Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

svetruska
10. srp 2009

Ahojky, diky
no me delala nejake stery a z toho to zjistila, ze tam je nejaky zanet a ten zpusobuje, ze huby a nebo snizuje spermie takze nejake leky mam vyzvednout a brat 15 dni...

gucci
10. srp 2009

no mě na to přišli před rokem v srpnu, to už jsme měli schválené IVF a v Pronatalu mi řekli, že na to můžem normálně jít, ale na Podolí mi doporučili se prvně vyléčit, že se to pak může přenést i na plod, tak jsme to radši odsunuli a léčili se

svetruska
10. srp 2009

...ja se potrebuju tak strasne vyvztekat ach jo, rok mi muj Dr reka ze na to moc myslim ze sjem mlada ze muzu pockat ze jsem naprosto zdrava...

barce
10. srp 2009

holky jak vypada geneticke vysetreni kdo jste na nem byl v pronatalu? doufam, ze neberou ty litry krve jako na imuno 😝 .
diky

barce
10. srp 2009

svetrus nerekla ti nahodou ze ti z tech steru nasla ureoplasmy??

gucci
10. srp 2009

svet: no bud ráda, že ti na to přišli a ví se o tom, takhle byste si možná vyčerpali zbytečně jeden IVF pokus 😉

janik8774
10. srp 2009

erine,
to je ještě brzo. ☹
vím co prožíváš.Každá je netrpělivá.Minule jsem testovala a bylo to na prd. ☹
Já jsem si ted řekla,že kašlu na test.Jenom mě to stresuje.Prostě si ho nekoupím a když ho budu potřebovat tak si budu muset pro něj zajet. 😀

svetruska
10. srp 2009

jj to je mi jasny jsem moc rada ze to zjistila ale zase vis jak ste me to, ze to muj Dr cele zanedbal...ani nevim, kam se pak treba z pronatalu vratim vis, jako kde me vemou ja k nemu uz rozhodne nejdu...

barce to si nejsem jista byla tam takovych nazvu ze se mi z toho mota jeste ted hlava 😅 ...
co to je to ta ureoplasma?

janik8774
10. srp 2009

Jak čtu tak ted doktoři na to docela kašlou. 😀
Mě dělali všechny možné testy,laparoskopii a pak teprve bylo IVF.To už je ale 7let.Doba se mění.

svetruska
10. srp 2009

ted jsem si jeste vzpomela, ze mi rikala, at to zacneme brat s manzou stejne at to nejak neprenasime jeden na druheho a vylecilo se to a ze se to ji hodinu po jidle jinak by nam z toho mohlo byt hodne spatne...ale nazev ty brdo to me zas neco rekli... 😒

barce
10. srp 2009

ureoplasma jsou nejaky bakterie tusim..... mne to zpusobovalo caste zanety mocaku a taky pry to zpusobuje chronicky zanet delohy, jak me tez poucila dr. slamova 😉 , ktera je mimochodem fakt super, o kteremz ale ty vubec nevis..... to mate nejspis antibiotika, ted si nemuzu vzpomenout jak se to jmenuje.... taky nas strasili jak nam po tom bude blbe, ale nic nam nastesti nebylo. mne na to muj gyndar taky neprisel,ale to byl fakt ultra lempl 😖 ! ono to samo stoji totiz dost penez ty testy, takze to bezne nedelaj. mne to vlastne odhalil az urolog, kam sem sla pri tech castych zanetech. uz vim ty leky, sem si vzpomnela - Doxybene.

svetruska
10. srp 2009

barce diky to by mohlo byt tedy ono podle popisu , a o tom zanetu mluvila a tys to brala a pak uz to bylo ok?

slamova je vazne skvela profesionalni a moc prijemny pristup a je "lidska" vid 🙂 mela jsem z ni velice prijemny pocit...

marmina
10. srp 2009

ahoj holky, jdu na skok

svetrus, to vis, nic nemuze byt uplne jednoduche..hlavu vzhuru, jak psala gucci, dobre ze se na to prislo pred pokusem! urcite se vylecite a brzy bude stimulka

barce, odbery na genetiku nejsou v litrech 🙂 jen jedna zkumavka (ale cekani na vysledky muze byt v mesicich...)

svetruska
10. srp 2009

marmia ahojky, diky za povzbuzeni, jen nejak porad nemuzu prenest pres srdce cela ta fakta ze se to moho uz davno nejak resitno...vlastne jsem za posledni rok porad jen brecela a z niceho se netesila a uplne zbytecne jestli mi rozumis... 😒

barce
10. srp 2009

svetru ja to nejdriv brala totiz bez manzela, coz byla chyba....mela sem to tam zas. az pak slamova zavelela, ze musime oba neb si to stale prenasime, takze pak uz ok. ted mne teda zrovna delala zase kontrolni stery po delsi dobe, ale zatim nevolala, tak snad ok 😉
marmi a berou jen krev nebo manzel odevzda i neco jinyho 😉 ? ja byla uplne vypleskla, ze nas objednali za 6dni! asi jim nekdo vypadnul neb sem nekde cetla jak tam jsou strasny objednaci lhuty, tak ty vysledky uz prezijem. diky

marmina
10. srp 2009

svetrus, uplne te chapu! ten nezajem cokoliv resit me u nekterych doktoru fakt hodne stve 😠 jeste ze jsi prevzala iniciativu a sla do pronatalu sama, tady si te proklepnou a ani se nenadejes a budes tlacit kocarek 😉

svetruska
10. srp 2009

barce to mi rikala at zacneme na den stejne 😉
a co je ted vsechno pred vamy?
/jinak me na odberu krve brali 4 ampule ale nevim, na c to bylo/ 😅

marmina
10. srp 2009

barce, muj manzel daval jenom krev 🙂

gucci
10. srp 2009

svet: já tě taky chápu, my se snažili dva roky než mi zjistili tu alergii, to jsem si taky říkala, že dva roky v prdeli, ale pak jsme to po vyléčení zkoušeli doma normálně a taky nic, tak nakonec stejně IVF

svetruska
10. srp 2009

gucci to je to co si rikam, vis ze bych to treba ted stopla a zacala zkouset prirozene jenze mame spatne spermio a nevim, zda by se povedlo a vzhledem k tomu ze ted uz na to myslet prestat nejde tak asi ani ne takze pujdeme na IVF stejne...

svetruska
10. srp 2009

marmina to by bylo super uz bych ho tlacim moc potrebovala 😀 / hlavne aby byl muj, resp. nas 😵

atlaselka
10. srp 2009

Erine i ostatní,tam myslím že to je v pr.....mám strach.Měla jsme jít k dr.až zítra odpoledne,ale musím jít zítra ráno na krev,začala jsme krvácet ☹ začalo to včera,dnes dopo jsme teda krvácela moc,ted už trochu mín,tak jsem volala dr.a ona at ráno hned přijedu.Ale test mám ukázkovej.Čárka pořád sílila,dnes dokonce jsem si ho dělala v poledne a čárka ukázková,ta druhá je tmavá jako ta první.Ach jo.Je to hrozný,vydržet do zítra,aspon budu vědět co a jak,ale bojím se co mi řeknou
hezký den

atlaselka
10. srp 2009

Zapomněla jsme napsat že dnes jsem 15den od ET

svetruska
10. srp 2009

atlas drzim palecky at je vse v poradku ...

atlaselka
10. srp 2009

děkuju já teda nevím jak vypadá když to vzdá jedno embrijko,ale tohle krvácení je dost silné.Akorát ten test mě znepokojuje,aby to nebylo třena mimoděložní,ale žádné bolesti nemám,nic mě není.

svetruska
10. srp 2009

ta to ti neporadim ale chapu tu obavu a hlavne vydrzet do zitra je neskutecne dlouhe vid...
v kolik tam jdes?

atlaselka
10. srp 2009

mám tam být mezi půl osmou a osmou na krev,pak se uvidí

atlaselka
10. srp 2009

jj pořád nějaké čekání,IVF není nic jiného než jen čekání 🙂

svetruska
10. srp 2009

tak to na tebe budu myslet urciteto bude dobry uvidis 🙂

atlaselka
10. srp 2009

děkuju moc 😉