Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

svetruska
10. srp 2009

neni zaco 😵

svetruska
10. srp 2009

🙂 je pravda ze se clovek musi hodne obrnet a cekat a cekat a vlastne na co vid clovek nikdy nevi...
vzdy mi prijde krok dopredu , dva zpet, tak ale ted uz to bude snad jen dopredu 😵 pro nas vsechny 🙂

dusice
10. srp 2009

Atlaselko, vydrž do zítřka- uvidíš co ti řekne doktorka. Znám i holky co špinily dva měsíce a byly těhotné. Já jsem měla něco podobného po KETU, ale test mi slábl, takže máš naději.
Svetrusko, já jsem takhle dopadla před svým prvním IVF.A to jsem byla dva měsíce před tím na preventivní prohlídce u své gynekoložky. Bylo mi ale vysvětleno, že stěry, které se dělají při preventivce se na tuhle breberku nevztahují. Přitom jsou dost časté a znemožňují otěhotnět. Stimulace se mi kvůli tomu ale neposunula. Brali jsme s manželem antibiotika a zároveň jsem měla zastavený cyklus a pak jsem hned začala se stimulací.
Erin, počkej s tím testováním. Test ti teď může klidně vyjít negativní(i když budeš těhotná) a ty se budeš přitom trápit.Nejlepší a nejspolehlivější je, když si ho uděláš v den očekávané menstruace.

svetruska
10. srp 2009

dusice ahojky, me taky rekla, ze se stimulace neposune ze to do te doby "vylecime" antibiotyky a stimulka taky zacne bez MS.../ diky za info

erine
10. srp 2009

teda holky... Atlas moooc držím palce. určitě to bude v pohodě. bože dej nám vědět. budu na tebe myslet.
Svet, tak to budeme řešit stejný problém. já se ke svému taky nevrátím.
Atlaselko, držím palce.

marmina
11. srp 2009

ahoj holky
atlaselko, drz se, mimiskove urcite budou bojovat!
erine, tak co, vydrzela jsi netestovat? myslim, ze kdyz se dela test brzy, musis brat negativni vysledek s velkou rezervou a neztracet nadeji!!
svetrus, nejen ivf je same cekani, dokud nemas mimi v naruci, je to porad same cekani...

erine
11. srp 2009

Ahoj, vydržela jsem. Zatím si chci užívat krásné nevědomosti.
Atlas, tak co? moc na tebe myslíme.

jizu
11. srp 2009

ahoj.
Erine - obdivuju 😉. Atlas - držím pěsti a věřím, že vše bude OK. 🙂

erine
11. srp 2009

ahoj jizu, jak je? kdy hodláš testovat ty?

jizu
11. srp 2009

Erine - já budu testovat ve čtvrtek, protože jdu do práce, tak abych věděla, co a jak. Vím, že je to brzo, vím, že na testu nejspíš nic nebude, ale i tak. Prostě testuju ve čt a taky vím, že se nenechám rozhodit. Jsem nějaká naštvaná už od KETu, takže mě fakt nic nepřekvapí. Jinak je mi normálně, nic zvláštního. Nechci se zbytečně moc pozorovat. 🙂

atlaselka
11. srp 2009

Děkuju že na mě myslíte.Tak HCG je pozitivní-165.Na UTZ by prej nebylo ještě nic vidět,tak ve čtvrtek ráno znova na krev jeslti to stoupá nebo ne
hezký den

dusice
11. srp 2009

Atlaselko, tak ať to hlavně stoupá- držím palečky!!!

marmina
11. srp 2009

atlaselko, to jsou nervy....at to dobre dopadne!

jizu
11. srp 2009

Atlasenko, to jsem moc ráda, ale musí to být hrozný, viď. Věřím, že to bude dobré!!!

erine
11. srp 2009

Atlaselko, držím palce. Hlavně bud v klidu, bude to dobrý. Tvůj drobeček je malinký, ale je to určitě velký bojovník. Kdo jiného než mi tady všichni víme, jak je důležité být v pohodě. Vím že je to těžký. Asi bych už lezla po zdi.

jmisa
11. srp 2009

Atlaselko, držím palce.Někdy se krvácí, když to jedno mimčo vzdá. Držím palce, ať je to tento případ. 😉
A na ultrazvuku je něco vidět až od HCG 1000.

atlaselka
11. srp 2009

Děkuju všem 🙂
A nemyslíte že 165 je 16 den po ET málo? Dr.mi nic neřekla

jmisa
11. srp 2009

Atlaselko, je to strašně individuální. Důležité je, aby to pořádně stoupalo.

snaha
11. srp 2009

Ahoj holky , tato diskuse je sice moc fajn , ale občas mě tady něco rozhodí , jako včera , když světruška psala o těch breberkách ve výtěrech , měla jsem tam taky mykoplasmata a tak mi po telefonu naordinovala Dr Zelenková Doxybene 200 mg brát týden společně s manželem , ale kontrolní stěry mi nedělali a všechny píšete , že jste to braly déle , tak doufám , že jsme to zaléčili správně . Zapoměla jsem se na to při kontrole zeptat a tedˇjdeme na další až koncem srpna . Na e-mail mi neodpověděli tak nevím , ještě mi prosím poradte , jak jim píšete ty e-maily , nevím jestli jsem to dobře napsala tak ahoj

jmisa
11. srp 2009

Snaho, já psala do předmětu vždy jméno doktora, pro kterého to bylo určeno.

snaha
11. srp 2009

Já jsem tam napsala Dr Slámovou , ale minule mi říkala že má v srpnu dovolenou , tak nevím , jestli tam momentálně je , ale určo mi říkali brát týden volala mi totiž sestra a já byla zrovna venku a jak jsem z toho byla vyjukaná , že mi volají tak jsem si pak nebyla jistá jestli jsem dobře rozuměla , ale to jsem celá já , plašan .

snaha
11. srp 2009

Jmiso a jak se máte vy s mimískem ? Jak já ti závidím , že už to máš vše za sebou , ale jsem moc ráda , že jsi tady a máme se na koho obrátit

janysek70
11. srp 2009

Snaho, taky mi dr. Vobořil zavolal, že si mám skočit k obvoďákovi a nechat si napsat Doxybene a z manželem využívat a taky jsme ho meli cca na týden až deset dní. Kontrolní stěry mi také nedělali....

snaha
11. srp 2009

Díky moc , jak se pomalu posouvá ten termín začátku stimulace , tak začínám stresovat , jinak jsem v klidu , ale jak se mi něco trochu týká , tak se s tím hned ztotožním a nervuji se , ale bylo nám po těch tabletach s manželem docela blbě a ten ještě po nich dostal vyrážku , tak jsme je brali ten týden přesně .

jmisa
11. srp 2009

Snaho, máme se fajn, teď je prostě fajn všechno, ikdyž někdy mi dává prcek zabrat 😀
Určitě se všechny taky dočkáte, ikdyž někdy to tak nevypadá a všechno stojí za starou bačkoru 😉

dusice
12. srp 2009

Atlaselko, já měla HCG 15.den po ET 286, takže se neboj. Teď už je jen důležité aby to rostlo.
Erine, tak co už jsi podlehla pokušení nebo jsi to ještě vydržela 😉 ?

svetruska
12. srp 2009

Ahojky holky,

snaha jee to me mrzi, ze jsem te "vylekala" ale urcite Dr zvolila spravne ten tyden treba to nemas tak moc nebo ms jeste neco jineho co je silnejsi lek nebo tak...neboj se 😉

erin tak co ten tvuj 😵
karamelka kde jsi ty jak to dopadlo je nejaky dalsi posun v adopci? 🙂

jinak uz zitra jdu na ten Dipherelin tak sem jako na trni 😀

erine
12. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem podlehla pokušení. no a co se dalo čekat...nic. 😀 ani jsem nějak nedoufala, že se tam tak brzy něco ukáže. akorád jak to bylo ráno, tak jsem si ten test prohlídla ospalá a ted se mi zdá, že prosvítá lehoučká druhá čárka... tak se těšim na další test. stalo se vám to? myslíte že normálně prosvítá jak je mokrá?

erine
12. srp 2009

Světru, to to utíká co? 🙂

dusice
12. srp 2009

Erine, takhle brzy to možné je. Až budeš více dní po ET, tak ti bude tmavnou během chvilky- až ve finále bude testovací čárka vidět dříve než kontrolní 😉 Dělej si další test až v pátek- HCG stoupá po dvou dnech- to by jsi už měla vidět rozdíl.
Světruš- užij si zítra ten bodanec 😅