Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

simnan
24. kvě 2010

ankava, teď to určitě už výjde... myslím, že jsi si to špatné už vybrala a teď tě čeká jen radost....a dobré zprávy..... 🙂 tak se drž a já dám určitě vědět, jak jsem dopadla 😉

karmenina
24. kvě 2010

siesti já to měla úplně stejně. 12 den po IUI duch, ale opravdu jen duch. Manžel nic neviděl. Ten duch se dokonce druhý den ztratil. Druhý den to nebylo vůbec o nic lepší. Něco, čemu se dá říkat čárka jsem měla až 16. den.
Teď mám obavy, že to budu mít jak ankava. První těhu - 2 mimi, v 7. tt konec. No a teď mám opět 2 mimi, opět 7tt a čuju problém. Ve středu se snad dozvím v Pronatalu víc. Ale ten 7 tt je pro mě zřejmě kritickej.

ankava
24. kvě 2010

karmenino, ani náhodou nemysli na to, že to nevyjde. To bys neměla tak vysoký HCG. Já měla u toho posledního jen 170 a za týden 800... to byl problém....
neboj už bude v domečku něco vidět 🙂 🙂 ne něco, ale mimi 🙂 🙂

sedmitecka
24. kvě 2010

karmenino, žádné negaticní myšlenky jasné? někde ta spravedlnost přece být musí, věřím, že je všechno v pořádku, nestresuj se a odpočívej, opatruj se a mysli na hezké věci ju 🙂 😉

simnan, veliká gratulace, to je krása 🙂

sedmitecka
24. kvě 2010

jo, holky, volala jsem pronatal, už jsem nevydržela 😉 tak máme konečně schválený menopur, takže jak dojde mrcha, jdeme na toooooo 🙂

karmenina
24. kvě 2010

sedmitečko super! Tak už jen ta mrška 🙂
Já dneska prozvracela dopoledne. 😖

atlaselka
24. kvě 2010

ahojte

Siesto když je duch,bude sílit věřím tomu
Sedmi super
Karmenino tak to je na dobré cestě ne 😉 těhulko

na mě to nějak dneska sedlo,tak jsem přišla k vám
Víkend byl prima,bylo i hezky teplo,sluníčko,přijel brácha tak jsem si to užila
a dnes zas jak jsem sama doma,ted zrovna tma jak kdyby měl být konec světa,bouřka,leje,přítel bude chodit dlouho a já začala des dopo trochu krvácet,včera jsem špinila,bolelo mě břicho,dnes už nebolí,ale takový divný pocity a ta krev,teda jen trochu,ted spíš takovej růžovej výtok,na MS teda dost brzy,nevím jsem v nějaké depce,tak dnes polehávám a nic nedělám
jsem 9 dní po ET,zítra jsem chtěla zkusit test a ted se toho bojím,ach jo

siesta
24. kvě 2010

Milé holky,
tak teď se mi vymazal dlouhý dopis celý pro vás.
Chtěla jsem vám ještě jednou moc poděkovat za veškerou podporu, rady a za to, že jste na mě myslely...DIKY všem, nebudu vás tady všechny jmenovat, prostě všem, vy víte kdo 🙂
Ráno jsem dostala další ho nerva poté, co jsem se na internetu dočetla, že tento test někdy klame. Běžím tedy do lékárny, je to můj nejdelší a nejrychlejší pohyb za posledních 12 dní ( asi 300 m od domu) koupím mamatest, díky za tip, no a doma druhá slabá, čárka. Moc si přju, aby to nebyly jen ty duchové.
Pořád mě bolí břicho, ani to nechci vyslovovat jak, prosím, měla jste taky takhle brzy některá bolest břicha? TaKY ,máte večer břicho natelké a ráno ne? Nojo, samé otázky, jsem přeci jen trochu podělaná...

Atlaselko, taky na Tebe moc myslím, už odpoledne a teď čtu... to je divný, ta krev, neměla bys zajít za dr? Nebo tam zavolej a oni Tě jistě ukidní, že je to normální,. Je dost možné, že se tam zavrtávaj embryka, když to je jen slabé krvácení.
S tím testem, já jsem, jak vidíš, testila 12. den a duch či slabá čárka. Tak jen aby ses zbytečně nenervila, kdyby jsi tam zatím nic neměla. Na mamatestu je to na beton vidět jasněji, tak doporučuju taky ten. Ten mi doporučily holky, tak ještě jednou dík... inak třeba mohou být ty výtoky z toho utroše, zkus nemyslet na nic špatnýho, já vím, je to těžký, zkus to. Držím moc palce.

Cosi, můj manžel měl taky trochu problém se spermiema, tak byl na urologii, tam ho trochu prohmátli, to se dá vydržet, no a pak v pronatalu pod narkozou odběr spermií... teď jen malinkatá jizva, ale to bylo asi před 4.roky, možná už mají nějaký vymakanější metody. Ale tohle byko taky ok.

Krmenino, přeju hlavně klídek, určitě to dopadne dobře. Jdeš tam, tuším, ve středu, tak budu myslet.

Holky ale asi to jsou nervy, když už tam jsou dvě čáry, tak aby se udržely a pak aby to všechno klaplo, hodnoty a váčky atd, jejda doufám, že bude všechno v pohodě.
Ještě jedou díky.
Hodně sil i vám.

atlaselka
24. kvě 2010

Siesta tak vidíš já myslím že u tebe to bude v pohodě
Já mám koupený taky mamtesty,jsou nejlepší tak už jiné nekupuju.myslím že by mi stejně nic jiného neřekli,MS to klasická ještě není,ted už jen spíš ten výtok,takže je ještě brzy a z pronatalu mám napsaný testovat až 2.6.takže je ještě brzy aby se mnou něco dělali
ale díky moc,i slova povzbuzení moc pomůžou
s těma bolestma nevím,mě pobolívalo včera,ráno,ted už ani moc ne,ale lítám furt na záchod

consti
25. kvě 2010

siesta díky za odpověď. Jinak sleduji tvé testování atd. a moc ti držím palce. Podle mě, pokud je na mamtestu slabý duch, tak je velká naděje!!! Já kupovala jen mamtesty a nikdy jsem tam neměla stíneček a taky jsem nikdy nebyla těhule 😉!! Takže šance tam je!! A to, že tě bolí bříško, je naprosto normální, to samé to nafouknuté břicho!!! Myslím, že se pomalu můžeš radovat 😉. Počkala bych a testla třeba za dva dny (doporučuje se testovat obden) a pokud bude čárka silnější, tak je to jasné 😵!!

siesta
25. kvě 2010

Milé holky,
dneska ráno mamatest, tak je tam ta druhá čárka 🙂 jsem z toho celá vykulená, najednou skoro nevím, co mám dělat, nejraději bych začala dělat všechno najednou, uklízet a do práce atd, já vím blbost, dva týdny šouračka po bytě, ale snad už můžu začít dělat normální věci, ne? Jsem moc ráda. Nechci nic předbíhat, tak jsem ráda potichu.

atlaselko, moc na Tebe myslím ať to dopadne dobře, jsou to nervy, už sis dělala test?

simnan, a ty už jsi těhulka a jdeš poptvé na ultrazvuk?

consti, díky za podporu

sedmi, ať se dobře připravuje

karmenino, zítra držim palec

ankavo, jsem fakt moc ráda za ty dvě čárky, myslíš, že to bude v pohodě? Popravdě přijde mi fakt hrůza, že se to třeba pak nemusí povést, ani na to nemyslím, ale ta Tvoje zkušenost musela být fakt bolestivá. Nevíš, čím to bylo? Máš nějaký tip, jak to udělat, aby to bylo v dobrý??? mě se ty dvě čáry tam ukázaly poprvé, na třetí pokus, druhá stimulka, no tak jen když už to tam je tak aby taky zůstalo 😉 jinak jsem koukala na Tvoje fotky a je to opravdu krásná naděje.

Holky, díky všem.

Hodně sil i vám a krásný den.

atlaselka
25. kvě 2010

Siesto to je moc prima
No já jsem vstala a neměla na test odvahu,pak se mi to rozleželo a udělala a bohužel nic,neměla jsem si ho ještě dělat,ted jsem úplně v p.... ☹
ted jsem na něj koukla po zaschnutí po dvou hodinách,vidím tam nepatrnou čárku,ale spíš je to asi jen můj pocit,to nejde po tak douhé době vůbec brát za směrodatné.
Nekrvácím teda,jen trochu krve na toaletáku když jdu na wc,trochu mě pobolívá břicho jako na MS..
bojím se že je to konec 😢

ankava
25. kvě 2010

siesto, tak to je paráda, čárka sílí, uvidíš, bude to v pohodě 🙂 🙂 z toho, že někdo otěhotní a stejně to nedopadne si nic nedělej a nemysli na to. To se někdy stává a není důvod proč zrovna tobě. U mě to bylo nejspíš málo hormonama, měla jsem nízkou sliznici a mimča se neměla kde uchytit, tak to nedopadlo. Ale ty teď dostáváš všechno co je potřeba a je to. Tak buď v klidu a raduj se.
A nečti moc špatných zpráv 🙂 🙂

atlasenko, jestli jsi měla ducháčka až za dvě hodiny, tak to je dobrý znamení... je to ještě brzy, zkus zase pozítří, on se objeví dřív.
Vůbec nelam hůl. Kdyby nic nebylo, nebyl by duch ani za dva dny 🙂 🙂 🙂

trpytkaa
25. kvě 2010

Ahoj holky,
Siesta: velká gratulace...hlavně se vyprdni na úklid a odpočívej!
Ankava: jak se máme? Vše o.k.? 😀

siesta
25. kvě 2010

Atlasenko, zkus vydržet bez totální depky, naděje je vždycky, i když se bojíš... Jak jsem psala, já měla včera 12.den na tom prvním testu jenom minidušíka, bylo to vidět skoro jenom u okna a to byl 12.den. A Ty máš dnes teprve 9.den, a nekrvácíš, a mě taky bolí břicho snad to je normální. Já jsem tam nikdy neměla nic a to jsem testy vytahovala ještě druhý den z koše, takže počítá se všechno. Tak nezoufej, všechny tady na Tebe myslíme ať je to dobrý.

Ankavo, díky za podporu, je to velmi, velmi príma slyšet a cítit optimismus, který se taky snažím udržet a na nic špatného nemyslet, je to strašně zvláštní pocit, asi to znáš. Jen se chci zeptat, ještě mě bolí břicho, vždycky navečer trochu víc, je to normální? Jinak snad u Tebe vše v pořádku a jistě uvidíme další pěkné fotečky....

Hodně sil všem.

siesta
25. kvě 2010

trapytko, díky, teď jsem skákla do krámu pro malý vložiny, utroš se hlásí o slovo... 🙂

holky, a vy jste taky na nemocenské nebo tu někdo z vás chodí do práce, myslím ty, co jsou po et a čekají, příp. mají potvrzené těhu...

trpytkaa
25. kvě 2010

Siesta: tak to jsem měla také do 14tt jsem se neobešla bez slipovek.... já jsem na nemocenské už od února 😉

mikullka
25. kvě 2010

Ahoj holky, tak dnes proběhlo 2.IUI a mám spermíky v pupíku 🙂 Tak doufám, že nějaká doputuje tam, kam má a já najdu za 3 týdny na testu konečně 2 čárky! Jo a všechny negativní myšlenky se všem zakazují!

atlaselka
25. kvě 2010

Siesto já vím zkusím to,ale je to těžké a dnes jsem 10 den od ET
a já jsem doma,protože jsem nezaměstaná a na pracáku.při prvním jsem byla doma na neschopence
Mikulllka držím palce at to dopadne dobře

ankava
25. kvě 2010

mikulka, tak ať se mršky zakousnou, tam kam mají 🙂 🙂 hodně štěstí a brzy //

siesta, já jsem doma od ET a fakt poctivě odpočívám... snad prvně v životě
ta naše podpora je strašně důležitá, nikdo jiný než my, co si tím procházíme, nemůže vědět, jaké jsou to nervy. Každý říká... klid, ale nikdo netuší, jak ho udržet. Já jsem spíš depkař, všechno nejdřív vidím blbě, i když úplně uvnitř věřím, že to musí dobře dopadnout. Ale taky vždycky ráda slyším, neboj bude to dobrý 🙂 🙂 strašně to pomáhá.

třpyt... díky za optání... je mi pořád šoufl, včera jsem zase po asi po 4 dnech zvracela, ale pořád si říkám, že když je mi blbě, tak snad prcek roste 🙂
zítra jdu na krev a s močí a ve čtvrtek na UTZ a pak snad dostanu průkazku- jak se těším.... ale jak se taky bojím

sedmitecka
25. kvě 2010

sista, to jsou krásné zprávy, veliká gratulace, i když zatím radši jen potichu 🙂 , ale mamatest nelže a nedělá falešné čárky, myslím, že se můžeš radovat 😉

mikullka, tak ať se vajka se spermíkama pěkně zkamarádí 😀

atlaselka, vydrž a zakaž si pesimistické myšlenky...ale já vím, že to nejde, když se člověk bojí a jen čeká, jak vše dopadne...snaž se aspoň nějak odreeagovat, dobrou knížkou, veselým filmem.......držím palce!!!

sedmitecka
25. kvě 2010

mikullko, jak jsi snášela menopur? taky mě čeká 😉

atlaselka
25. kvě 2010

Sedmi co myslíš že jsem udělala 😉 pustila si film
a zítra doufám že nebude pršet,pojedu s našima na chalupu,doma to nevysedím.
ale je to těžký to víš že jo
a ted odpoledne už vůbec ani kapička krve,tak už je mi zas trochu lépe

mikullka
25. kvě 2010

Dobrý večer,

díky za povzbuzení. Občas mě napadnou taky blbé myšlenky, ale to všechny znáte. Snažím se nemyslet na to, jak to dopadne a jestli to dopadne...

Každopádně všem Vám držím pěsti, těhulky ať mají krásné těhotenství a vše ať dobře probíhá a my čekatelky na těhotenství, ať se brzy zadaří !!!

Sedmitecka - menopur jsem snášela dobře, ani jsem nezpozorovala žádná negativa. Tak doufám, že splnil svůj účel 🙂))

sedmitecka
26. kvě 2010

mikull, dík a já osobně věřím, že u tebe určitě splnil ten hlavní účel 🙂

atlaselka, správně, pěkný pobyt na chaloupce přeju 🙂

sedmitecka
26. kvě 2010

holky, IUI se dělá na sále a v erární košilce????? 😕 😕 😕 😕

siesta
26. kvě 2010

milé holky,

dnes jen krátce, všechny zdravím.
atlas, mocmocmocmoc myslím.
mikul, taky tak.
sedmi, myslím, že bude košile
ankavo, taky jsem trochu depkař, já nevím, dneska mě hodně píchá podbřišek a čárka bila malllllinko světlejší než včera.
mám bobek nevíte, co to je???? Doufám, že je všechno v pohodě....

hodně sil všem

ankava
26. kvě 2010

siesto, ta síla čáry je taky podle toho, kolik jsi toho večer vypila a jak koncetrovanou jsi měla tu moč a taky každý test, i když je to stejná značka ukazuje trochu jinak. Já testovala dva dny po sobě a ten druhý den jsem měla tu čárku taky tenčí... a to jsem v té době musela mít už dost vysoké HCG.Takže to nic neznamená. Hlavně když čárka je 🙂 🙂

sedmitecka
26. kvě 2010

siesta taky myslím, že to nic špatného neznamená, neboj 😉

siesta
26. kvě 2010

jejda, ankavo, díky moc za odpověď, děsně se pozoruju a tak to bych asi něměla já vím, vím.
a co to píchání? nevíš, co by to mohlo být? Mělas něco takového?
jinak se těším, až nám ukážeš na fotce tu těhu knížku, vůbec nemám tuch, jak vypadá 😉
děkuju