Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

klaruska1
19. zář 2007

campi neváhej a určitě se do Pronatalu objednaj,jsou tam všichni moc super, já to s bylinkama taky zkoušla,ale chce to trpělivost,ale myslím,že něco nám určitě musí pomoct a já tomu věřím a všem nám držím pěsti.

klaruska1
19. zář 2007

chiwule ani mi to těch chutích nemluv, teď jsem tady ne snědla,ale sežrala kolegovi jeho oběd, párečky a dala bych si něco sladkého, včera večer jsem měla nakládaný sýr a olivy a pak jsem si dala zákusek,no je to se mnou hrůza ☹

klaruska1
19. zář 2007

jmisa,tak to je fajn, že jste už objednaní,budu držet pěsti,aby Vám to dobře dopadlo,hlavně ať je tvůj chlap v pohodě a nestresuje se a klidně tam do té oné 😉 místnosti běžte spolu, my tam s manžou taky byli 😉

jmisa
19. zář 2007

Klaruska a taky to dělali až odpo a ten den řekli ortel?

chiwule
19. zář 2007

campi: já bohužel ne, tak ti neporadím jak to u nich probíhá, všechna vyšetření jsem měla za sebou už před návševou Pronatalu...

chiwule
19. zář 2007

klaruska: a ze všeho nejvíc mám už 3 dny chuť na naprosto úchylnej rybí salát s majonézou!!! 😠 jenže se bojím listerie, tak trpím a úpím... 😠

regius
19. zář 2007

v Pronatálu dělaj všechno jsou tam nato zařízený

murasek
19. zář 2007

ahoj holciny 😀
jmiso: odběr spermatu v pronatlu je v pohode, na recepci ti reknou, kam mas a kdy tam mas jit. Pred vstupem do mistnosti je okynko, kde se manza prokaze tusim obcankou, oni mu daji flasticku se jmenem a rodnym cislem a hned je vstup do mistnustky. Je malicka, ale to je v pohode. my jsme tam byli spolu, muzes si pujcit i kazetu s filmem, jsou tam nejake casopisy... byla to docela vazna situace, ale opravdi me ze srdce rozesmalo lejstro hned vedle umyvadla.. jak postupovat pred vykonem 😀 😀 😀 to se ale nechej prekvapit 😅 a pak napis 😎 na odber mas asi hodku, nemusis se stresovat casem, ale my tam byli cca 10 minut, odevzdas vzorek a cca za pul hodky vis vysledek, sdeli ti jej doktor (/u nas to tak bylo) takze klid a teste se 😀 😀

jmisa
19. zář 2007

murasek, tak si mě potěšila. se nebojim, že by tam manža byl dlouho, ale ještě se nerozhodl, jestli mě chce uvnitř nebo jestli budu fandit za dveřma 😝

půl hodinky je super, jinak by to byl moc dlouhej víkend 😀

klaruska1
19. zář 2007

jmisa-můj manža tam byl poprvé sám a když jsme tam ale byli podruhé,tak jsem tam šla s ním a docela jsme si to tam užili,hrozně jsme se nasmáli,je to přesně tak, jak popisuje murasek, my se tam tak smáli,ale myslím, že mají ty stěny odhlučněné,takže snad v poho 😉

klaruska1
19. zář 2007

chiwule,já toho zase dneska splácala dohromady, potom lítám pořád na záchod,jinak vše při starém,byla jsem teď u ségry zase trošku rozmazlit svojí slaďoučkou neteř 🙂

chiwule
19. zář 2007

klaruska - já to taky plácám na co mám zrovna chuť a pak lítám na wc jak koroptvička 😖
navíc jsem zjistlila, že najednou absolutně nemůžu uzeniny /šunku, strašně mi to smrdí, hned se mi obrací žaludek...taky mi dneska buď nesedl oběd a nebo nevim, protože když jsem jela za kámoškou hromadkou k ní a i teď navečer domů, tak jsem několikrát měla co dělat abych v busu potupně nevrhla! ty jsi mě snad nakazila 😉 😅

klaruska1
19. zář 2007

chiwule,to by bylo super, když by to bylo jako řetězová reakce,teď tady byla kámoška, taky se snaží o mimi, tak jsme zase celou dobu rozebíraly stimulaci, injekce nebo IUI místo toho abysme třeba drbaly chlapy nebo se bavily o vaření,už jsme asi mimo, nějak nám to leze na mozek,už je potřeba aby se to povedlo 😉
Zdar hromadne doprave 🙂

chiwule
19. zář 2007

jo a navíc, když jsem dorazila ke kámošce, tak mi, v reakci na můj zážitek z hromadky, spiklenecky povídá, tak to jsi těhotná jako já, že jí je blbě standardně 😀 už si dělala i test, vyšly slabý čárky a je týden po očekávané MS. Kdyby nám to oběma vyšlo, narodili by se nám mimísové v rozpětí 14 dnů od sebe 😀

ceeruti
19. zář 2007

Holky,tak jsem dnes dostala propustku z nemocnice,rozjela se me hyperstimulak,ale mimi už bylo vedet na UTZ teda jen jedno-ale pry se jeste uže ukazat i to druhe-me 1 stačí 😀

klaruska1
19. zář 2007

chiwule,to by bylo fajn,pak bysme dělaly oslavy společně, jednou v LIberci, jednou v Praze 😀

chiwule
19. zář 2007

ceeruti to je supéééér! úúúúžasnýýý 😅 gratuluju!!!!

klaruska1
19. zář 2007

ceeruti,taky moc gratuluju,hlavně buď v pohodě a opatruj se a nech se od všech rozmazlovat.Já byla u kartářky a ta mi řekla,že jedině až budu těhu,tak si budu všechno víc vychutnávat a všichni prý budou kolem mě skákat, tomu se lehce uvěří, že jo 😀

chiwule
19. zář 2007

klaruska: možná jen v Liberci, jestli se nám podaří sehnat pozemek nebo domeček 🙂 😉

klaruska1
19. zář 2007

chiwule,tak hurá do Liberce,je tu sice vždycky větší zima,než u Vás v Praze,ale jsem tady ráda.Tak honem hledat vhodné místo 😎

chiwule
19. zář 2007

uvidíme až podle toho, kolik nás nakonec bude 😉 abysme věděli jak velký domeček potřebujeme 😀

klaruska1
19. zář 2007

chiwule,počítej radši s více mimi,takže vybírejte pozemek mooooooc velký a hlavně taky na ty společné oslavy našich dětiček přece,nezapomínej 😀 😀 😀

oskarka
19. zář 2007

ceeruti, MOC GRATULUJI!!!

ceeruti
19. zář 2007

Holky,dekuji za gratulace.

Holky Vy co stimulujete na IVF-HODNE PIJTE A ZVYSTE PŘÍJEM BÍLKOVIN!!!!!!
JA TO PODCENILA A OHSS se ryzjel 14 den od ET,teda naznaky byly nekolik dní už před,ale ja tomu neverila-"vždyt jsem mela jen 10 vajícek" nezaleži na poctu,samozřejmne,že pri vetsim poctu je riziko vetsi,ale ja jsem dukaz,že to není pravidlo.Jeste mam v břise dost vody,ale poctive piju,takže jsem na propustce.FAKT TO NEPODCENUJTE,NESTOJI TO ZA TO ☹

klaruska1
19. zář 2007

ceeruti,díky za info,já budu dělat testík 3.října,tak jsem zvědavá, když to nedopadne, já věřím, že ano,tak jdeme na IVF, teď jsme byli na 3 IUI, ty buď hlavně v poho a nech se rozmazlovat 🙂

chiwule
20. zář 2007

ceeruti, a kdy jdeš na další UZ aby ti potvrdili počet mimísků?

ceeruti
20. zář 2007

na utz potvrzene 1 miminko-zitra kontrola v nemocnici,doufam,že s utz,jinak jdu v utery do PRONATALU na kontrolu po ET 🙂

klaruska1
20. zář 2007

ceeruti,ať Ti zítra vše dobře dopadne

chiwule
20. zář 2007

ceeruti, to je tak krásný! a jak dlouho je to po ET, že už se ti ukázal mimísek?

oskarka
20. zář 2007

Ahoj holky, dneska žádné debatění? Kdepak všechny jste? A jak se Vám daří?
Ceeruti, nádherné!!!