Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

petris82
16. srp 2012

@elliem jo market, my razime ven s manzou, jdem se podivat do jednoho obchodaku. A jelikoz chodis potom uz chrnet tak ti chci poprat hooooodne hoooodne stesticka a hlavne kvalitni vajicka!! Hezky se tam prospi a pak hned dej vedet!

elliem
16. srp 2012

@petris82 děkuju, vynasnažím se toho snést co nejvíce. jsem z toho trochu nervní🙂

petris82
16. srp 2012

@elliem nebud nervni. Vzdyt uz jsi tim jednou prosla, vis co bude.... A vajicka budou suprova A+++!! Hezky se na to vyspi s hezkyma snama 🙂

elliem
16. srp 2012

@petris82 děkuju, jsi hodná🙂 napíšu hned, jak budu moct🙂

lucido
16. srp 2012

@elliem Market, tak zitra hodne stesti a jsme s Tebou!!!
@petris82 Doma jsem poradne nebyla, jeli jsme hned na veceri, ted mame plna bricha a domu. Jsem vorvana jak vorvan, snad se bude dobre haji.
Dobrou noc a zitra ahoj!

elliem
16. srp 2012

@lucido děkuju!!! Podám hlášení, hned jak to půjde🙂 dobrou🙂

petris82
16. srp 2012

@elliem @lucido dobrou holky, my dorazili domu, jdem koukat na serial! To se mas, to jste meli nejakou mnamku. Tak Market drzim vsechny palce a zitra budu myslet!

elliem
17. srp 2012

Tak mám po, před odběrem jich na UTZ viděli 10, ted čekám na lékarku, az mi rekne co a jak..

lucido
17. srp 2012

@elliem Drž se 🙂! Jsem zvědavá u koho dnes budeš.

elliem
17. srp 2012

Tak nakonec bylo 13 folikulu, 8 vajíček, punkci dělala doktorka Paseková. Jsem rada, že je to za mnou🙂

petris82
17. srp 2012

@elliem tak Market jak vidis dnes jsem tu extremne brzy, nemuzu dospat a myslim na tebe no a taky protoze mam takove bolesti od mrchy, ze jsem musela vstat a vzit prasek!!! Tak asi jeste odpocivas, doufam ze je ti dobre!!!
@lucido dobre rano Luco 😉 krasny patek preji

petris82
17. srp 2012

@elliem no to je dobry, myslim ze idealni pocet a supr kvalita! Uz jsi doma? Hezky lehni a odpocivej! Kolik tam bylo lidi? Plno?

elliem
17. srp 2012

@petris82 šla jsem třetí na radu, na pokoji jsme pak byly čtyři, jedna paní dost chrapala🙂)

elliem
17. srp 2012

@petris82 co mrcha?

petris82
17. srp 2012

@elliem mne tam taky jedna pani dost chrapala 😀 a povidala jsi si s nekym? Ja kdyz tam byla, nikdo nic nepovidal.... No mrcha se rozjela 😀 takze bude objednavka do Pronatalu na 7.9!!!;-)

petris82
17. srp 2012

@elliem Nee 6.9, ted jsem to znovu prepocitala!!!😉

elliem
17. srp 2012

@petris82 vidíš, co jsem říkala, dorazila 😀 !
taky jsem si s nikým nepovídala, byla tam jedna Polka, pak jedna spící a jedna probuzená, ale zdálo se mi, že je ji buď špatně, nebo že pláče...
Byl to záhul i pro manžela, nešlo to, tak se musel jít projít... nervy..

petris82
17. srp 2012

@elliem ty jo, musi to byt tezky pro ty chlapy. Ja tam poprve "musela" s nim a ptala jsem se jestli je nejaky casovy limit, tak mi rikala kdyz do 30' nic, tak at jdem ven. A pak kdyz sel manzel sam, uz jsem odmitla ze ja sama toho mam dost, tak jsem se bala aby se nezasekl a on byl za chvilku venku a jeste si povidal se sestrama, prej uz jsem kamarad i se sestrama 😀 ja tam zas mela cinanku ci vietnamku a ta mela i prekladatelku,neumela ani slovo cesky a vsimla jsem se,ze takovych tam chodi fakt hodne.
No jo vlastne tys mi to slibila( i kdyz jsem tomu moc neverila 😲 ) a jeste jsem si dala sklenku cerveneho vecer a je tu no. Diky za slib 😀

elliem
17. srp 2012

@petris82 na mě se můžeš spolehnout, ale jsme domluvené, tetu už mi zpět neposílej🙂!!! Je to pro ně stres, ví, že to musí dát, o to je to horší....prý si pustil nějaké video tam, bylo to v pohodě ... a najednou titulky🙂)) tomu se říká podpásovka 😀

petris82
17. srp 2012

@elliem hahaha ten muj taky pustil video a rika nic moc, tak prepnul a najednou cerno a neslo to prepnout zpatky a pak kouka na cedulku pod tv -Nemenit tv kanaly 😀 Prej v nem hrklo ze rozbil tv, tak to tam zacal zkoumat a nakonec to zpravil 🙂 neboj uz ti ji neposlu, jeste dneska ji domluvim at za mnou prijde znovu za 28 dni a pak uz taky ne 😉

elliem
17. srp 2012

@petris82 jim to tam komplikujou viď🙂 jako by nestačilo, že proste musí.. Boli mě bříško, tak to zkusím zaspat. Zatím pa🙂

petris82
17. srp 2012

@elliem tak jo, odpocivej a zadna namaha. Klidne si muzes vzit i prasek pokud boli hodne. Tak se hezky vyspi. Papa

elliem
17. srp 2012

@petris82 nejde to, asi jsem se přespala🙂

petris82
17. srp 2012

@elliem tak proste jenom lez a odpocivej!! Hlavne nechod na slunicko, kdyby jsi si nahodou chtela lehnout venku!

elliem
17. srp 2012

@petris82 na sluničko se nesmí?

petris82
17. srp 2012

@elliem mam pocit ze po narkoze by se nemelo moc naslunicko.... Jdu to vygooglovat....

elliem
17. srp 2012

@petris82 já dnes stejně asi ani nebudu mít náladu, ale zítra už bych ráda, má tady být o víkendu krásně...

petris82
17. srp 2012

@elliem tak googlim, nic nevidim.... Ale nevim proste jsem mela v hlave nejak nechodit na slunicko. Ale kdyz nic nemuzu najit, tak je to asi jedno. Uvidis jak se citis...!

elliem
17. srp 2012

@petris82 jojo...uvidím🙂 děkuju🙂 co máš dnes v plánu s manžílkem🙂?

petris82
17. srp 2012

@elliem jo zitra uz je urcite uplne v pohode. Jen jsem myslela ted- tak kratce po narkoze, ale stejne ta narkoza je tak slaba a kratka, ze to neni asi ani jako normalni narkoza. A kde jsi se probudila- uz na sale nebo az na pokoji?