Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

adabebe
9. únor 2011

@bruni snad to bude dobry ja na take veci ted nechci ani myslet vim ze se muze stat cokoliv ja si ted hlavne preji aby ty vajecniky byli vpohode kdyz mi dnes volal ten emryolog tak byl nateseny jako ja ze je to krasne po tech vsech potizich ziskat tolik vajicek a jeste je mit vporadku budu doufat a verit ze to ty moje chudatka 2 mesice vydrzi

petula22
9. únor 2011

@bruni No, my máme taky britáka a je to magor 😀 . Je hodnej,ale hodně svůj, nechce se moc mazlit, chodí raději za psem, toho miluje. Jo a je to magor na vodu, takže nám pořád do všeho leze, kde je voda.

bruni
9. únor 2011

@petula22 proto budeme mít ještě kočičku a doufám, že ta bude mazel 😉 když jsme se jeli na ně podívat, tak kocourek se bál a kočička se mazlila 😵

petula22
9. únor 2011

@bruni Ono je to těžké, já měla před tím kocoura a to byla můůůj mazlíček, tak jsem chtěla zase kocoura a ted to stojí za prd. A máme kočičku, kterou jsme zachránili z venku a je to mazlik 1.třídy 😀

lizardka
9. únor 2011

@adabebe To je odbře,že nám to nepočítají,takhle mám ještě 2pokusy.Akorát,že na ten další můžu až za 2,5měsíce,ale to uteče jako voda 😉Teda tolik vajíček to je paráda,ne??Jen to čekání 2měsíce viď?

sedmitecka
9. únor 2011

@adabebe to je skvělé, že byla taková úrodička 🙂 a neboj, ty dva měsíce utečou, ani nebudeš vědět jak...mě to v říjnu taky připadalo jako věčnost, čekat tři měsíce na KEt a už je to tady, ani jsme to nestihla pořádně vnímat 😀 😀

@bruni jé, britky mám ráda, to jsme zvědavá, na ty vaše nové kočičky 🙂

petula22
10. únor 2011

Tak holky, my za chvíli vyrážíme do Pronatalu. Včera mi volali, jestli můžeme přijet o půl hodiny později, tak doufám, že mi nezměnili doktorku. 😖

bruni
10. únor 2011

@petula22 tak dej vědět, jak jste dopadli 🙂

já dnes večer píchám první injekci gonalu 300 jednotek a sama, tak jsem zvědavá zda neomdlim 😀

adabebe
10. únor 2011

@lizardka
@sedmitecka vsechno je fajn ale to cekani kdyby to aspon rychle uteklo ale pri my smule se to potahne uz to vidim jak to pomalu bude utikat vsak to znate

bruni
10. únor 2011

@adabebe znám to moc dobře, je dobrý si vymyslet na tu dobu nějakou fakt zajímavou činnost a tím se zabavit. To jediné pomáhá. Ale musí to být něco co tě fakt vtáhne 😉

petula22
10. únor 2011

@bruni Tak to máme za sebou, moje doktorka tam nebyla, tak jsem schytala doktora, já ty chlapy fakt nemusím 😖 . Ale byl docela v pohodě, jen se ve mě štoural snad 20 minut, to nevím, co tam furt hledal 😠 . Dostala jsem injekci, aby dorazila MS a pak už začneme IUI 😀 . Akorát jsem odmítla clostík, zkusim se nastimulovat sama sojou.

adabebe
10. únor 2011

@bruni si zlata ale me nic nenapada mozna az pujdu od pondeli do prace tak to pujde rychleji 😵

petula22
10. únor 2011

@bruni Tady jsou ty naše zlatíčka

lizardka
10. únor 2011

@adabebe Neboj,uteče to,coby dup 😉

@petula22 Tedááááááááá to jsou krasavci 😵

petula22
10. únor 2011

@lizardka Dík, je to pěkná banda, ale vycházejí spolu dobře, dokonce kocour miluje pesana, s náma se mazlit nemusí, tak pořád otravuje čubinu a ta je z něj odvázaná 😀

sedmitecka
10. únor 2011

@bruni držím palce na injekci 😉

adabebe
10. únor 2011

@lizardka ja vim ze jo musi tak dobrou holky

petula22
10. únor 2011

@bruni Tak co, skončila injekce, tam kde měla? 😝

bruni
11. únor 2011

@petula22 tak supeeeeeeeer, bude IUI 😉 o té soje slyšim poprvé 😨 buď ráda že se šťoural, aspoň máš pocit, že tě pořádně prohlédl. jinak bys měla pocit, že to odflákl 😉 ale vim, neni to nic příjemnýho 😝 ty tvoje zvířátka jsou nádherní, je vidět že spokojená banda 😀 kupodivu injekce dopadla dobře, vůbec jsem nic necítila ani ďobnutí ani štípání jako občas při první stimulce. měla jsem pero takže fakt pohoda. divim se že jsem přežila, na odběru krve se na to nemůžu ani podívat, jak se mi dělá zle 😝 holt, když je motivace tak jde vše 🙂
@adabebe jo práce je taky dobrá zábava 😉 cokoliv co odpoutá pozornost od čekání 🙂

bruni
11. únor 2011

@sedmitecka ahoj ty už jsi 5. den po KET, jak se cítíš? 😉

petula22
11. únor 2011

@bruni Akorát mě teda prdí, že se objednám k doktorce, se kterou jsem už jednala a když tam přijedme, tak jsem u cizího doktora 😒 . To fakt nemusím. Jsi šikula 😀 . Já plašila, když mi dávali vyvolávačku, mám ještě v čerstvé paměti nemocnici a pořád mě bolí zadek 😖 .

bruni
11. únor 2011

@petula22 no jo, mělas dobré tušení, že to tak bude a dají ti jiného doktora, ale asi to změnili na poslední chvíli, když ti to volali, že máte přijet o půl h dýl. Kdyby jsi trvala na té doktorce, tak bys pravděpodobně musela přistoupit na jiný termín. Ale měli ti to aspoň nabídnout 😒 Co jsem tady četla na diskuzi, tak je v Pronatalu běžný, že máš pokaždé jiného doktora, jedině když vyloženě trváš na jednom tak se to dá zařídit.

sedmitecka
11. únor 2011

@petula22 no v Pronatalu máš pokaždé jiného, podle toho, kdo má zrovna službu, tam nemáš "svýho" doktora 😉

@bruni cítím se normálka, v úterý a ve středu mě dost bolelo břicho jako na mrchu, od včerejška je klid, tak uvidíme.....

petula22
11. únor 2011

@bruni
@sedmitecka Když jsem se tam objednávala tak přímo k té doktorce, ještě si to tam psali, ale asi se něco stalo, tak mě šoupli k němu. Mám já prostě smůlu, jsou tam 3 doktorky a jen 1 doktor a já ho schytám 😉 . Držím palce at se nepouští 😅

sedmitecka
11. únor 2011

@petula22 v pronatalu je doktorů mnohem víc než jeden 🙂 🙂 🙂 asi jsi chtěla ke Števíkové že? ta je moje nejoblíbenější 🙂 🙂

bruni
11. únor 2011

mě už je to jasné, Petula chodí do Teplic a tam je to asi jiné než v Praze 😉

luccy82
11. únor 2011

Ahoj, tak jsme byli dnes v Pronatalu, domluvit další postup. Hrozně se divili, že jsme přišli tak brzo od 1.neúspěšného IVF, byli dost odměření. Prý bylo všechno OK a není potřeba dělat v příštím cyklu nic jinak, žádná další vyšetření nic dělat nebudou, až na žádost mého gynekologa mi těsně před dalším IVF udělají stěry na ureoplazmata apodobně. Prostě zbalili prachy za první cyklus a už je nazajímáme. Odešli jsme jsme úplně zdrchaný a do druhého pokusu jaksi zmizela důvěra.

petula22
11. únor 2011

@sedmitecka Já jezdím do Teplic a tam je jen 1 😀 .

petula22
11. únor 2011

@luccy82 Uf, tak to je mazec. Nenech se znechutit a pokračuj dál.

luccy82
11. únor 2011

@petula22 Určitě budu pokračovat dál... No ono mi ani nic jiného nezbývá 😉 a oni to moc dobře vědí. Můj doktor říkal, že mu v tomto centru otěhotnělo nejvíc pacientek, ostatní mi ani moc nedopuručuje. Další pokus bude duben, květen, to se otřepu 🙂