Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

vigier1204
4. srp 2017

@beruda ja to mela podobne. Zkus za dva dny a to uz bude urcite silnejsi 🙂 Gratuluji
😍

beruda
5. srp 2017

Ahoj dámy, posílám testování - 10 dní po ET. Myslím, že už není o čem! Já mám takovou radost! 🤰

aptacek
5. srp 2017

@beruda strašně moc gratuluju 🙂 ❤

beruda
5. srp 2017

@aptacek dekuju moc 🙂

kamino
5. srp 2017

@beruda gratulace🙂 🙂

beruda
5. srp 2017

@kamino díky moc 🙂

aptacek
9. srp 2017

Dobré ránko. Tento příspěvek je pro ty, které chtějí zkusit i něco jiného 🙂 vcera jsem byla na první konzultaci na klinice tradiční čínské medicíny. Paní doktorka mluvila spolu s překladatelkou. Pohovor trval asi 1,5hod. Řešilo se vše, od menstruace, po výsledky Caru, problémy, bolesti, spánek atd. Výsledek stejný jako u jiné léčitelky z firmy energy. Oslabené ledviny a prochladnute tělo a děloha. Odpoledne jsem šla znovu, tentokrát na akupunkturu a prohřívání dělohy. Prý kvůli podpoře zahnízdění po iui. Příští týden volat výsledek, zdali jsem nebo nejsem těhotná a domluvit další postup. Mám zákaz všeho studeného, mám chodit teple oblečená a neprochladnout. Doma si budu prohřívat dělohu nějakými speciálnimi tyčinkami. dle paní doktorky je spojení pomalejšího spermiogramu a s mými problémy špatné (trpím velkými výtoky, to prý kvůli tomu prochladnutí) takže spermie asi neprojdou kam mají. Takže budu zahřívat a zahřívat a snad to dopadne 🙂 je to pro mě šance otěhotnět bez IVF. Této přírodní medicíně věřím víc 🙂

dolly82
26. srp 2017

Zdravím. Příští týden jdu na první konzultaci do Pronatalu. Manžel má azoospermii, já jsem žádná vyšetření zatím nepodstoupila, ale můj gyn.dr. žádný problém neshledal. Měla bych představu inseminace od dárce. Budu ráda za každou radu, jak to probíhá od první konzultace než se začne něco dít...🙂 děkuji

leninek79
27. srp 2017

@aptacek tak co,prinesla TCM potitivni vysledky??😊

vigier1204
28. srp 2017

@dolly82 ahoj, my meli s partnerem stejny problem. Mel 0 spermii ve vzorku. Sel na opearci Meta/Tesa a nasli jich spoustu. Byl problem v ceste. Nicmene jsme sli oba pred operaci na genetiku (dopadla dobre), a par pohovoru . A vlastne az operace rozhodla, jestli neco najdou nebo ne. Takze neves hlavu a na darce zatim moc nemyslet. Treba to dobre dopadne.

fandysek_1
28. srp 2017

@dolly82 myslet hned na dárce je předčasné. Při první návštěvě udělají odběry krve, zhodnotí vaše výsledky od doktorů a můžou vás poslat na genetiku a manžela na další spermiogram (ne rovnou, ale dají termín). Mě dělali rovnou i utz, protože jsem byla v období ovulace. Nám se v Pronatalu nezadařilo (zkoušeli jsme pouze IUI, nebyla žádná diagnóza proč nejde otěhotnět), vsadila jsem pak na čínskou medicínu a čekáme malé.

aptacek
28. srp 2017

@leninek79 teprve léčím 🙂 nahřívání bříška a piju bylinné odvary 🙂 snad to pomůže!!

katasila
8. zář 2017

@aptacek Mohla bych tě poprosit o info kde jsi na čínské medicíně byla?🙂

aptacek
8. zář 2017

@katasila TČM clinic, Dr. Zhang, Praha Národní 🙂 přímo se tu specializují na neplodnost. První návštěva 800,- (konzultace a akupunktura) 30,- nahřívací doutniky, 2300,- bylinné odvary na měsíc. Za 14dni jdu na kontrolu 🙂

luuucatko
19. zář 2017

Ahoj holky, nevíte jaká je objednací lhůta v Pronatalu v Praze na IUI? 🙂

aptacek
20. zář 2017

@luuucatko tak my měli první návštěvu konzultaci, pak druhá návštěva kvůli výsledkům, pak se měsíc čekalo na genetiku a potom se čekalo na MS a dostala jsem clostik, chodila na utz a šlo se na iui. Takže dohromady 2mes čekání a pak iui. Příští týden jdu na druhé IUI 🙂

kikca25
23. zář 2017

Ahojky , můžu se zeptat jakého doktora by jste v Pronatalu doporučili ? Děkuji moc , čeká mě objednání po 2letém snažení :( .

rossallinda
6. říj 2017

@kikca25
Ahoj, ja mam vybornou zkusenost s MUDr. Vobořilem. Prvni setkani s nim se ti mozna libit nebude...
Ale je to kapacita v oboru, ma zkusenosti a hlavne - je uprimny. Nemam rada takove to mazani medu kolem huby, proste on ti na rovinu rekne, jak to s vami vidi, jake je u vas procento uspesnosti atd.
Ja se objednavam jen k nemu.
Jinak i MUDr. Melicharova je fajn, ta je hodne mila, ale mam pocit, ze tam prave trosku chybi takova ta uprimnost, ktera je dana vyssi mirou jeji empaticnosti. Ale jak rikam, mne vyhovuje MUDr. Voboril

jenicekmarenka
17. říj 2017

Já chodím do Kolína a nemůžu si na ne stěžovat.Jsem u pana doktora Budky a občas u pana doktora Dvořáka.a fakt jsou tam moc fajn. Neměnila bych.

utrikocku
29. říj 2017

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s doktorkou Nicol Mardesicovou v Praze v sanatoriu Pronatal? Poprvé jsem byla u Vobořila a moc mi sedl. Podruhé prý neměl ambulanci a objednaly mě k této doktorce. Nevadila mi, ale měla bych lepsi pocit jít k prvnímu doktorovi. Řekla mi tato doktorka že se mám příště objednat zase k ní. Tak nevím jestli ano nebo trvat na doktora Vobořila.

misulineq
29. říj 2017

Ahojky chystame se v Patek na první navstevu do Pronatalu v Praze. Zatim nevime jeste co nas ceka , manzel ma vysledek ze spermiogramu stareho 4 mesice Theratozoospermie . Nevíte nam nekdo poradit co nas ceka ?? Diky 🙂

fandysek_1
29. říj 2017

@misulineq ahoj, přečti si starší příspěvky a určitě tam najdeš odpověď. Naberou krev, tobě udělají vyšetření, řekněte si jakým způsobem pokračovat, jak dlouho se snažíte a tak. Pak čeká partnera zase spermio, oba dva genetika a závěrem padne nejlepší vhodna léčba

kkacca
5. pro 2017

ahoj, mám prosbu, po jak dlouhé době jste se objednávaly?já jsem v květnu vysadila antikoncepci a od té doby bez MS, bez ovulace, MS vyvolána Norithesteronem,ta přišla, ale po clostibelgytu bez ovulace stále...můj doktor mě poslal na enedokrinologické vyšetření k Apolináři, kde by mě vzali někdy během ledne...Tak jsem se objednala do Pronatalu, ale ted si řikám, aby tam na mě nekoukali, jak na jantara, co tam dělám tak brzo....ale zase na druhou stranu, tělo mi nefunguje a já nevím proč a co s tím......

aleks
5. pro 2017

@kkacca - nebála bych se, že Vás odmítnou. Koneckonců, jste platící klient, že?

jezz1e
12. pro 2017

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost v Pronatalu s darovanými vajíčky? Resp. obecně - jaká je kvalita tohoto centra? Šly byste sem znovu? Chodila jsem do Podolí, ale s vlastními se nezadařilo a darovaná tam moc nedělají. Doktor doporučil Pronatal, že je tam krátká čekací doba na DO, jen nevím, jestli zrovna tohle je to správné kritérium 🙂 Díky moc

utrikocku
13. pro 2017

@jezz1e Ahoj, nechci tě zcela odrazovat, ale moje zkušenost je nic moc. První dojmy úžasné, všichni moc příjemní. ale pak jsem si zažila, že vůbec neřeší vstupní informace od jiných lékařů, nepřihlíží k tvému individuálnímu problému, prostě velká kusovka. Jede se jako u všech to stejné a bud se chytneš nebo ne. Neúspěchy podle mě moc neřeší, trochu hřeší, že si to zaplatíš, když chceš dítě, takže další cykly apod. Já bych u nich do DO nešla právě kvůli tomu, že je to velká investice a bála bych se, že to nevyjde. Přemýšlím, že přejdu do Podolí, Motola nebo Gennetu. Ten Gennet myslím, že nabízí garanci darovaných DO, snad pokud dva pokusy nevyjdou třetí Ti zaplatí.

jezz1e
13. pro 2017

@utrikocku Ahoj, moc děkuji za info. Četla jsem diskuzi na emiminu a Pronatal jsem vyloučila. Gennet právě bohužel nabízí garanci jen 3denních embryí ☹ Ale už jsem tam od listopadu objednaná, tak asi zkusím poslední pokus cyklus s vlastními vajíčky tam a když to nevyjde, uvidím, jestli si tam troufnu na DO nebo půjdu někam, kde garantují blastocysty (PFC, Cube).

petross
20. kvě 2018

Ahoj holky, my absolvovali v Senatoriu Prontal 2x IVF - 1. se nechytlo vubec, při 2. IVF jsme si připlatili embryoglue a máme syna (27měsíců) a zbyl nám jeden mrazáček, ktereho mi ted po 3 letech vkládali a jsem v 6 TT 🙂 Takže já doporučuji 🙂

lenny111
20. kvě 2018

Ahoj holky, My 1 x IVF, 1x ET a za týden mám termín, takže za me ano 👍 Máme tam ještě tři mrazacky. Také jsme si připlatili embryoglue.

sarinkaropuska
10. čer 2018

Prodám nevyužity Synarel
S potřeba do roku 2019