Repromeda a další CAR v Brně. Zkušenosti, postřehy

nnora
3. črc 2007

Ahojky spolubojovnice! Ráda bych si vyměnila zkušenosti, postřehy a probrala naše pochybnosti. Přidáte se?

vlcek
30. črc 2007

Larunnko,je to opravdu o štěstí 🙂 ,a vy ho naštěstí máte 😎 ,jen jsem ještě chtěla napsat,že v půlce srpna by segra byla asi na konci třetího měsíce a už jí bylo 30 let a to je teda pro mě na první prohlídku opravdu docela dost pozdě,navíc jí ani nevzali krev ani nic,tak to mě docela zaráží 🙄 ,ale ono fakt záleží na koho a s jakou náladou zrovna narazíš 😉 ,zatím pa pa pa a držíme všem moc pěsti,vlci

vlcek
30. črc 2007

Jo hokly,taky díky za ceník 😉 ,paní doktor nám sice ceny říkala,ale jaksi jsem byla trošku mimo 😎 ,bohužel nám to nejde otevřít 😖 ,ale kdybyste měli někdo čas a chuť to přepsat,bylo by to 😀 😝 super 😝,díky a pa vlci

romi.r
30. črc 2007

tak ted nevím kam jít, žádanku mám vypsanou na Unicu, ale vidím, že jste z ni byly docela zklamány 😒 A hlavně mi tam nevyhovují ordinační hodiny, mají jen do 1600, to se mi zdá málo.Myslíte že bych mohla do Heliosu když mám papír na Unicu?

ninule
30. črc 2007

Holky, diiiiky moc za cenik!!!!!Mne to vubec nepripada drahy-zaplatili jsme na Unice za ICSI, PK, AH 17000, na Repro to vychazi 8000 plus 7700, tudiz dokonce levnejs!!!!!!!TAk uz mam to rozhodovani trosku jednodussi!!!

vlcek
30. črc 2007

romi.r,ono je to v podstatě jedno na jakou kliniku se vydáš 😎 ,my jsme šli bez žádanky,doktorka nám jen dala pár reklamních letáčků a rozhodnutí záleží stejně na tobě 🙂 .Unika má celkem dobrý výsledky na první ivf,podotýkám první 😕 ,ale opravdu záleží na vás 😝 ,pěkný večer a sny přejí vlci

larunnka
31. črc 2007

Vlcek díky 😉

Romi, my do Heliosu chodili a když jsme začli, tak jsem jen řekli, že nemůžeme otěhotnět a oni nás vyšetřili i bez doporučení, to jsem tam nesla až po první návštěvě, tvůj gyn. ti to přepíše protože je to pouze tvé rozhodnutí, ty platíš, t ysi vybíráš 😉 Nám Helios dal možnost otěhotnět a to hned dvojčátka 😉 Ty budeš mít taky štěstí 😉

ninule
31. črc 2007

Holky, to ej fakt dilema🙂.Ja vim, ze se vsude najdou pro i proti, clovek aby se rozhodoval snad losem🙂.Jedna znama otehotnela az na poseste, prosla v Brne 4 kliniky a byla spokojena az na te posledni...Takze asi by mel clovek spis poslouchat svuj vnitrni hlas, pokud se mu neco nezda, tak je na case zmena, pak uz jen doufat, ze k lepsimu🙂

lanka
31. črc 2007

Vlcek / stáhni si Acrobat reader - je zdarma na internetu - v tom je to psané a budeš to moct otevřít.

jankatr
1. srp 2007

Ninuš - a že se ptám - kterápak to byla ta poslední... 🙂 Jen tak pro zajímavost.

lopka
19. srp 2007

jaky je rozdil mezi dlouhym a kratkym protokolem Vlcku,jsem v tom neznala 😉

ulmik
27. srp 2007

Ahoj holky,
všechny bych Vás chtěla moc povzbudit, protože vím, co to je být ve stresu z toho, že to prostě "nejde"!!! My jsme po 1 a půl letém neúspěšném snažení (já PCO a manžel špatný spermiogram) šli do Repromedy a absolutní spokojenost!!!! Podstoupili jsme IVF+ICSI a teď máme doma 1 a 1/2 letého raráška!!! 😀 Teď se snažíme o druhé mimi( co kdyby náhodou...)a pokud se tak do roka nepodaří, tak jdeme znovu tam 😉
Všem moc držím palečky

gimulka
22. říj 2007

Ahoj, v pátek jdem na SPG do Repromedy máme žádanku od mého gynekologa. Řeknou nám rovnou výsledky nebo je pošlou gynekologovi? Na prvním SPG jsme byli na Obilnňáku a měl žádanku od manželovy obvoďačky a výsledky poslali jí po 14 dnech. Doufám, že tady nám to hned řeknou, to čekání je hrozný.

pejty
22. říj 2007

Ahoj my jsme taky byli v Repromedě a výsledky jsme měli hned druhý den,ten den ne,ale myslím,že by se to dalo nějak domluvit..Výsledky buď pošlou dr. nebo vám je dají do ruky..

andrys
22. říj 2007

Gimulka...mám dotaz manžel má mít ve čtvrtek výsledky SPG na Obilňáku řeknou nám jak to dopadlo nebo to pošlou Dr. a řeknou že si máme zavolat jí?? Jsem dost napnutá jak to dopadlo jedná se o kontrolní SPG a delší čekání mě zabije 🙂

sasulka28
22. říj 2007

a to je i morfologie na počkání? my čekali v heliosu 14dní

andrys
22. říj 2007

my čekali v Heliosu 14 dní a teď čekáme na Obilňáku taky 14 dní

sasulka28
22. říj 2007

andrys a proč máte kontrolní na obilnáku? já tomu heliosovýmu taky nevěřím 🙂 , manžel byl na dnes taky objednanej na obilnák na kontrolu, objednali jsme se sami jako samoplátci, ale ted mám zrovna ovu tak se snažíme, tak by jsme neměli dostatečný "půst" Pak dej určitě vědět jak jste dopadli, budu doufat že o 100% lépe než v heliosu 😉

andrys
22. říj 2007

sasulka 28....1 SPG je špatný-morfologie a bylo nám nabídnuto IVF+ICSI. Rozhodla jsem se pro kontrolní SPG v jiném zařízení. Chci mít jistotu když půjdu na IVF, že nedělám hloupost. Mám trošku strach jak bude moje tělíčko reagovat na tu spoustu hormonů. Jo a zatím je to vše hrazeno z pojištění.

sasulka28
22. říj 2007

no my měli ten spermio v heliosu taky zadarmo, ale pochybuji, že by nám pojištovna zaplatila další po měsíci, hlavně by se asi heliosu divili, proč si děláme ho jinde

gimulka
22. říj 2007

Andrys, nám to neřekli, ale po těch 14 dnech to poslali obvoďačce. I když jsem na Obilňák volala tak mi to neřekli s tím že si máme počkat až na tu obvoďačku. Tak asi tak.

andrys
22. říj 2007

sasulka 28....Mě moje Dr.řekla, že by kontrolní SPG Helios neudělal a že se to ani tak nědělá.Vždy se jde do jiného zařízení. Manžel byl na prvním v srpnu a druhý byl proveden v říjnu a pojišťovna to platí.

andrys
22. říj 2007

gimulka ....dík za informaci doufám, že to moje dr.už tento týden bude mít. Nečekám žádné zázraky, ale aspoň človek ví na čem je.

theresa
30. říj 2007

Ahoj holky, dneska jsem byla u svého gynekologa a ten mě přesvědčoval, ať určitě zkusíme Repromedu? Je to tam opravdu tak super?

katula
30. říj 2007

Ahoj, budu se opakovat, ale stejne jako tusim Pejty mam otresnou zkusenost s Repromedou. Ted jsme byli na Obilnaku a pan doc. Crha mel o moc chapavejsi pristup. Nekolikrat rekl, ze spg muze kolisat a ze se musi nejdriv udelat x vysetreni nez se muzou vyvozovat nejake zavery a postupy. V Repromede je to dost o prachach, tam nam rovnou rekli ze jina moznost nez ivf nebo icsi neni a basta (udelali jedine vysetreni a to spg). Vsak uvidis, vzdycky muzes jit jinam 😉

andrys
30. říj 2007

katula...já mám podobnou zkušenost, ale v Heliosu. Na základě jednoho SPG nám bylo řečeno, že jedině IVF jinak nemáme šanci. Teď máme druhý SPG na Obilňáku a vyšel dobře. Příští týden jdem za doc. Crhnou tak se už těším když ho všichni vychvalují.

theresa
30. říj 2007

Holky, dneska jsem byla u nového gynekologa a když jsem se zmínila, že chodím do CAR na Obilňák, tak mě strašně zrazoval a hrozně doporučoval Repromedu. Máme před prvním IVF a ještě nejsme rozhodnutí, kde ho podstoupíme, zítra jdeme na konzultaci do Reprofitu. Taky si myslím, že je Repromeda hodně drahá.

andrys
30. říj 2007

theresa....můžu se zeptat proč tě Dr. zrazoval od Obilňáku?

milhauz
30. říj 2007

Thereso, mam podobnou zkusenost s Repromedou jako katula. A urcite je to nejrazsi centrum v Brne.Me taky Dr doporucovala Repromedu nebo Helios.

katula
31. říj 2007

Doktori samozrejme doporuci centra kde maji zname, kde jsou nejak provazani, urcite to nebude osobni zkusenost. Nastesti je na nas, kam se pak rozhodneme jit. Ja doporucuju Obilnak. Neni to luxusni, to vubec ne, ale zas se mi zatim pristup libil 100x vic 😵

campi
31. říj 2007

Jedna znama otehotnela poprve v Repromede, z duvodu ceny presli na druhe mimino do Reprofitu a tam se taky zadarilo.

Ja myslim, ze maji doktori od tech CARu nejake provize.