Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

angus
29. bře 2010

Ahojky,
kata79: doktorka Paseková říkala že se má testík udělat i když budeš krvácet takže bych slabé špinění přikládala uhnizdění 🙂 🙂 Závidím ti mám dneska lehkou depresi a nejraději bych si testík udělala taky jsem 6 den po ET ale slíbila jsem že to vydržím do 6.4. jestli do té doby nezcvoknu 😲
Držím pěsti!!!

ankava
29. bře 2010

angus, já jsem 3 dny po ET, touhu testovat zatím nemám, ale je to taky na zcvoknutí, nám Slámová taky řekla testovat v každém případě.
a prosím tě, pociťuješ něco nebo jako by se nic nedělo??
Mě drtí, to, že nevím, jestli se něco děje nebo už je to v háji a dělám si jen zbytečné naděje, kdyby tak šlo do toho břicha vidět 🙂
držím taky pěsti, já budu čekat ještě o pár dnů dýl...

kata79
29. bře 2010

ankava: nectes ty nahodou Ztraceny symbol? mam ho tu taky na neschopenku a vcera jsem ho docetla 🙂 , byla jsem maximalne pozitivni a soustredila se na dobro veci o to vic (po precteni), ale to krvaceni me vcera a dnes fakt vydesilo, a myslela jsem, ze uz je konec, ale ted po tech testech mi zas stoupla nadeje

agnus: hlavu vzhuru, dobre to urcite dopadne! to cekani na test je fakt sileny, ja myslela, ze si ho udelam ted ve ctvrtek (ofiko mam az pristi utery), ale dneska uz jsem si rikala, tak co, zkusim to...a dodalo mi to strasnou nadeji....bojim se to ale zakriknout...zitra zas muze byt vse jinak

holciny, diky moc za podporu!

kata79
29. bře 2010

presne tak, kez by tak slo videt, co se v brise deje, potrebovala bych tu laborator na testy a pak na ultrazvuk, ale to uz jsem si rikala, pri stimulaci na rust folikulu 🙂 🙂

ankava
29. bře 2010

kata, jasně, že jo, koupila jsem ho hned jak vyšel, ale nechávala jsem ho na tu neschopenku, teď jsem za půlkou.
tak to je super, žes to taky četla, tak tak to musí být... 🙂
já s tím testem vydržím.. testnu dva dny před ofikem 🙂
do tý doby do sebe naleju ještě mnoho pozitivních myšlenek 🙂 🙂 🙂 🙂

angus
29. bře 2010

Díky za povzbuzení 😉 co to čtete pěkného? já jsem se ze všeho dala do třídění příkazů, výpisů atd. ale odpolko mám program: půjdu koupit hmoždinky 😀 to je úkol od mého manžela abych se zabavila 😖 tak mi držte palce at to zvládnu (ty první kupoval on a věšák spadl hihhi)
Mějte se pa a držme se!!! 🙂

kata79
29. bře 2010

ankava: tak to je sranda 🙂 , musim ale rict, ze mi fakt pomohl byt vic pozitivni a soustredit se na zdarny vyvoj bobulek...ted se jen trochu bojim, jetsli jsem si takhle nevycarovala i ty duchy na testu 🙂 , i kdyz rano jsem se nesoustredila vubec na nic, proste jsem to jenom neplanovane zkusila. vydrzet je urcite nejlepsi, pak uz je to bez duchu a je jasnej vysledek, bez dohadů... 🙂

holky, ja nam tak moc vsem drzim palce!

kata79
29. bře 2010

agnus: Ztraceny symbol od Dana Browna 🙂 a dobre porid ty hmozdinky 🙂

angus
29. bře 2010

Ankava: nepocituji nic mimořádného jen ta hlava musí myslet na něco pozitivního 🙂 🙂

angus
29. bře 2010

jo a ještě jeden dotaz jak jste na to se sexem? manžel odmítá že se bojí o pindulky? 🙂

ankava
29. bře 2010

při transferu o sexu vůbec nemluvili, ale četla, jsem, že většinou doporučují těch 14 dní vynechat, tak ti nevím. My jsme se dohodli, že to těch 14 vydržíme. Ale nevím, nevím, kdo to hůř snáší 🙂 🙂 Já to mám docela ráda, ale strach mám, aby se tam uvnitř něco nepoto...
takže to vydržím... pro čistý svědomí 🙂

kata79
29. bře 2010

agnus: u nas dobry 🙂 , vcera jsem to nevydrzela a na manzela se vrhla 🙂 a hned vecer na to to krvaceni/spineni...sakra, snad tam neni souvislost

kata79
29. bře 2010

ja mela ve zprave po ET:1 tyden pohlavni abstinence

kata79
29. bře 2010

muzu jeste jeden dotaz: ve zprave mam take, ze kontrola ma byt pouze v pripade, ze bude pozitivni tehu test, znamena to tedy, ze nedelaji zadne testy z krve v pripade, ze je test negativni?

ankava
29. bře 2010

ale ty ten test pozitivní máš, takže ti krev určitě vezmou... a myslím, že když bys to nedostala a test byl negativní,tak taky, já mám dobrý, že bydlíme blízko, takže si tam můžu dojít a vyžádat si ho.
já mám ve zprávě, že když bude test OK, tak se objednat na UTZ a když ne tak, se objednat na dohodu.
Ale myslím, že když bude test mínusovej, tak to dostanu jako každej měsíc a nebude co řešit

kata79
29. bře 2010

jen se tak zamyslim, jak to maj v Pronatalu nastaveny, jestli treba trochu neflakaj ty testy, testovali ti pred OPU hormony?
taky se mam v pripade neuspechu objednat na dohodu, hned jsem se ptala, za jak dlouho me objednaji a pry tak za 4 az 6 tydnu....ale to je jedno, ted se soustredim na pozitivni vysledek a prestanu hystercit!

salopa
29. bře 2010

Ahojda holky pronatalky:o) Tak jsem Vás přišla pozdravit a najuknout:o) A koukám, že to tady teda žije a už jsou tu i první těhulky: 🙂 Tak gratulujuuuuu 🙂

ankava
29. bře 2010

nějaký vyšetření mi dělali, i nějaký hormony, ale výsledky mi neřekli, jen když doktor projížděl mojí kartu, tak četl, co všechno mi dělali, tak tam asi nebylo nic neobvyklého.
Teď to neřeším, věřím, že když jsem dvakrát otěhotněla přirozeně, tak nepřirozeně to taky vyjde a ty dodaný hormony to těhu taky udrží. Jinak bych se fakt musela zbláznit.

kata79
29. bře 2010

salopa: ahoj a pššššt, na gratulace moc brzo!

ankava: vyjde nam to vid? 🙂

salopa
29. bře 2010

už mučííímmm 😀 ale tak malilinko jako gratulovat snad můžu, neeeee 😕 🙂

kata79
29. bře 2010

salopa: neeee 🙂, ale dekuju za podporu!

no nic, jdu neco snist

salopa
29. bře 2010

kata 😉

regius
30. bře 2010

AHOJ HOLKY VŠECHNY ZDRAVÍM A DRŽÍM PĚSTÍÍÍÍ 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉
KATA79 GRATULUJU TIŠE K POZITIVNÍMU TESTÍKU 😉
S TÍM SEXÍKEM BYCH RADŠI POČKALA AŽ DO TESTOVANÍ A ULTRAZVUKU ABYCH VĚDĚLA ŽE JE VŠE JAK MÁ????? 😉

m.aa.b
30. bře 2010

Zdravím ve spolek 🙂

tak KO dopadla dobře - dr řekl že nevidí důvod proč ET odkládat 😵 😵 😵 😵 😵 takže zítra nebo pozitří jdem na to 😀 😵 😀 a vneděli bylo 11 embryjek 😵 dneska nevím páč jsem se šla do laborky zeptat pozdě a embryolog neměl čas, ale aspn že zdárně pokračují 😉

s tím sexem bych také nechvátala ...

ankava
31. bře 2010

ahoj všem...
m.aa.b, to je skvělé, hodně štěstí....
ať se tě drží jako klíšťátka 🙂 🙂 🙂

angus
31. bře 2010

Ahojky,
včera mi nebylo zrovna dvakrát dobře. Večer mě bolelo břicho jako před menses a hlavně záda. Dneska už je to lepší, ale děsí mě to.
m.aa.b přeju hodně štěstí a drž se celou dobu 🙂 🙂
Mějte se i když sluníčko zase nesvítí 😎

ankava
31. bře 2010

angus,
neděs se, jestli jsi doma a nic moc neděláš stejně jako já, tak bolesti zad musí zákonitě přijít,
já docela hodně ležím, takže jsem už pěkně uleželá... 🙂
alespoň cvičím uvolňovací cviky z Mojžíšové. Ty posilovaci ne, protože Mudr. Slámová říkala, že nemáme namáhat břišní svalstvo.
těch pár cviků mi zabera tak 15 minut a jsem po nich vždycky protažená, takže záda zatím v pohodě, já dost trpěla na křížové bolesti, ale co cvičím Mojžíšovou, tak mě to úplně přestalo 🙂

sedmitecka
31. bře 2010

ahoj holky, zdravím zase po pár dnech, to je hrůza, jak to letí 🙂 ...můžu se zeptat, která jste absolvolala v Pronatalu IUI, kolik jste za něj dopláceli a bylo nutné předem žádat pojišťovnu o schválení jako je to u IVF?

ankava
31. bře 2010

ahoj sedmitecka, s IUI zkušenosti nemám, ale všechna schválení, který budeš potřebovat ti zajistí Pronatal, o to se nebudeš muset starat. nejspíš je taky zapotřebí, protože hradí jen několik pokusů za rok.

sedmitecka
31. bře 2010

ankava, děkujuuuu 😉 , mě jde o to, že už nechci pořád na něco čekat, tak mě zajímá, jestli když se domluvíme na termínu IUI, bude to možné hned v době ovule nebo zase ztratíme měsíc čekáním na schválení....u IVF se čeká ten měsíc, podle toho co vím....