Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

segra_bruni
11. zář 2012

@maximka33 super kosmet taky relax 😅 ... tak oprasuj oprasuj ale dnes uz nee 😝 jdi do hajan zaspat ten dnesni stres ... dnes uz jen relaxuj az do rana 😉 dobrou!

maximka33
11. zář 2012

@segra_bruni dobrou a krásnou noc 🙂

segra_bruni
11. zář 2012

@maximka33 jj tak dobre, vypinam taky a jdu spat 😔 😉 dobrou! 😀

bruni
12. zář 2012

Ahoj holky, děkuju všem za gratulace, nemám nějak čas chodit na koníka, takže píšu až teď. Tobiášek má stále velký hlad a tak kojíme a odříháváme, blinkáme a uspáváme a stále dokola. Ale v kočárku spinká krásně, hlavně když jede, když stojí tak už tolik ne 😀

lucido
12. zář 2012

@bruni Ahoj, budeme se těšit na fotky 🙂.

briuska
12. zář 2012

@montonik vítej mezi námi a držím palce, ať jsi brzy těhulka 🙂
@lucido ...už jen 12 dní 😉 ....to uteče rychle...jestli to teda vydržíš tak dlouho, já bych to nevydrželaaa 😅 . Moc držím palcéé
@petris82 Péťo jsi statečná s těma injekcema 😉 ...a za chvilku budeš mít v bříšku miminko 😵 ...všechny vás tu nakazím 😀 😀
@elliem ty budeš trvale v péči Dr. Mrázka? Na mě působil velice dobře, příjemný... takový taťka 😎 ...

Novinky u mě...v úterý jsem byla poprvé u své gynekoložky. Viděla jsem ♥, a miminko už vypadá jako panďuláček 😅 ...má ruce, nohy, a takové srandovní tělíčko. No připomínalo mi to medvídka. Fotku bohužel nemám. Znovu tamza týden a to už dostanu průkazku. Je mi krásně, jsem zase klidnější, když vím, že mu tluče srdíčko. Občas mívám emoční úchylky, třeba včera večer jsem najednou z ničeho nic dostala strašnou euforii, tak jsem objala manžela a řekla mu: ...já jsem těhotná.....budeme mít miminko.... 😕 😅 😅 , chvíli na mě koukal, pak mě pohladil a řekl: já to vím 😀 😀 . A jinak jsem byla překvapená, podle CARu jsem totiž dnes 8+6 tt, ale podle mé Dr. dnes 8+1 tt 😕

lucido
12. zář 2012

@briuska Krásně se to čte, ráda bych takové pocity měla. Kolikátý den jsi testila? Držím palce 🙂.

briuska
12. zář 2012

@lucido já jsem testovala už 6 den po transferu, nemohla jsem ani spát a pořád jsem jen myslela na to, zda se to podařilo, tak jsem si ten test udělala. Byl tam slabý duch, nejdřív jsem málem omdlela radostí, pak jsem si ale uvědomila, že to může být Pregnyl. Dalších pár dní jsem každý den testovala a zírala "pod lupou", zda čárka sílí 😀 . Vlastně bylo trochu jedno, jestli mám nervy ze slabého ducha (Pregnylu), nebo z toho že bych test nedělala a v duchu přemýšlela, zda to vyšlo. Mě bylo líp s počůraným testem. Každý to prožívá trochu jinak... 😀 ...ať to rychle utíká 😎

maximka33
12. zář 2012

@briuska moc gratuluji, máš stejný termín porodu jako já u Martínka 🙂

briuska
12. zář 2012

@elliem jinak se trochu děsím, protože rostu opravdu rychle, vypadám tak na 5. měsíc 😀 .....jako by mě někdo dofukoval pumpičkou... taky mám pořád hlad, něco sním a do 30 min mám zase hlad, jsou to muka. Pořád musím něco uzobávat, jinak se mi dělá mdlo, rozbolí mě děsně žaludek, začne mě tlačit za očima, bolet hlava 😖 apod. Tak snad nebudu jako vzducholoď, s tímto tempem žravosti.

briuska
12. zář 2012

@maximka33 jo? ty víš můj termín? nebo jsem ho někam psala??? 😕 😀 původně jsem myslela, že bude 19.4. (to jsem vypočítala podle OPU a transferu a bylo by to den po našem 15. výročí svatby ), ale pak jsem zjistila, že se to stejně počítá podle MS, i když je žena po ET. Takže termín dle MS mám 23.4. 😵

maximka33
12. zář 2012

@briuska je to vidět na tvém profilu 🙂 19.4.2013, tak si to asi změníš.

sweet81
12. zář 2012

@segra_bruni Na konci toho dokumentu jak ukázali mamince miminko,tak mi začali téct slzy.

elliem
12. zář 2012

@briuska já se dnes s tou žravostí trochu uklidnila, nebo mi prostě stačilo, co jsem snědla🙂 včera to nějak nestačilo🙂 to je dobře, že se má miminko k světu, moc moc ti to přeju🙂!!!

montonik
12. zář 2012

@bruiska děkuji 🙂 Doufám, že budu, nic jiného si nepřeju 🙂 Tobě koukám v CARU pomohli, tak moc gratuluju a přeji klidné těhulkování 🙂

musilka
13. zář 2012

Hojte děvčata tak já už ode dneška píchám gonal.... počítám tak příští pátek či sobotu na OPU kolikátý den jste byly já u minulého IVF tuším 11 DC ....

maximka33
13. zář 2012

Holky, při IUI se dávají injekce na prasknutí folíků? jaká značka? doplácí se za to? díky.

lucido
13. zář 2012

@musilka Ahoj, tak to je rychlost, já byla na OPU 12 DC, transfer byl 17 DC a měla jsem prodlouženou kultivaci.

maximka33
14. zář 2012

tak holky, už v pondělí uvidím folíky, doufám, že pořádně rostou!

elliem
15. zář 2012

Zdravím ve spolek a podávám hlášení.. Ve st večer jsem začala špinit, tak jsem páteční UTZ posunula už na čtvrtek. Na UTZ byl prcek veliký 3mm, krásně mu trsalo srdíčko. Vedle prcka se ale udělal hematom, ktery byl příčinou špinění. Mám tedy klid na lůžku a doufám, že bude dobře. Držte nám palce🙂!

elliem
15. zář 2012

@maximka33 držím palečky na pěknou úrodičku🙂!!

segra_bruni
15. zář 2012

@elliem booooooooombaaaaaaaaaa !!! 😀 😀 😀 😵 😵 😵 takze srdicko je tam kde ma 🙂 krasa! 🙂 hematom jsem taky mela ... misto spineni ale krvaceni takze jsem nelezela doma ale v nemocn. ..... preju bajecny odpocinek 🙂 .... to bude dobré, uvidíš 🙂

jsem dojataaaaaa 😵 krasne se to cte 😉

elliem
15. zář 2012

@segra_bruni děkuju, jsi hodna🙂 já se bojím radovat, strašně jsem se v tu středu lekla.. Ty jsi měla taky hematom? Taky ma zacatku? Co ti na to dali, jestli se mužu zeptat?

segra_bruni
15. zář 2012

@elliem
bylo to 2.tehu
v 5+2tt v iscare gest. vacek, splasklo bricho, citim se lepe 1 den 😵
v 5+5tt krvaceni 😝 😝 😝 v 18:30 odjezd 20km na nasi gyn.pohotovost v nemocnici 😝 , srdicko tluce 😵 /poprve jsem ho videla na UTZ v 20:30 a ze je tam kde ma 😉 😵 / + hematom 😒 , 3ty v nemocnici, krvaceni se zmenilo na spineni az cisto 🙂 , dali mi: utrogestan, listovku, ascorutin

jak to lecis ty?

elliem
15. zář 2012

@segra_bruni Vobořil mi řekl, že se to bud udrží, nebo ne a snížil mi dávky utrose!!!??? Tak jsem se mu na to vykaslala a dávku jsem zachovala 2-0-2 a nasadila Ascorutin 1-1-1. Byl tentokrat nejakej špatně naladenej... Prvni UTZ jsem si upřímně představovala trochu jinak...:(

segra_bruni
15. zář 2012

@elliem to ja taky slysela .... bud se to udrzi nebo ne. byla jsem totalne rozhozena, no co ti mam povidat, nevykoupana, spinava ze stavby, kterou jsem byla zrevidovat v tom nejhorsim co jsem mela na sobe, ukrajinec hadr 😝 , jak jsem to zjistila taksok plac histerie ze to ZASE nevyslo ... cekani na manzela a auto, odjezd na pohot., tam podstoupit vysetreni kdy nevis zda ho chces slyset ... a pak se dozvis co se dozvis 😉 ... pak teda stale stres ale dali mi neco na uklidneni a ja to zaspala ... druhy den mi manzel dovezl backory, osobni veci, atd. ... a zacala jsem dostavat sms 🙂 na povzbuzeni od kamaradek a nej byla ta, kde se psalo: vsechny co mely hematom uz vozi miminka!! 😉
bude todobre, uvidis! 😉

utrog jsem myslim polykala pri spineni, to nevim jak mas ty ted
a kolik jsem utrog brala pred a pri nevim, nemam poznaceno

elliem
15. zář 2012

@segra_bruni já prckovi věřím, je to bojovník po mamince🙂 26.9 máme kontrolní UTZ, to zase budou nervy...

segra_bruni
15. zář 2012

@lucido ahoj tak fotek od @bruni se asi nedockame neb jak uz jsem psala tehu test je to maximum co tu ma a znovu jsem to s ni nyni probirala osobne 😉 a pry ani sem ani na FB Tobíka foto nepovesi .... no mne to moc mrzi chtela bych se s ni s jejim mucháćkem tu pochlubit ale chapu ji 😉 bobíšek je nadhernej a vymodlenej a net je net a nekdy radeji fotky deti ci sebe neukazovat ... no ja nejsem jina 😎

musilka
15. zář 2012

elliem když jsem čekala Sofinku tak jsem taky krvácela.... Přesně po datumech 12.6. jsem byla na KETu dvou embryí a 11.7. jsem se ráno probudila vyloženě v kaluži krve s bolestí břicha.... tak jsem si myslela že je vše zraceno sbalila jsem i tašku a jela do nemocnice.... tam na UZ krásné embryjko a vedle něj napravo hematom a vpravo prázdný žloutkový váček od druhého embrya..... Taky jsem brala ascorutin utroš jsem teda měla 2-2-2 ale to zas tak neřeší..... No měla jsem klid ležela jsem a za týden a uz vše v pořádku tlukoucí srdíčko... no a v březnu 2010 se to "embryo" narodilo 😀 A teĎ mi tu tancuje na tomáše kluse 😀

elliem
15. zář 2012

@musilka děkuju, to jsem tak nějak potřebovala číst..🙂 jinak ten hematom mám asi ve stejném místě, jako jsi ho měla ty.. Jen jsem teda nekrvacela, trochu jsem jen zaspinila.. tvoje embryjko ma výborný vkus na hudbu🙂!!!