Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

dckami
26. dub 2008

ahoj,
zdravím při sobotě. Kdepak jste????
My jsme jeli na chatičku ještě douklidit, posekat zahradu a tak, bylo fakt krásně, zítra jedeme zase, ještě jsem tam nechtěli spát. 😉

Jinak mám špatné zprávy 😠 , manža byl v pátek na urologii, chlamydie má také, takže už 14 dní bere antibiotika a hned dostal další.... Jeho doktor chce ještě vidět mojí zprávu z laborky, kde diagnostikovali chlamydie - prý proto, aby viděl, jaké další vyšetření dělali a zda ta druhá antibioitka mám brát i já 😲 . NO, moc tomu nerozumím, ale v úterý jdu na gyndu, tak snad mi to moje dr. vysvětlí....

Tak hezkou neděli. 😵

jmisa
26. dub 2008

Ahoj
Dckami, to se dalo předpokládat, že je bude mít i manža, to se přenese razdva.

gucci
28. dub 2008

krásné slunečná rááánko přeji

dckami: já je měla před rokem taky a manža taky, brali jsme antibiotika oba, ale ted už máme všechno v pořádku

dckami
28. dub 2008

krásné ráno všem,
gucci, nevíš, jaká si na to brala antibiotika??? Já brala Doxybene 100 2 krabičky, manžel dostal to samé 3 krabičky ( 10 dní bral 2 prášky, potom dalších 10 dní 1 práček) a v pátek dostala další antibiotika Ciprinol nebo tak něco... 😖

pavlinka3
28. dub 2008

čau holky 🙂 přeju vám s Pronatalem taky úspěch 😉

jmisa
28. dub 2008

Pavlínko, ty už máš mimčo? Si pamatuju, když si to zjistila, moc gratuluju 😉

oskarka
28. dub 2008

Gratuluji k miminku, pavlinko. Tééda, ten čas tak rychle letí...

pavlinka3
28. dub 2008

no holky letí to rychle a vám taky přeju aby vám to brzo letělo 😀 fakt to stojí za to 😉 i když je to někdy hodně vyčerpávající 😅

klaruska1
28. dub 2008

pavlinka3, moc gratuluju k Matýskovi 😉 zrovna minulý týden jsem na tebe myslela, když jsem se podívala, že už to máš každým dnem a už je to tady.Přeju hodně zdraví, štěstí,Matýskovi šťastný vstup do života a tobě pevné nervy 😀

gucci
28. dub 2008

dckami: jj myslím, že to bylo doxybene, akorát já toho brala více než manžel, resp. déle

dckami
28. dub 2008

Pavlí ahooooj,
gratuluji k narození Matýska. 🙂 🙂 🙂 A závidím.
U nás je najednou mnoho dalších zdravotních problémů, takže mimi asi jen tak nebude. 😖 Víš, že dr. Těšina už není v Teplicích? Teď budu chodit k dr. Schmitzovi. Tak uvidíme.... 😵

jmisa
28. dub 2008

Tak dneska jsem byla v CAR a na cedulkách bylo - Vobořil, Slámová, Lazarovská, žádný Středa, jak se tu někdo ptal.

gucci
28. dub 2008

jmisa: a něco nového u tebe?

luzza
28. dub 2008

ahoj všem 🙂
dckami,jak to?? 😨

dckami
28. dub 2008

Luzzo ahoooooj 😀 Na co se mě to ptáš? Jak to, co??? Nějak mi to nemyslí a to jsem v práci až do 17 hodin, ale v pátek mám dovču, héč... a za týden v pátek také. 🙂

murasek
28. dub 2008

ahoj holky,
Pavlinko, gratuluju k Matyskovi!!!
prijd nas zase podporit, hezky se ctou ty uspechy 😉

jmisa
28. dub 2008

gucci, nového nic, byla jsem si pro lístek na peníze 😀

gucci
28. dub 2008

jmisa: aha, taky dobrý 😀 😉

luzza
28. dub 2008

dckami
no ptám se,proč jen tak mimi nebude?? 😨
to se máš s tou dovčou...
já budu sloužit i oba svátky...(no aspoň budou korunky)
ale radši bych šla třeba na mateřskou 😀 😀

dckami
28. dub 2008

Luzzi,
zítra jdu k dr. Černé na stěr, zda mám či nemám ty hnusný chlamydie 😕 Manža bere antibiotika ještě min. 14 dní, takže žádné snažilkování. Potom musí na urologii na kontrolu a výsledky bude mít za 14 dní, to máš konec měsíce, takže můžeme začít nejdříve v červnu a to pouze za předpokladu, že oba budeme vyléčení. 😒 Všechno se to hrozně protahuje a jak jsem psala, budou to už 2 roky 😠 a mimi nikde. tak je doufám, že alespoň v červnu budeme moct jít na další IUI. Ve středu jedu na konzultaci do Pronatalu, tak uvidím, co dr. na to.... Ale uže jsem doma rozhodli, že pokud se to do konce roku nepodaří, jdeme do IVF.

Na tu dovču se moc těším,tento pátek mám nějaké zařizování, Eliška má v sobotu v divadle Zvoneček - vystoupení mateřských škol, tak že jí vezu do divadla na generálku(dělá moderátorku vystoupení) a potom si jí tam musím vyzvednout. Za týden na to jedeme se známýma na Šumavu na výlet na kola. Už abychom tam byli, bude sranda - 4 rodiny, 5 dětí 😀 Snad vyjde i počasí, a když ne, tak v penzionu máme bazének i tělocvičnu, tak se nudit nebudeme. 😅

luzza
28. dub 2008

ahoj dckami

tak takhle to máte s těmi blbými chlamkami! ☹ To je mi líto,to mi vlastně nedošlo,jak se to protáhne... 😒
no já čekám ve středu na menzes 😠 určitě zase přijde...bestie jedna... 😝
a až přijde,mám se objednat zase do Pronatalu,že by mi v půlce cyklu píchla zase Pregnyl...
tak nevím... 😒

tak vaše Elinka je taková šikulka??? 😅 😅 no to je kráásný 😵 😵

dckami
29. dub 2008

dobré ráno kočky,
tak co je dneska nového?
Myslete na mě, jdu na kontrolu na gyndu, jsme nervozní, vůbec se mi tam nechce 😖

gucci
29. dub 2008

dobré ránko holky
dckami: držím palečky na gyndě

já jsem dnes 22DC a teplota vyskočila na 37,1 tak snad se to udrží

dckami
29. dub 2008

ahoj,
tak já jsem doma, moje dr. mi udělala preventivní prohlídku a nabrala stěr, který jsem si musela odvést sama do laboratoře. 😖 . Výsledky budou za týden, tak uvidíme.

Zítra ještě dalšímu dr., tentokrát jedu do Pronatalu domluvit iui na červen 😕 , snad už do té doby budeme oba v pořádku. Vlastně bych měla zkonzultovat možnost hormonální stimulace před iui. ....

klaruska1
29. dub 2008

dckami, tak to ti držím pěsti, moje známá to měla taky a říkala, že je s tím trápení.Moje ségra chodí s malou ( 1 rok ) na plavání a nějaká holčička tak chytla v bazénu kvasinky-to musí být hrůza u tak malého dítěte.Ať ti všechno dobře dopadne 😉

mkika
29. dub 2008

Ahoj holky,muzu se pridat? Ja mam z Pronatalu z Prahy 2letou holcicku a ted mam za sebou uz 3IVF v Teplicich.Jsem dnes tyden po ET a za tyden mam jit na krev 😉

oskarka
29. dub 2008

Krásné odpoledne.
dckami, snad už to bude OK do té doby než půjdete do Pronatalu.
mkika, vítej mezi námi - držím palce, ať to vyjde!!!!

jmisa
29. dub 2008

mkika, tak brzo? Já jsem dneska taky týden po ET, ale tedy v Praze a test mám dělat až 10.5.

campi
29. dub 2008

Mkika: a kolik embryi sis nechala ted zavest?

mkika
29. dub 2008

Bohuzel mam jen jedno,a to jsem mela skoro hyperstimulak a odebrali 16 f. ☹