Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

chiwule
25. led 2008

ahoj elano. Samozřejmě je i pro CAR lepší, když tě pošle přímo dr - vidí pak vyjádření jiného lékaře a historii léčby, ale jde to i bez doporučení a v CAR si pak udělají všechna potřebná vyšetření sami... počítej s tím, že většina z nich má přes vánoční svátky a prázdniny omezenější režim, aby ses nestrefila zrovna do toho času...
...takže stačí zavolat a nebo napsat maila ...

elana
25. led 2008

Chiwule, moc Ti děkuju. Jestli bude dr. laxní i po tom roce (resp. po 12. cyklu), tak zavolám do CARu sama a domluvím se tam. Šlo mi hlavně o to, jestli je to vůbec možné. Ještě jednou dík moc a ať už Vám brzo nikdo nemusí pomáhat🙂

mikulka
26. led 2008

chiwule, a jak je to u krátkého protokolu, tam není umělý přechod, jen se píchají hormony na podporu vajíček?

chiwule
26. led 2008

eleno, nemáš zač 😉 kéž by tehle rok byl pro nás všechny tak kulatý jako vypadají číslice roku 😎
mikul, jo přesně tak, mám teď Puregon na podporu růstu vajíček a pak od určitého dne k tomu budu ďobat ještě něco, co zabraňuje předčasnému prasknutí folíků, ale dovoluje jejich růst...
doufám, že jich "snesu" hodně...zatím se cítím fajn, jen těsně po aplikaci jsem tak 2 hodiny ospalejší, ale pak to přejde...snažím se hodně pít a beru silypus na játra, snad jim to trochu pomůže...zatím ale rozhodně nestíhám ani ty 3 litry, musím přidat... v noci jsem běhala jak koroptvička na wc, pořád jsem se budila 😒 asi to budu brát jako trénink až se narodí mimčo 😎

mikulka
26. led 2008

Ze začátku stačí 2 litry, nejdůležotější je pít po OPU a také i po ET. 😉

chiwule
26. led 2008

mikul, díky za radu 🙂 alespoň se dneska vyspím 😀

oskarka
26. led 2008

Ahoj mikulko, tak jak se cítíš? Krásný večer všem Pronatalkám🙂.
Chiwul, máš krátký protokol, jo? Ten jsem měla taky a bylo to docela v pohodě. Tak Ti přeji ať se vše tvoří tak jak má a nemáš žádné problémy.
Jaký jste měly den?

chiwule
26. led 2008

jéé oskarko, ráda tě vidím....

chiwule
26. led 2008

jo jo, krátký protokol, je to docela fofr se mi zdá... asi příští neděli odběr, a pak za pár dní embrijka zpátky 🙂
co u tebe nového?

murasek
26. led 2008

ahoj vsem, jakpak se mate? Koukam, ze se uz ukazala Mikulka, to je dobre - jak se vede, odpocivas?
Chiwul - to je teda rychlost, koukam, ze se to opravdu po novem roce rozjelo 😉

oskarka
26. led 2008

jo, chiwul, je to fofr🙂.
nového u mne snad nic není, včera jsem si ďobala Pregnyl a nebylo to vůbec příjemné (stejně jako posledně), ale dnešek byl fajn - byli jsme s manželem na výletě v Plzni - prohlídka města, nákup koření U Antonína a procházka jednou naučnou stezkou - fajn den.

murasek
26. led 2008

ahoj oskarko - ty jsi odbla pregnyl? kdy te to ceka? my se byli taky dneska projit, bylo nadherne slunecno, ale studeny vetrik.

oskarka
26. led 2008

pokud vse vyjde=embryjka se po rozmražení probudí=čeká mne KET ve středu (ráno ve středu volám a dozvím se verdikt)

murasek
26. led 2008

probudi - hezke slovicko 😉 , asi bych ted s tebou oskarko menila, mam jeste v zive pameti, jak jsem byla napnuta a nedockava a moc jsem se tesila. jetse stale verim, ze to vyjde, ale jsem 11.den po ET a spinim, 3 dny me uz vecer pobolivalo brisko a zada... tak asi blby, ale jeste stale blazena nevedomost... opravdu bych menila... joj, to uz mas za chvilku

oskarka
26. led 2008

neveselo mi bylo po prvnim ET, myslela jsem, ze to vyjde - MS neprisla, ani do 17.dne od ET se neobjevila a presto negativni - bylo mi z toho smutno, ale ted verim, ze to vyjde!
murasku, nezoufej, uvidime za par dni...

murasek
26. led 2008

jj oskarko - teliscko si s nama dela co chce ☹ ja nesmutnim, jen si ted opravdu uzivam tu nevedomost. doufam jen, ze nebudu nejstarsi mamina siroko daleko
😀 😀 😀 /delam si legraci/
Oskarko, tak pak peclive davej fotecky do albika, budu chodit koukat, hlavne na ty fazole z UTZ.
hodne moc stesti

oskarka
26. led 2008

murasku, Tobe take hodne stesti!!! album zalozim az nastane ten spravny maminkovsko-miminkovsky cas🙂.
nejstarsi mamina? to urcite nebudes.

murasek
26. led 2008

to vis, ze ne . copak, ze jeste nespis?

murasek
26. led 2008

obsas se pokocham v diskuzi - vzpominky na detstvi - perfektni tema, vyborne se u nej odreagovavam 😵

chiwule
26. led 2008

ja taky jeste nefunim do perin 🙂

oskarka
26. led 2008

uz jsem na odchodu do hajan (jedenáctá je většinou "moje doba"), tak Ti přeji dobrou noc, hezké sny a pohlaď bříško🙂.

chiwule
26. led 2008

já dneska jen tak neusnu, měla jsem odpoledne kafe k narozeninovýmu dortu, takže počítám s tím, že budu počítat ovečky ještě tak kolem 2 ráno 🙂

murasek
26. led 2008

ale ahoj chiw.. tak to dojdes k vysokemu cislu 😎
oskarko, hezke sny 😅

murasek
26. led 2008

jeziiiiiiiiiiiis, to je ale mrcha lina... vubec to nebeha...a to jsem hodne trpelivej clovek, nevim nevim chiw... asi to brzo tipnu

murasek
26. led 2008

zatim papa, zitra sem juknu, hezky uzivejte vikend

chiwule
26. led 2008

mě se to taky nějak rozsypalo... odpojuje se mi grafická karta - driver...

chiwule
26. led 2008

dobrou 😎

murasek
26. led 2008

mo zase takovej odbornik nejsem 😎 laicky je to v haji 😀 😀 co delaji kocandy?

murasek
26. led 2008

dobrou chiw 😉

smay
27. led 2008

ahojda holky 😉 tak copak je tu nového ???? dlouho jsem tu nebyla, protože doma nám odešel počítač / včera ho konečně MM zprovoznil 😀 /a v práci nám zakázali net 😝 😠
chtěla jsem se zeptat, vzali jste si po ET PN nebo jen dva tři dni dovolené a pak jste šli do práce???? V pátek jsem byla na UTZ, ale po stimulaci mám dlouhé cykly, tak to zatím bylo brzo a žádný folikl Dr. neviděla. Mám zase přijít v pondělí.