Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kamka1402
6. únor 2014

Ahoj holky po roce zase tady neskutečně to letí. Mám chvilku tak jsem koukla co nového a kdo se tu pořád ještě objevuje 🙂 🙂 když jsem tu byla naposledy malá byla ještě v inkubátoru a ted už sama lítá po terase

britka
6. únor 2014

@kvakuska stěma našima prckama je sranda.Byli jsme dnes u známych a Dominičkovi se libily schody a kočka kterou honil po místnosti tak jsme se nasmali.Je to maly neposeda.Kde je to miminko které bylo tak klidne. 🙂

kvakuska
7. únor 2014

@britka 😀 třeba by chtěl Dominiček schody i u vás doma 😠 ... já bych mu je móóóc přála 🙂 ... a vy nemáte v tom vašem zvěřinci kočku? to bych se teda dost divila ... počkej na jaře už bude chodit s tebou krmit 🙂

carlik
7. únor 2014

@kamka1402 jé, to je krásná princezna, no a koukám letí to opravdu nám všem stejně, bohužel to nejsou žádný miminka, ale "osobnosti", užívej si to!
@britka jo, jo, kočky se líbí asi každýmu....taky máme kámošku a její Nela se moc líbí kocour, akorát to není vzájemný 😉 Kikča kocourovi neubližuje, teda nijak moc, a když ho zatahá víc za ocas, tak odejde

carlik
7. únor 2014

@kvakuska přesně jak píšeš, ony ty dětičky na to jak vstát a sednout musí přijít samy,moc se nedoporučuje chodítko, a když tak né na dlouho.

britka
7. únor 2014

@kvakuska už aby byly včera bylo pozdě.Teď navíc mam babču nastarost,ale věk ma krasny 91l za měsíc a je čila a dost. 🙂 tak se vůbec nenudím už mam toho dost a nestíhám.

britka
7. únor 2014

@carlik kočky máme doma,ale u známych se mu líbí kocour a hraji si spolu na honičku a kdo z koho je to sranda.

zuzka72
7. únor 2014

@britka
@kvakuska
ahoj děvčátka zdravím po delší době, já spíš ten FB, ale teď mi to tu vyskočilo vidím známé Nicky tak reaguji 😵

britka
9. únor 2014

@zuzka72 ahojki tak jak kluci poslouchaji?A co pořád pleteš na kluky?Jak ten čas letí děti starnou. 🙂

spunda
9. únor 2014

@kamka1402 Teda to fakt letííííí ,moc hezká slečna 🙂))

catchulinecka
10. únor 2014

@jajinka121 ahojky 🙂 vzpomnela jsem si,ze dnes mas prvni navstevu,at dobre dopadne a dej pak vedet jake mas pocity 😉

jajinka121
10. únor 2014

@catchulinecka ahoj, prvni navsteva za mnou. byly prede mnou asi 4 pani, tak jsem asi pul hodiny cekala. Vzala me mudr., dr. machač tam asi dnes nebyl. Poptala se co a jak, udělala mi ultrazvuk, napsala léky, dala žádanku na spermiogram. Mám přijít 2. nebo 3. den MS na krev, pak brát léky - clostil a pak přijít na UTZ kvůli ovulaci a pak plánovaný sex. Chtěla jsem IUI, ale říkala že by s tím počkala do jara nebo léta a pak by to řešila teprve víc☹ Už čekám 2 roky, nechci čekat zase dalšího půl roku a zkoušet to jen doma☹

catchulinecka
10. únor 2014

@jajinka121 jééééj ☹ tak to mě mrzí tedy ☹ no ale tak třeba ta doktorka ví co dělá, no ne třeba, určitě to ví!!! hlavu vzhůru! a víš co? můžeš zkusit udělat kompromis...prostě jeden-dva měsíce ber ten clostík jak ti poradila a když to nevyjde, tak se prostě objednej a řekni, že chceš definitivně léčbu IUI. ach jo ☹ já jsem brala na pokyn své doktorky taky ten clostilbegyt, asi 3 měsíce a bylo to tedy o ničem, folikuly nic moc, nálada a celá moje tvář hrůza a samozřejmě mimi nikde! pak jsem ho vysadila, a ovulace krásná 🙂 neotěhotněla jsem sice, ale zas mi to trošku dalo naději. Tak uvidíme co Reprofit. Každopádně vidíš, my byli na první návštěvě v lednu a začne se něco dít až v březnu...není to tak rychlé bohužel jak by si člověk přál...kdo ví, proč to tak protahují 🙂

catchulinecka
11. únor 2014

@jajinka121 jeste jsem tak premyslela,ze jsem ti popsala mou ani ne moc dobrou zkusenost s clostikem,ale na me nedej,jsem vyjimka 🙂 je tu mnohem vice holek,kterym opravdu pomohl 😉

jajinka121
11. únor 2014

@catchulinecka jojo, v pohodě🙂 já jsem ráda za každou radu a zkušenost🙂

ferdice
11. únor 2014

@kvakuska jeeee ja jsem sem dneska jen tak nakoukla a tak gratuluji az s takovym velkym zpozdenim. Sice se nezname ale fakt mam velkou radost, ze se vam podarilo a mate holcicku 🙂

kvetka111
11. únor 2014

Kedy sa zacne brat clostyl a kedy sa potom ide na sono? V ktorom DC?

daisy14
11. únor 2014

@kvakuska S tak obrovským zpožděním jsme mamince k narození mimča negratulovala nikdy ! 😀 Tak ať Nikolka roste jako z vody a dělá všem jen radost!
Měla bych tu chodit častěji, nějak mi unikají informace 🙂

britka
11. únor 2014

@daisy14 informace neutíkají někteří jsou tajnustkáří 🙂 nejen Kvakuska ale jak si pamatuji i Ferdice taky tajila přírustek 🙂 :-

ferdice
13. únor 2014

@britka tajnustkarka 🙂 ze se mi to nezda a vsechny co jsme tu pred par lety chodily, jsme se dockaly? a to bych rekla, ze nektere jsme byly docela beznadejne pripady 😉 jsou to v tom reprofitu fakt borci 🙂

preji i vsem soucasnym prispevovatelkam at se v reprofitu dockaji 😎

britka
14. únor 2014

@ferdice je to fakt že jsme se všechny dočkaly a díky Reprofitu a jsme všechny štastné.Maly je šikulka,ale teď je nějak marod.Už jsou za nama první krůčky a strašně se mu to líbí a co ty?

ferdice
14. únor 2014

@britka ty jo prvni krucky, tak to je docela rychlik sikovny 🙂 u nas taky dobre, akorat predevcirem jsme byli na ockovani hexavakcinou a Ema mela 40 horecky ☹ ale dneska uz snad dobre. ted spi. tak ja obedvam. vsak to asi znas 🙂

britka
15. únor 2014

@ferdice nas čeka očkovani za 14 dni tak to bude mazec ty očkovani ty děti dostavaji zahul.Malemu zas se prořezavaji zoubky prujem od pondělka a brek ani nemluvím já mam nakrajičku s nim.byla jsem v lekarně tak na prujem kapky a na dasna mastičku už aby byly venku dasna ma dost napuchle.Maly už chodí sam 🙂

jej
16. únor 2014

Ahoj holky!
TAk hlásím, že máme doma už necelé tři týdny brášku k té naší tříleté sestřičce 🙂). Děkuju i za přání pohodového porodu, ten ale teda opravdu pohodový nebyl, naštětsí to byl druhý porod. Být to první, nevím, zda bych to byla schopná opakovat. Ale hlavní je, že vše dobře dopadlo! A my tady na fóru stejně víme, že pro ty prťata podstoupíme stejně všechno, že jo! 🙂)

Míšo Patrik, teda bobiš je šikovný ( a krásný)!
CArlik, tvá holčička je krásná!

Ostatní moc zdravím!

carlik
18. únor 2014

@jej tak dodatečně gratulujeme k synáčkovi a jak píšeš, hlavně že to dobře dopadlo a všechno špatný zapomeneš, teď si užívejte miminka a všech radostí!
@ferdice malá taky trpí na 40 horečky, no naštěstí to nemívá často a trvají max 3 dny a jinak jí nic nebývá.
@britka malej je teda šikula, že už chodí sám, tam to budeš mít za chvilku všechno doma "uklizený" do výška cca 1 metru jako u nás 😉

andygr
18. únor 2014

Ženy, tak vám pořád den dopředu v Reprofitu Ol. přehazují termín, na který jste týden a více objednané? Já byla minulý týden na utz a den dopředu mi zavolali, že místo odpoledne mám přijet dopoledne, zítra jsem zase byla objednaná na 14:30 a zavolali mi, že dr. už tam nebude, že mám přijet v 11. Je to tam takhle normální?? Stává se vám to taky?

spunda
18. únor 2014

@andygr Ahojky mě se to teda ještě nestalo ale je možné že maji nějaké zákroky nahoře tak jestli nemusí dr.třeba tam ☹

andygr
18. únor 2014

@spunda, no byla jsem tam jednou, to mi den dopředu zavolali, že dr. má školení a změnili mi termín taky z 14:00 na 12:00 a teď za pár dní opět stejně, jako fakt mě to štve. Takovým tempem ještě přijdu o práci ☹ Říkám si, že jestli by nebylo lepší chodit o patro víš nebo to vyjde na stejno ... a taky jsem na první konzultaci byla u Machače a aniž bych o to stála tak mě přehodili k Souškové ... no jsem z toho přeobjednávání fakt naštvaná ... sice vím, že člověk musí něco obětovat, ale nepřijde mi to moc seriózní jednání .. ach jo☹

spunda
18. únor 2014

@andygr No jsou tam jen oni dva a nahoře se dělaji punkce a ivf,takže tam se dostaneš až v další etapě.Jinak to školení si pamatuju to jsem měla taky jit na Uz myslím že to bylo 24.1.ne???A to jsem nakonec byla objednaná na 22.1. Jinak Dr.Machač bývá pondělky a čtvrtky v Brně takže pokud chceš přímo k němu tak si to hlidej a nebo se sestry přímo zeptej kdy tam bude,ale z vlastní zkušenosti ti můžu říct že jsem několikrát byla taky misto u Machače u dr.Souškové a je příjemná neměla jsem s ni nikdy špatnou zkušenost,ba naopar už mi několikrát dobře poradila.tak se drž 🙂🙂

andygr
19. únor 2014

@spunda aha, já myslela, že nahoře jsou i konzultace, jinak to přeobjednání kvůli školení bylo 13.2, se školí asi často 😀 Dr. Soušková mi přišla moc fajn, možná milejší než Machač, právě že dneska by tam měli být oba a sestra mi tvrdila, že mě musí přeobjednat, protože paní doktorka tam ve 14:30 už nebude, tak nechápu proč mě teda na tu dobu objednávala. Nějak mi přijde, že jsou ty sestřičky fakt mimo ... no co už, nějak to vydržím 😉 Díky a taky moc držím pěsti ať je vše ok 🙂