Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

jjanca90
Autor odpověď smazal
Zobraz
aleks
10. led 2019

@filan - ahoj. Do Prahy jsme tedy jeli jen na odběr a transfer. Ale pokud mohu srovnávat s Teplicemi, kam jsem chodila na stimulaci, je to nebetyčný rozdíl. Za mě Praha 100 % spokojenost, výborný přístup, chování ke klientům, poskytování informací.....Myslím, že se nemusíš bát využít jejich služeb. Mám zkušenost z r. 2015.

koikaahoj
24. led 2019

@filan ahoj navštěvuji Pronatal v Praze 4

zuzkaap
2. únor 2019

@aleks ahoj, chtěla jsem se zeptat jakou mas zkušenost z roku 2015? My zrovna navštěvujeme Pronatal v Praze a doufam, ze jsem si vybrala dobře. Děkuji

begavan
2. únor 2019

@zuzkaap ahoj, my byli v pronatalu v Praze taky ve 2015 a super, příjemný personál, vše bylo, jak jsme se domluvili a zadarilo se napoprvé ❤️

aleks
3. únor 2019

@zuzkaap - ahoj. Už jsem to psala výše. Stimulaci jsem postupovala v Teplicích , ale transfer kvůli zdravotní pojišťovně v Praze. Prahu můžu doporučit. Úžasný přístup ke klientům, lékaři komunikativní se smyslem pro humor, prostě příjemné prostředí. Chování se na každému stejně. Z Teplic, bohužel, takovou zkušenost nemám......

fatal_error
Autor odpověď smazal
Zobraz
console
4. črc 2019

Ahoj holky, prosím, jaká je čekací doba od objednání na konzultaci? Díky🙂a měly jste požadavek jít ke konkrétnímu lékaři?

fatal_error
4. črc 2019

@console to bude jak kdy, jaky je zrovna napor, ale pocitej minimalne mesic. ke konkretnimu jsem se neobjednavala, vystridala jsem za dobu tam 3 lekare, nebudes chodit k jednomu konkretnimu.

fatal_error
Autor odpověď smazal
Zobraz
console
4. črc 2019

@fatal_error děkuji

console
4. črc 2019

A vy jste do Pronatalu potřebovaly doporučení od gynekologa? Já už mám za sebou 2 IVF a nikdy jsem ho nepotřebovala, ale na stránkách mají, že je třeba...

kkacca
4. črc 2019

@console není potřeba 🙂

fatal_error
5. črc 2019

@console nemela jsem

titi10
19. led 2020

Ahoj holky, skusim obnovit diskusiu a prosim, bola by som vam vdacna za kazdu radu 🙂 chodime do Pronatalu na Prahu 4 a dr. mi povedala, ze schvalenie ziadosti na ivf je do dvoch tyzdnov. Neviete prosim, aka je cakacia doba na ivf po schvaleni ziadosti? Po schvaleni ziadosti sa ide na vec hned na dalsi cyklus alebo sa tam caka dlhsie? Dakujem krasne za kazdu radu a prajem vsetkym peknu nedelu 🙂

mia171717
19. led 2020

@titi10 ahoj, chodila jsem do tohoto Pronatalu a nikdy ani nečekali na schválení pojišťovnu. Hned jak jsem tam přišla, tak další cyklus se dělali testy z krve a utz a hned se naplánovala stimulace. Držím palce 🍀🍀🍀

titi10
19. led 2020

@mia171717 jeeej dakujem krasne za radu 🙂 ja uz mam testy aj muz spmg za sebou, uz sme boli aj na iui a ked nevyjde, tak ideme na ivf. Ale prave by sme si potrebovali spravit casovy plan, tak preto sa pytam. Ale ked je to taketo super rychle, tak parada 🙂 dajujem 🌻

poldice
19. led 2020

Stimulace na IVF hned po schvaleni pri prvni ms 👍

lwildova
2. lis 2022

@filan Já si z Pronatalu přinesla před čtyřmi lety krásnou zdravou holčičku na první pokus... mám kolem sebe hodně kamarádek, které mají problém otěhotnět a prošly jinými centry a kromě jedné všechny nakonec skončili v Pronatalu 😀 za mě se fakt snaží a dělají to s láskou 🙂... držím palečky ať to všem vyjde...

kukinekk
Autor odpověď smazal
Zobraz