Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

marmina
9. zář 2009

pekny den vsem,
dusi, vitam te zpatky 🙂 a chtelo by to i fotecku

gucci
9. zář 2009

ale v pasu to nemáš? uprav si to nahoře v nastavení 😉

dusice
9. zář 2009

Mám 🙂 🙂

janysek70
9. zář 2009

Nemáš 😀 😀

dusice
9. zář 2009

Jak to? Když na sebe najedu, tak tam mám 26. února 2010 čekáme miminko

gucci
9. zář 2009

no to jooooo, ale máš to napsané v poznámce 😉
najed si do nastavení a tam si zadej poslední MS a všechny údaje a teprve pak ti vedle jména naskočí počet tt a změní se ti to v pase, tak jak to mám já třeba

janysek70
9. zář 2009

Dusi, ale nemáš tam tt, musíš nastavit datum poslední ms 😉

gucci
9. zář 2009

je to v nastavení a pak rozšířený profil 😉

janysek70
9. zář 2009

Gucci, tu hlídáme a v pravou chvíli se do věci vložíme 🙂

dusice
9. zář 2009

Tak jsem to udělala podle vás. Jenže to mi vůbec nesedí podle doktora 😀

janysek70
9. zář 2009

😀 😀 😀 Tak si posuň datum ms, aby ti to ukazovalo správně 🙂

dusice
9. zář 2009

jo,jo asi budu muset.Jdu si s tím chvilku hrát 😉

dusice
9. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marmina
9. zář 2009

dusi, a co fotecku? 🙂

janysek70
9. zář 2009

Fotku zase až za měsíc, teď se unavila těmi tt 😀

dusice
9. zář 2009

do tý se mi moc nechce- bohužel tam nemůžu dát jinou než svoji ☹ 😒

dusice
9. zář 2009

Marmina, jak se máš? Jsi už úplně v pořádku?
Janysku, tady někdo provokuje 😀

janysek70
9. zář 2009

😀 Jo, Dusi mám nějaké roupy 😀 , jsem pozitivně naladěna před KET 😀

dusice
9. zář 2009

Tak to je jen dobře 😉 😉 Budeš si brát neschopenku nebo chceš dál chodit do práce? Je divný, že tady ještě nebyla Svetlus.

janysek70
9. zář 2009

Já si chci vzít týden dovču a válet se 😉
Svet jsem "neviděla"

janik8774
9. zář 2009

Kdopak se to na nás přišel podívat?
To je dost že sis taky našla jinou diskusi než spolubojovnice,janýsku. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Taky si říkám kde je Svet.Asi se někde dovolenkuje. 🙂

janysek70
9. zář 2009

Já to tady čtu a jsem duchem stále přítomná 😉 😉
Zatím se u mě nic co se týče Pronatalu i snažení nedělo, tak až nyní se zase zapojím.....

snaha
9. zář 2009

Ahoj holky
Já se z vás picnu , vy jste komandýrky , docela jsem se u toho nastavení nasmála , je vidět , že i na koníku se můžem lecos naučit , já v tom nastavování taky nějak lítám , nejsem moc kancelářský šikula , jako vy , tak mi pak také poradíte ju ? Jestli teda bude třeba .
Zítra volám kvůli schválení, tak držte palce

papuchalk
9. zář 2009

Ahoj holky,
mám dotaz - kdy a kam se chodí na 3D ultrazvuk?
Já mám teď po triplech (výsledky asi až za 2 - 3 týdny), před sebou mám velký ultrazvuk u dr. Břešťáka, ale všichni si pochvalují ty 3D ultrazvuky a já bych už konečně chtěla nějaké fotky (poslední mám z 11tt ještě z Pronatalu a to je vše). Kam se mám tady v Praze objednat, kolik to stojí a v jakém tt se to dělá?

dusice
10. zář 2009

Ahoj Papuch, dá se říci, že záleží na tobě. Plno mých kamarádek chodilo v různém stádiu těhotenství. Nejvíce se ale doporučuje 20-22 tt- je už krásně vidět obličejíček a prcek není ještě tak stlačený v děloze. Posílám ti odkaz z Arlety v Kostelci mad Orlicí- je tam 3D/4D ultrazvuk v různých týdnech těhotenství-ať máš představu. http://www.arleta.cz/WWW-3Dobrazky.pdf Já půjdu asi v tom 21tt, ale nejdu do Prahy, takže kam by jsi mohla jít ti bude muset poradit Gucci 😉

janysek70
10. zář 2009

Ahoj Pronatalky 😉
tak kdo se mnou nyní půjde do boje? V pondělí jedu na kontrolní UTZ a jestli Pán Bůh dá, tak mě čeká KET....

janik8774
10. zář 2009

janýsku,
dej pokoj s bojem.Já když si na to vzpomenu tak mám husinu.Nějak mě to ted neláká.
Tak ti budu držet palečky.
Ted bereš estrofem?

janik8774
10. zář 2009

Kolikátý Ket máš za sebou?

janysek70
10. zář 2009

Jani, já nic neberu, je to skoro neuvěřitelný v mém věku, ale na rozdíl od některých mladších, v tomto směru funguji a sliznice mi narůstá a mám i ovulku 😉

marmina
10. zář 2009

Zdar zeny 😉

dusi, jojo, momentalne jsem v poradku, tak doufam, ze to vydrzi a tobe taky!

janysku, urcite Pan Buh da 🙂 snehulackove uz se tesi do teplicka

holky, zacinam obcas citit v brisku slaboulinke stouchnuti, mozna to jsou prvni pohyby, co ty papuchalko, uz mas simrani? Ja mam placentu nalipnutou presne zepredu, takze mi doktor rikal, ze to ucitim pozdeji, klidne az po 20.tt, tak nevim, ale verim, ze je to mimi
dusi, ty bys mohla uz treba taky neco citit (gucci mela pohyby uz ve 14.tt - nase rekordmanka 😀 )