Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

gucci
6. srp 2009

no já ani moc kila navrch nemám, v poradně jsem byla před cca 3 týdny a měla jsem nahoře 3 kg, ted to bude určo víc, ale i tak....bych vklidu oblíkla normální džíny, kdyby je v pase zapla 😀

svetruska
6. srp 2009

😀 tak to je super 🙂
ja mam velikost 34 a treba v camaie je mi 34 strasne velka tak mozna pak zacnu vypadat "normalne" 😅

gucci
6. srp 2009

no to já zase nejsem takové tintítko, hodně jsem před těhu sportovala a malá taky nejsem

svetruska
6. srp 2009

ja jsem i malinka 😀
kolikrat se me lidi ptaj jestli uz mam vubec obcanku 😀

erine
6. srp 2009

Ahoj holky... vy se trumfujete kdo je menší... tak to se přidat nemůžů, páč jsem za poslední rok pěkný obřík... 😠

svetruska
6. srp 2009

ahojky jak se citis 🙂

svetruska
6. srp 2009

musim jit tak ja pak zas obdo prijdu na skok 😉

erine
6. srp 2009

dneska dobře. ale ta noc... zdálo se mi snad tisíc hororů a pokaždé jsem se probudila škubnutím... 😖 no a ráno, když už jsem v klidu spala, tak zas ta jedna moje čubizna začala zvracet a já jsem navyklá, že vyletim a začnu jí ukliďnovat... tak nevim.

erine
6. srp 2009

pak jsem to hodila do pračky, a povlíkla čerstvě postel. mám sto chutí je poslat k babičce.

papuchalk
6. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Gucci, Marmi - to mám radost, že nejsem jediná, kdo nedodržuje těhotenská stravovací přikázání 😀.
Marmi - Já na to taky nadávala, že mě vezme GYN až na konci srpna, ale ono to uteče a pak Vám tu taky zamávám průkazkou.
Gucci - ta postýlka, co máš ve výbavičce pro Guce je z Ikei? Taky se mi líbí, půjdu se na ni podívat (tedy do Ikei, myslím). Akorát jsem nevěděla, že ji dělají i v bílé. A ta matrace se do ní kupuje zvlášť nebo už je v tom? A pak se snižuje, když je mimi větší, že?
Atlas - gratuluju k // 🙂 , třeba už se Ti mezi nás zase bude chtít víc chodit. 😉
Eri - co máš za hafíky?
Svetru - Jedna naše známá, co je taky takhle maličká a hubeňoučká teď porodila chlapečka a přítel to okomentoval slovy, že je to první případ v dějinách porodnictví, kdy dítě bylo těžší než jeho matka 😀 .
Holky, zdravím z práce a pokračuju v úderničení.

gucci
6. srp 2009

papu: jj ta postýlka je Gulliver z Ikey, matrace se kupuje zvlášt a má to dvě polohy 😉 , akorát se nehýbe ta bočnice

marmina
6. srp 2009

prosim zkusene o radu, byla jsem na endokrinologii, mam brat 1/2 tablety Letroxu 50 (vzhledem k tehu, jinak bych pry nic brat nemusela...) bere tady taky nekdo Letrox jen tak "preventivne"? pry je to lepsi pro mimi (i kvuli IQ)

ast
6. srp 2009

Ahoj Marmino, ano, beru opravdu preventivně Letrox půlku tablety 50-ky.

marmina
7. srp 2009

dobre rano!

diky ast 🙂 tebe jeste neznam 😉 jsem hned klidnejsi, ze nejsem v tomhle jedina

gucci
7. srp 2009

marmi: já beru euthyrox 50 celou tabletu, ale já mám problémy se štítnou žlázou...přišli nám na to, když jsme se už snažili o mimi, to jsem brala půlku tbl, v těhu mi to zvedli a chodím co dva měsíce na kontroly

svetruska
7. srp 2009

Ahojky holky,

papu - dost dobrej forek 😀 jak ho to napadlo ted se tu tomu porad smeju kdyby me nekdo pozoroval bude me mit za blazna 😅 ...

ja beru euthyrox a taky jsem o zacala brat kvuli "planovanemu" tehu... 😉

a jak se vam dneska dari co pri patku? 🙂

marmina
7. srp 2009

no ja taky chodila na vysetreni SZ uz pred tehu, mela jsem to jednou nahore jednou dole, ale vzdycky tesne na hranici, takze na leky to nebylo, ted mi rikal, ze v tehu je trochu jina situace a doporucil mi tu pulku brat (netusila jsem, ze ma tolik lidi problemy se stitnou zlazou, tady snad kazda holcina....)

svetru, protoze uz je patek, tak je to mnohem veselejsi 🙂 uz se tesim na vikend, to se mi jako zazrakem udela lepe

co planujete na vikend? nas ceka v sobotu narozeninova zahradni oslava, a pak asi spis takovy relax, mozna maly vylet, jsem posledni dobou desne lina, nejradsi bych si lehla do stinu do houpaci site a krmila se melounem 😀

svetruska
7. srp 2009

jj patek a jeste vyhlidky na krasne pocasi to zdokonaluji 😉

my se zitra chteli jet podivat na zamek Ctenice je moc krasny ale nejspis pojedem koupit pozemek , ktery si manza moc moc prat , vybral a hlavne si ho zaslouzi za ty moje "vylevy" 😀 / mysleno jako ze se ptal, jestli by se mi libil a ja odkavala, je mi to "jedno" kde bude takze jestli mu to udela radost 😀

marmina
7. srp 2009

fakt? budete stavet?

svetruska
7. srp 2009

no my mame dum jen manza chce dalsi 😀

svetruska
7. srp 2009

zatim jako pozemek treba na vikendy jako chaticka a pak na stavbu 😉

marmina
7. srp 2009

tyjo, to nejak rozjizdite 🙂

svetruska
7. srp 2009

😀 to zas ne...neboj nejsme zadni milionari 😀

manzel postavil dum se svym otcem (vlastnima rukama), tam zijm ve svem byte ad nima (mame vlastni domacnost, kdyz se videt nechcem, nevidime se 😉 ..) a on je takovy koumak ze by chtel jeste postavit mensi dum uplne svuj jestlimi rozumis 😵

janysek70
7. srp 2009

Ahoj Pronatalky, tak nám vyšlo imuno naprosto v pořádku, dr. nedoporučuje prednison, ještě bych stihla KET tento měsíc, ale dám si ještě oraz, další mrcha by měla dorazit kolem 28.8. a pak bych razila na kontrolní UTZ a pak KET, jestli mé "dětičky" zvládnou rozmrazení bez újmy.

gucci
7. srp 2009

marmi: mě na tu ŠŽ přišli tak, že jsem si stěžovala dr. že jsem začala hodně přibírat, takže mi udělali testy a už to bylo

svetruska
7. srp 2009

jany super drzim palecky to zacnej asi stejne 😀

gucci ja zas bylaporad unavena tak udelali rozbor a sup stitna ale jen trochu ...

marmina
7. srp 2009

svetrus, uplne to chapu, zkratka tvuj manzel ma jako konicek staveni domecku 🙂

janysek, tak hura na to! urcite uz se snehulackove tesi do teplicka 🙂

gucci, ja mela furt nejake problemy, ktere na SZ ukazovaly, ale mela jsem ji relativne v poradku, pritom u nas v rodine to taky "řádí", spis jsem se obavala, jestli je normalni brat to v tehu jakoby "preventivne", na dalsi kontrolu jsem pozvana az na rijen, tak snad bude vse ok

janysek70
7. srp 2009

Mar, jj, jen aby se mi tam neroztekli 🙂 🙂 🙂

svetruska
7. srp 2009

😀 jj jako konicka 😀 policku pridelava pul roku ale garaz mel postavenou za 2 dny / proste to co je videt 😀 ..

ja beru taky euthyrox preventivne toho se neboj 😉

papuchalk
7. srp 2009

Ahoj holky!