Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

gucci
15. bře 2010

a ty šílené recepční tam ještě jsou? 😀

kamaradicek
15. bře 2010

dnes tam byla jedna uplne nova recepcni, byla moc mila
cekala jsem 4 hod na IUI
😢

gucci
15. bře 2010

tak to je pokrok, milá recepční 🙂
jj, my tam jednou taky tak dlouho čekali, je to maso, ale co se dá dělat

kamaradicek
15. bře 2010

koukam, ze uz mas mimi🙂 gratuluji. na jaky pokus se Ti zadarilo?

sedmitecka
15. bře 2010

kamaradicek, jeee, teď jsem reagovala na tvůj příspěvek v diskusi IUI a ty chodíš do Pronatalu 🙂 nás to tam asi taky čeká, tak napiš co a jak, jak to proběhlo, v pohodě? tedy když nepočítám to 4hodinové čekání, to je děs.....co jsme tam minule viděla, rusky mluvící páry nečekají, jdou hned a i s osobní asistentkou 😀 😉 ☹

gucci
15. bře 2010

sedmitecka: jj takhle to funguje 😠
povedl se nám první pokus IVF 😉 , měla jsem jen 3 folikuly, v nich 3 vejce, 2 mi zavedli a 1 je v mražáku 🙂

kamaradicek
15. bře 2010

ano, chorvati a nemci co plati hotove v eurech nikdy necekaji..jinak me od zacatku nuti abychom sli na na umele. ze pry IUI nema moc cenu..ale rikam si proc to nezkusit. u me se prvni IUI nezadarilo, reagovala jsem spatne na stimulaci a foliku jsem mela 5 a meli jen 12 mm, ted jsem mela prirodni cyklus a jeden velky folik. dnes az na to cekani to bylo vse ok, vubec to neboli,az me to prekvapilo, ze jsem vubec nic necitila

sedmitecka
15. bře 2010

gucci, asi jo, jenom jsem tam na to zírala a recepce je fakt síla - jen jednou jedinkrát jsme měla po telefonu štěstí na příjemnou paní ☹

gucci
15. bře 2010

sedmi: tak to jsi měla fakt štěstí, já nechápu proč s tím něco nedělají, ale asi všude je něco
kama: jj IUI nebolí vůbec 😉

sedmitecka
15. bře 2010

gucci a kamaradicek, natrefiliy jste tam nekdy na mudru . Pasekovou?

gucci
15. bře 2010

já ne, ani jsem o ní neslyšela

kamaradicek
15. bře 2010

asi ne. vetsinou mam Dr.Slamovou, dr.Kulta a nebo Voborila. jak vypada?

ankava
15. bře 2010

ahoj holky, tak já dneska začala stimuovat,
kamaradicek, rano to byl fakt nátřesk, šli jsme na řadu o hodinu později než jsme měli, to se mi ještě nestalo.

tak držím všem palce, ať nám to vyjde
🙂

sedmitecka
15. bře 2010

tmavovlaska s culikem, asi 40 let, já zatím znám jen jí, byli jsme tam jen jednou zatím.....vyfasovala jsem clostil a utrogestan na 3 měsíce a když se nepovede, máme přijít na IUI 😉 ...ale rozhodla jsem se, že nás objednám už po 2 měsících s clostilem, první pokus nevyšel, tak uvidíme, jak dopadne ten druhý a pak šup na IUI 🙂

kamaradicek
15. bře 2010

tak tu neznam. jakou vam rekli pricinu?

sedmitecka
15. bře 2010

právě že žádnou, nikde nic nenašli, spermio ukázkové, můj HP nsprosto ok, imuno obou taky ok, chlamydie a jiné potvory, protilátky.....nic, nula....ovuluju pravidelně, a přesto se nedaří ☹

kamaradicek
15. bře 2010

a jak dlouho se snazite?

sedmitecka
15. bře 2010

něco málo přes rok, myslím že teď tak 15 měsíců ☹

kamaradicek
15. bře 2010

hm to je divne, ze nic nenasli. U nas je spatne spermo a nepravidelny cyklus. delas si ovulacni testy?

sedmitecka
15. bře 2010

dělám, a ovuluju pravidelně, i podle teplot 🙂 myslela jsme si, že najdou třeba protilátky na spermie, protože mám autoimunitní poruchu štítky (tedy štítku už vůbec nemám), tak jsem se bála, jestli netvořím protilátky i jinde, když je tvořím proti štítce ,ale nic, vše v pořádku.....nevím, kde je zakopaný pes, napadá mě jen, jestli třeba nemám endometriozu, laparku jsem tedy ještě neabsolvovala ☹

kamaradicek
15. bře 2010

a do toho se Ti moc nechce, co. ja jsem ji take jeste nemela a ani o tom neuvazuji. to bych uz radeji zkusila umele, nez laparku. Tak Ti moc drzim palce, ja si jdu trochu lehnout a odpocinout.pekny vecer a zase brzy.

regius
15. bře 2010

ahojky tak jsem doma s ult vše v poho levý vaječník 4x16-17,4x 10-14 a pravý 2x19,10x10-16 a středu jedu na OPU je to 13 den tak jsem zvědavá dnes sí píchám otrivele je to místo pregnilu a stříkám poslední sprej do nosu (synarel )

Kata79-neboj to zvládneš já tam jedu ve středu 😉
m.aa.b-přeju pěknou úrodičku 🙂
zatím ahoj všem

angus
15. bře 2010

ahojky,
já jdu zítra na ult tak jsem na to zvědavá a na opu asi ve čtvrtek snad tam něco bude 😉 kolik jsi měla balení synarelu?

sedmitecka
15. bře 2010

kamaradicek, přesně, vůbec se mi na ni nechce, bojim bojim ☹ ale zase se mi honí hlavou myšlenky, že co když je právě tam problém a kdyby se našel, šlo by to třeba hned a normálně bez doktorů, je to dilema 😒

m.aa.b
15. bře 2010

Brý večer cholky 🙂
Tak co koukáte na primu 😉 já o jsem zvědavá jak se to bude lišit od reality 😉
děkuji za podporu všem 😵
reg. pěkná urodička a v kolik tam máš být ve stredu? Já to tiž jedu pro rozpis aléky 😉
holky všem nám držím palce !!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

m.aa.b
15. bře 2010

Holky myslíte že bude velký problém že nebudu mít to předoperační vyšetření už na rozpis? já ho totiž budu mít až ve středu odpo

trpytkaa
15. bře 2010

Regis a Angus přeji hodně folikůůůů a držím palce!
Tak jsem koukala, že Zázraky života asi natáčeli v Iscaru, že?
m.aa.b. já měla předooperační udělané týden před a ještě jsem musela mít krev a manžel také...
zda nemáme HIV, nebo žloutenku a tak 😉

m.aa.b
16. bře 2010

Dobré ránko přeji 🙂
Trpyt, tu krev nám dr Středa nechal vzít hned v tom unoru jak jsme tam byli na domluvě, takže tu sérologii máme, ale krevní obraz, jaterky,ekg atd tak budu mít až zítra odpoledne a do Pronatalu jedem na desátou, tak právě jestli to stačí až třeba na ten kontrolní utz 😒 by mě docela mrzelo kdyby to mělo selhat na tomto. Já bych ho měla už dnes jenžče jsem trubka - na tu krev jsem jela včera jenže jsem si neuvědomila že mám být na lačno tak jsem jela až dnes a to ekg mi dr bude dělat až zítra až si tam pojedu pro ty výsledky 😒
Chtěla bych mít křištálovou kouly a vědět jak to všechno dopadne 😅 😝 😀

Mám za to že Zázraky točili v atelieréch a Iscare zřejmě spolupracoval jako konzultanti, teda myslím 😅 Ale čekala jsem tam trochu víc akce kolem umělka a méně milostných zápletek 😅 jinak celkem fajn, nu uvidíme 🙂

Krásný den všem 😵 😵 😵

trpytkaa
16. bře 2010

Ahojky m.aa.b tak to asi bude stačit! Uvidíš, nebo jim zavolej ať máš klid!
taky jsem čekala více akcí, ale ono se to určitě rozjede 🙂 tak jak pokračuješ?
Mě se to krátí za 2dny jedu na ultrazvuk huráááááááááááá 😉

regius
16. bře 2010

ahojky všem 🙂
angus -jen 1 balení 8ml
m.aa.b - mám tam být na 7.30 tak doufám že to zvládneme jsem z Mostu a byli jsme tam před 7 lety naposledy já jinak chodím do Teplic do pronatálu ,ale že nemám vzp ale mv tak musím do Prahy
trpytkaa- nám všechny vyšetření krve udělali předem v centru tak už je teT mít nemusím znova,musela jsem mít KO,MOČ,JATERKY ,EKG A INTERNU ???PŘEJU VŠEM HOOODNĚ SIL A ŠTĚSTÍ V TOM NAŠEM SNAŽENÍ 🙂