Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

julmel
23. čer 2008

dckami: taky držím pěsti

gucci
23. čer 2008

ahoj jul, jak se cítíš?

julmel
23. čer 2008

gucci: ahoj, cítím se fajn, trochu pořád cítím v podbřišku takové tlaky, jako před MS. Nejsem tak statečná, abych na to neustále nemyslela, hledám na netu, kdy nejdříve je možné testovat...no, zvědavost je hrozná vlastnost!!

luzza
23. čer 2008

jumel
promiň,moc nestíhám dočítat...
jak dlouho jsi od výkonu??? IVF nebo IUI??

julmel
23. čer 2008

luzza: IVF + ISCI, 4dny po ET

luzza
23. čer 2008

julmel 😵 😵 😵
máš nervy v kýblu,co???

luzza
23. čer 2008

já jsem 4.den od IUI 😉

julmel
23. čer 2008

no, v kýblu zatím nééé 😀 , ale spíš jsme hrozně zvědaví. Zkusím v neděli testnout, to bude 10 dní po ET.

luzza
23. čer 2008

joo,myslím,že v neděli už můžeš... 😉 😵
to už tam něco bude 😵

jmisa
23. čer 2008

Julmel, já jsem proti brzkému testování. Brzo testuj pouze v případě, že se dokážeš vyrovnat s tím, že 10den po OPU tam budou // a pak 18 den po transferu, kdy má ofiko testovat, tam ty čárky nebudou.
Jestli tam čárky být mají,tak tam prostě budou.

luzza
23. čer 2008

jmis
chápu ji,že nechce čekat...
je to k nevydržení...

luzza
23. čer 2008

jmis
a ono se má testovat až 18.den???? 😨 😨

julmel
23. čer 2008

Jmisa: já vím a obdivuju tě, jak si to mohla tak příkladně vydržet!

jmisa
23. čer 2008

luzza, no 18 nebo 19 den po transferu (teď si nejsem jistá), vždy píšou v papírech.

Berte to tak, že často se uvádí, že 80% těhotenství odejde s mrchou a tak brzké testování ničemu nepomůže, krom toho, že budeš zklamaná, že to nevyšlo, budeš zklamaná ještě z toho, že se to neudrželo a to aspoń pro mě by bylo ještě horší poznání.

Já testovala 16 dní po ET, 4dny po termínu mrchy, mám mrchu 14 dní po OVU, tak jsem OVU zrovnocenila s OPU a testovala 15 dní po OPU. Ale stejně tam nic nebylo.

jmisa
23. čer 2008

18 dní po OPU, jsem se překlepla.

luzza
23. čer 2008

jmis
určitě máš pravdu... 😔
ale my jsme prostě nahlavu 😝
já třeba nemám takovou vůli ☹
je fakt,že jsem za rok a půl počůrala testíků...to se lékárníci poměli 😝 😅
a pozitivní už jsem viděla taky... ☹ ☹ ☹ no a nic...
je to těžký...s nervákama jako jsme my 😀 😀

jmisa
23. čer 2008

Luzzo, no já vím, že si stejně počůráte ten papírek 😀 😀

Ale právě, že každá máme za sebou těch počůraných papírků, tak se divím, že toho ještě nemáte dost 😀 Já už prostě nechci čumět na ty jednočárkové, no 😒 Tak jsem se snažila počkat. Je fakt, že jsem věděla, že těhu nejsem, mám dojem, že to ženská poznat musí.

julmel
23. čer 2008

jmisa: já bych to nebrala jako že se to neudrželo, ale jako zbytek horm.stimulace, který ovlivnil výsledek. To, co píšeš jsem zatím neslyšela....., to je pro mě novinka!

jmisa
23. čer 2008

Julmel, pregnyl vydrží asi 10 dní, takže týden po OPU už v těle není.

luzza
23. čer 2008

navíc
těhu může skončit i po 5 týdnech samo a testování už máš za sebou...
takže je to takové všelijaké...
patřím do klubu testovacích maniaků 😀 😀

jmisa
23. čer 2008

Luzza, každá máme nějakou úchylku 😀 😀
Já zase čůrala na ovu testy, tam jsem aspoń // vždy viděla 😀 😀 Ale teď už jen měřím, aktuálně se nesnažíme.

julmel
23. čer 2008

no, tak to testování fakt radši ještě zvážím,ale budu se muset pořádně zaměstnat!! V koutku duše doufám, že ty lehké tlaky, které normálně nemívám, jsou pozitivní.

jmisa
23. čer 2008

Julmel a pak že chození do práce přivede na jiné myšlenky 😀 😀 😀 Máš je stejné jako já, co jsem byla doma, ikdyž já tedy ještě přemýšlela jak všechno stihnu a jestli mám jít dřív s psicí nebo za kámoškou 😀 😀

luzza
23. čer 2008

jmis
ovu testy jsem taky zkrápěla 😀 😀 😀
ale lezlo to moc do peněz 😀

luzza
23. čer 2008

jmis
a jak to,že se aktuál. nesnažíte??? 😨 😨

julmel
23. čer 2008

No, to je pravda, já mám tento týden ještě dvě zkoušky (dodělávám si školu), řešíme bytovou situaci, takže se nenudím, ale myšlenky prostě putují naprosto odlišným směrem.

luzza
23. čer 2008

julmel
je nám to jasný 😀 😀 😀

julmel
23. čer 2008

luzza: myslím, že si na to stejně, co?

jmisa
23. čer 2008

Luzza, no nesnažíme. Asi jsme si konečně připustili, že to přirozeně nemá smysl.
Navíc jak jsme po tom utroši měli mykozu a pak jsem ještě byla na gyndě pro pilule na zánět, tak raděj používáme kondom, aspoň jeden cyklus, aby se tělo dalo do normálnu, nechcem riskovat, že se nám to vrátí zpátky.

luzza
23. čer 2008

julmel
už to tak vypadá 😀
jmis
po utroši mykózu??? 😨 no kecy... 🤐