Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

jmisa
11. čer 2008

Gucci, nesmíš být takovej cimprlich 😀

gucci
11. čer 2008

no jak říkám, jsem zvyklá na jiné jednání 😀 ... prostě jsem čekala nějaké povzbudivé kecy, když do toho jdeme poprvé a nekonaly se, tak jsem z toho byla taková jako difný pocit

jmisa
11. čer 2008

gucci, já myslela, že už máš nějaký IUI za sebou.

gucci
11. čer 2008

neeee nemám, jsem zatím v tomhle holátko 😀
brala jsem ted dva měsíce clostilbegyt a snažili jsme se doted doma

jmisa
11. čer 2008

aha, já myslela, že u toho taky byla IUI.

gucci
11. čer 2008

e-e, to jsme se doma snažili jak diví (ostatně jako celé dva roky) a pak jsme si psali s Mardešičem maila, že to teda asi sami fakt nezvládneme, tak zkusíme v červnu IUI

aniii
11. čer 2008

ahoj holky,
můžu vám sem vstoupit. četla jsem někde, že v pronatalu se po nezdařeném IVF nechodí hned další měsíc na KET, ale dávají 2-3 měsíce pauzu. jste tu některá, která už toho máte tolik za sebou, že můžete napsat zkušennosti?
díky

campi
11. čer 2008

Anii: ptala jsem se na to Slamovy a ta mi doporucila 2x odmenstruovat, jmise rikali 3 cykly pauza.

gucci: to mela asi spatnej den, ja od ni citila fakt velkej zajem a soucit. V pondeli jdu zase k ni, to se ji budu hodne ptat.

frenkina
11. čer 2008

klaruska1.tak mimi nevyšlo ted beru utroš abych to dostala v září jdeme nagenetiku beru metformin po kterym je mi teda šíleně zle a a fergamen tak uvidíme a třeba se nám zadaří přirozeně 😉

jmisa
11. čer 2008

frenkino a na co ty léky jsou? To aby tělo ovulovalo a plodilo vajca?

Aniii, jj, říkali mi 3 cykly. Ale třeba by nativ povolili dřív.

frenkina
11. čer 2008

jimsa:je to pro silnější nebo obézní snažilky odtučňuje to vaječníky nebo tak něco podobného a léčí to PCO k tomu beru ještě clomhexal tak uvidíme aleten začnu brát až při mršea pak 11 den na UZ 😉

jmisa
11. čer 2008

Frenikono, aha, tak to máš doma taky pěknou lékárnu.

frenkina
11. čer 2008

jmisa:jj to jo můj je z toho hotovej a jemu jsem taky koupila na spermíky tak papá semnou 😀

jmisa
11. čer 2008

Já když jsme přivezli domů injekce a šoupli je do lednice, tak jsem říkala, jestli je manža spokojenej, že konečně má plnou lednici 😀 😀

frenkina
11. čer 2008

jmisa:a ty si ted oícháš ju?

jmisa
11. čer 2008

Frenkino, nee, teď ne. 2.IVF můžem až v srpnu.

frenkina
11. čer 2008

jmisa:tak budu držet moc pěstičky aby se zadařilo 😉

klaruska1
11. čer 2008

frenkina, tak to mě moc mrzí,ale teď si aspoň dáte oraz-nějakou dovču a trošku odpočinku,podpořené lékama a až se z toho vzpamatujete, tak tady bude září a hurá do toho-budu ti držet pěsti, my už budeme mít ,, vyrozeno,, tak než to přijde, tak ti sem přijdu ještě naprskat 9-ti měsíční těhu bacily-abys to měla pojištěné a uvidíš, že to vyjde 😀 😀 😀 my se teď vrátili z předporodních kurzů, tak jsem chytří jako kniha a rádio dohromady 😀 😀 😀

frenkina
11. čer 2008

klaruska1:ale musíš prskat hodně jooo 😀

klaruska1
11. čer 2008

frenkina 😀 😀 😀 neboj to mě nebude dělat problémy, když k tomu připočtu ještě to funění, které ke konci bude teď v létě určitě hodně silné, tak se neboj, pěkně Vám to tam zafuním a zapraskám.A jak se cítíš teď?Doufám, že Tě dobrá a pozitivní nálada neopouští-to je hodně důležité 😉

frenkina
11. čer 2008

Klaruska1:kdepak jsem hodně pozitivní člověk budeme se pokoušet sami a uvidíme 😉 🙂

klaruska1
11. čer 2008

frenkina, dobře děláš a to, že neztrácíš doboru náladu a pozitivní náhled, tak to je úplně super, protože jak to člověk začne vzdávat a kašlat na to, tak mu ani doktor nepomůže.Budu držět pěsti,ať se Vám zadaří.A já ti pak budu radit, co a jak, to víš budu zkušená mamina, chápeš 😀 😀 😀 Tak co zůstali jste v Teplicích v Pronatalu nebo jste už byli nebo se chystáte jinam?

frenkina
11. čer 2008

klaruska1:zůstali jsme v Teplicích dr mi napal to co jsem chtěla poradily jsme se a uvidíme až budeme chtít na mrazáčky ale dřív jak v zimě to nebude chceme se snažit samiahlavně ušetřit nějaký penízky 😉

aniii
11. čer 2008

a holky myslíte, že ta pauza je i při KETU bez stimulace?

klaruska1
11. čer 2008

frenkina, my měli jen jednoho mrazáčka, tak jsem byla ráda, že nám to vyšlo,ale neboj ať je budete mít nebo né, tak uvidíš, že se to povede, už musí 😠 😉 dobře děláš,že se budete snažit i sami, uvidíte kdo bude silnější, jestli vy nebo příroda nebo doktoři, ale když se to spojí všechno dohromady a k tomu bude i trošku štěstí, tak je úspěch zaručen 😉 a co ty a tvoje hubnutí?Doufám, že to teď moc nepřeháníš,ať nedáváš tělu moc velký záhul.

frenkina
11. čer 2008

aniii:ahojky my si děláme pauzu jen proto že chceme se snažit sami 😉

frenkina
11. čer 2008

klaruska1:beru ten metformin to je pro obezní s PCO takže když sním něco tučnýho hned to jde zadem ven a když něco sladkýho tak to hned vyzvracim tak snad kila půjdou dolu sami začnu cvičit trošku a uvidíme 😉 🙂

klaruska1
11. čer 2008

frenkina, tak to hlavně nepřeháněj, já mám teď dietku vkůli těhu cukrovce a docela mě to štve, skoro nic nesmím, sladké vůbec, v tomhle vedru žádné zmrzky, zákusky ani kousek čokolády, na které jsem tolik ujížděla,ale bohužel jsem musela omezit i ovoce a některé druhy dokonce vypustit a na chlazený meloun, který by se teď v těch teplech hodil, se dívám z dálky,ale zase mi kámošky říkají, že tolik nepřiberu,ale plně tě chápu.Ale co bysme pro to malé neudělali.Budu ti moc držet pěsti, přeju ti pevnou vůli a smekám před tebou jestli to vydržím a ustojíš 😉 hele a ten metformin nemůže škodit jinak???

frenkina
11. čer 2008

klaruska1:kdyby škodil tak mi ho asík doktor nenapíše teda snad,ty jo jsem si dala květák a hned jsem šla na wc 😨 😀 😀

jmisa
12. čer 2008

Aniii, nejlíp bude se jich na to přímo zeptat, mně řekli rovnou 3 cykly, mně to nakonec přišlo rozumný, protože si tělo musí odpočinout, ale nakonec nám do mrazáku stejně nic nezbylo. Ono nemá smysl něco hrotit.