Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

rejchl
12. říj 2009

Nevzdávej to Dckami,furt ti držím pesti.Hlavne to chce klid,relax.Nic netahej hlavne.
Taky mame telku,pritel musel mit plasmovku😀 koukam vsichni chlapi jsou stejni😀

papuchalk
12. říj 2009

Ahoj holky,
nějak nám to tu pokulhává, tak to jdu trochu oživit. Kde všechny jste?
Dckami - Držím Ti pěsti, je super, že ses odreagovala s plazmovkou (věřím, že i manželova peněženka se odreagovala, hi hi), buď v pohodě a přehnaně se nesleduj, mimi se zahnízdí samo 🙂 .
Rejchl - A co Ty? Už ustoupily aspoň trochu nevolnosti?
A ostatní napište, jak se máte. Marmi, jak dopadl screening u dr. Břešťáka?
Já v pořádku, připadá mi, že si to škvrně v břiše začíná kopkat čím dál tím víc, někdy úplně nadskočím. Začínám brouzdat po internetu i po obchodech okolo výbavy, ale zatím jen tak laxně...

rejchl
12. říj 2009

Ahojky Papu,uz mi neni zle ze vseho,ale zaludek furt stavkuje.Ale aspon se najim🙂 Zkouším nejaky bylinkovy caje na zaludek,tak uvidime. Taky uz se tesim,az budu nakupovat vybavicku,ale do toho mam jeste daleko.Za 14 dni me ceka kontrola a uz dostanu prukajdu,tak se moc tesim. 😉

gucci
13. říj 2009

ahoj holky

dckami: něco nového?

ivkaj
13. říj 2009

Ahoj holky, můžete mi, prosím, napsat ordinační hodiny jaké v Pronatalu jsou?
Přemýšlím o změně CARu a i tohle je pro mě důležité.

Díky

gucci
13. říj 2009

ivkaj: koukni na www.pronatal.cz

ivkaj
13. říj 2009

Ahoj, díky za odkaz, ale na jejich stránkách jsem se dívala a nenašla jsem tam žádné info (možná jsem ho přehlédla), proto jsem psala sem ;o)

dckami
13. říj 2009

ivkaj,
já jezdím do Teplic, tam ráno od 7-7.45 berou krev, ordinuje se od 8 hodin, objednávají do 12 hodin / utz, konzultace k ivf, iui atd/. Na ET jsem byla objednaná vždy kolem 12.30 hod,na OPU ráno kolem 8.30 hodin. I na IUI jsem jezdívala dopoledne. O víkendech tam jsou pouze na OPU a ET. Jinak na lékaře mám mobil, takže mohu zavolat.

Zatím mi nic není, příznaky žádné.... ještě je čas, tak uvidíme za týden. Dnes jsem si uděla takový větší úklid, vyzvedla malou z družiny a jdeme na úkoly.
Pomoooc - u nás padají kroupy. 😕

misanda
13. říj 2009

ahoj holky,

tak někdy koncem listopadu pojedu na svoje první IVF taky do PRonatalu. už jsme tam byli dvakrát na IUI, což nás docela rychle odbyli...ale tak to je jasný. četla jsem úspěšnost IVF+ICSI a mají jí docela vysokou, tak budu jenom pevně doufat a věřit.... 🙂

dckami
13. říj 2009

ivko, našla jsem na stránkách ordinační hodiny: http://www.pronatalnord.cz/index.php?page=kontakt

marmina
14. říj 2009

Cau holky, dlouho jsem nezavitala, jsem ponorena do cteni knizek, nemela jsem furt cas na cteni a ted si to uzivam 🙂

dckami, moc ti preji, aby se mimísek chytnul a drzel celych 9 mesicu!

papu, u Brestaka super! nemam teda moc fotek, pac mimi bylo otoceny, ale vyfotil mi aspon hlavicku 😉 jinak vsechno vypada v poradku, tak jsem zase o starost lehci. Me take mimi pekne zducha, ale zatim je to prijemne a mam z toho radost, vim ze tam je a ma se dobre
my vybavu postupne porizujeme, mam nejake vecicky a par kusu nabytku do detskeho pokojicku. Kocarek poridime asi az k Vanocum 😉 moooc me to bavi tohle nakupovani

consti
14. říj 2009

Ahoj kočky, tak po roce volného průběhu se chystám k doktorovi, který by měl spolupracovat právě s Pronatalem, tak skončíme tam 😅 . Jste tam spokojené? Jaký je postup vyšetření? I když to se asi řeší případ od případu, že 😉 ?

rakosnicek75
14. říj 2009

Ahoj consti, chodím do Pronatalu Karlovy Vary: Pobočku mají v Českých Budějovicích. Jsem s nimi velice spokojena.
Při první návštěvě vás vyzpovídají a určí další vyšetření. Hormonální profil u Tebe a spermiogram u manžela a s výsledky pak kontrola a rozhodnutí o další léčbě. Tak to bylo u nás. U vás to může být jinak.
Držím palečky.

consti
14. říj 2009

rakosnicek díky moc! Tak to jsem sama zvědavá 😎 . I tobě hodně štěstí 😉 .

blankatom
16. říj 2009

Ahoj holky,

dneska jsem byla na uz a chytnul se nám 1 bojovníček 🙂 . Hurá. Jdu vařit něco dobrého k večeři. Tohle musíme oslavit. Přeji všem snažilkám, aby se i na ně brzy usmálo štěstí.

jmisa
19. říj 2009

Ahoj, nakukuju, co Dckami.
Koukám, že zatím nic, tak držím palce 😉

dckami
19. říj 2009

krásné ránko holky,
Jmiso - ty jsi ranní ptáče.... Já jsem zrovna vypravila dítko do školy, předtím jsem se stačila testnout, dnes jsem 12.den po Et a co myslíte?????
🙂 Nejkrásnější překvapení letošního roku, na testu jsou úžasné //. 😵

rejchl
19. říj 2009

😉 Jééééé to je super Dckami.Drzím palecky,hlavne bud v klidu.A davej na sebe pozor 🙂

jmisa
19. říj 2009

Dckami, moc gratuluju 😵

Jo a ptáče je spíš malej 😀

medenecek
19. říj 2009

Ahojky všem, přeji příjemné odpoledne,

hlásím se k pacientkám PRONATALU Praha. Jsem tam registrována od letošního jara a právě mám po druhém transferu embryí.
První se nepodařil, bohužel. Nyní čšekám, jak dopadne ten druhý. Test dělám 30.10.
Chodí někdo k paní doktorce Slámové? Může se podělit o zkušenosti?
Mě se zdá až moc přepečlivá Je to jistě odborník ve svém oboru, ale dost mě vždycky nervují její zákazy, doporučení a tak. U jiných doktorů z Pronatalu jsem se s tím nesetkala. Ona má vždy něco speciálního.
Po prvním transferu nám doktor (Vobořil) řekl pouze ať se šetříme, nestěhujeme nábytek a tak, ale paní doktorka hned: nevěšet prádlo, nevařit, neuklízet, nežehlit, prostě tisíce zákazů. Jenže jak to má člověk dělat?
Muž celý den v práci, něco jíst musím, samo se mi nic neuvaří. Moje mamka sice dojed jednou týdně mi vyžehlit, vyluxovat, ale ostatní stejně musím dělat. To by člověk nemohl ani otevřít dveře, sejit po schodech, sehnout se, jít na velkou....
Dostali jste někdo taky taková omezení?

jmisa
19. říj 2009

Věšení prádla, skákání, zvedání těžkých břemen, to je klasika, to říkaj snad všichni.
Slámovou jsem párkrát zažila, dokonce mě i z Pronatalu propouštěla.

rejchl
19. říj 2009

medenecek ja delala vse.Jen jsem to stridala s odpocinkem.Nesmis se do vseho pustit hned.Ale pokud budes opatrna,myslim ze neni problem.Ja mam susak,tak veseni pradla neni namahave😀 Hlavne zadnej stres.Diky nemu jsem 2x potratila☹

blankatom
20. říj 2009

Ahoj,

já jsem po transferu měla doporučený klidový režim, žádné horké koupele, saunu, a také neprochladnout. Žádný sex. Ležit prý nemusím, na procházky chodit ano.
O domácnost se normálně starám - běžný úklid, vaření, praní.

dckami
21. říj 2009

ahojky,
nikde nikdo???? 😕
Tak z krve mám potvrzené, že se to fakt povedlo - HCG 2178. Na kontrolní utz jedu za týden ve čtvrtek, hurááááááááá. 😵

blankatom
21. říj 2009

dckami super!! Blahopřeju. 😉. Opatruj se.

rakosnicek75
21. říj 2009

Dckami, tak gratuluji!!!!!!!!!!!!!!! 😎

rejchl
21. říj 2009

Velká gratulace Dckami.Hlavně se šetři🙂

karamelka.nova
22. říj 2009

Ahoj holky.
Dckami - gratulaceeeeeeeeee !!!!!!!

Dnes jsem byla v Pronatalu - nový dr.Středa - milý sympaťák. Předepsal mi Estrofem, abych ho začala příští cyklus zobat. Chtěla jsem se optat, jestli s těmito léky máte nějaké zkušenosti. Docela jsem se zděsila, když v letáčku píšou, že může způsobit mozkovou příhodu nebo trombózu!!! To musí být driák jako hrom.

karamelka.nova
22. říj 2009

gucci, koukala jsem, že bude holčička!! Na 3D vypadá nááádherně 🙂

rakosnicek75
22. říj 2009

Ahoj karamelko, Estrofem jsem již užívala a bez komplikacích. Měla jsem ho před KET aby narostla sliznice. Nesmíš číst příbalové letáky. 🙂