Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

petris82
3. zář 2012

@sweet81 ahoj, ty jsi dala jedno embryo a jsou tam 3?? Asi to spatne chapu, to snad ani neni mozne 😕 Nebyla jsi nahodou na IvF na zacatku cervna?? Pripominas mi jednu ´pani ´ co tam se mnou byla 😉
@briuska super! Gratulace, toto teda fakt leti, mrnousek poradne roste 🙂
@maximka33 je opravdu prijemny ten Mrazek

sweet81
3. zář 2012

@petris82 Ne ne. Já jsem byla na IUI. Při prvnim utz 5+3tt tam bylo vidět jedno plodové vejce a při druhem utz to bylo v 6+2tt byli 3,ale jen v jednom embrio a srdíčko. Zítra bude jasný jestli bude embrio i v ostatních.

petris82
3. zář 2012

@sweet81 ahaaa, ty jo, to je docela sok najednou videt tri,vid? No ale lepsi tri nez zadne 😉 dodatecne gratuluji a opravdu koukam ze Pronatal je moc sikovny 🙂

segra_bruni
3. zář 2012

ahojte napíši nyní k dr.milanu mrázkovi ... nedávno jsem totiž s ním potřebovala něco prohovořit a zjistila jsem na www že v iscare /mám od tama obě děti a to druhé víceméně hlavně od něj 😉 / už není tak jsem tam psala a z recepce mi odepsali:
"Pan doktor Mrázek se rozhodl naplno věnovat svým privátním gynekologickým
ambulancím Gynem. Na jeho místo nastoupil od ledna 2011 MUDr. Jaroslav
Hulvert.
S panem doktorem Mrázkem a jeho ambulancemi nadále spolupracujeme."
je mi záhadou že spoluprac. i s pronatalem ?! o tom mi totiž nic nepsali ... i když vcelku o nic nejde 😎 je dobrý ne-li výborný tak klidně ať spoluprac.kde s kým 🙂
je to opravdu tento?????????????????????????? DÍKY ZA ODPOV. 🙂
http://www.gynem.cz/lekari.html

maximka33
3. zář 2012

@segra_bruni myslím, že to je on, akorát tam má trochu starší fotku, ale vidím v něm ten laskavý výraz. dnes už má myslím více šedivých vlasů. a musí to být on :-¨)

lucido
3. zář 2012

@segra_bruni @maximka33 No to je dobře, o dalšího dobrého doktora více. To se nám to bude těhotnit jedna radost.

maximka33
3. zář 2012

@segra_bruni jo a nevíš náhodou, kde má tu svou ordinaci?

maximka33
3. zář 2012

@lucido jenom ať nám tam vydrží.
zítra musím do Pronatalu volat, že jsem doma nenašla ten clostylbegyt z minula, myslíte, že mi po telefonu vystaví recept? jen bych si pro něj dojela. nebo se musím objednat?

segra_bruni
3. zář 2012

@maximka33 no to je teda zajimave 😉 ale super zaroven 😉 ano, pokud je to ten samy tak fakt byl velmi laskavy a empaticky a .... nedam na nej dopustit 😉
vyborny byl i v medialnim projevu, propagaci umel.oplodneni v mediich apod.
a pokud to on neni tak si aspon poridil bezva dvojnika 😀 ktery mu nedela ostudu, naopak 😉

segra_bruni
3. zář 2012

@maximka33 nevim ale urcite to vyguglis na tom odkazu ....

maximka33
3. zář 2012

@segra_bruni no mě přijde, že je to v Českém Těšíně, a to mi přijde jako dálka. ale je pravda, že v Pronatalu se lékaři střídali, každý den někdo jiný, tak by to asi i šlo..

segra_bruni
3. zář 2012

@maximka33 jj mozne je vsechno 😉 zkusenosti ma na rozdavani tak proc toho nevyuzit 😉 ja bych za nej i dychala 😵

segra_bruni
3. zář 2012

@briuska jujda to je trojek 😉 3.9. 13 za3ty ... krasny 😵 tvoje tehu je super motivace pro ostatni tu 😉
jo a uz je vecer a fotky nikde ☹ 😉

lucido
3. zář 2012

@maximka33 Recept připravuje sestra na pokyn lékaře, ale zeptej se po telefonu, neměl by to být problém.

sweet81
4. zář 2012

@petris82 Jo jo šok to byl a docela vélký🙂 Děkuju🙂 Já si myslim,že Pronatal je nejlepší 😉

maximka33
4. zář 2012

tak holky, před Pronatalem klobouk dolů, opravdu mi holky na recepci zajistily recept a už ten clostik mám doma. sranda je, že když jsem jela domů, tak jsem si vzpomněla, tak jsem zašila ten první - udělala jsem speciání těhu taštičku, kterou jsem schovala, když jsem byla po potratu. no třeba se ještě bude hodit.

jak se dneska máte?

segra_bruni
4. zář 2012

@maximka33 my se mame stale stejne /vyjma blazince prvni skolni dny 😝 / ale Ty jsi si koukam 😉 vyletnila avatar 😉

petris82
5. zář 2012

@lucido tak co? Jake to bylo a jak se citis??

lucido
6. zář 2012

@petris82 Ahojky, tak vcera pan docent zavedl jednu krasnou blastocystu, druha pekna zamrazena. Odpocivam, proste se poflakuji a nic nedelam 🙂. Chce se mi porad spat.

segra_bruni
6. zář 2012

@lucido drzim 4 palce! 😉

elliem
6. zář 2012

@lucido jupí, tak ji za mě hezky pohlaď po bříšku🙂!!!

maximka33
6. zář 2012

@lucido jéé, držím palečky!
já to dnes dostala, takže od soboty clostil a 17.září první utz (12. den cyklu). netušíte, který den by mohla být inseminace?

maximka33
6. zář 2012

@elliem a jak jsi na tom ty, jak se daří bříšku?

elliem
6. zář 2012

@maximka33 zatím dobrý🙂 12 den po ET jsem měla hCG 496 a pěknou dálnici, ted čekám na UTZ, bude až 14.9.

elliem
6. zář 2012

Jinak s panem Mrazkem z Gynemu jsem si dnes psala, uvažuji, že tam přejdu z Gymuna...

maximka33
6. zář 2012

@elliem tak to je paráda, moc ti to přeji 🙂))) a utz bude za chvilku. tomu přechodu nerozumím, jak to tedy bude?

segra_bruni
6. zář 2012

@elliem moc moc a potichu gratuluji 😉 tedy uz jsem to zjistila jinde 😉 vsak vis 😎 a te zmene take nerozumim ??? co te trapi?

elliem
7. zář 2012

@maximka33
@segra_bruni děkuju holky🙂 chci změnit gynekologa, nyní navštěvuji Gymuno - Mudr.Chlebeček, ale tam už je tak plno, že se bojím, že ta péče v těhotenství nebude stát za nic...

petris82
7. zář 2012

Ahoj, vsem drzim vsechny palecky!! @lucido a @elliem hezky odpocivejte a opatrujte se. @maximka33 mohlo by to byt ten 14 den, na utz uvidis jak budes mit velky foliky!
Jinak ja hlasim ze mam za sebou druhou vcelku decapeptylu 😉 A pan dr. Voboril byl super! 🙂 za 15 dni kontrola a pridame dalsi vcelky!

briuska
7. zář 2012

ahoj holky
@elliem ty jsi těhule?????? HURÁÁÁÁÁÁ 😀 moc gratuluji!!!!!!! ... no se mnou to málem seklo... 😀 já tu dnes hledám tu oznamovací zprávu a najednou čtu, že mimochodem máš HCG 496. Nikde jsem nenašla tu oznamovací zprávu?? 😕
@petris82 tak už stimuluješ, moc držím palce!! Zachvilku budeš mezi námi těhulemi, my tu ty řady pěkně rozšíříme a natrhneme statistice prd***
@lucido tak už máš v bříšku blastocystu? bude to exkluzivní model 😀 ...moc držím palčáky a těším se na ty dvě //
@segra_bruni jak je?? 🙂
@maximka33 hurá, tak už se ti to taky blíží 😉 😉
@sweet81 😉 jak jsi dopadla na UTZ? 😉

Jinak mi je holky tak zle, že nemám ani sílu zapínat PC, což je u mě fakt co říct!!! dneska jsem si ale řekla, že už musím, nebyla jsem tu asi 4 dny...
Nesnesu nic v žaludku 😖 a zároveň mě trápí hlad. Všechno mi smrdí, když něco sním, mám pocit, že jsem spolykala kamení. Ráno co sním vyběhne hned ven 😝 ...bleee, tohle z prvního těhotenství absolutně neznám. A trápí mě hrozná zácpa. Mamka mi poradila vlákninu - psylium, po ní jsem se pěkně PO***, ale pořád lepší než ten "stávka střev". A co ty @elliem Markét? jak je? já první dny byla v pohodě, začalo to 7 týdnem. Snad ti bude dobře 😉