Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

briuska
10. srp 2012

@elliem 😉 já myslela že budeš Eliška. Já jsem Lucka 🙂. Moc držím palce, ať máš hodně kvalitních vajíček!

petris82
10. srp 2012

@elliem @briuska ahoy holky, tak sem se vratila z venku. Nakoupila sem si saticky a nejake kuchynske potreby a ted koukam na testiky a ten posledni se mi zda silnejsi a koukam ze Market si taky vsimla 😉 pokud buses klidnejsi, nebudu gratulovat, jen drzet pesti 😉 a pogratuluju az po krvi, ju?! Ja taky nerada neco rikam predem......

petris82
10. srp 2012

@briuska @elliem a ja Petra, ale to je asi poznat,ze?

elliem
10. srp 2012

@petris82 aaano, Peťulku jsme poznaly🙂
@briuska těší mě 🙂 neboj, dobře to dopadne🙂 pak nám tady, jako spravna Pronataltěhule, budes dělat psychickou oporu, az budeme s Peťou a dalsima holcinama po ET🙂

briuska
10. srp 2012

@petris82 ano Péťo, to jsem si tipla 😀 ...opravdu se vám zdá silnější??? 😕 ..tak to jsem ráda, já to na něm nevidím...jinak moc děkuju...a ano, radši mi pogratuluj až v pondělí....hned jak se to dozvím, tak vám to sem napíšu, holčiny. 😉 😉

briuska
10. srp 2012

@elliem jj, já sem budu chodit pořád, a budu na vás pšíkat těhu bacily...... 😀 .....No, nechci to zakřiknout, už mluvím v budoucím čase a ani nevím, jak dopadu 😒 .

petris82
10. srp 2012

@elliem @briuska ja myslela ze je Bara a Elliem covece sem nepremyslela, ale vubec me neprekvapilo ze jsi Marketa..... najednou takovy pocit jakoby jsme se znaly.... 🙂 !To jsou veci. Tak sem na netu shanela tu knizku na ceste za ditetem ale neexistuje v elektronicke podobe. A pred chvili mi manzel sdelil ze mi koupil do ebooku 2 knizky -IVF: A patient's guide a Pregnancy wishes& IVF dreams:a story. Tak sem na to zvedava, vecer se do toho dam. Jo a vcera sem si taky koupila potreby na hackovani a hned sem zacla 😉

elliem
10. srp 2012

@briuska jen tomu hezky věř🙂 těhu bacilu neni nikdy dost🙂 holky neposkladame si tabulku snazilek Pronatalek? Docela by mě zajímalo, kolik ma kdo pokusu, jaky protokol, léky atd.🙂

petris82
10. srp 2012

@briuska ano musis myslet pozitivne..... Jinak ty carky- zkus dat k sobe jen tu prvni a tu posledni...... tam by mel byt videt rozdil vic....!

elliem
10. srp 2012

@petris82 já se zase chystám do kurzu olejomalby🙂 já si knížku objednala, ale ještě nedorazila, mají dovolenou, tak snad příští týden...

petris82
10. srp 2012

@elliem uz sem o tom taky premyslela, je to dobry napad..... Kdo se toho zhosti....?? 🙂

briuska
10. srp 2012

@petris82 ten nick jsem trochu odvodila z naší pejskové (Barušky). 😀 Mě se zase moc líbí tvůj nick @elliem 😉 .
Péťo, manžel je teda dobrý, když ti tohle koupí sám od sebe, to obdivuji. Mě můj manžel alespoň po večerech hladí břicho 😎 , volá mi dovnitř a ptá se mě co dělá naše excelentní blastocysta 😀 (jak jí nazvala embryoložka), ale do detailu ho se vším okolo IVF seznámit nemůžu, to by asi nevydržel poslouchat. Kór s mojí úchylkou (pořád něco hledám ne Netu, mraky informací, a on mě v tomhle moc nechápe).

Budu myslet pozitivně, ale do pondělí to přežiju jen když si každé ráno udělám test. Jestli uvidím alespoň ty slabé čárky, budu pořád trochu klidnější. Já vím, asi to není moc normální, že.. 😅

s tabulkou souhlasím...sice už jsem v několika jiných tabulkách, ale klíďo...jen nevím, kdo jí udrží aktuální 😵 . Kdo se toho ujme, ty Markét? 😎

petris82
10. srp 2012

@briuska ja jeste v zadne tabulce nejsem.... No my s manzelem na zacatku hledali i spolu a nasli jsme krasny vysvetlovaci videa a hodne sem mu i vysvetlovala. Ale posledni dobou ho nechci ani ostatni moc zatezovat, pac si myslim ze uz sem s tim az otravna. Ty knizky mi dal at ctu opravdove knizky a ne foro.... 😅 Take asi tak no....

elliem
10. srp 2012

Tak já začnu a postupně se přidá, kdo bude chtít🙂 ok?
Eliem - 1IVF březen 2012 CUBE Praha (ICSI+PK, Decapetyl+Gonal), 20 vajíček, 9 embryí, zavedeny dvě blastocysty, žádný sněhuláček. TN.
2IVF srpen 2012 Pronatal Praha (ICSI+PCSI+PK, Decapeptyl+Gonal+Luveris), 15.8.UTZ

briuska
10. srp 2012

@petris82 😀 ...stejně dobrý přístup. Já už jsem také vycítila, že jsem někdy otravná, tak se snažím krotit. Naposledy jsem si naběhla u vysvětlování ICSI, které nám doporučila Dr. 🙄

elliem
10. srp 2012

@briuska
@petris82 jdeme na večeři, tak se musím rozloučit, hezky večer🙂

elliem
10. srp 2012

@briuska chybi mi I v PICSI, ale uz mi to nejde opravit🙂 muzu vás poprosit??🙂 @petris82

gucci
10. srp 2012

Ahoj holky, vždy, když vidím toto téma, tak se mě zmocní takový zvláštní pocit. Starší dceru nám "vyrobil" doc. Mardešič z Pronatalu a mladší syn se nám už podařil doma 🙂 . Tak Vám moc držím palce, ať se Vám všechno podaří a plno zdravých miminek.

petris82
10. srp 2012

@elliem @briuska Ty Jo uz vecere.... Ja sem jeste plna z obeda 😀 no manzel je pohodar a to s tim resenim a hledanim vseho, to budu resit tady at me kamaradky nemaj pokrk.... 😒 vypovidam se tu a je to a hlavne tady vsechny vime o co jde, kdezto ostatni moc nevedi.... Jinak my meli icsi a priste chci picsi, i kdyz doktor nebyl moc presvedcenej, tak rekl ze uvidime priste, asi na poctu vajuch ci co...!

petris82
10. srp 2012

@gucci to je supeeer! Doufam ze budeme mit vsechny takove stesti. A syn byl prekvapko? 😒

briuska
10. srp 2012

@gucci jj, taky mě zajímá, jestli se vám chlapeček povedl cíleně či náhodou 🙂. Naše známá též nemohla otěhotnět, také byli na umělém, z něj mají holčičku a rok na to překvápko...chlapečka 😵 .

briuska
10. srp 2012

tabulka:
Elliem - 1IVF březen 2012 CUBE Praha (ICSI+PK, Decapetyl+Gonal), 20 vajíček, 9 embryí, zavedeny dvě blastocysty, žádný sněhuláček. TN.
2IVF srpen 2012 Pronatal Praha (ICSI+PICSI+PK, Decapeptyl+Gonal+Luveris), 15.8.UTZ

Briuska - CAR Pronatal Praha, 2x IUI jaro 2012 neúspěšné, 1. IVF srpen 2012 (ICSI+PK, stimulace Menopur, Cetrotide), 8 vajíček, 4 embrya, zavedena jedna blastocysta po 5 PK, 3 mrazáčci

briuska
10. srp 2012

ještě to trochu poupravím...

tabulka:
@elliem - 1IVF březen 2012 CUBE Praha (ICSI+PK, Decapetyl+Gonal), 20 vajíček, 9 embryí, zavedeny dvě blastocysty, žádný sněhuláček. TN.
2IVF srpen 2012 Pronatal Praha (ICSI+PICSI+PK, Decapeptyl+Gonal+Luveris), 15.8.UTZ
@briuska - CAR Pronatal Praha, 2x IUI jaro 2012 neúspěšné, 1. IVF srpen 2012 (ICSI+PK, stimulace Menopur, Cetrotide), 8 vajíček, 4 embrya, zavedena jedna blastocysta po 5 PK, 3 mrazáčci

petris82
10. srp 2012

Elliem - 1IVF březen 2012 CUBE Praha (ICSI+PK, Decapetyl+Gonal), 20 vajíček, 9 embryí, zavedeny dvě blastocysty, žádný sněhuláček. TN.
2IVF srpen 2012 Pronatal Praha (ICSI+PICSI+PK, Decapeptyl+Gonal+Luveris), 15.8.UTZ

Briuska - CAR Pronatal Praha, 2x IUI jaro 2012 neúspěšné, 1. IVF srpen 2012 (ICSI+PK, stimulace Menopur, Cetrotide), 8 vajíček, 4 embrya, zavedena jedna blastocysta po 5 PK, 3 mrazáčci

Petris82 - Pronatal Pha, kveten IUI neuspesne, cerven 1. IVF( kratky protokol gonal+ cetrotide, ICSI+PK) 4 vajicka,2embrya, zavedena 1blastocysta,zadny snehulacek☹ Ceka na mrchu a zari zacne dlouhy protokol.

gucci
10. srp 2012

@petris82 @briuska Max byl samozřejmě plánovaný a povedl se nám přirozeně, akorát jsme fakt nečekali, že to bude tak rychle 🙂 . Leu jsem rok kojila a hned další měsíc jsem otěhotněla 🙂 . U měl byl totiž, mimo jiného, jeden z největších problémů endometrioza, kterou jsem si těhotenstvím a dlouhým kojením odbourala.

elliem
10. srp 2012

@gucci já mám bohužel taky endometriozu..

petris82
10. srp 2012

@gucci no tak to je super ze to takhle vyslo 🙂 a na prvni pokus! Gratuluji!!! U nas je spatny spermiogram. A mela jsi mrazacky v pronatalu?

elliem
10. srp 2012

@petris82 jsem zde🙂 v brisku jak v pokojičku;)

gucci
10. srp 2012

@elliem tak to mě mrzí 😒 , takže jediná šance ivf?

@petris82 no u nás byl naštěstí manžel zdravý, Mardešic ho ukecával na dárcovství 🙂 ...my jsme to měli ještě takové adrenalinové to naše IVF, páč se mi vytvořily jen 3 folikuly, ale ve všechny byly kvalitní vajca, takže dvě mi zavedli a jedno máme zmražené, normálně prej jedno nemrazí, ale v takové kvalitě by ho byla prej škoda

elliem
10. srp 2012

@gucci já vlastně pořádně nevím.. Někdo otěhotnět dokáže i přes endometriozu.. Vejcovody mám průchozí, zádné srusty, ale mám ji...:/ jakou jsi ji měla ty, jestli se muzu zeptat?