Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

nita1984
18. bře 2016

@poldice tak dej vědět, ja jdu týden po tobě

nikolasa
18. bře 2016

@poldice ono se to da dojizdet, ale co me treba vadilo je, ze jsme tam jeli na krev byli tam 10 min a jeli zpatky. Skoda, ze na ty krevni testy si clovek nemuze zajit ve svem meste. 🙂 Ale co by clovek proto neudela ze? 😀

aleks
18. bře 2016

@nita1984 - manza to může podepsat jindy,my to tak taky měli 🙂

poldice
18. bře 2016

Myslim si, že toto je priorita a dojizdeni za to stoji. Urcite se ozvu 😉
Objednavala jsem se pres email a chtela jsem přímo dr.Mardesice,tak ho snad budu skutecne mit

rose123
24. bře 2016

Ahojky,pujdem na IVF a budeme mít dlouhý protokol.Dostala jsem 2x sprej synarel 60 dávek který mám zacít stříkat od 21.dne cyklu a pak od 3.dne menstruace píchat gonal.Ale zapomela jsem se zeptat jak dlouho mám synarel užívat.Jak dlouho jste ho užívaly vy a kdy jste po něm dostaly menstruaci?

damae
26. bře 2016

Ahoj, já byla přes asi 3 - 4 roky v Gennetu na Florenci, tam to obecně bylo hezké, ale dostali jsme strašlivou doktorku, která mi to tam celé znechutila. Ale prostředí krásné a všechny sestřičky milé a hodnotit mohu jen tu jednu mladou doktorku. Pak jsem chodila k Apolináři a tam jsem cítila relativně vysokou míru profesionality, ale hodně neosobní a většina doktorů ne zrovna nejmilejší, hodně často odmítali odpovídat na otázky, pokud se jim nezdály. Podstoupila jsem jedno IVF a neměla jsem moc dobrý pocit. Teď chodíme už asi 3/4 roku do Sanatoria Pronatal. Jsem docela potěšená, že zatím vždy doktoři před naším příchodem do ordinace alespoň pročetli kartu a nemusím tedy uplně vše opakovat. Informací neříkají sami od sebe ulpně mnoho, nicméně odpovídají na dotazy. Přijdou mi také taktnější, i můj muž se tam necítí zle a ještě ani jednou mě nerozbrečeli 😀 A dokonce mi ani nenaznačili (před mým manželem), abych si našla jiného partnera, jako u Apolináře.
Ano, cizinců je tam hodně a asi mají lehce přednost, ale vyloženě přeběhnout jsem je ještě neviděla 🙂 A párkrát jsem tam čekala cca 45 minut po termínu objednání, ale většinou je to v rámci normy...
V Pronatalu jsem byla na jednom úspěšném IVF, bouhžel v 8. týdnu zamlklé těhotenství. Teď čekám na KET. Zatím je neplánuju měnit.

veruvac
2. dub 2016

ahoj. já jsem zatím taky spokojená, teď injekce a čekáme na první ivf...

poldice
3. dub 2016

@veruvac Ja byla ted ve stredu, pak az za tri tydny. Zajimalo by me, kdy prijde řada na IVF..

lussinka88
29. dub 2016

@poldice ahoj a jaky je dr Mardesic. Muj Dr mi dal doporuceni primo k nemu...

poldice
29. dub 2016

@lussinka88 Ahoj, strašně moc příjemnej. Já jsem spokojená

poldice
29. dub 2016

@poldice Můj dr. mi řekl, že není šance se k němu dostat a bylo to velice snadné, vybrala jsem si ho sama

lussinka88
29. dub 2016

@poldice aha. No ten muj se s nim nejak zna, tak pry by to nebyl problem. Ale mam si to promyslet.

poldice
29. dub 2016

@lussinka88 Já tam jen napsala email, estli je možnost objednat se k němu a odepsal mi přímo on, že ano

lussinka88
29. dub 2016

Je tak to mas dobry. My zatim uvazujem jen o IUI....

lussinka88
29. dub 2016

@lussinka88 jak to tam presne chodi? Vzali te uz druhy cyklus? Nebo co mas zasebou?

poldice
29. dub 2016

My jinou možnost než IVF nemáme

poldice
29. dub 2016

Na první návštěvě jsem byla 2DC, takže začínáme hned následující cyklus. Při první návštěvě nám vzali oběma krev, tři týdny na to spermio + já ultrazvuk při druhé kontrole, to je vše

lussinka88
29. dub 2016

@poldice aha 🙂 super 🙂 za zkousku nic nedame 🙂 diky moc! A preju at to klapne 🙂

nita1984
29. dub 2016

@lussinka88 My přišli, já byla po ovu takže mi udělali klasické gyn vyšetření, rovnou nasadili clostík, manželovi vzali krev. Já šla na krev 4 DC a pak jedenáctý den na kontrolní UTZ a byla v plánu hned IUI, ale bohužel se objevil problém s chlamydiemi, takže IUI odloženo musíme zaléčit a následně laparka.

Byli jsme první návśtěva MUDr. Zelenková a super.

handous1
9. čer 2016

Ahoj holky, muzete mi doporucit nejakyho dobreho doktora . Pujdu tam poprve bude to nase 4 IVF.

tehulka1167
9. čer 2016

@handous1 Borec je Dr.Vobořil a Středa. Vlastně všichni krom Dr. Zelenkové ta mi nesedí.

poldice
9. čer 2016

To ja chodila k doc.Mardešičovi, no a od odberu vajíček chodím k dr.Zelenkové a me osobne noc vyhovuje 😉 Dr.Voboril mi zavadel embryo a zatim to vypada, že se mu to povedlo

handous1
9. čer 2016

dekuji holky . Tak uvidim ke komu nakonec pujdu. Preju hodne štěstí !!!

jenicekmarenka
12. čer 2016

ahoj.my jsme navštívily už po druhé Pronatal v Praze a mužeme říci,že tam jsou super,ochotní a milí.tak se nebojte toho,jestli tam některá z vás pujde.
držím palce.

jarutka
21. čer 2016

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat kdo stimuluje gonalem tak kolik jste doplacela? Ja byla na ivf v pronatalu pred 5 lety a mam od nich uzasnou 4 letou princeznu. Tenkrat jsem doplacela asi 6 tisic za 2 pera tak aby to se mnou neseklo az to reknou. Diky

salenas
21. čer 2016

@jarutka 3 200 🙂

aleks
21. čer 2016

@jarutka - myslím,ze záleží na tom, kolik Gonalu budete potřebovat. Já třeba naposledy měla dlouhý protokol, byly to 3 balení a vyšli mi opravdu tip top. Bála jsem se,jestli nebudu kvůli např. 2 dávkám kupovat další.......Za každé balení jsem doplacela myslím 1150 Kč.

aleks
21. čer 2016

@jarutka - 3000 Kč za jedno pero mi přijde tedy dost.....😠 Měla jste to na pojišťovnu?

salenas
21. čer 2016

já platila za tři pera, dvě vělké,jedno menší 3 200, v lednu, pojištovna vzp

jarutka
21. čer 2016

Tak to jste me holky moc potesily dekuju. A jen to je obsah 450 jednotek nebo 900?