Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

jmisa
26. říj 2007

chiwule no na Praze 4 🙂 ale měli by to udělat na každý poliklinice.
jinak www.hebilab.cz

dasa24
26. říj 2007

oskarko, campi moooc děkuji, snad to bude mimísek 😀 😀 😀
chiwule ja bych taky šla hned do laborky 😉 🙂 abych měla větší jistotu

chiwule
26. říj 2007

když na naší poliklinice jsou na krvni jen ráno a je to tam jak na běžícím pásu, lidi stojí ve frontě s doporučeníma a jeden za druhým šup do kabiny...co jí tam budu vyprávět před všema, že nemám doporučení a že chci sama odebrat krev kvůli těhotenství a že to budu platit? a všichni budou čučet, poslouchat a důchodci nadávat, že zdržuju 😒 😖 😠

jmisa
26. říj 2007

chiwule, tak já chodím do hebilabu na Spořilově a tam je to luxusní.

dasa24
26. říj 2007

chiwule, tak na tohle bych se vůbec neohlížela, vždyt jim to může být ukradený. 😉 Já osobně řeknju, že si to zaplatím... že jdu z IVF a nechce se mi být v nejistotě, než bych šla na ultrazvuk....
Jmisa díky za typ 🙂 , možná pojedu tam. U nás je sice laborka ale nevím jestli bych dostala výsledky ted den... 😕

chiwule
26. říj 2007

jmisa to je super tip. mám to kousek! ale dneska už to nestihnu, takže až v pondělí nejdřív...

dasa24
26. říj 2007

chiwule, to já taky půjdu v po, když to dobře dopadne 😉

chiwule
26. říj 2007

jéé, daso, tak to se tam možná potkáme 😉

dasa24
26. říj 2007

jo chiwule 🙂 😉 , hodlám tam ject tak někdy kolem 10h, předtím musím vyřídit ještě něco s manžele,

chiwule
26. říj 2007

já se taky dřív z postele nevykopu 😉

dasa24
26. říj 2007

no tak se tam třeba potkáme 😀 😉

mikulka
26. říj 2007

Dášo, to je krásná zpráva, věřila jsem, že to vyjde!!!! Hurá, to už Pregnyl není! Gratuluju. 😀

dasa24
26. říj 2007

ahoj Mikulko, děkuju mooooooc 😀 , mám radost, ale radši testnu i zítra a v ne a pak v po půjdu na krev. Tak ted jste na řadě s těhotenstvím vy 😉 🙂musíte 🙂 😉

smay
26. říj 2007

Daso, co to vidím 😀 mooooooooooooooooooooooooooooooc ti blahopřeju 😀

dasa24
26. říj 2007

smay děkuju moooooooooooooooooooooooooooc 😀 😀 😀 jste na řadě 😉 🙂

smay
26. říj 2007

No jinak jsem zase dneska byla v Pronatalu a mám prý OHSS, to mám fakt radost 😠 , protože s tím mojím problémem s krví si teď budu muset deset dní píchat Fraxiparin ☹ prý aby ně neklepala pepka 😝 Sečteno a podtrženo, protože se to tím zkomplikovalo, na ET půjdu asi až za 3 měsíce, aby se tělo dalo dohromady.

smay
26. říj 2007

A aby jsem si to asi pořádně užila, v pondělí jdu zase na ultrazvuk a zase na odběr krve - to jsem zvědavá, kde mi jí vezmou, protože už mám "pěkně" rozpíchané obě ruce

dasa24
26. říj 2007

smay, to je mi líto ☹ , snad budeš brzo v pořádku a nebudeš mít nějaké bolesti..... 😉A třeba když budeš ok, tak by jsi už mohla přespříští cyklus jít na ET, nebo? Teda jak tak koukám, tak všechny postihlo OHSS ☹ , jen mě zatím ne, nebo to ještě přijde. 😕

smay
26. říj 2007

Dr. mi řekla, že se po OHSS chodí až za 3 měsíce, ale uvidím, každý Dr. řekl něco jíného. Držím ti palečky ať jste oba v pořádku 😵

dasa24
26. říj 2007

aha ☹ , třeba ti bude líp a budeš moci dřív 😉 , když každý říká něco jinýho. 🙂 😉
Na ultrazvuk mám jít 9.11.
Takže v lednu budou 3 těhotenství Mikulka, Oskarka a ty-pokud nepůjdeš dřív 😉 🙂 😀

mikulka
26. říj 2007

smay, tak to je síla teda. A nenabízeli ti, že bys tam chvíli ležela na infúzích, žě by se ti tím ulevilo?
To je blbý, že si to nehlídají, a mají tam často OHSS ☹

dasa24
26. říj 2007

no taky koukám,že to je tam dost často ☹ 😕

campi
26. říj 2007

Na strankach brnenske Repromedy se pise:
"Za celou dobu existence sanatoria REPROMEDA jsme neměli ani jeden případ zdraví nebo život ohrožujícího hyperstimulačního syndromu nebo jinou závažnou komplikaci."
Myslite, ze to znamena, ze nemeli ZADNY hyperstimulacni syndrom nebo ze nemeli zadny ZIVOT OHROZUJICI hyperstimulacni syndrom?

smay
26. říj 2007

infusi, jsem dostala hned po odběru, jinak pak už mi nenabídli žádnou, pořád my trvdí, že je to v poho a do zprávy mi napíšou, že je to OHSS. Vůbec to nechápu a už si připadám jako hypochondr ☹

smay
26. říj 2007

pardon "mi" 😝

smay
26. říj 2007

campi těžko říct, napsat můžou cokoliv 😒 bylo by nejlepší se zeptat někoho, kdo už tam byl 😉

mikulka
26. říj 2007

smay, záleží, jaký stupeň hyperszimuláku máš. Pokud první stupeň, tak tam snad stačí hodně pít a infuze nutné nejsou. Ale i tak by ti ulevily. Po MS ti už bude dobře. Mně se to taky upravilo. jen je škoda, že se musel posunout ET. Ale zase než pak trpět. Protože OHSS by se ti po ET zhoršil!

ceeruti
26. říj 2007

Daso-ja me la pozitivní test od 7 dne po ET a čarka jen sílila 😀 Tak držím palce a potichoučku gratuluji!! Hebilab-tam jsem na P4 byla také na Budejovicke,poslali me vysledky týž den na mail.Chiwule,držím pěsti!!!

chiwule
27. říj 2007

holky, hlásím nástup mrchy 😒 jen co jsem se začala už trošku těšit, že by to tentokrát mohlo vyjít, přišla potvora jedna červená s plnou silou 😠 takže zase nic 🙄

jmisa
27. říj 2007

chiwule, to je mi líto ☹