Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

kamino
27. črc 2017

@beruda Držím palce, mám úplně husí kůži, jako bych to prožívala znovu.. mám transferů za sebou v Pronatalu 12 ...

beruda
28. črc 2017

@kamino Moc děkuji, bude to teď dlouhých 14 dní :-/

kamino
28. črc 2017

@beruda sakra dlouhych a hlavne kecy typu Nemysli.na.to, Neupinej.se.... za to.bych.vrazdila 🙂 🙂

beruda
28. črc 2017

@kamino přesně....

aptacek
28. črc 2017

Holky je možný, že je mi po tom clostiku špatně? Dobrala jsem ho v pondělí, od té doby závratě, pocity na zvracení, bolest břicha hlavy.. dnes jdu na UTZ tak se poptam, jestli to s tím souvisí. Musím říct, že se na to první iui těším 🙂 jsem taková pozitivne naladěná, snad to vyjde 🙂

kamino
28. črc 2017

@aptacek Prcek byl také z prvního IUI, držím palce 🙂

vigier1204
28. črc 2017

@aptacek drzim palce, at to vyjde. Ja jsem po prvnim ET a dnes jsem mela pozitivni TT, 8 dni od ET, tak snad nam to taky klaplo! 🙂 At to dobre dopadne!

aptacek
28. črc 2017

@kamino děkuju za info, to je super 🙂
@vigier1204 paaani, gratuluju 🙂 ať se daří a brzo máš to krásný bříško 🙂

beruda
31. črc 2017

@vigier1204 teda, gratuluji! 8 dní po ET? Když nebudu počítat den zavedení, tak jsem dnes 5den po ET a pořád bojuju, vím, že je ještě brzy, ale ty nervy....Možná to také ten osmý den zkusím. Jak staré jste měla embryo? My pětidenní.

vigier1204
31. črc 2017

@beruda dekuji, ja to nevydrzela a testovala jiz od 6 dne... Byla tam mini carka. Ale je lepsi vydrzet do toho 8, to uz je silnejsi. Je to tezky, me dali termin az 5.8. na testovani, coz bych nezvladala :D Meli jsme petidenni hatchujici blastocydu. Drzim palce at tam mas dve carky!!!!

@aptacek dekuji!

beruda
31. črc 2017

@vigier1204 Děkuji. Tak to jsme na tom stejně. Já mám termín na testování až 11, ale říkala jsem si, že bych třeba mohla zkusit 6.8., což by bylo datum menstruace...tak uvidíme 🙂

vigier1204
31. črc 2017

@beruda Tak to zkus vydrzet, je lepsi videt poradnou carku nez lovit duchy 🙂 Dej potom vedet!!!!

aptacek
31. črc 2017

Ahoooj, hlásím 14DC,na UTZ dva foliky 21mm, sliznice 9,5mm takže super 🙂 už mám v sobě injekci ovitrelle a ve středu jdem na to 🙂 tak držte palce prosíiim 🙂

leninek79
1. srp 2017

@fandysek_1 zaujal mě tvůj článek o vaší cestě za miminkem, o TČM už chvíli přemýšlím...myslíš, že ta Dr. Zhang je opravdu taková kapacita, kterou nikde jinde nenajdu? Jsem od Hradce Králové a Praha je pro mě dost z ruky, stačí, že jsme teď začali jezdit do pražského Pronatalu, tak abych tam nebyla denně...ale jestli má opravdu úspěšnost, tak co by člověk neudělal, že? Z mých 4 dosažených těhotenství 3x zamlklé a 1x biochemické...hledám další možnosti

aptacek
1. srp 2017

@leninek79 já jsem tam objednaná na příští týden. Chodím též do pronatalu. Tak jsem zvědavá 🙂 do TCM trošku čekačka ale..

aptacek
1. srp 2017

@leninek79 teda jasně, že chodím do pronatalu, když je to diskuze k tomu 😀 ale ohledně té doktorky ti dam vědět 🙂

leninek79
1. srp 2017

@aptacek kdy ses tam objednavala?budu rada za zpravicku,jak to tam probehlo!😉nasla jsem i doktora,co dela TCM u nas v HK,ale nevim,jestli odvede stejnou praci...ale zas ta dalka..

aptacek
2. srp 2017

@leninek79 myslím, že před 2měs cca. Měli bohužel plno pacientů, tak to chvíli trvalo .. ale zkusit se má vše, IVF beru jako poslední možnost 🙂

leninek79
2. srp 2017

@aptacek tak me dnes objednali k Dr.Zhang na 12.9.😉budu rada,kdyz bys mi pristi tyden dala blizsi info,jak to probihalo,na co se mam pripravit,na co vsechno se pta apod.diiik predem☺

fandysek_1
2. srp 2017

@leninek79 nemůžu srovnávat s ostatními lékaři TCM, ale mě a kamarádce pomohla. Byl to skutečně zázrak. Moc bych ti prala, aby ti to vyslo po prvnim sezeni jako me. Pronatal není špatný, ale pro nás bylo IVF skutečně poslední cesta.

aptacek
2. srp 2017

@leninek79 určitě se ozvu 🙂
Jak píše #fandysek1, IVF až naposledy. Cviceni Mojžíšové mě krásně srovnalo. Ale výsledek nikde 🙂 gynex taky nic. Tak ještě čínská medicína a dnes poprvé IUI 🙂

leninek79
2. srp 2017

@aptacek tak to drzim pesti,at to vyjde! u me uz prirozene otehotneni nepripada v uvahu,ale nez pujdu na dalsi transfer,musim to nejak poresit,uz nechci poctvrte zazit zamlkle tehu🙁

aptacek
2. srp 2017

@leninek79 tak to by ti mohli pomoct 🙂 nemáš zvýšenou imunitu? Že bys odmítala ten plod? To měla kamarádka ..

leninek79
2. srp 2017

@aptacek jo neco mi na imuno nasli,ale nepomohl ani prednison.jedem nekdy na konci zari jeste do Plzne na imuno k p.doktorce Ulcove-Gallove,aby nas znovu vysetrila.Ale treba je v tom neco mezi nebem a zemi a klasicka medicina to nevyresi,tak zkusim cinskou.

aptacek
2. srp 2017

@leninek79 já ty čínský hodně věřím 🙂 snad pomůžou 🙂 v energy se řídí taky čínskou a řekli mi, že mám slabé ledviny. Tak beru vitamíny. Uvidíme co doktorka v TCM 🙂

beruda
2. srp 2017

Holky, mně asi jebne... Jsem dnes sedmý den po ET a nervy jsou na pochodu. Nejraději bych si zítra ráno udělala test, ale bojím se zklamání, třeba je to brzy a neukáže se nic. MS by měla přijít v neděli ale testovat se mám až příští pátek. Řekněte mi prosím, že jsem magor a ať neblbnu a počkám.... ☹

aptacek
2. srp 2017

@beruda vydrž,aspoň do víkendu 🙂 TT jsem vždy dala mimo koupelnu a ráno si došla rychle na WC, jako že smůla 😀

beruda
2. srp 2017

@aptacek já je mám taky mimo koupelnu a navíc jsem teď s dcerou u rodičů, takže bych byla děsně nápadná 😅
Ale snad to dám aspoň do té neděle. S dcerou jsem měla pozitivni tt v den, kdy měla přijít ms.

beruda
4. srp 2017

Ano, jsem trapák nedočkavej. Dnes jsem testovala, devátý den po ET. ALE! Vidíte to tam taky? To vypadá, že se to vyvedlo, že? Nebo se ještě nemám ani trošku radovat?

aptacek
4. srp 2017

@beruda
No to vypadá, že se povedloooo 🙂 uvidíš zítra, jestli bude silnější, ale určitě bude. Tak na tebe budu myslet, at je vše pořádku 🙂 😍🤰