Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

klaruska1
17. zář 2007

mal: my taky jezdíme do Pronatalu v Praze a jsme tam moc spokojení.Jsme z Liberce a spermiogram i genetiku jsme měli taky od nás hotovou.Neboj všechno bude v pohodě, já z toho měla strach,ale byla jsem nadšená tím jejich přístupem.Jen tam nebudeš mít stálého doktora,takže se ti může stát, že pokaždé vyfásneš 🙂 někoho jiného,ale neměj strach.My tam byli 3x na IUI a teď musím čekat do 3.října,kdy si budu dělat test.Tak držím pěstičky a pak napiš dojmy.

chiwule
18. zář 2007

mikulko, tak snad vědějí co dělají. a jak se cítíš při stimulaci? píchání injekcí v pohodě?

oskarka
18. zář 2007

ahoj holky, jak se cítíte? všechno v pohodě?

chiwule
18. zář 2007

no a co ty? oskarko? nějaké nové zprávy? já bojuju s nadějí a beznadějí 🙂 tak uvidím, co zvítězí na konci měsíce 😉

mal
18. zář 2007

klarusko: já už se tam taky moc těšíma jsem zvědavá. Je to z Budějovic dvě hodiny jízdy tak doufám že tam toho moc nenajezdíme.. 😉 Takže vy nemáte žádnou přičinu a pořád se nevede tak doufám že ted už to vyjde. A od kdy jste v Pronatalu, jak dlouho se čeká než jdeš na první IUI??

mikulka
18. zář 2007

Zatím mě píchání injekce teprve čeká, dnes večer... Tak snad to zvládnu.

oskarka
18. zář 2007

chiwule: nové zprávy nemám, cítím se dobře, odpočívám, nenamáhám se, ale neležím přikovaná k posteli, teď jsem se rozhodla upéct manželovi jeho oblíbenou bábovku - tak půjdu na ní
mikulko: injekce zvládneš, ta první, kterou jsem si měla dát sama, byla nejhorší, ale pak už si člověk zvykne

chiwule
18. zář 2007

mikulko: oskarka má pravdu, nejhorší bylo poprvý do sebe píchnout jehlou 🙂

jmisa
18. zář 2007

Holky, jak dlouho trvá, než jsou výsledky z hormonálního profilu?

chiwule
18. zář 2007

jmisa: už si to přesně nepamatuju, ale myslím, že to bylo kolem 3 týdnů až měsíce...

jmisa
18. zář 2007

chiwule, jj, asi jo, to jsem taky četla.

regius
18. zář 2007

ahoj všem jak je unás už od rána prší

oskarka
18. zář 2007

Praha hlásí taky hnusno☹, kde je krásné slunečné optimistické počasí... Chtěla bych se jít projít, tak snad se to trochu umoudří.

regius
18. zář 2007

ahoj jak je

regius
18. zář 2007

chodíš sem často a co tě sem přivádí jestly se smím zeptat

oskarka
18. zář 2007

Cítím se dobře. A Ty?

regius
18. zář 2007

chodíš sem často a co tě sem přivádí jestly se smím zeptat 😉

oskarka
18. zář 2007

co mne sem přivádí? procházím tím, čím všechny holky v tomto tématu, tak jsem ráda, že si tu můžeme navzájem poradit a podpořit se.

regius
18. zář 2007

já taky až na to počasí 🙂

regius
18. zář 2007

tak že si podstoupila IVF

oskarka
18. zář 2007

jasně, podstoupila, teď jsem po ET

regius
18. zář 2007

tak držím palečky a přeju hodně štěstíčka 🙂

oskarka
18. zář 2007

díky moc. a jak jsi na tom Ty?

mikulka
18. zář 2007

Ahoj oskarko, ráda tě vidím 🙂
Prosím tě, ty jsi měla PGD?

klaruska1
18. zář 2007

mal: my jsem taky byli oba dva v pořádku, nejdříve mi dali hromony v podobě prásků,na podruhé a na potřetí jsem si píchala ( teda jedna naše sestřika-já jsem totiž srabík ) injekce do břicha.Nejdříve tam jedeš na pohovor, kde ti všechno vysvětlí,pak ti udělají prohlídku a ultrazvuk a pak už si tě objednají dál.Co se týká té doby, tak záleží za jak dlouho od té první návštěvy dostaneš ty naše neoblíbené ženské problémy,třeba se Vám to podaří hend další měsíc.Jak dlouho se snažíte mal?

klaruska1
18. zář 2007

chiwule,tak jak jsme na tom dnes?
Jak ti je a co chutě? 🙂 Ještě mě čeká vydržet dlouhách 15 dní,připadám si jak na vojně, odškrtávám dny.

klaruska1
18. zář 2007

mikulko drřím pěsti při vpichu první injekce, obdivuju Tě, že jdeš do toho sama,my to zkoušeli s manžou a málem jsme strachy omdleli oba,takže mi to za úplatek píchala jedna sestřička,pak dej vědet jak jsi to zvládla 😉

jmisa
18. zář 2007

Tak jsem dostala doporučení pro manžu na spermio do Pronatalu, prý kdyby bylo pak potřeba, aby to tam měli a nechtěli si to dělat znovu.
Zítra ho tam objednám 🙂

klaruska1
18. zář 2007

jmisa my ho měli už udělaný z Liberce ( bydlíme tam ) je to lepší, o to déle by Vám pak všechno trvalo,tak ať Vám to dobře dopadne 😉

jmisa
18. zář 2007

Klaruska, no doufám 😀
Třeba to nebude potřeba. Dneska jsem 12 DC doktor viděl na levým vaječníku dva zrající folíky, jsem se v tom zmatku nezeptala, jak velký, ikdyž je měřil. Je normoš, že zraje těch folíků víc?