Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

oskarka
29. říj 2007

jojo, chiwule má pravdu - to je ze stanice Hasova a muze se jit kolem Lidla opravdu pesinou v lese, ale vzhledem k tomu stavenisti, co tam ted je, to moc nejde; takze radeji z Frybortovy ulice🙂

jmisa
29. říj 2007

Jinak 121 nám jezdí od baráku 🙂
Jenže než se tam dokodrcá, tak jsem tam autem 5x a hlavně od tý zastávky je to fakt daleko. ☹

Stejně by mě zajímalo, jak to tam dělaj, když napadne sníh nebo je náledí, to se tam snad ani nedá sjet 😕 to je taková děsná cesta, potkala jsem tam jiný auto a kus jsem musela couvat, abychom se nějak vyhnuli.

chiwule
29. říj 2007

a mimochodem, to víte, že cestou dolů z Frýbortovi je tam pasťák? přišlo mi to jako hustej paradox vůči tomu kam chodíme my 😒

smay
29. říj 2007

Ahoj holky, teď jsem přišla z Pronatalu a konečný verdikt je, že ET bude nejdřív za 3 měsíce ... doufám, že nám ty zmrzlý emrbryjka tak dlouho vydrží 😉 jmisa dneska jsem tam podruhý jela sockou a je to v pohodě, neboj už je docela brzy vidět 🙂

mikulka
29. říj 2007

smay, a to je kvůli tomu OHSS 😢 😒 ? A jak to vypadá, je to lepší?
To jsem nevěděla, že tam je pasťák, ha, zajímavé 🙂

jmisa
29. říj 2007

Smay, no já tam jdu v 17 a to už bude skorem tma a každopádně pak zpátky bude tma.

jmisa
29. říj 2007

A jak dlouho to trvá od tý zastávky? Kdyby nebylo zbytí? Zpátky bych si brnkla pro tchána nebo pro šváru, by mě nenechali jít ve tmě.

smay
29. říj 2007

jo je to kvůli tomu, ale už jsem se tím smířila 😉 , alespoň budu moc pořádně oslavit Silvestra a svoje narozky 😀 . Já jsem vystoupila na zastávce Zátiší nebo tak nějak /je to zastávka před Frýbortovou/, protože okolo jsme projížděli autem, takže už jsem věděla kam mám jít. Je to pořád z kopce a netrvá to víc ja deset až patnáct minut.

chiwule
29. říj 2007

smay, máš pravdu, dá se taky vystoupit o zastávku dřív - ona je ta cesta z kopce vlastně mezi nima 🙂 a je to jak říkáš, cca 10 - 15 minut, podle toho jak šupajdíš rychle 😀

smay
29. říj 2007

mikulko jinak je to už moc lepší, křeče už nemám, jenom mě teď bolí břicho, protože očekávám červenou potvoru 😝

smay
29. říj 2007

chiwule souhlasím, v týhle zimě tak jmisa bude vcuku letu, já osobně jsem dneska byla zmrzlá jako rampouch 😉

mikulka
29. říj 2007

Smay, po MS se ti náramně uleví, uvidíš. 😉

jmisa
29. říj 2007

Jo tak dík, to by nebylo tak děsný a zpátky by už manža někoho z rodiny uhnal, stejně to vědí, že se snažíme 🙂

murasek
29. říj 2007

ahoj 😎 tak pastak, rikate? 😕 no to je bomba. Jak se vam dari? hlasim uspesne hysteroskopii za sebou a jsem v pohode, presne jak rikala anesteziolozka- ruzove sny 😀 😀 ale pred tim jsem byla pos.... az za usima 😝

murasek
29. říj 2007

copak dasa24? potvrzeno, byla na krvi?, nenasla jsem jeji prispevek.

murasek
29. říj 2007

jmiso: nikdy nerikej nikdy. to sedi 😉 tak dejte vedet novinky. Mikulko, jak dlouho po vysledcich genetiky jste rozjeli stimulaci? dnes uz mame vysledky, zatim jen po telefonu a pry u manzela dobry, tak doufam, ze je realna sance na Tesa, uvidime. 7.11. jde manzel k Sobotkovi a uvidi se dal. ja jdu 20. na konzultaci, pokud by to dobre slo, tak po vanocich bychom se do toho dali, bylo by po schvaleni pojistovnou.
drzte se
papapa

jmisa
29. říj 2007

no jo, dasa snad dneska nepsala 😕

murasek
29. říj 2007

ahoj jmiso 😀

jmisa
30. říj 2007

Ahoj žínky.

Mám dotaz - myslíte, že mě budou dneska prohlížet?

mikulka
30. říj 2007

murasku, my ještě neměli genetiku a já už začala stimulovat.
jmiso, myslím, že tě budou prohlížet.

jmisa
30. říj 2007

Tak to je dobře, bych chtěla vědět, kdy bude ovulace 🙂

murasek
30. říj 2007

jmiso, tak pak pisni

jmisa
30. říj 2007

Murasek, jj, písnu ale to bude až večííír 🙂

murasek
30. říj 2007

vim, vim, tak si to tam hezky uzij, mas nakonec odvoz? nebo posupitas od busu pesky?

jmisa
30. říj 2007

murasek, no včera auto v poho když jsem jela cvičit, takže snad mi dneska nevypoví službu 🙂

mikulka
30. říj 2007

Tak mi volali z Pronatalu, že musí posunout hovinu návštěvy z 18 na 15.30. Trochu mi to zkomplikovali v práci. To se mi stalo po několikáté, že to posunuli.

jmisa
30. říj 2007

Mikul, jejda 😕
Mně nikdo nevolal. Ale já bych to tu zapíchla a jela, brala bych i dřívější hodinu.

mikulka
30. říj 2007

No vida. To jsme si to mohly vyměnit 🙂 Ale já už si to v práci zařídila. Vědět to dřív!

murasek
30. říj 2007

mikulko, jdes na prohlidku a dohodnout se, jak dal? tfuj tfuj - jen same dobre zpravy 😉

mikulka
30. říj 2007

Ano, domluvit se, co dál. Snad budu moci jít v lednu an KET...
murasku, a jak u vás, kdy jdete? A kdy asi začneš stimulovat, už víš?