Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

kalop
27. zář 2010

@sedmitecka tak to vyjde do dalšího cyklu,to jsem ráda,díky..a prosim tě kolik budeš doplácet za injekce,mě zatím řekli okolo 4tis,ale bohužl nevím název léku

sedmitecka
27. zář 2010

@kalop tak to ti povím v pátek, až nafasuju...budu mít gonal nebo puregon, to jsou ty dražší preparáty, které nedoplácí pojišťovna a bylo mi řečeno asi 5 tisíc, ale co vím od holek, tak se to různí podle dávky, od 3 do 6 tisíc 😕

boudica
28. zář 2010

Ahoj, zdravím všechny Pronatalky. Já jsem nakonec přešla z Podolí do pražského Pronatalu. Čeká mě již třetí jízda. Budu mít nejvyšší možné dávky gonalu a doplácet na léky budu prý 6 tisíc. Tak jsem zvědavá, jestli to pronatalští doktoři mají dobře propočítané, s mojí špatnou odezvou na stimulaci jsem musela brát léky vždy mnohem déle a doplácela tak víc. Jinak jsem byla vždy u pana doktora Vobořila a byla jsem nesmírně spokojená 🙂.

kalop
29. zář 2010

@boudica ahojky,já byla zatím vždycky u dr.Števíkové a je taky super,mě je moc sympatická.Jinak držím palce,at vše vyjde 🙂

sedmitecka
30. zář 2010

@boudica pan doc. Vobořil je naprosto úžasný a určitě k němu můžeš mít max. důvěru, já na něj nedám dopustit!!!
kdy začínáš? držím ti palečky, já začínám bodat v sobotu 😉

salopa
1. říj 2010

@sedmitecka Tak po dnešku dej vědět 😉 A hodně zdaru do píchanda 😉

sedmitecka
1. říj 2010

@salopa dík 🙂 nakonec jedem fasovat zítra, mrcha teprve dorazila.....zítra odpolko tam máme být, myslíš, že mi tu první injkeci budou chtít rovnou píchnout? já bych totiž ráda bodala ráno nebo večer, aby mohl manžel, já to sama nedám 😝

salopa
2. říj 2010

@sedmitecka Tak už určitě máš vyfasováno a máš instrukce co a jak:o) Mně to taky píchal manža každé ráno. Než jsem jela do práce, dal mi dávku a já špacírovala makat:o) Takl přeju příjemné píchando 😉 A ať se urodí dost dobrých vajuch 😉

sedmitecka
3. říj 2010

@salopa ahojky salop 🙂 zmákli jsme to, včera jsem nafasovala gonal, mám píchat 225 jednotek denně, takže asi celkem dost, ve středu k tomu přibude cetrotide a v pátek mám přijít na UTZ...byl tam zrovna Vobořil, tak byla sranda a pohoda 😉 ode dneška pícháme ráno, už to máme za sebou, manžu jen překvapilo, že to jde prý z toho pera celkem ztuha.....
tak teĎ JEN ČEKAČKA, KOLIK TOHO VYPĚSTUJEM 🙂 JEN DOUFÁM, ŽE MI PO TOM NEBUDE NĚJAK ZVLÁŠŤ ŠOUFL, KDYŽ PO PÍCHANCI TAKY VŽDYCKY POLETÍM makat 😕
a vypadá to, že OPU bude možná přímo na moje narozky , dobrej vtip 😀

kalop
3. říj 2010

@sedmitecka hodně štěstí a informuj nás:o)

sedmitecka
3. říj 2010

@kalop děkuju, budu 🙂

boudica
4. říj 2010

Sedmitecka, měla bych tě co nevidět následovat... Čekám na mrchu, měla by přijít max do tří dnů 😉 ... Píchat budu taky gonal..
Čekání mi zpříjemňuje nějaká virozka, tak jsem vyměkla a vzala si volno, abych byla fit..... Mooc jste mě potěšili, že jsou doktoři v Pronatalu fajn, musím mít maximální důvěru, což mi v minulém CARU chybělo...
JInak ač se ti to sedmitecko nyní nelíbí, tak se říká, že kolem narozenin je žena nejplodnější, takže to máš vlastně perfektně naplánované 😵!!!!!!!!!!
Takže držím palce!!!!!

salopa
5. říj 2010

@sedmitecka Mno tak to je super dávka. Taky jsem měla takovou 😉 A píchando utíká, co?:o) Už je z tebe zkušená narkomanka taky, coooo 😀 tak dávej vědět co a jak.
a kdy že máš narozky? to by byl hezkej dáreček...nechat se opít rajským plynem 😀 😀 super mejdan na sále:o))
mě taky nějak zmáhá viroza, tak jsem si včera musela vzít dovču a ležet. a dneska opět prááceee:o/ nějak jsem furt děsně unavená

sedmitecka
5. říj 2010

@boudica to je fakt s těma narozkama??? tak to už jsem klidná 😀 😀 😀

sedmitecka
5. říj 2010

@salopa utíká to šíleně, dneska byla 4. injekce, zítra už přibude ten cetrotide, takže bude do každé půlky břicha jedna 😝 😝 budu jako cedník, už mám dvě modřinky 😕
a v pátek UTZ, tak uvidíme, co tam bude....břicho se nafouklo teda parádně, muž se mi směje a pořád mi na něj chce koukat, je úplně fascinovanej 😀 😀 😀
narozky mám v pondělí a to bude 10. den od začátku stimulky, takže reálná šance na OPU 😀 😀

salopa
5. říj 2010

@sedmitecka Neboooj...cedník nebude:o) Jojo..se nediv. Rostou tam kindrvajca 😀 Počkej. bude krásná úrodička. Tak hned v pátek dej vědět co a jak. Jsem zvědavka zvědavá:o) Počkej, jak bude fascinovanej až ram bude růst mímo 🙂 Říkám..super oslavička by to byla:o) Myslím,že na tu bys nikdy nezapomněla:o)

sedmitecka
5. říj 2010

@salopa tak to bych asi fakt nezapomnela 😀 😀 😀 a v patek dam hned vedet, co a jak 🙂

salopa
5. říj 2010

@sedmitecka hodná 😉

dckami
7. říj 2010

ahoj kočky,
nikde nikdo známý 😒 - dlouho jsem tu nebyla. Chodila jsem do Pronatalu v Teplicích - dneska je to rok od ET a my máme doma krásného klučinu. 🙂
Přeji všem hodně zdaru při IUI i IVF a na testíku krásné tlustice//. 😅

kalop
8. říj 2010

@dckami ahoj,četla jsem pár stránek zpět a tvou cestu k chlapečkovi,moc gratuluju🙂

cleapatris
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karolans
23. říj 2010

Ahoj děvčata nemáte někdo skušenost s nativ chtěly bychom to skusit právě v pronatalu u nás je ten problém že si to budem hradit samy tak ani nevíme co nás tam čeká

karolans
23. říj 2010

@cleapatris Ahoj držím ti paličky a nezoufej to výjde já byla snažilka ve 37letech a mám dvouletou holčičku i když né z pronatalu ale z iscare a ted jsme se obědnaly do pronatalu jelikoš je my 41 a hradím si to už sama a v iscare je do dost drahé tak se drž

ankava
23. říj 2010

@cleapatris držím palce, většina z nás tady na diskusi chodí do Prahy, ale je to asi všude podobné.
Já prošla IVF, úspěšně a je mi hodně přes 30, takže věř v úspěch 🙂

luccy82
27. říj 2010

Hezký den, s manželem jdeme za 5 týdnů do Protalu pro výsledky z genetiky. Už minulou návštěvu nám říkali, že nás čeká IVF. Chtěla jsem se zeptat jaký pak bude postup a časové rozmezí. Asi se nějakou cestou zjišťuje jaké hormony budu brát. Vůbec nevím jak vše může dlouho trvat....Děkuji za zprávu.

ankava
27. říj 2010

@luccy82 ahoj,
po první konzultaci už má všechno hodně rychlý spád, domluvíte se, co vás čeká, doktor ti provede UTZ..
pak ti druhý den MS naberou krev na zjištění hormonálního profilu, partner jde na spermiogram, objednáte se na další konzultaci a prakticky hned při další MS můžete začít.
Záleží, která všechna vyšetření vás budou čekat, ale jde to pak už všechno celkem rychle.
Já měla naplánované IVF cca 1apůl měsíce od první konzultace, pak sice bylo všechno jinak, ale nakonec se zadařilo a doufám, že v prosinci se nám narodí zdravá holčička. Tak přeju hodně štěstí a brzy //.
Cokoli nebudeš vědět, tak se tady ptej... 🙂

luccy82
28. říj 2010

@ankava Ahoj, děkuji ti zprávičku. Už jsme měli jednu konzultaci s UTZ, na krvi v době MS jsem byla. A právě že jsme přinesli manželův spermiogram, který není moc dobrý... tak nám naplánovali IVF. Na genetické testy nás poslali, protože měl manželův táta nějaké přehozené chromozomy. A 2.12. tam budeme mít všechny výsledky... Takže pokud tomu rozumím, tak to nebude trvat tak moc dlouho... Gratuluji ti moc k holčičce...Věříme, že se nám taky brzy mimi podaří. 🙂

kalop
1. lis 2010

ahojky,tak ode dneška píchám Gonal225 jednotek a pak 150 a ještě Orgalutran a 8.11.kontrola na uz jak rostou vajíčka,snad vše půjde podle plánu🙂

tatamama
2. lis 2010

zdravim mela bych dotas kde je v teplici pronatalu (spermogram) dekuji za odpoved

tatamama
2. lis 2010

@cleapatris ahojky chtela jsem se zeptat jestly nevys kde je v teplicich pronatalu diky moc