Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

murasek
31. říj 2007

taky bych pracovala z domu 😢 jejda hned ☹

jmisa
31. říj 2007

Já už se na konec roku těším, jdu naposledy do práce 14.12. a pak tři týdny volna v kuse hurááá 🙂

murasek
31. říj 2007

jak to delas? jmiso? 😀 ja budu slouzit i mezi svatky, ach jo 😠 ale prezijeme, doufam, ze posledni svatky na hooodne dlouho 😀

dasa24
31. říj 2007

ahoj holky,
jak se máte? Měli jsme doma něco s počítačem, tak jsem nemohla napsat, ted už je vše ok.
Byla jsem v pondělí na té krvi, HCG 259 😀, to byl 12.n den ovulace, takže super 🙂 .
Holky tak to je dobře že Vám to v pronatalu dopadlo ok, uteče to rychle a vy za chvíli budete stimulovat 😉 🙂
Já jsem zatím ok, jen mě občas bolí v kříži a píchne někdy v podbřišku, tak to píchání snad je ok 😕

dasa24
31. říj 2007

teda 12 den ET 😀

murasek
31. říj 2007

ahoj daso, takze pozitivni zpravicky? ja se podle hcg nevyznam ☹

dasa24
31. říj 2007

ahoj murasku, jsou to pozitivní zprávičky, že mám těhotenství potvrzene z krve 😀

murasek
31. říj 2007

no tak to velka gratulace 😝 vyborne, vyborne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kde jsi byla na krvi?

mikulka
31. říj 2007

Dášo, gratulujuuuuuuuuuuuu 😀 😉

murasek
31. říj 2007

jejda, to mam radost 😎 daso, pry trable s pocitacem- 😀 ze ty jsi to oslavovala? priznej se 😀 trosicku sok? 😀 moc gratuluju

jmisa
31. říj 2007

Murasek, mám 11 dní dovolené a musím si jí vybrat, takže tak 😀

Daso, moc gratuluju 🙂

murasek
31. říj 2007

to se mas, jmiso, ale hezky jsi si to naplanovala 😎

ceeruti
31. říj 2007

Dso-ja mela 12ty den po ET 249 hcg!!!!! GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 😀
jmiso-ahojky,tady Aristonka z BC 😀

ceeruti
31. říj 2007

A zdravím samozřejmně všechny holký!!!!!! Dne je venku krasne a me je zase šoufl,takže dřepím doma a tak max budu čučet na TV 😠

dasa24
31. říj 2007

holky moc děkuju, mám radost 😀 , jěště aby ultrazvuk dopadl dobře a pak budu klidnější. Manžel mi udělal překvápko a koupil nový autíčko-combi 😀 - tak možná příprava na dvojčata 😀 😀
Murasek na krvi jsem byla HEIlAB, jak tady bylo doporučeno 😉 🙂,opravdu jsem neslavila 😀 😀 byla to hrůza být bez počítače 😠
Ceeruti to je mi líto, že ti je špatně, snad ti bude brzo lépe 😉 🙂 a mimčo tě nechá odpočívat 🙂
Mikulko, jmiso, murasek, chiwule už se těším až přijde zprávička od vás s těhotenstvím 😉 🙂 🙂 🙂
Tak se mějte krásně, jedu zítra s manželem navštívit tchýni 😀 tak na 2 dny.
papa

jmisa
1. lis 2007

Ahoj holky 🙂

Ceeruti moje kamarádka je těhu, 10tt (myslím), TP má 22.5.08, no a tý ještě zle nebylo, tak furt čeká 😀

Jo a včera si volala do Podolí a tam jí řekli, že maj od 25.5. do 9.6. stop stav, protože budou malovat, údržba atd., prý jako prvorodička bude spíš rodit později, tak si má rozmyslet, jestli to riskne a nebo se rovnou zaregistrovat jinam, tak teď neví co má dělat.
Já bych taky nevěděla, byla bych nerada kdybych musela do Vinohradský nebo na Bulovku 😕

murasek
1. lis 2007

ahoj vsichni, pracujete, pracujete? mam jeste volno, tak lenosim a dohanim prace doma, klasika - zehleni, prani, myti oken - kdyz budou ty vanoce 😀 😀 , pri minus 20st by me k tomu uz nikdo nedonutil. at vam to rychle utika 😝
jo, dasul24, uz aby to bylo... kdyz si dava tak na cas, to bude prinejmensim celebrita 😀 😎

mikulka
1. lis 2007

ceeruti, a ty čekáš dvojčátka, nebo jedno?

mya
1. lis 2007

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli nekdo navstevuje Pronatal v Teplicich.Chtela by jsem zmenit sve centrum v Plzni a navstevovat Pronatal. zajimaji mne reference a hlavne ceny.muzete mi prosim nekdo pomoci????Jsem po 2. neuspechu IVF

mikulka
2. lis 2007

Myo, na www.neplodnost.cz je pokojík, kam chodí holky z Teplického Pronatalu...

jmisa
2. lis 2007

Ahoj holky 🙂
Dneska jsem jak na trní, máme auto v servisu a nevím co tam najdou a kolik to bude stát, zatím nevolali, tak jsem mírně optimistická, protože řekl, že bude volat, když tam najde něco nákladnějšího, ale i tak je to zatím ještě nahnutý. Bojim bojim, aby to nestálo moc penízků, protože bychom šetřili na IVF znovu.

mikulka
2. lis 2007

Jmiso, neboj, snad ne, když nevolali.

jmisa
2. lis 2007

nebo mě chtěj omývat až tam omdlím 😀 osobně, až si pro auto pojedu 😀

lemulca
2. lis 2007

Myo já tam chodím...

lemulca
2. lis 2007

mikulko na tý neplodnosti to mají hrozně udělaný, vůbec se v tom neorientuju a Pronatal Teplice jsem tam nenašla 😒

mikulka
2. lis 2007

Aha, já myslela, že tam je vždycky napsáno Pronataly, a to že jsou ty Teplice...

jmisa
2. lis 2007

Tak auto dobrý, jen za 6000 kompletní údržba a technická 🙂

ceeruti
3. lis 2007

Krásnou sobotu všem 😀
Ne,holky,nejsem ranní ptáče,jen me probuduly nevolnosti 😠
mikulko-čekám jedno miminko-druhé zaniklo a proto mam po nem sraženinu v deloze a krvacela jsem ☹
Holky,myslete prosím na me v pondeli kolem 12 hod.Jdu na ten NT+biochemicky screening do Pronatalu,tak se stráááášně bojím.

ceeruti
3. lis 2007

jmiso-no to me ani neříkej,že v Podolí neberou,tak kam ja pujdu rodit??No asi to zkusim kolem 16tt k Apolináři,ale tam se me teda moc nechce 🙄 Me to tam pripada jak na bežícim pásu.
Daso24-kdy mas UTZ,jsem zvadava kolik mimísku bude 😀 Manžel je šikula,když myslí na dvojky 😎

jmisa
3. lis 2007

Ahojky 🙂

Ceeruti, záleží kdy máš ten termín. Ty máš asi dřív než moje kámoška ne? Si tak o týden dva napřed než ona.
Kamarádka se nakonec rozhodla spíš pro Krč, protože nechce rodit v boxu.