Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

salopa
24. srp 2012

@segra_bruni Tak to je krásné. Tak to moooc gratulujeme k chlapečkovi a jsem ráda, že i po tak dlouhém a namáhavém porodu se mohou těšit z toho zázraku života:o) Přejeme vše NEJ do dalších chvil s rodinkou a hodně sil, pevné nervy a mnoho krásných okamžiků 😀 Nelinka posílá pusinku malému:o)

mochenkaa
24. srp 2012

@segra_bruni ségře velkou gratulaci
A pak hlašte jak se malý sžívá s kočkama 🙂

segra_bruni
24. srp 2012

@lucido ona nakonec otehotnela v Gennetu 😎 /no ja jsem zase z Iscare 😎 / ale to nevadi 😉 hlavne ze na diskuzi Pronatalu je príma 😀 😉

segra_bruni
24. srp 2012

@mochenkaa na to se moc tesime 😀 to bude mazec 😝 ale budu doufat ze bude spokojena jak Ty 😉

lucido
24. srp 2012

@segra_bruni Hlavní je, že se Vám to zadařilo a děti jsou a budou zdravé. Někdy máme takové ty své depky a každou potěší, když se dozví dobré zprávy, dodá to síly a to potřebujeme.

mochenkaa
24. srp 2012

@segra_bruni U nás pohoda. Už ho mají rádi všichni. Pů už s ním i lehává na dece, Abi ho nosíkuje a Babu mu žužle samou láskou hlavu 😀

kamino
24. srp 2012

@luccy82
@segra_bruni Gratulace,ať jsou prckove zdraví a moc nezlobí😉

segra_bruni
24. srp 2012

@kamino vyridim 🙂 ... / a dik Ti za vse 😵 😉 /

kamino
24. srp 2012

@segra_bruni Právě jsem dočetla článek a mám slzy v očích,což se mi tak často nestává,a to mi sestinedeli v úterý skončilo😉 jen by to chtělo dopsat šťastný konec a za dva roky přidat další,už bez těch komplikací😉

segra_bruni
24. srp 2012

@kamino stastny konec, ktery prave nastal, doufam dopise, s nim bude ten clanek pak kompletni 😉 ale kdy si na to najde cas 😝 to nevim 😀 a pokracovani??? to ted vazne netusim 😎 a myslim ze ani ona ne po tom vsem ... ale preju ji samozrejme to nej at by to bylo cokoliv a jakkoliv, hlavne aby byla ona spokojena 😵

elliem
24. srp 2012

@segra_bruni obrovská gratulace🙂!!!!!

petris82
24. srp 2012

@segra_bruni moc gratuluji, u clanku jsem take mela slzy v ocich!!
@lagusak aha tak takhle to je s tim mrazenim..... Jinak zacneme skoro stejne stimulaci, ja ale budu mit dlouhy protokol.
@briuska tak co??
@elliem doufam ze dobre zahnizdujes 😉

briuska
24. srp 2012

@segra_bruni ukápla mi slza, když jsem četla bruni fotoblog. Moc gratuluji a přeji hodně zdrav í í í í í a štěst í í í í í 😅

elliem
24. srp 2012

@petris82 kdyby tam člověk mohl nakouknout, jak ji to jde🙂)
@briuska já chci vidět fotooooo🙂!!!

briuska
24. srp 2012

@elliem @petris82 @lucido @segra_bruni @lagusak a ostatní holky ....už jsem tady s výsledkem prvního UTZ. Embryjko se vyvíjí dobře, měří 4,2 mm (macek, žejo 🙂), je mu 28 dní a má počáteční srdeční akci ♥...Bože, já jsem tak šťastná....teď už můžu říct v klidu: čekáme miminko...v autě jsem se smála a brečela zároveň... 😵 😵 . Tady je fotečka, znáte to...ta ťupička mezi dvěma křížky, to je ON, MÉHO SRDCE ŠAMPION 😵

briuska
24. srp 2012

@elliem už už....nešel mi připojit mobil, abych stáhla foto..bohužel je trochu mázlé, ale stejně krásné...viď....já se tu roztávám na židli, jsem jak máslo 😀

elliem
24. srp 2012

@briuska ty kráso, to je nádhera!!! Jupí!!! Já chci taky🙂))!!!!GRATULUJU🙂))!!

kamino
24. srp 2012

@segra_bruni Kamaradka po 6ti letem úspěšném snažení otehotnela,radost veliká,už v to ani nedoufali a měli zazadáno o adopci...po porodu za 4 měsíce byla těhotná zas...doktori nechapali😉 a ona taky ne...teď má krásný parecek...byla z toho v šoku,bála se,jak to zvládne těhotná s mimcem,bylo to náročný,ale dala to😉

lucido
24. srp 2012

@briuska No to je nádhera, gratuluji! Ať hezky roste 🙂.
Holky, musíme rychle přidat!!!

segra_bruni
24. srp 2012

@briuska naaaaaadhera 😵 ... to je ale dneska krasne vid? 😵 😉

petris82
24. srp 2012

@briuska juuu no to je nadherny drobecek!!! Tak uz mam dneska zase slzy v ocich!! Vy me tu dojimate holky!!
@elliem no to by bylo ale moc jednoduchy kdyby jsme tam mohly nakouknout 😎
Jo Lucko ta fotka je jeste z Pronatalu a priste uz jdes ke tvemu dr? kdyz zacina srdecni cinnost??

briuska
24. srp 2012

.holky já vám moc děkuji....jsem z toho hotová, celej den se usmívám, nic nedělám (ani v práci 😕 ....to nešlo, nemohla jsem se dočkat)....je mi nádherně. Tak a teď tady na vás všechny budu pšíkat ty těhu bacily 😀 ...koukejte mě brzy dohnat, ať v tom nejsem sama...chci s vámi řešit všechny ty blbinky od prdíků po příkrmy 😀 😀

Péťo, ještě jdu na jeden UZ 3.9., a pak už přejdu ke své Dr. Jestli teda ještě ordinuje, je jí téměř 70 let 😕 (ale je super, moderní)

briuska
24. srp 2012

holky vy jdete taky nějak začátkem září....kolikátého?

lucido
25. srp 2012

@briuska Ahoj Lucko, budeme držet palečky, aby další UTZ byl ještě krásnější než ten první 🙂 .

@elliem @petris82 @briuska Jinak holky půjdu na kontrolu UTZ 31.8., KET by měl být 6.9., modlím se, aby už to vyšlo se sliznicí. Začala jsem včera prokrvovat 2deci červeného + kontryhel 0,5l 2xdenně. Vykoupila jsem v lékárně sypký.

@elliem Jak se cítíš?

briuska
25. srp 2012

@lucido držím palce, ta kombinace určitě zabere! Kontryhel jsem taky pila a sliznice po něm byla pěkná....+ to červené...to bude peřinka 😎 .

briuska
25. srp 2012

@elliem tak jak je Markét?

elliem
25. srp 2012

@lucido
@briuska ahoj holky, cítím se fajn, břicho od OPU uz neboli, poflakuju se doma, ted jsem se akorát probudila, dávala jsem po obědě slofika🙂 včera jsem cejtila bříško jako na mrchu, ale bylo to tak slabé, že se mi to možna jen zdalo🙂 co naše těhule, už na sobě něco pozorujes🙂? Jinak Lucko, kontryhel je super, já měla týden před ET sliznici 1,4cm🙂

lucido
25. srp 2012

@briuska Kolik jsi měla sliznici před ET víš?

lucido
25. srp 2012

@elliem Po IVF jsem také pořád spala, normálně jsem přišla z práce a už kolem 18:00 jsem spala. Ale pak ta noc byla c častým buzením. No a po obídku se to přímo nabízí, jen tak dál.
Sliznici jsi měla věru ukázkovou! Uvidím v pátek co i řeknou.

anna2802
25. srp 2012

@segra_bruni moc moc moc gratuluju pořád jsem chodila šmírovat a už jsem si myslela že bude bruni jako slonice 😀 tak celé rodince přeju hodně štěstíčka a doufam že bude fotečka zlatíčka 🙂