Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

jmisa
23. kvě 2008
oskarka
23. kvě 2008

ahoj jmiso, díky za zprávu od Ceeruti. Gratuluji k Alence (jmenovkyně🙂).
A jak se daří Tobě?

jmisa
23. kvě 2008

Oskar, no nic moc, je mi smutno.

jmisa
23. kvě 2008

Jinak kamarádka porodila v Krči - v sobotu a byla moc spokojená, říkala, že jestli bude někdy rodit, tak tam půjde zase.

oskarka
23. kvě 2008

To mne mrzí, že se necítíš dobře a jsi smutná☹... A jsem ráda, že Tvoje kamarádka byla v Krči spokojená, doufám, že budu na podzim taky...

murasek
23. kvě 2008

je misko, dekujeme za zpravu od Ceeruti, uz to ma holka za sebou. To porodila az dneska rano?

jmisa
23. kvě 2008

Mur, jj, dneska. Včera ještě byla doma, odpoledne do sebe kopla nějakej sajrajt, myslela si, že je to na žlučník a ono to bylo něco jiného, tak byla ještě na pohotovosti 😀

murasek
23. kvě 2008

a copak si dala? stamprlku sava? 😀 vim, ze nektery den psala, ze se uz neco deje, me ten cas ale splyva, tak uz ani nevim, kdy to bylo. hlavne, ze jsou obe v pohode 😎

jmisa
23. kvě 2008

Mur, to psala, ale poslali ji dom, že to není porod.

klaruska1
23. kvě 2008

Moc velká gratulace k malé Alence, přeju obou holkám hodně zdraví, ceeruti pevné nervy, Alence šťastný vstup do života a taťkovi pořádnou opici 😀 😀 😀

jmisa koukej si pustit nějakou komedii, udělej si něco dobrého k jídlu nebo si někm s chlapem zajděte ať Tě ty splíny přejdou,držím pěsti a přeju ať jsi OK 😉

gucci
26. kvě 2008

dobré ránko holky

campi: super album, už jsem koukala, ještě jednou velikánská gratulace, tak to už se v Pronatalu asi nepotkáme co 😉

Ceeruti: obrovská gratulace k Alence 😵

jmisa
26. kvě 2008

Klarus, no nějak nic nezabralo, navíc to kolem mě nějak rychle všechno otěhotnělo a já zase prd, tak to člověku nepřidá.
Léčím se nakupováním a cvičením, až se manža ptal, jestli hodlám rozfofrovat i fin. rezervu 😀 😀

lenickan
26. kvě 2008

ahojky Mišo. Dlouho jsme o sobě neslyšely.
Jak je?
U mne stále nic. od příštího cyklu jsem se rozhodla opět pro léčbu clomhexal nebo clostil. Tentokrát silnější dávkování 2tbl. měla jsem předtím je 1/2 a to mne nerozovulovalo.

jmisa
26. kvě 2008

Leni, u mě taky nic, 1.IVF nevyšlo, další zkusíme na přelomu srpna/září, záleží jak bude mrcha.

lenickan
26. kvě 2008

Míšo, to dopadne. Mám kámošku co je po druhém IVF a je těhu🙂

klaruska1
26. kvě 2008

jmisa tak to mě mrzí a navíc ti moc dobře rozumím, když jsme se snažili my, tak bylo kolem nás spoustu těhulí a ke všemu otěhotněla i moje ségra, která je o 5 let mladší, takže se nás všichni ptali a proč jako my né a takový ty kecy.Tak jsem se víc věnovala sobě, práci a taky jsem jezdila za ségrou a za malou neteří a prostě neměla čas na to moc myslet,užívala jsem si malou od ségry a najednou se zadařilo.Tak ti moc držím pěsti a pamatuj si komu je přáno, tomu je i dáno.Takže to těm těhulkám přej a uvidíš, že se i ty dočkáš.Moc bych ti to přála 😉

murasek
26. kvě 2008

misko, ty nakupy a cviceni ti schvaluju 😉
Misko, promin, nepamatuju se, ale ty taky nemas mrazacky?

jmisa
26. kvě 2008

Mur, ne mrazáčky nemáme ☹

murasek
26. kvě 2008

jj, holka, tak to jsme na tom stejne. Mas muj obdiv, ze se vrhnete do dalsiho pokusu uz tak brzo, ja na to nejak psychicky nemam, potrebuju trosku vzpruhu, jak financni, tak i psychickou, a myslim, ze mi to leto nijak vyrazne nepomuze. Ja to vidim tak na jaro dalsiho roku, ale treba se nakonec rozhodneme jinak, uz jen ta predstava, ze si zase picham injekce, me ve me vyvolava paniku 😔
jsem asi posera...ne asi, ale urcite 😒

dckami
26. kvě 2008

Campi, krása - blahopřeji ke // tlusticím. 🙂 🙂

jmisa
26. kvě 2008

Mur, tak nás trochu tlačí věk. Penízky na jedno IVF ještě máme a když nevyjde, tak hned koncem října pojedem do toho Egypta. Na obrácený pořadí nechci přistoupit, kdyby nám to pak vyšlo, tak bychom neměli už fin. rezervu na miminko a my oba máme průměrný příjem, takže by to byl boj.
No a já to chci zkusit v létě nebo brzo na podzim, prostě si myslím, že tělíčko v tu dobu je víc odpočaté, má načerpanou energii a ne jako v zimě 🙂 Navíc Pronatal bude v zimě rekonstruovat a nechci jezdit někam do horoucích pekel, tohle máme kousek od baráku.

murasek
26. kvě 2008

misko, s tim vekem mi ani nerikej, i kdyz me je 30, manzovi o 8let vic 😒 kazdopadne bych pak nemohla moc cekat s dalsima mimiskama, nechci zustat jen u jednoho.
Pronatal bude rekonstruovat,jo? a nevis kdy a jestli bude nekde nahrada, pripadne jak dlouho jim to bude trvat? to je des, porad nejaky problem... ja uvidim, ted se mi rysuje prac. nabidka, pokud by dopadla, tak eni co resit, IVF bude na jare, pokud nedopadne, tak se zkusim zmobilizovat a taky do toho pujdu srpen - zari... ted jsem trochu vic na vazkach, ten abort mi vzal hodne sily..vsak co si budeme rikat, ze? kazdopadne penize se hodi, mame jeste co rekonstruovat 😒

dckami
26. kvě 2008

Jinak my jsme přes víkend udělali konečné rozhodnutí: pokud vše bude v pořádku, tak půjdeme v červnu na 4.IUI, další by byla v červenci a v září. Tím vyčerpáme 6 pokusů hrazených pojišťovnou. Pokud se to nepodaří, tak jsem rozhodnutá, že bychom požádali o IVF.
Snažíme se 2 roky, nejsem nejmladší, tak na co čekat. 😅

murasek
26. kvě 2008

ahoj dckami, jsme stejne holky statecne, cim vsim prochazeime. Skoda jen, ze u nas neni IUI mozne, sla bych do nej hned...zase me strasi ty hormony a vykyvy na vaze, jsem z nich potom jak reklama na Michelin ☹

klaruska1
26. kvě 2008

mur ahoj,máš pravdu-já jsem přibrala víc z těch hormonů než teď do 7.měsíce těhu-je to hrůza,ale stojí to za to 😉 Všem Vám moc držím pěsti,ať jste taky bry těhule a přeju hodně štěstí a pevné nervy v čekání,ale ono to přijde a hlavně neztrácejte naději 😀 😀 😀
Prskám Vám sem nějaké těhu bacily, tak si naberte 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
( za tohle šíření naštěstí nemůžu být trestaná 😉 ale spíš pochválená 😉

murasek
26. kvě 2008

🙂 presne tak - jedine pochvalena 😀 😀 olizovala bych monitor, ale dlouho jem na nem neutirala prach 😅

jmisa
26. kvě 2008

Mur, tak ty to máš horší než já, uvidíš, jak se tělíčko bude regenerovat.

S tou rekonstrukcí, někdo to tu psal, někam se přestěhují, ale nevím kam. Budou snad dělat tu část jak jsou dospávací pokoje.

Mur - 30 není velkej věk, mně je 36 a v říjnu už 37, takže to je o něčem jiném. 😉

dckami
26. kvě 2008

holky, mě je 33, v listopadu 34, manžel je o rok starší. Máme štěstí, že už alespoň jednu holčinu máme, ale je velká, v září jde do školy.

campi
26. kvě 2008

Ahoj jmiso, a cviceni nepomaha? Kdyz cloveku neco chybi, tak jsou i tyhle endorfiny naprd, vid? Drzim palce, at Ti to rychle utika a dalsi IVF je tu rychle. Ve stejny dobe jde na 2. IVF i moje kamaradka, tak se budete asi na koniku potkavat. Moc doufam, ze Vam to vsem vyjde, mam ted radost z kazdy tehule (i kdyz jeste pred mesicem to bylo jinak...).

O ty rekonstrukci Pronatalu mi rikala sestricka, kdyz jsem byla na OPU, maji mit nahradni provoz nekde na Praze 8 (myslim, v kazdym pripade mi to prislo dost daleko z Barrandova, odkud jezdim).

Pristi pondeli jdu na 1. UTZ k dr. Slamove, uz se tesim, jak pojedu z Pronatalu a za odmenu si zajedu koupit velky mic na cviceni a sezeni u PC.

Tehu bacilky jeste prskat nebudu, ale jak mi to potvrdi, tak na Vas budu plivat, co to pujde.

klaruska1
26. kvě 2008

campi, moc ti gratuluju ke //, teď si to jen užívej, hezky odpočívej, jez vitamínky a buď v pohodě.Přeju hodně štětsí na 2.6. na ultrazvuk 😉