Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

elliem
15. srp 2012

@petris82 taky někdo ponocoval🙂) to budes asi vstavat az v poledne viď;)? Já si dnes taky trochu pospala, normálně vstavam o hodinu dřív, pichame v 6:30, ale dnes jsem nemusela🙂
@lucido a Luci, ty jsi z Prahy?

briuska
15. srp 2012

@petris82, @elliem,@lucido ahoj holky,prectu si vas vecer,ted jen rychla zprava...mam uz vysledky. 12 d ET HCG 593. jsem tehotnaaaa..🙂.juchu,ono se to povedlo.Mam silenou radost.A taky sileny strach,aby bylo v deloze a ne mimo.zatim pa kocky.

elliem
15. srp 2012

@briuska jupíííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!🙂))))

elliem
15. srp 2012

@briuska já to věděla 😀

elliem
15. srp 2012

@briuska žádný mimo, je tam, kde má být, neboj🙂

lucido
15. srp 2012

@elliem Markét, ano jsem z Prahy, takže všude blízko naštěstí. To Peťula má dlouhou cestu.

lucido
15. srp 2012

@briuska Velká gratulace a aťs e hezky HCG zvyšuje jak má. Opatruj se.

petris82
15. srp 2012

@elliem@lucido dobre rano holky, uz jsem vzhuru a povaluju se v posteli 🙂 no jsem si udelala soukromou party 😀 Jinak na ten srazik, nebojte vezmu soukromy jet a jsem tam coby dup...😉
@briuska supeeeeer!!!! Gratulujiiii!!!!

petris82
15. srp 2012

@elliem hele kdy jdes na UTZ? Az po praci? Nevim jestli jsem se uz ptala, ale pujdes na PN po ET nebo po OPU?

elliem
15. srp 2012

@petris82 na UTZ jdu ve 13:45:) PN neplanuji, jen si dám po ET cca 3 dny home office🙂 tak uz přileť jo🙂?!

petris82
15. srp 2012

@elliem no vzdyt uz za chvili .... Rikam ze tam budu coby dup! Tak to jo, jestli mas klidnou praci..... Ja se picnu, soused nahore rekonstruuje a od vcera jen bouchani a vrtani 😠 dneska vecer se mi vraci manzilek, hura!!

elliem
15. srp 2012

@petris82 tak to tu s námi asi dnes večer nebudeš co🙂?

petris82
15. srp 2012

@elliem no to nevim 😉 manza mozna padne za vlast po 5 dnech prace 🙂 tak uvidime, jinak uz mi psal ze zitra obedva s kamaradama, no to mam teda bonus, fakt :-0 ale co, taky si to musi uzit no!

petris82
15. srp 2012

@elliem hele uz se to bliiiziiii!!!! Za chvili zjistime tu tvoji urodu! Hlavne at je kvalitni! Neni dulezita kvantita, ale kvalita vid? Ale kdyz jich bude vic, rozhodne to nebude vadit, vid? 😉

elliem
15. srp 2012

@petris82 hele to jsou mužský, taky mají své dny🙂 jinak já uz jsem v cekarne, paní doktorka je na sále, tak to asi bude chvilku trvat.. Máš pravdu, hlavne ta kvalita, ale tu mi asi neřeknou🙂

petris82
15. srp 2012

@elliem tak tfuj tfuj tfuj! Hned dej vedet!! A neboj, kvalita to bude urcite!!😉

elliem
15. srp 2012

@petris82 tak už jsem v práci, byl to docela fofr... paní doktorka se mnou "promrhala" ani ne 5 minut, běžící pás je proti tomu šnek... jinak mám 7 folikulů, endometrio 1,3cm, v pátek v 7:30 bude OPU.

petris82
15. srp 2012

@elliem ty uz jsi i v praci jo? Ty jsi rychlovka teda! No jo, jde to tam rychle no. Tak 7, to je super, to jich bude urco 10 v patek. Takze dnes pregnyl vid?

elliem
15. srp 2012

@petris82 jsem z toho trošku špatná, myslela jsem, že jich bude víc...no ale @briuska jich měla mít původně taky 7 a jak to dobře dopadlo, tak se snažím nepropadat panice... jj dnes ve 21h Pregnyl 10000

elliem
15. srp 2012

@petris82 jo a ten utrogestan jsem nedostala... v tom fofru jsem si na něj teda ani nevzpomněla, až teď..

petris82
15. srp 2012

@elliem nebud smutna!!! Vzdyt to je krasny cislo!!! A uvidis ze jsou kvalitni a budes mit spoustu embryjek!!!uvidis. A prave, nakonec staci jeden jedinej 😉 myslis utrogestan na to ET? To se muzes zeptat priste, vzdyt je cas! A hlavu vzhuru!!navic 7 je stastne cislo!!!!

elliem
15. srp 2012

@petris82 ty jsi miláček🙂 máš pravdu, stejně už to neovlibním, tak nemá cenu se stresovat... jo a ten utrohestan dostanu až v den OPU jsem si vzpomněla🙂

petris82
15. srp 2012

@elliem no vidis ty drndo jedna 😉 jo, ja utrogestan zacla myslim druhy den po OPU. Hele, nepracujes ty nahodou v Pronatalu? Ze ve 13.33 jsi cekala na doktorku a ve 14.04 uz jsi v praci 😀 . Tady je vedro a to jsem jeste chtela drhnout, ale prdim na to... saunu nepotrebuju!

elliem
15. srp 2012

@petris82 pracuji 5 min od Pronatalu... no a u paní doktorky jsem se fakt moc nezdržela...

elliem
15. srp 2012

@petris82 kašli na úklid🙂 proč nejdeš k vodě? jsi opalovací, nabo raději zimu?

petris82
15. srp 2012

@elliem no spise opalovaci, ale uz to tam taky dlouho nevydrzim lezet.... K vode se mi nechce, v lete to nemam moc rada, je tam narvano, hlava na hlave a vedro, rijen listopad je nej nej!! Tak to mas fajn, ze mas praci tak kousek- to si tam skocis jen v obedove pauze a je to 🙂

elliem
15. srp 2012

@petris82 já taky ráda sluníčko a taky nerada přeplněné pláže.. 🙂 a co máš v plánu,než přijede manžel?

petris82
15. srp 2012

@elliem no to vubec netusim.... Nejaka rada? Venku je vse zavreno- statni svatek! Asi bude knizecka....

elliem
15. srp 2012

@petris82 no můžeš si třeba se mnou povídat🙂) já totiž do pátku asi už nic neudělám🙂 čteš ještě o IVF?

petris82
15. srp 2012

@elliem no a ja zrovna zacla ten uklid 🙂 ale prubezne mrknu na mobil. No obcas ctu a vzdycky se dozvim treba nejakou novinku nebo zajimavost. Taky hledam treba videa kde vysvetlujou a ukazujou atd. A ty? Jinak ten uklid musim, pac az se vratim tehotna, tak to delat nebudu 🙂