Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

petris82
15. srp 2012

@elliem @lucido sprosty slova byste chtely jo? Vy jste teda..... 😀 misto nejakych detskych slovicek ....🙂 klidne jestli neco chcete vedet, tak reknete a pokud budu vedet, tak vam reknu jak se to rika. No my nemame vecery u pc, ale cele dny..... Ahhhh uz z dalky z okna slysim kufry, manza se blizi...Tak hasta luego chicas 😝

elliem
15. srp 2012

@petris82 hasta hasta, brzy se vrať 😀

lucido
15. srp 2012

@petris82
@petris82 Hasta luego chica a basta. Hezky vitej....

elliem
15. srp 2012

holky a jak teda v Pronatalu před OPU? nejíst a nepít od půlnoci, sebou mít jen papíry s podpisem k uspání a předpoperační + OP a kartičky pojišťovny... žádnou noční košilku ani župan mít nemusím? tam se převlíknu do jejich prádla? bez šperků...co parfém, slyšela jsem, že to není dobrý...lak na nehteh už nemám🙂
@petris82
@lucido

lucido
15. srp 2012

@elliem Jeste 30Kc v drobnych pro anesteziologa Anestar, poplatek. Parfem nevim, pouzivam ho porad. Kosilku i ponozky dostanes tam, sve osobni veci si zamknes do skrinky.
Po narkoze si pospinkas, pak ti daji napit, dostanes od doktora zpravu s interpretaci kolik vzali folikulu, kolik z toho vajicek, pouci te o rezimu a muses domu jen s doprovodem, ne ze si sednes do auta a odfcis sama.

elliem
15. srp 2012

@lucido děkuju!!! doprovod mít budu, bude odevzdávat genetickou informaci 😉 tak snad to bude v poho...už abych to měla za sebou🙂

lucido
15. srp 2012

@elliem My tam prisli na cas a muj milacek byl hned volany, tak to bylo rychle, pak jsme se drzeli za ruce a sla jsem. Na pokojiku nas bylo v jeden cas 6, je to rychlovka jedna za druhou.

elliem
15. srp 2012

@lucido a manžel mohl být na pokoji s tebou? a při ET? může taky být u toho?

renlu
15. srp 2012

Holky nevíte zda v Pronatalu dělají i zákrok třeba jako laparoskopii?Já když by řekli,že je to nutné,tak zda to udělají tam?

lucido
15. srp 2012

@elliem Ne ne pritel cekal na recepci jako ostatni, dal si obed v te jejich restauraci a mel sebou notase. Na pokojik (je pred salem) a na sal nikdo nesmi. Neboj, maji to dobre organizovane. Ja tam byla se dvema holkama co byly darkyne.Ty uz byly mazacky, tak rekli co a jak.

lucido
15. srp 2012

@renlu Na laparo by te poslali do Thomayerky v Krci, gynek.-porodnicka klinika, spolupracuji s nimi.

elliem
15. srp 2012

@lucido tak to mě mrzí:( byl to hezký moment, když mě manžel držel za ruku při zavádění embrya.. u OPU ani po něm ho samozřejmě mít nemusím, ale u ET mi bude chybět...

lucido
15. srp 2012

@elliem Hezkych momentu si jeste uzijete, hlavne aby se zadarilo a byli jste ve trech. Koukam na Cernockou jak vari, pere pracka a pustim se do zehleni.

elliem
15. srp 2012

@lucido jo jo...máš pravdu..taky koukám, byla to moje sousedka skoro dva roky🙂

petris82
15. srp 2012

@elliem @lucido tak jsem vas musela docist 🙂 manza uz tu taky neco tuka. Nejdriv mi rika, ze ted pujdem ven a pred chvili zase ze ne, ze je unaveny, tak pere pracka a jdu pripravit neco k snedku. Jo u ET to musi byt hezky mit s sebou partnera. Jinak kdyz jdes tak brzo mozna bych nejedla uz tak od 20.00 , podivej se do papiru, myslim ze tam pise kolik hodin. O tom parfemu a kremech jsem taky slysela, ale kdyz Pronatal nic nerika....Ale radeji jen lehounce- co kdyby to byla pravda!!

elliem
15. srp 2012

@petris82 tak Pregnyl je ve mně, děj se vůle Boží🙂

petris82
15. srp 2012

@elliem Amen!! 😀

segra_bruni
15. srp 2012

@elliem chci ti dat like na pregnyl a nejde mi to ☹ tak aspon odpov., ta taky ne ... tak ji vypisuji 😉 ... smile nejde vlozit tak vypisuji ... mmch nejdou mi otevrit zadne komentare u KZ ☹ .... mate to stejne??? dik za info

petris82
15. srp 2012

@segra_bruni ja hlasim bez problemu! 😉
@elliem a ted hezky odpocivat, zadnou namahu, skakani nebo jezdeni na kole- to mi tenkrat rekl dr. A navic ani jsem nemela naladu na zadny pohyb. Takze at manzilek pekne obskakuje, ju?!

segra_bruni
15. srp 2012

@petris82 dik ... no opet ani tuk ☹ vse jsem musela vypsat ☹ like nejde ... jeste jednou diky! 🙂

elliem
15. srp 2012

@segra_bruni mně vše funguje, ale občas to tu blbne, to je pravda...děkuju, za like🙂

elliem
15. srp 2012

@petris82 žádná námaha, jasný! provedu🙂 nehnu prstem🙂)

petris82
15. srp 2012

@elliem tak tak 😉 my jdem veceret a koukat na serial the game of thrones. Zatim pa

elliem
15. srp 2012

@petris82 pa a dobrou🙂

segra_bruni
15. srp 2012

@elliem neni zac 😉 myslim na tebe ... 🙂 i na vas ostatni ... a i na @bruni ... ma uz -5dnu od TP a stale nic ☹ 😉 jj na nektera miminka se ceka dlouho ☹ 😉

lucido
15. srp 2012

@elliem Drz se, uz se to tam chysta na velky den, odpocivat!

elliem
15. srp 2012

@segra_bruni jsi moc hodná, děkuju!! @bruni se dočká, neboj🙂 a my tady snad taky🙂

segra_bruni
15. srp 2012

@elliem @petris82 @lucido URCITE SE DOCKATE :- tak jako @briuska 😉

segra_bruni
15. srp 2012

a opravit preklepy mi taky nejdou ☹ ... dobrou! 🙂

lucido
15. srp 2012

Holcicky, jdu do hajan, tak pekne sny a brzy ahoj.