Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

klaruska1
15. kvě 2008

ceruti, to je jasný,hlavně aby bylo vše OK a obě jste byly v pořádku,ale o pro tebe to bude lepší, než třeba dalších 14 dní čekat-třeba ti to vyjde přesně na termín a víkedn už budete trávit v porodnici 😀 😀 😀 Hele nevíš prosím tě, v kolikátém týdnu se chodí na předporodní kurzy???

ceeruti
17. kvě 2008

Holky,jsem stale 2v1 😀 Dnes maji byt bourky,kroupy..ale ja jsme proti všemu iminní..ch jo..Na kurzech jsem byla u Apolinare a objednaval jsme se snad 2 mesice dopredu-jen taj tk,bylo plno 😠 Byla jsme na tom tritydenním 3x2 hodiny (priznam se,že me to nic nedalo) a bylo to tusím ve 33 tydnu..bud od 32tydne,nebo 33 tydne..Byla jsem tam s manželem,stalo to 900 tusím,pojistovna to proplaci a jeste je v tom zahrnuty tatínek u porodu 😉

klaruska1
17. kvě 2008

ceeruti, co ty víš třeba to přijde zrovna dneska v noci nebo hned zítra-taky mají být bouřky a dokonce i kroupy a to se prý u maminek většinou projeví porodem, tak se necháme překvapit.Moc díky za info o těch kurzech, snad to bude tady u nás v Liberci podobné ( myslím v těch termínech, kdy na ně jít)-pro jistotu si radši zkusím zavolat do porodnice.Tak tfuj, tfuj-hodně štěstíčka,ať Vám všechno dobře dopadne 😉

murasek
17. kvě 2008

CEERUTI, ajk pise klaruska - treba to ta bourka uspisi 😉 drz se holka!!

murasek
17. kvě 2008

ahoj Klarus, jak se mas?

klaruska1
17. kvě 2008

Čauky mur, docela to ujde, jen jak jsme byli na těhu cukrovce, tak mi tam něco málo zjistili, tak musím do dia poradny a tam mi řeknou jestli je musím navštěvovat i dál nebo mi jen poradí co dělat pro zlepšení a už mě tam neuvidí 😉 A co ty,všechno OK, co nevolnosti ?Už jsem se dívala do tvého alba-pěkný fotečky.My ho s manžílkem vytváříme už pěknou dobu a pak na něj zase nějak zapomeneme, tak ho tam budu muset taky dát- jak se hezky kulatíme 😀

musilka
19. kvě 2008

Ahoj trochu se vtírnu ale potřebovala bych odpověď na pár otázek 😅 Můj mudr nás posílá do Pronatalu jdeme tam za 2 týdny. Můžu se zeptat jak ta první konzultace probíhá, na co se mám připravit a hlavně manžu 😅 jestli nám budou dělat všechna vyšetření znovu nebo jim stačí ty co nám dělal můj mudr? Díky 🙂

jmisa
19. kvě 2008

Musilko, záleží, co doktor dělal. Třeba laparka jim stačit bude, ale hormonální profil, gynekologickou prohlídku, spermio si udělají oni.

První konzultace bude jako klasika gynekologická prohlídka, naberou nějaký stěry, udělají ultrazvuk, naberou krev a domluví s váma další vyšetření, u manži nejspíš spermio.

musilka
19. kvě 2008

jmisa o.k. to jsem potřebovala vědět díky moc 😉

dckami
19. kvě 2008

ahojky,
tak konečně MK funguje 😒
Já to dneska dostala, hned jsem se objednala do Pronatalu a jdu 28.5. na utz, od 3DC budu brát Clomhexal, tak uvidím, co to se mnou udělá.... 😉

campi
19. kvě 2008

Musilko, v Pronatalu nam zadny vysetreni znovu nedelali. Ukazala jsem vysledky spermio, laparky a hormonalni profil a rovnou jsme se domluvili na IUI.

gucci
20. kvě 2008

campi tak už je něco nového?

ceeruti
21. kvě 2008

Ahoj holky,tak i Vám se jdu ohlasit,že to vypada,že se rozpadnu 😀 Bolí to čertovsky,ale je to jen zacatek,urcite bude hur,ale možna jen plasim,no uvidíme,každopadne si myslim,že jsme na rozsypaní a dlouho už to trvat nebude,i kdyby me pustili domu 😀

jmisa
21. kvě 2008

ceeruti, tak ať to máš rychle za sebou.

campi
21. kvě 2008

Gucci: udelala jsem si test a byl pozitivni, stejne jako dalsi test za 2 dny (ten byl taky pozitivni), mrcha neprisla, tak snad jsem na zacatku cesty k uspechu!!! Podle Pronatalu mame testovat 25.5. a pokud bude i tento test pozitivni, zavolam tam a objednam se na UTZ.

ceeruti: co Te boli? A mele sebou Alenka nebo je klidna? Taky preju, at uz ji brzy drzis v naruci

murasek
21. kvě 2008

ceeruti, drz se, male se uz asi zachtelo ven 😉

dckami
21. kvě 2008

Campi, tak to je krásná zprávička 🙂 🙂 🙂

tak já dneska začala užívat Clomhexal, jsem 3 den cyklu, a beru 2x1tbl. na 5 dní, 28.5.2008 jedu na utz a uvidíme, kolik bude folíků... 🙂 Pokud budme oba v pořádku, tak asi začátkem června IUI.

campi
21. kvě 2008

dckami: diky, mam radost, ale spis malounkou, clovek cte tolik silenych pribehu se spatnym koncem. Manzel k tomu testu zaujal hodne rezervovany postoj, nejdriv me to hodne mrzelo, ze si nepadame s placem kolem krku (vliv pitomych romantickych filmu 😢 ), ale taky si rikam, ze pockam s uplnou radosti, dokud nebude videt srdicko.

klaruska1
21. kvě 2008

ceeruti,moc na tebe myslím a držím pěsti,ať už to máš za sebou a Alenka je už ,, venku,, a jste obě dvě v pořádku, určitě jsou ty poslední dny na palici-kamarádka malě termín jako ty a porodila včera,tak uvidíš, že už to taky přijde.
Já jsem teď na nervy, chtějí mi zrušit porodnici, kam chci jít rodit, tak jsem úplně mimo ☹

gucci
22. kvě 2008

campi: no supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, mooooooc gratuluji, zatím potichounku, ale snad už brzy nahlááás 😀 😵

murasek
22. kvě 2008

ahoj Holky - nevite jak Ceeruti? uz je Alenka na svete?
Klarus - a nezvazovali jste Jablonec? to je teda pech! 😠

jmisa
22. kvě 2008

Alenka na světě ještě není.

klaruska1
22. kvě 2008

ahoj mur, jo už jsem tam včera psala mail-jsem z toho na palici,ale jsou i horší věci, jen mě to mrzí a jsem rozhodnutá ( teda pokud to pomůže) udělat tu petici 😉 Máš v IP zprávičku ( možná jsi jí už četla )

murasek
22. kvě 2008

aha, Misko.
cetla jsem ji, dekuju Klarus 😉

klaruska1
22. kvě 2008

mur to vůbec není zač,škoda, že to takhle dopadlo,moc mě to mrzí ☹ ale život jde dál, tak hlavu vzhůru a hurá do dalšího snažení.My jdeme dneska do dia poradny,trošku nám vylítla těhu cukrovka, tak doufám, že jdeme dnes poprvé a taky naposled a že bude vše OK

murasek
22. kvě 2008

hlavne se tim nenech rozhodit, kamaradka mela jak cukrovku, tak vysoky tlak, kvuli nemu si ji nakonec nechali na vyvolani a jak porodila, tak vsechno v normalu 😉

klaruska1
22. kvě 2008

Jo, já jsem v poho, spíš mě štve ta porodnice, tohle se dá zvládnout, když si dám dietku nebo mi dají nějaké léky,ale jde mi spíš o to, kde porodím-ten Lbc je fakt až v posledním případě, zkusíme ten JBC-prý tam spolupracují s Pronatalem,tak snad by nás mohli vzít bez problémů-jen aby neměli plno, když to s tím Frýdlantem vypadá špatně ☹

murasek
22. kvě 2008

Klarusko, a v Jablonci s tebou muze byt manza od zacatku az do konce, to ma taky vyhodu. Hlavne si tam zavolej, delaji prohlidky a hned se tam zaregistrujes, ale fakt moc nevahej, aby nebylo plno 😉

klaruska1
22. kvě 2008

No právě, to já mám strach už teď.V úterý jdu do těhu poradny, tak se chci ještě poradit se svojí gynekoložkou a hned odpoledne volám do Jablonce a jsem zvědavá, jak dopadneme.Manža už si teď shání info o porodech, že by si troufnul nás odrodit doma 😀 😀 😀 bojim, bojim.

jmisa
23. kvě 2008

Od Ceeruti:
Jmenuji se Alenka, vykoukla jsem na svět kolem 9 hodin, měřím 52 m a vážím 3630 g. Já i maminka jsme v pořádku.