Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

gucci
20. dub 2009

no to jo, to je mi fakt šumák, kolik jich tam je

gucci
20. dub 2009

ty Míšo, a tys čekala na začátku dvojky že?

dckami
20. dub 2009

Gucci,
gratuluji ke // 🙂 , závidím. Já chci takyyyyyyyyyyyyy //.

gucci
20. dub 2009

dckami: dííííky moc a taky se dočkáš v květnu 😉

dckami
20. dub 2009

Kéž bys měla pravdu, to čekání je nekonečné.... ve čtvrtek jedu na konzultaci, domluvit se, jaké léky a uvidíme, jak dál. San d se to tentokrát konečně podaří. 😉
Měj se dobře a opatruj se, jak ti je?

gucci
20. dub 2009

no po ETu jsem tady frajeřila, že mi nic není a pak kolem 12 DPO to začlo, bolí mě žaludek skoro celý den, prvně jsem myslela, že to mám z nervů, páč jsem si těmi // ani nebyla jistá, ale z nervů už to není 😉 , ale dneska je mi zrovna celkem fajn, akorát jsem ospalá a unavená, ale za chvíli jdu už domů 🙂

jmisa
20. dub 2009

Gucci, jj, dvojky. Ale pak později to jedno vzdalo, ale hned nás upozornili v Pronatalu, že je to časté.

gucci
21. dub 2009

Míšo: a ve kterém cca tt to vzdalo?

jmisa
21. dub 2009

gucci, v 6+4, to jest v 7tt.

gucci
21. dub 2009

aha, tak uvidíme, my jdem na ten UTZ v 6tt+2

gucci
22. dub 2009

ahoj holky, dávají v pražském pronatalu na 1 UTZ obrázek?

dusice
22. dub 2009

Jo, jo 🙂 Už se nemůžeš dočkat,co 😀 😀 😀 Gucci, jsi doma nebo chodíš do práce?

gucci
22. dub 2009

díky, manža se ptal 😀
jsem v práci, dovolenou jsem měla jen tři dny po ETU 😉
a dočkát se nemůžu, to máš pravdu

jmisa
22. dub 2009

Gucci, dostala jsem obrázek pokaždý automaticky.

gucci
22. dub 2009

dankešén

pilnice13
22. dub 2009

ahooj všem tak oupravdu bylo něco v nepořádku!!Byla to špatná kvalita oocytů,takže se neoplodnilo ani jedno,takže pokus byl stopnutej,tak snad příště!!!!

campi
22. dub 2009

jmisa: jak se mas, potazmo mate? Koukala jsem do albíka, ze je tam teutenia. Je to super kocar, ale fakt je tezkej jak svina.

jmisa
22. dub 2009

Campi, no máme se dobře 🙂
A máme objednanou Teutonii ale Fun system a s korbou. Tak uvidíme. Každopádně se nám aspoň vejde do auta 😀

gucci
23. dub 2009

jéé campi se tady ukázala 😉

campi
23. dub 2009

jmisa: to je dobre, ze se mate dobre 😉

toz clovek se musi obcas ukazat i tady, aby snazilky videly, ze v Pronatalu to funguje a mimísa tam vyrobí. Lada bude mít zacatkem kvetna oplozeniny 😵

dckami
23. dub 2009

ahoj kočky,
já byla na kontrole v Pronatalu, ivf mám domlvuené na květen, 6.5. jedu na utz a pro stimulaci bude to krátký protokol s antagonistou, Puregon a ještě něco k tomu, nevím přesně. Tak snad to vyjde. Řešila jsem s lékařem, zda zavést 2, asi to riskneme a uvidíme 😉 .

campi
24. dub 2009

dckami: mluvila jsem s jednou maminkou, ty vyslo 4. IVF pote, co si nechala zavest dva kousky. A vyslo to, ujaly se oba 😉

kaja23
25. dub 2009

ahoj holky, jsem tento měsíc po nevydařeném IVF ☹ a čeká nás KET, chci se zeptat, jestli někdo nevíte, proč KET dělají v pronatalu až po třech cyklech, když v ostatních CARech hned další cyklus, díky za odpověď

jmisa
26. dub 2009

Kajo, kvůli regeneraci organismu.
Ale můžeš se objednat na sono po dvou cyklech a když bude všechno OK - Vaječníky, sliznice, tak KET provedou. Měla jsem to taky tak.

oskarka
26. dub 2009

Ahoj jmiso, campi, gucci a ostatní, jakpak se máte?

jmisa
26. dub 2009

Ahoj Oskarko.
Malej už je tedy obr 😕 Čím ho krmíš? 😀 😀

oskarka
26. dub 2009

Ahoj, Jmiso,
zatím jen plně kojíme🙂 🙂. S příkrmy začneme až za měsíc kvůli Ondráškově citlivé kůži a ekzému. Snad mu to bude chutnat, jsem na to velmi zvědavá. V létě bych chtěla být mimo Prahu skoro pořád, tak doufám, že se Ondra dobře aklimatizuje v jiném prostředí.

A zase takovej obr není, ne?

Co Ty? Jak se cítíš? Těhotenství v pohodě?

jmisa
26. dub 2009

Oskar, jj, naprosto v pohodě. Doktor by chtěl mít prý všechny těhule takto bez problémů 🙂 Akorát toho nemám moc připraveného, furt mám dost času, tak už vidím, jak pak nebudu stíhat v červnu 😀 A to jsem vlastně od transferu na neschopence, jenže furt někde lítám 😀

gucci
27. dub 2009

ahoj oskarko....tjo to to letí, Ondrášek je fkat hrozně velký

kaja23
27. dub 2009

ahoj holky, nevíte někdo, do kolika jsou v Pronatalu v Praze? Potřebuju tam zítra pro lístek kvůli neschopence a nemůžu s tam dovolat...jako vždy ☹