Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

lucido
15. srp 2012

@elliem Ahoj, držím palečky na OPU a hlvně, aby se se vajíčka oplodnila co nejvíce a nejkvalitněni.
U koho si dnes byla na UTZ?

petris82
15. srp 2012

@elliem tak ja kvuli tobe delam prestavku 😉 a ty nikde. Jsi se nejak rozpracovala, vid? Ja uz tu mam zase saunu a to se to snazim delat v klidku, ale uz ze me zas leje a to mam okna dokoran!

elliem
15. srp 2012

@petris82 byla jsem na ceste domu;) ted uz sedím na balkóně, nohy hore, Staropramen grep a relax🙂 to děláš dobře, že uklizis, s briskem by ti to pak uz moc neslo🙂
@lucido děkuji🙂 u doktorky Slámové..

petris82
15. srp 2012

@elliem teda ty to mas opravdu vsechno blizko. Teda to mas leharo teda, se mas! Vis ze ja vubec nejsem pivova, ale kamaradka mi dala ochutnat tyto uchoceny piva, taky tady se to pije treba s citronovou fantou a docela mi to chutna.... Uz jsem si dala tri za posledni mesic🙂 coz je hodne, ja fakt predtim nevypila zadne pivo, proste bylo fuuuuj.
O Slamove tady bylo napsane hodne, ze je super ne?asi jen pospichala, hlavne at nepospichaj u OPU a ET.

elliem
15. srp 2012

@petris82 přesně tak, asi uz toho měla plny zuby dnes, ta sestra prohodila něco jako "já uz chci domu" Nejvíc práce stejně musí udělat laboratoř... Domu to mám z práce asi 20minut🙂 manžel chtěl jít dnes do baru na nějakou rozlucku, ale asi ma smolíka, kdyz budeme píchat v devět🙂 kdy ti dorazí ten tvůj🙂?

petris82
15. srp 2012

@elliem tak se to nauc🙂 nebud srabotka 😀 at chudak muze ven, prece nebude kvuli pichani doma 😉 Ten muj dorazi kolem sedme. V kolik ty normalne koncis v praci?

elliem
15. srp 2012

@petris82 vetsinou kolem 17h, ale ted to trochu flakam🙂 říkám si ale, že si po těch letech ve firmě muzu dovolit maly voraz🙂 ne ne ne, jen at hezky píchá chlapec🙂 proc bych to měla všechno snášet sama, jen at se zapojí a cítí odpovědnost🙂

petris82
15. srp 2012

@elliem to jo mas recht, ja se to musela naucit sama na dny kdy jsem sama a pak uz jsem to radeji delala sama, ale vzdy pri mne sedel a asistoval😉 Delas od 8-17?

lucido
15. srp 2012

@elliem MUDr. Slamova je moc mila, vcera jsem u ni byla poprve. Market, dej mi oak vedet kdo Ti bude delat OPU a ET.

elliem
15. srp 2012

@lucido nebyla nepříjemná, to ne... Jen to bylo strašně rychlé.. Určitě dám vědet, ale myslím, že to bude zase ona.
@petris82 však jsi taky šikula, o tom žádná🙂!! Já jsem v práci někdy uz od 7h, někdy od 8..

petris82
15. srp 2012

@elliem teda, to je docela dost. Nebude se ti po tom styskat az budes na materske? 🙂 @lucido co ty? Uz jsi doma?

elliem
15. srp 2012

@petris82 nebude, budu si to užívat🙂 jedine, co mi bude chybět bude výplata🙂) dnes se za mnou v práci zastavila kolegyně co je na mateřské, ma 10 měsíců starou holčičku, je super, pořád se řehtá🙂 hned mě napadlo jak bezva to bude, az budu mít taky takovou🙂 strašně se těším🙂

petris82
15. srp 2012

@elliem no bude to krasny, to je jasny!! Ja uz se taky tesim, holcicka ci chlapecek, hlavne at je to mimi 🙂
Jinak ta vyplata, mne se po ni styska uz ted ☹

lucido
15. srp 2012

@petris82 Holky, uz jsem doma, notas v praci a tak tukam do mobilu. Premyslim co s vecerem, nejak se mi nic nechce, jsem dnes lenoska.

petris82
15. srp 2012

@lucido mne se taky nechtelo, ale musim drhnout a udelat kazdy den nejakou pracicku at je to vsechno vydrhnuty nez odjedu 🙂 Ale tys pracovala, tak nozky nahoru a odpocivat....

petris82
15. srp 2012

@elliem @lucido v Barcelone mam kamaradku, dite nechtela jeste hodne let, ale otehotnela necekane 😉 a 13. Se ji narodila krasna holcicka Vera (necist Vjera) a koukam na FB ze uz je dneska doma, tady je to poradny fofr v tech porodnicich....

elliem
15. srp 2012

@petris82
@lucido tak manžel šel alespoň na chvilku, v devět bude doma na značkách🙂 jsem jen vase a hlásím, že jsem se strašně prejedla, fuj!!! Jsem cune🙂

lucido
15. srp 2012

@petris82 Jejej do Barcelony bych hned frcela, mam to tam rada plus jeste Viden, tam bych mohla zit.
No vidis, kamaradka mimi ani nechtela a je tu, fofr. Uz na nas take dojde rada.

petris82
15. srp 2012

@lucido @elliem jj Barcelona je krasne mesto, ale omlouvam se a s katalancema zit nedokazu a jsem na tu jejich rec alergicka!! V madridu se zije lepe, ale je spousta mest ve Spanelsku kde se zije krasne....! A v CR taky 😉

lucido
15. srp 2012

@elliem Mas to holka dobre zarizene. Premyslim, ze vyrazim ven, je pekne a hlavne mam chute na nejaky dortik, vedle mam cukrarnu, kouknu co maji, mlsna je silnejsi a neda mu pokoj. Dnes si nerviky obalim, urcite si to zaslouzim.

elliem
15. srp 2012

@lucido zasloužíš, jen si dej🙂 já se tak nacvakla, že už se do mě nevejde ani ťuk🙂 koukáš na prostřeno?

elliem
15. srp 2012

@petris82 ještě jsem nebyla ani v Madridu ani v Barceloně, ale věřím, že tam je krásně🙂 a hlavně teplo🙂)

petris82
15. srp 2012

@elliem no ja bydlela v obou a vedro je tam nesnesitelne ale uplne jine.... Madrid totalne suchy vedro a Barc. uplne vlhky, hadry se na tebe lepi fuj fuj. Spat se neda ani v jednom v lete bez klimosky! @lucido tak si vyraz a dej si neco.
Holky manzel uz je na ceste domuuuu, ted pise ze stihl drivejsi let a uz jede, za 20 min je tu 🙂

petris82
15. srp 2012

@elliem co sis dala dobreho? Ja si udelala k obedu zapecene testoviny a ujidam to tady pres cely den 😝 Ja koukam na prostreno na netu... Na vip 😉

elliem
15. srp 2012

@petris82 těšíš se viď🙂 tak se hezky postarej o manžílka, ulož ho k telce a zas přijdi jooo 😀 !?!

petris82
15. srp 2012

@elliem hahaha🙂 no obavam se, ze on se ulozi sam k pocitaci a budete me tu mit jak na koni 😀

elliem
15. srp 2012

@petris82 VIP mě baví moc🙂 udělala jsem pizza šneky, Robík šel na véču, tak jsem si říkala, aby si alespoň něco zakousnul, než odjede, aby nepošel cestou hlady🙂 no ale skoro vše jsem snědla já🙂))

elliem
15. srp 2012

@petris82 tak to znám🙂 u nás jsou taky večery u notebooků velice populární🙂

lucido
15. srp 2012

Vy navadite k hrichu, toz uz jsem zpet, dva dortiky, jeden je zbasteny, harlekyn a zbyl orlando. Mamka. Na Prostreno jsem koukla koutkem oka.
Peto, to bys nas mohla ucit spanelstinu, procvicime sede bunky mozkove az budeme tehu a na materske, abychom nezblbly.

elliem
15. srp 2012

@lucido ano, Peťa by nás mohla pár slovíček naučit...třeba těch sprostých 😀 )))