moc nebere, tchyne napece zase nejmin pul tuny, dva dny nam to chutna a pak uz to jenom lezi na mise a nikdo to nechce. Ja se spis tesim na tu atmosferu, kapra a salat a na Silvestra na horach 🙂 Jeste radi s kamarady zajdeme na namesti v Olomouci na punc, letos zvolim nealko variantu 😀

ladus77
29. říj 2010

Holky, jake mate ty kocarky? Mne se docela libi Inglesina Magnum, ale fakt zatim nevim, musim to jit obkouknout nazivo 😀

milusiaw
31. říj 2010

Ahoj holky
Myslim ze jeste na me pamatujete 🙂
Tak ve ctvrtek jsem byla ve Fertimedu a k przenosu 4 embrionu nedoslo, vsechny se nerozmrazily. Ted cekam na dokumentace - cca. 3 tydnu a potom chi jit do Reprofitu. Nevim jestli je to pravda ale ve F. me rekli ze podle zakona maji 6 tydny na predani dokumentace pacjentovi, mimo iz jsem za ni hrazila 300 Kc.Slysela ktera neco takoveho?

britka
31. říj 2010

@milusiaw běž se normálně objednat do Reprofitu já jsem žádnou dokumentaci nepřinesla fertimed ten chce za všechno platit.Všechno řekneš doktorovi a on si už udělá úsudek co a jak.Zbytečně neplať každá korunka dobrá.

kamka1402
31. říj 2010

@milusiaw ahoj britka má pravdu zajdi do reprofitu hned co budeš čekat a oni už budou vědět co stebou.Čas tak strašně letí a zbytečně budeš ztrácet čas na nějaké dokumenty, které v závěru třeba ani nebudeš potřebovat .

kamka1402
31. říj 2010

@britka ahoj chtěla jsem se zeptat ty se chystáš do lázní nebo si už v nich byla?

kamka1402
31. říj 2010

Ahoj holky dostala jsem MS tak že to bohužel nevyšlo ☹ 😢

zuzka72
31. říj 2010

Tak Kuba měl včera 18let, tak jsem mu pekla dort a nazdobila, vevnitř jsou samy ořechy, mělo to zůstat jen potaženy ořechamy, ale pak jsem si řekla, že zkusím tu potahovku ze šmoulů a udělala to na to, tak je to trošku kvůli těm ořechům kostrbaty-no a moje zdobení-no comment-no já jsem přes vaření, pečení mě tááák neba....ale zase má to ode mě a ví, že jsem to dělala s láskou i když lehkoživky teda kolem lítali 😀 😀 😀 A kluci dnes 😉

britka
31. říj 2010

@kamka1402 ne mě už ujíždíposlední vlak tak pro mě už minuty letí.

britka
31. říj 2010

Holky já mám takovou depku že bych se radši neviděla dnes to všechno na mě spadlo,že to není možné.Nejradši bych se zahrabala 10m pod zem fakt.

kamka1402
31. říj 2010

@britka to mě povídej to je něco ve vzduchu já ji mám už od včerejška přítel je vpráci od 8 do20.15hod a já sama doma tak moc nad vším přemýšlím,a do toho včera mi řekl že jeho spolupracovnice se rozešla před 2měsícema s klukem ted má nového a je těhotná po tydnu a že stoho není zrovna nadšená co by jiní za to dali je to děsný kolik ti je mě je 34 v unoru 35 taky už nejsem nejmladší,

b.e.r.u.s.k.a
31. říj 2010

@kamka1402 tak depky jsem měla minulý týden 😉 takže vím o čem je řeč.Ju a to jsme stejné staruchy,já mám 35 v dubnu.A co ty lázně pojedeš?

kamka1402
31. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a jo chci už nevím jak se dát do pohody,aby to konečně vyšlo a známa si je nemohla vynachválit

kamka1402
31. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a to bude vaše první u mě ano a ten věk mě nejak děsí, když lékař říka že po 30 je to čím dál horší ☹

britka
31. říj 2010

@kamka1402 Já jsem o dost pátku starší než vy ale to vůbec nevadí myslím si že máme stejné problémy.To psycho je fakt děs.My ty mimina tak moc chceme a některé k tomu příjdou tak lehce to mě tak štve ta beznaděj a ta spravedlnost.Když si člověk řekne tak konečně se to podařilo a zas o to příjde. ☹

b.e.r.u.s.k.a
31. říj 2010

@kamka1402 jj bylo by to naše první a nejspíš poslední,jo a s těma lázněmi to chci taky zkusit,chtěla bych jet už začátkem příštího roku.

kamka1402
31. říj 2010

@britka To máš pravdu brituš ty problémy jsou stejné o to víc nás to zbližuje a víme že nejsme jediné které mají tyto problémy,jen je to nespravedlivé ty co k tomu přijdou jak slepé k houslím si ani neuvědomují co mají .

kamka1402
31. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a já také až příští rok, v dubnu máme svadbu tak jsem zvažovala bud únor nebo květen, a to mimi pokud se zadaří tak první a poslední

britka
31. říj 2010

@kamka1402 to máš pravdu a potom že je nějaká spravedlnost na světě.Někomu se to sere s prominutím a někdo má na růžích nastlané a vše se mu daří.

kamka1402
31. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a informovala si se už na lázně? prý to musí napsat lékař což si myslím že nebude problem a vyřízení trvá tak 3 měsíce , ještě bych chtěla zjistit kolik z toho hradí pojištovna a kolik pacient a také kam se jezdí známa byla ve Františkovích

kamka1402
31. říj 2010

@britka kdyby existoval nějaký postup když už jdeš na IVF tolik toho podstoupíš dají do tebe prcka proč tam sakra nezustane