Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

svetruska
30. črc 2009

😉 super...myslim ze na zloutenku a hiv a tak mi brali vceta v tom pronatalu, byli to 4 ampole narez 😀

gucci
30. črc 2009

svet: tak super 😵

janysek70
30. črc 2009

To budeme možná zabřezávat tak nějak spolu, já plánují KET na srpen-září

svetruska
30. črc 2009

😉 super to by bylo fain vid kdyby to takhlekrasne vyslo 🙂

janysek koukam, ze tvuj syn ma skoro jak ja vek 😀

janysek70
30. črc 2009

Jj letí to, v září mu bude 20 🙂 , já začala brzy 🙂

svetruska
30. črc 2009

🙂 lepsi brzy nez pozde 😀

a jeste k te pojistovne...jak zjistim, ze uz je to schvaleno, resp. odeslano? mam se asi toho 13 zeptat co?

gucci
30. črc 2009

svet: kdy ti to posílali? co máš za poj.?

janysek70
30. črc 2009

Pozdě jsem se rozhoupala k tomu druhému 😅 😅

svetruska
30. črc 2009

VZP a ted vcera jak sme tam byli rikala neco o tom ze se to musi schvalit ale jestli to uz poslali? 😅

svetruska
30. črc 2009

jany alespon si poradne uzijes jak jednoho tak dreheho 😀

gucci
30. črc 2009

no toho 13/8 to ještě asi nebude, ale to oni ti řeknou už, kdy to posílali a trvá to cca 3 týdny, takže do září by to měli stihnout 😉 , kdyby něco tak to můžeš popohnat i na VZP 😉

boruvkova
30. črc 2009

omlouvam se, chvili jsem tady nebyla. Dekuju moc za informace 🙂
Janysku myslim, ze to vubec nevadi, ze druhe chcete az ted aspon si to poradne vychutnas🙂 Mne bude 31 a byvala bych chtela mimo uz driv, ale chybela mi k tomu druha polovicka, ted mam chlapa jako horu a tak jednoduche s mimem to zase neni. Nejdrive hledas nekoho, s kym bys ho chtela a kdyz ho mas tak zase usilujes o mimco. Bude to asi velka zkouska, strasne bych stala o miminko prirozenou cestou, proste ho priteli dat jako prekvapeni, ale tak to tady chtela asi kazda z nas. Je pravda, ze kdyz to cloveka stoji takove usili, prestane resit prkotiny🙂

janysek70
30. črc 2009

To stihnou, já si na ZP volala po týdnu a bylo to schválené. Každá pojišťovna to má jinak, ale to bude 😉

gucci
30. črc 2009

mě to minule schválili na VZP za 10 dní

svetruska
30. črc 2009

🙂 tak ja se zeptam toho 13 az pujdu na ten diphereline 😉

boruvkova
30. črc 2009

Kdyz uz jsme nacaly pojistovnu - jsme tedy teprve pred vysledky genetiky - mame trosku nestandradni postup 😒 ale prave proto, ze nam v pronatalu rekli, ze zadanku na vzp az po vysledcich genetiky nechceme pak cekat jeste zase mesic na schvaleni. Je tady z Phy nekdo, kdo by vypatral nejake cislo na revizi, ktera na vzp zadanky schvaluje? jsem rozhodnuta prudit je tak dlouho, dokud nedostanu podpis, i za cenu hladovky u vchodu vzp 🙄 .. to byl vtip 😀

svetruska
30. črc 2009

😒 to ti neporadim...

janysek70
30. črc 2009

Borůvko, příroda si s námi hraje...., tenkrát se o mě otřely trenky a já s hrůzou zjistila, že su těhu. Celé roky jsem druhé dítko neplánovala, až když mám od 35 let nového manžu, tak jsem po tom mimi s ním strašně začala toužit, vyšetření jsou prý v poho, vzhledem ke svému věku funguji v normě (ms, ovulace), jen mi chybí 1 vejcovod, ale ten nebyl ani při 1. těhu a nedaří se.... ☹

gucci
30. črc 2009

boru: to si zavolej na VZP a řekni, že chceš telefon na někoho kdo schvaluje žádanky na IVF 😉

holky já to balím, mějte se 😉

janysek70
30. črc 2009

Borůvko, ale to spíš ještě neposlali tu žádanku z Pronatalu na VZP a čekají na výsledky genetiky, kdyby se něco zdrželo, páč to schválení platí 3 měsíce, tak aby nepropadlo a nemuselo se žádat znovu. Já jsem si na ZP volala na operátora, nahlásila rč a sdělili mi, že je schváleno, kdy a kdy žádost obdrželi...

svetruska
30. črc 2009

🙂 papa ja taky

jany to je jasny cely zivot jsem se bala ze budu tehu kazda Ms byla radostna 😀 a ted kdyz nechci aby dorazila to jsou stresy 😀
jinak se ted na ni moc tesim protoze to znamena ze jsem IV bliz 😀

boruvkova
30. črc 2009

Aha, tak proste budu cekat a az bude genetika tak zacnu jednat 😎
papa gucci🙂

svetruska
30. črc 2009

holky mastim tak papa 😉

dusice
30. črc 2009

Svetrusko, na ten dipherelin můžeš jít, i když nebudeš mít ještě schválení od pojišťovny. Jinak já jsem měla uměle vyvolaný přechod už třikrát- jednou na půl roku(po operaci endom.), pak na měsíc a teď naposledy na tři měsíce. Byl to celkem záhul- návaly horka, změny nálad... Ale uvidíš- každá jsme jiná a každá reagujeme jinak. Je to celkem změna pro tělo a hlavně chcem po něm něco, na co ještě není připravený(hlavně v našem věku).

snaha
30. črc 2009

ahoj dusice byla jsem dnes dlouho v práci a než jsem vás tady přelouskala tak píši až tedˇ, vy jste to tady tedy rozjeliy .
Tu imunologii už mám za sebou asi dva roky byla jsem v Plzni u MuDr Ulčové-Gallové a jsem s ní ve styku pořád , já už za těch deset let snažení nevím o ničem , co bych nezkusila ( od cvičení Mojžíšové x let přes operace , léčitele , astrology , moře doktorů a vyšetření , atd.... ) , tak doufám a věřím v poslední šanci a pak si říkám že si taky kdyžtak zažádám o adopci , sice to není žádná prča a už jsem si zjištˇovala nějaké věci , ale já když se do něčeho zakousnu , tak to dotáhnu .

janysek70
30. črc 2009

Snaho já u docentky Gallové byla také a příští týden jedu pro výsledky. Našla ti něco při testech???

marmina
31. črc 2009

ahoj holky pronatalky (snazilky a tehulinky), vcera jsem nestihla zajit, a ted nestiham docitat! 😉

jak tady pisete o umelem prechodu, tak to je docela sila, me chteli navodit umele tehotenstvi, ale nastesti z toho seslo, neumim si to dost dobre predstavit...

papuchalko, az se objevis, dej vedet jak jsi pochodila u Brestaka (jak to probihalo a tak), moc ti drzim palce, aby bylo vse v poradku

janysek, my se taky trosku zname 🙂 jsem ta co byla zrovna u Voborila, kdyz jsi tam poprve volala (to jak se ti venoval na me udelalo opravdu dojem)

svetrus, tak vidis, ted uz mas urcite vic jasno nez ve St 😉

marmina
31. črc 2009

dusice, gratuluji k prvnim nevolnostem (ale neni o co stat, vid)
take mam divny pocit v puse, ne horky ale spis horko-kysely, je to asi tema hormonama...takze na to asi nic moc nepomuze
jak psala gucci, zkus zazvorova lizatka (ja je teda nemuzu ani citit...), ale pry uklidni zaludek

svetruska
31. črc 2009

Ahojky holky 🙂

gucci
31. črc 2009

ahoj holky

tak jsem si volala na výsledky z 2 screeningu v 2 trimestru a máme to opět na 1*, mimi je zdravé 😵