Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

erine
13. srp 2009

no přesně. není to stejné jako MS, tak nějak jako kdyby se hlásil močák .l ☹ dnes 9den od ET, a 13den od OPU. jenže jak jsem to tak pročítala, tak když se to nepovede, tak se krvácí tak 12-15den ☹ tak mě to nejhorší teprve čeká.
ještě Tě bolí z rána zadek? a co návaly ty naše "přechodačko" 😀

janik8774
13. srp 2009

erine,
budeš zítra testovat?Jdeš do toho? 😉

erine
13. srp 2009

nevim, dneska jsem měla jinej test a byl bílej jak lilie ☹ nechci se nervovat....

janik8774
13. srp 2009

☹ aha,tak na to se vykašli.
Ten druhý týden to ženská vycejtí jestli ano a nebo ne.
ach,jo. ☹

erine
13. srp 2009

ten první test byl mamatest za 80Kč, dnes gravitest za 35Kč, tak nevim, jestli k tomu nemám přihlédnout. no, jdu koukat na manželky. možná že ho zítra vypotřebuju a až budu ve městě tak si koupím mamatesty a prubnu ty... tak hezký večer, dobrou noc. a chvátej, za chvilku začínají manželky 😉

janik8774
13. srp 2009

jo,jo manželky.Tam se člověk odreaguje. 🙂

marmina
14. srp 2009

erinko, na na ET nebyla (davali mi rovnou spermonicky 🙂 ) ale poprve me v podbrisku bolelo (vzdycky v noci, takove krece, myslela jsem, ze to jsou menstruacni bolesti, ale byly to asi zahnizdovaci)

letos nic, vubec me nic nebolelo, tak jsem to vzdavala, ale vyslo to taky (asi je to pokazde a u kazdeho jinak), drzim pesti a hlavne zachovej chladnou hlavu (pokud mozno, vim, ze to neni jen tak)

svetruska
14. srp 2009

Ahojky holky,

tak vcerejsi den byl srandovni, porad jsm spala a kdyz jsme se vzbudila a vztala zase jsem si lehla jak se mi motala repa 🙂 ...byla jsem jak priopila nebo tak , tak jsem sla jeste navecir s manzou na prochajdu a nez jsme dosli za roh mela jsem strasnou zizen, horko a unava 😅 tak jsme udelali jen takove kolecko a sup do pelechu...
a teprve ted jsem se probudila, je mi lip mam tedy porad zizu ale jinak se citim lepe nez vcera, al eradeji budu odpocivat na to abych nekam jela nebo tak se vubec necitim...

erin drzim palecky hlavne se nestresuj urcite to byl nejaky spatny test 😀

marmina
14. srp 2009

svetrus, tak to je asi pekna sila, ale ber to jako dobrou prupravu na tehu, protoze to s clovekem taky nekdy pekne zamava...(rozhodne nechci strasit 😉)

snad to nezakriknu ale mam pocit, ze uz mi nevolnosti postupne pomalu konci (tuky tuk na drevo) 🙂 myslim, ze si to teda po tech 8 tydnech zaslouzim

devcatka, loucim se na delsi cas, za chvili mi zacina dvoutydenni dovolena, takze se pravdepodobne neukazu, tesim se na novinky, drzim palce cekatelkam na // a hlavne atlaselce, aby bylo vse v poradku

dusi, jestli si dobre pamatuju, pujdes brzy k Brestakovi, tak dobre porizeni a nezapomen na fotecky

papa

atlaselka
14. srp 2009

Svetru tak to si teda užíváš,ale nezapomen musíme něco vydržet a odměnou ti bude víš co? mimi
Marmi pěkně si dovolenku užij...
A děkuju

erine
14. srp 2009

marmi, užij volna a klidného žaludku 😀

světru, tak to je síla utrejch. no a takový tě ještě nějaký čekají, že?

svetruska
16. srp 2009

Ahojky holky ,

tak se dnes uz citim ok uz jsem byla i na zahradce trochu na prohrati telicka 😀

ale chtela jsem se vas zeptat, mam takovy pocit mravenceni v rukach jakoby v prstech a je to neprijemne myslite ze to muze byt tou injekci? mela jste to nejaka? nebo jestli vedlejsi ucinek tech antibiotik?

jinak erin kdyz to pujde dobre tahle injekce dipherelinu byla prvni a snad tedy i posledni 😅 ...
a co ty a testik?myslim na tebe at je vse ok 😉

barce
17. srp 2009

svetru, s tema antibiotikama nesmis vubec na slunce. my to brali v zime a byli sme asi 4h na snehu, bylo spis zatazeno, slunce vysvitlo vyjimecne, ale to co to s nama udelalo se mne nikdy nestalo. brnel mne vecer cely ksicht a spaleny oba obliceje desne. a to sme se rozhodne nikde nevystavovali! takze bacha na to. bylo to faaaakt neprijemny. taky nam chvili trvalo nez nam doslo ze to je po tech antib. hnus fialovej 😠 !!

papuchalk
17. srp 2009

Ahoj holky,
tak jsem zpět po dovolené (ááách jo), musím vás trochu dočíst a zjistit, jak to fičí v pohraničí 😀 .
Jo jo, antibiotika jsou hnusný, já brala Doxybene na chlamydie (to mi taky zjistili až v Pronatalu, ale GYN se bránil, říkal, že normálně se to zjistit nedá, protože nedělají tak citlivý testy, no nevím) a musela jsem začínat asi třikrát, protože jsem je měla brát 10 dní v kuse a asi dvakrát jsem je vyblila, vůbec jsem to nebyla schopna pozřít (ani mezi jídlem).
Svetru, opatruj se a fakt se nesluň, už takhle je to dusno venku pěknej záhul pro tělo.

erine
17. srp 2009

Ahoj holky, dnes, 13.den po ET jsem ráno začala špinit 😖, mohlo by to sakra zůstat jen při tom ☹ bojim bojim, ať se alespoň jeden drobeček chytí.....
Bože brečela bych 😔

svetruska
17. srp 2009

Ahojky holky,,

jj ja si to vcera vecer precetla kdyz me brneli ty ruce, ze nesmim na slunicko / letacek jsem driv necetla 😖 / a snad to tedy bude lepsi...jsem trdlo 😅 ...

a jaka pak byla dovolena?

papuchalk
17. srp 2009

Eri:
A zkoušela jsi testík? 13. den by to mohlo být už vidět. Špinění někdy doprovází hnízdění, já jsem taky špinila, vlastně i krvácela, jela jsem k doktorovi a nakonec tam prcek byl. Zkus hlavně hodně odpočívat a zkus se nenervovat (i když já jsem to taky ořvala, myslela jsem, že je po všem). Držím Ti moc palce, snad to bude dobrý. Tfu tfuj tfuj.

Svetruš:
A už nebrníš?
Dovolená byla prima, chodili jsme po horách (ale snažila jsem se šetřit), dýchala jsem čerstvý vzdoušek a tak. Teď se akorát zase stresuju, jak dopadne příští týden kontrola na GYN, vlastně vůbec má první řádná po propustce z Pronatalu.

atlaselka
17. srp 2009

Papuchallk a krvácela jsi hodně?Já jdu zítra na UTZ a mám takový hrozný strach,zase jsem dnes začala trochu krvácet,celý víkend nic.

erine
17. srp 2009

Dnes jsem po 14dnech v práci, tak moc klidu nemám. Test jsem si dělala včera a sněhobílo. 🙄 Myslím, že budu mít možnost vyzkoušet sněhuláčky 😒

atlaselka
17. srp 2009

Tak to je mi líto Erine,ale třeba ještě nic není ztraceno,někomu s emůže test objevit pozitivní brzy,někomu později.A ty sis taky nenechala dát neschopenku.Já taky ne,ale do minulého pátku jsme vybrala všechnu dovolenou i volno.Zítra si chci nechat napsat neschopenku,do práce nechci a pro mě to je i lepší,ale čekala jsem pořád jak to dopadne.Jen nechci domyslet kdyby to zítra nedopadlo.Bojím bojím pořád

erine
17. srp 2009

já měla neschopenku, ale dnes jsem už v práci. Kdybych začala špinit v průběhu dne, tak o prodloužení neschopenky uvažuju, ale takhle to nemá s prací co dělat. Já ten minulý týden už normálně fungovala. Uklízela, občas upekla nějakou tu buchtičku... páč mě honila mlsná. Na procházku jsem šla, jezdila jsem i autem... Takže pro mě to doma asi nemá moc už význam.
U mě je to jiný, než u tebe. Tobě alespoň vyšel test pozitivní, doktorka tam už něco viděla... U mě nic. TT negativní... tak nějak nevím, jestli vůbec tam prďolky jsou...
Ten tvůj strach naprosto chápu. ale snaž se nebát. Pokud tam ten tvůj prďola ještě je, potřebuje klidnou maminku...!!!!! Potřebuje v bříšku pohodičku a a pěkně načechráno. Ne aby mu tam někdo vzlykal 😅

erine
17. srp 2009

Vím že se mi to kecá, ale sama víš, že je to důležité. Je tam. NEBOJ. a zítra to dopadne dobře. v kolik tam jdeš?

atlaselka
17. srp 2009

v 8.45, já vím že důležité je nemít nervy,být v pohodě.Snažím se jak můžu 🙂 Já taky pořád neležím to ne,chodím ven,ikdyž v těhle vedrech ne.Doma taky musím uklidit,jinak by to tady vypadalo jak v chlívku 🙂

erine
17. srp 2009

Já tam zítra mažu ukončit si neschopenku, ale tak kolem 7-8 páč pak mažu do práce. doufám, že mi to ukončí k pátku 😅
Atlaselko, tak jednoduše se přece nevzdáme... ne?

atlaselka
17. srp 2009

To je jasný,dočkáme se!!!!

erine
17. srp 2009

ale hned by to bylo lepší 😅

svetruska
18. srp 2009

Ahojky holky,
tak ruce mi "brni" porad ale jen cas od casu trebo hodku nic apak chvili, neprijemne je to treba tedy hlavne v aute nebo kdy neco nesu...
ale jinak cervene fleky na prstech a pali me to takze mazu mazu a snad to prejde a hlavne se uz vuuubec neslunim 😅 jsem fakt trdlo...

erin 😨 ... uz jsi tedy v praci ano? neboj treba to spineni je zahnizdovani a uvidis teba to jeste proste nebylo videt 😉

jinak papu to je fain, ze jste s t uzili 🙂

atlaselka
18. srp 2009

Ahojky tak jsme tu,na UTZ bohužel nic vidět nebylo ☹ tak mi opět nabrali krev a po jedné si budu volat.Dr se teda tvářila docela neštastně,podle krve to minule vypadalo tak nadějně,ale já včera opět začala mírně krvácet.Ale neříkala nic že by to třeba ještě nemuselo být vidět,jen nad 1000j HCG už jo.Co myslíte vy holk?
Poslední MS jsme měla 14.7.,OPU 23.7.,ET 26.7. Tak jsem z toho byla rozhozená,chtěla jsem se stavit v práci,ale jeli jsme rovnou domů.Ted už to je lepší.Tak na mě taky asi čekaj mrazáčci

svetruska
18. srp 2009

Ahojky atlas, jeee tak drzim palecky at tam neco je az budes volat 🙂

dej vedet a neztracej nadeji 😉

erine
18. srp 2009

Ahoj,
Atlas... tak jak? od rána na tebe myslim. už je po jedné!!!