Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
jmisa
1. pro 2008

Dusice, s tím moc nepočítej, na imuno jsou delší čekací lhůty.
IVF Ti neudělaj dřív než po 3 cyklech od poslední stimulace.

chiwule
1. pro 2008

marcelko, taky jsme chodili do Pronatalu, ale proč ti píšu: u Apolináře se mnou ležela holčina, jejíž manžel byl na vozíku a ti dostali doporučení na nějaké CAR v Brně, že prý se tam na tyhle případy specializují... před 2 měsíci porodila holčičku 😉 tak popátrej, víc bohužel nevím...

marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
gucci
2. pro 2008

Ahoj holky, moc vás zdravím a hlásím, že jsme zdraví 😵
Byli jsme na Podolí na kontrole ohledně té alergie na spermie a je to už v pořádku. Mimo ovu teda musíme sexovat pořád s kondomem, mám sledovat ovu a zkoušet to dva tři cykly doma. Prášky mám pořád, ale menší dávku. Kdyby se nepovedlo, tak zase Pronatal atd. atd.
Tak jsem ráda, o víkendu čekám ovu, tak uvidíme, jestli budeme mít na Vánoce dáreček 😉

Jmiso: je mi to líto s dvojčátkem, ale to druhé je určo bojovník, moc ti držím palce

jmisa
2. pro 2008

Gucci, třeba se to povede 🙂

gucci
2. pro 2008

no byl by to fakt zázrak, ale jsme ted s manžou po těch třech měsících odpočatí, jak jsme nemuseli nic řešit, tak uvidíme no

campi
2. pro 2008

gucci: drzim palce, at se zázrak vydaří.

gucci
2. pro 2008

campi: díky, tjo ty už budeš za chvíli rodit, to je mazec jak to letí

gucci
2. pro 2008

jéé campi a vybrali jste super kočár 😉

rejchl
2. pro 2008

Ahoj holky,tak jsem včera byla v Pronatalu poprvé.Mám z toho dobrý pocit,krásné prostředí a příjemní lidé.Mám doktorku Zelenkovou.Žádný ceník jsem nedostala,tak nevím,ale pokud půjde vše dobře,tak koncem ledna jdu na IUI.Už se nrmůžu dočkat
Chci se zeptat na takovou trapnou otázku 😅 začátkem cyklu musím na odběr krve do Prahy.Týká se to odběru z žíly?😀😀

dckami
2. pro 2008

Rejchl,
určitě ano, z žíly - asi ti udělají hormonální profil.

campi
2. pro 2008

gucci: je to šílený, jak to letí! A zajímavý je, že si připadám jako by těch pět let trápení ani nebylo. Život je zvláštní.

rejchl: jj, z žíly. Dr. Zelenková je super, já po úspěšném IVF k ní přešla dokonce i do gynekologické ordinace.

jmisa
2. pro 2008

Rejchl, akorát, že nejspíš vždy na Tebe Zelenková nevyjde.

petrakalcik
2. pro 2008

Campi,
a kde ma gynekologickou ordinaci?

marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
jmisa
3. pro 2008

Marcalka, tak u konzultací se můžeš objednávat k jednomu dr. Akorát nejspíš budeš mít delší čekací dobu než obvykle.
Jinak u výkonů typu - začátek stimulace, ultrazvuk v určitý den cyklu to prostě ovlivnit nelze.

dckami
3. pro 2008

ahoj,
tak jsem byla dneska na utz a jsem domluvená, že v pátek přijedeme na IUI. Takže poslední pokus a jinak v lednu začnu se stimulaci na ivf. Tak doufám, že by z toho mohl být nádherný ježíšek 🙂 .

petrakalcik
3. pro 2008

Dckami,
tak to je super, drzim palce.

dckami
5. pro 2008

kdepak jste??????? 😕
Zdravím vás v tento mikulášský den. Já mám po 5.IUI, manžel má excelentní spg, tak doufám, že by se to mohlo povést a byla by z toho malé čertice nebo čertík.............. 😀 Byl by to krásný vánoční dáreček. 😵

campi
5. pro 2008

petrakalcik: ordinuje tady. Je tam jenom 2 dny v tydnu, ale kdyz nemohla ona a ja mela treba komplikace, tak jsem sla k "hlavni dr. Stejskalove" - ta uz nove pacientky neprijima, je dost vyhlášená.
http://www.pwhc.cz/

singid
5. pro 2008

ahojky děvčata, hlásím se s pozitivní zprávou, včera jsem byla v Pronatalu na HyCoSy, je to ta metoda zjišťování průchodnosti vejcovodů pomocí "bublinkové" vody... a jsem průchozí 😀 😀 srůsty prý nepozná, ale je to průchodné, tak můžu od 3DC stimulovat, škoda, že to teď vyjde na vánoce, takže si dáme ještě klídek, nechám si zkontrolovat prolaktin a pak juchů na stimulaci🙂)) teda ještě musím projít přes to imuno,ale Dr. Kult se tvářil nadějně... tak snad 😉
pa všem

rejchl
7. pro 2008

Ahojda,chtěla bych se zaptat,až pojedu na krev do Pronatalu,tak kam se mám dostavit.Kde mi jí odeberou??Nebo mám jít na recepci a tam mě nasměrujou??

jmisa
7. pro 2008

Rejchl, jdi na recepci, oni Ti řeknou. Většinou to berou v ambulanci 1. ALe steně Ti musí vyndat na recepci kartu.

Dckami, držím palce.

petrakalcik
9. pro 2008

Cau holky,

dnes jsem byla v Pronatalu. Kdo tam pujdete, tak jen pro info.

Recepce je v hotelu, resp. v hotelove recepci. Ordinace funguji u "palmy" a jedou pouze 2 ambulance (nejspíš MUDr. Vobořil, který tam byl včera a dnes jsem u něj byla, a MUDr. Zelenková, která mi včera volala ohledně mého problému).

Hlavní část je uvnitř dost rozkutaná, ale mohlo by to tam vypadat hezky. Asi budou dávat nové dlaždičky, protože tam bylo plno krabic.

Nicméne to bylo v pohodě, čekala jsem chvilku (což se jindy nestává). Musím říct, že byli dneska moc příjemný.

dckami
9. pro 2008

Jmis, díky 🙂 .

Petro, a jak si dopadla u doktora?

petrakalcik
10. pro 2008

No vlastne dobre, hcg mam opravdu na nule. Mam tedy porad cekat, az mi dorazi MS po 6 tydnech od revize(pry za 2-3 tydny). Budu asi rekordmanka a dostanu se na 8-9 tydnu. A pritom muj cyklus byl cca 25 dni. To je vtipny, ne?

Jinak se MUDr. tentokrat nezdal pravy vajecnik (pry je atypicky. No ostatnim doktorum se nezdal atypicky, ostatnim se zase nezdali jine veci. Co doktor, to u mne nejaky atypismus). Takze jsem z toho zase vystrasena. Nicmene zatim to nemam resit.

dckami
10. pro 2008

Petro,
já jsem v tomto také rekordman - po předčasně ukončené stimulaci na ivf )(dlouhý protokol) jsem MS dostala po 61 dnech 😖, teď už se to spravilo, alespoň doufám.

HOlky, už máte tu správnou vánoční náladu? Já stále ne 😕 , tak snad v neděli na vánočních trzích - dám si svařáka, medovinu...... 😝

petrakalcik
10. pro 2008

Mne letos Vanoce nejak minou. Tim, ze jsem furt zakutana v nejakych problemech, nemam vubec naladu. Nejdrive jsem si myslela, ze to vsechno bude super = napecu, udelam vyzdobu, tak ted to zase nestiham. Tim, ze jsem nastoupila nove do prace, mam uplne jine myslenky. Navic na Vanoce jedeme k manzel.rodicum a mne se tam uplne nechce.

Snad tu atmosferu naberu na tom svaraku a na trzich. Preci jen je to moc hezke, jak vsechno sviti, clovek si da ten teploucky napoj a hned je svet ruzovejsi.

dckami
11. pro 2008

jojo, musíme prostě doufat, že rok 2009 bude pro nás v našem snažilkování úspěšnější a brzo se dočkáme // a třeba už příští vánoce budou naše rodiny početnější.. 😅