Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

oskarka
2. říj 2007

jmisa: to víš, jsou to vysoké částky, ale když jde o něco tak důležitého, tak na peníze nehledíme...
Víš, oni nepíší, že je IVF zdarma, ale že pojišťovna přispívá....

campi
2. říj 2007

A po tretim pokusu uz ani neprispiva 😲 .

Jj, neni to levne, ale obcas clovek vyhazuje penize za uplne nesmysly.

campi
2. říj 2007

jakoze toto nesmysl neni...

regius
3. říj 2007

AHOJ DÍKY OSKARKO ZA INFORMACE TAK KOUKÁM ŽE NÁS TO VYJDE O NĚCO VÍC NO CO SE DÁ DĚLAT A TOBĚ DRŽÍM PALCE NA KET

oskarka
3. říj 2007

Ahoj holky a pěkný den (i když je venku zamračený - teda alespoň v Praze)! S manželem jsme se rozhodli, že mému tělu dáme ten tříměsíční odpočinek a na KET půjdeme nejspíš v lednu.

regius
3. říj 2007

ahoj oskarko bereš náký vitamíny před KET

oskarka
3. říj 2007

já beru stále kyselinu listovou a hořčík, co mi doporučí či předepíší před KET to uvidím

regius
3. říj 2007

já taky kyselinu listovou a ještě mamavit tak jsem zvědavá jak mi to dopadne myslím to IVF

oskarka
3. říj 2007

to víš, regius, je to hodně o štěstí - je to na přírodě

regius
3. říj 2007

oskarko to máš pravdu snad se to štěstí na nás taky usm¨ěje 🙂

chiwule
3. říj 2007

oskarko, to je rozumné, dát tělíčku pohov a čas vzpamatovat se. nás bude IVF taky čekat nejspíš od nového roku, zdá se, že k tomu všechno směřuje...takové malé novoroční předsevzetí 🙂

murasek
3. říj 2007

ahoj holciny, docetla jsem, co jste mezitim napsaly.

oskarko - mate uz vybrany termin a pobyt? Me to privedlo na uplne jine myslenky ( nebyla jsem na vikendu a ani se nechystam, ale kdyz jste tady o tom psaly... 😅 )

Chiwule - tak to jsem zvedava, jak budes psat preklepy za par mesicu 😀 😀 😀 bude to chtit nejaky slovnik typu : jak na to

Mikulko - jak je ti po OPU?

jmiso - my jsme to nasli v pohode, je pravda, zej sme jeli hodne s predstihem, kdyby byla zasekana Pha a dovedu si te predstavit v barvach, jak hlidas dvere 😵

my jsme se nejak nepohnuli dal, cekame na vysledky genetiky, zatim ani po 5 tydnech nejsou. Ja zacinam mit takove podezreni, ze pri nasem stesti nam reknou, at prijdem na krev jeste jednou 😠 Pokud se tak ale nestane a vysledky budou uz v pondeli, pak me ceka jen prohlidka - predpokladam, ze klasicky jako u sve gyn. a konzultace co dal.

Holky, mate nekdo zkusenost, jak je to s provadenim vykonu (IVF apod) v obdobi svatku - vanoc?primo v Pronatalu? jestli neni lepsi pockat po novem roce nebo jestli se svatkama nic nemeni?

Diky za vase postrehy..treba jste to nekdo zazil loni touhle dobou 😉

chiwule
3. říj 2007

murasek 🙂 rada te vidim 🙂 😉

murasek
3. říj 2007

chiwule, jak se dari? omlouvam se, ty preklepy patrily ceeruti 😢

chiwule
3. říj 2007

já si říkala, že jsem sice zralá na Chocholouška, ale že si nevzpomínám na nějaké zásadnější překlepy 😅 😉
jinak děkuji za optání, daří se fajn, jen to mimi pořád nikde 🙂 ale ono jednou přijde 😉 a co u tebe? v jaké fázi jsi? já čekám na druhou IUI, ta první minulý měsíc nevyšla...

murasek
3. říj 2007

chiwule, cekame na tu genetiku, takze zatim zadny protokol, proto bych rada zjistila neco o tom, jak funguji skrz svatky... doufam, ze se to tim neposune a ja budu vesele stimulovat uz pred svatky a na stedry den mi vyjde pozitivni testik 😀 😀 😀

oskarka
3. říj 2007

ahoj murasku a chiwule.
Chteli bychom jet s manzelem nekdy v listopadu - bud Dublin nebo Madrid, uvidime. Na konci rijna se jedeme podivat jeste do Vidne a do Budapesti. A Viden mne bude cekat i v prosinci - to tam jedu se sestrou na koncert filmove hudby Ennia Morriconneho - on sam bude dirigovat - uaaa, kraaasa - a chvili tam predvanocne pobudeme.
To vubec nevim, jak Pronatal funguje o Vanocich, ale kdyz jsem se jednou pisemne dotazovala, tak mi bylo napsano vedoucim lekarem, doc. Mardesicem toto: Sanatorium Pronatal zajišťuje svým pacientům potřebnou péči 7 dní v týdnu bez ohledu na na víkendy a svátky.

murasek
3. říj 2007

ahoj oskarko, to budou bajecne vylety 😵 diky za odpoved, snad to tak bude i o vanocich 🙂

chiwule
3. říj 2007

murasku, mě taky ujišťovala dr v Pronatalu, že fungují bez ohledu na to, jestli je svátek nebo pracovní den...ovulace si nevybírá podle dne v týdnu 😉

oskarka
4. říj 2007

hezké ráno, kdepak jste?
Mikulko, tak co? Už máš po transferu? Hezky odpočívej a tfuj tfuj tfuj, přeji Ti více štěstí než jsem měla já!! Ať to vyjde!!

chiwule
4. říj 2007

oskarko, mikulka doma odpočívá, taky jí moc držím palečky, ať se jí zadaří zavrtávání mimísků! měla by moc hezký vánoční dárečky 😉

regius
4. říj 2007

ahoj zdravím vá všechny a přeji hezký den

jmisa
4. říj 2007

Holky, zítra jdem na to spermio a já se ani nezeptala - to je na pojišťovnu, když máme doporučení?

murasek
4. říj 2007

ahoj, jmiso: pokud mas doporuceni napr. od sve gynekol., pak je to hrazeno pojistovnou, tak at vam to dobre dopadne, pisni pak tve dojmy. pa

mikulka
4. říj 2007

Ahoj holky, včera jsem byla na transferu, mám v bříšku dvě embryjka 🙂
Jen mě moc trápí bolest břicha a nadýmání, mám strašně nafouklé břicho - párkrát za den, pak to zase pomine. A u toho menší křeče.
Volala jsem do Pronatalu, říkali, že OHSS se projeví déle, tak nevím. Prý se podívají, zda se mi nehromadí tekutina v břiše. Nevíte, zda se podívají UZ? Bojím se, aby embryjka nevyšťourli ven! Co myslíte?

ceeruti
4. říj 2007

mikulko-tk tfuj tfuj at se mimnimalne jedno zavrta 🙂 Ono s tím OHSS to bude individualní,ja ho zase mela 15 den po ET-18 den od opu a 2 den od Pregnylu 😒 Doufam,že se Ti ten prevít vyhne.Tak ja byla dnes na UTZ vse OK,manžel me koupil tehu vitaminy ktre teda na mesic stoji 250 ale jsou registrovane jako lek tudíš testovane,takže je to jako lek 😀

ceeruti
4. říj 2007

20 den od Pregnylu 😉

mikulka
4. říj 2007

Holky, a v Pronatalu není pohotovost? Jen mobil, kam se může volat, ale jinak se musí, v případě potíží, jít jinam, co? Zdá se mi to dost hrozné, pokud to tak je.

ceeruti, to je fakt pozdě, 15 dní od ET, a to jsi celou tu dobu dodržovala pití, nebo ne?

jmisa
4. říj 2007

murasek, děkuji, vědět určo dám, i výsledky, jsem napnutá a manža naprosto v klidu a je si jistej v kramflecích 🙂

Mikulka, držím palečky a tfuj tfuj tfuj trochu štěstíčka.

murasek
4. říj 2007

mikulko, moc ti drzim palecky, aby bylo vse jak ma, kdyby se i neco nezdalo, volej okamzite do nemocnice nebo tam rovnou zajed, jistota je jistota. tfuj, tfuj pro stesti.