Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

chiwule
6. únor 2008

holky, bříško dobrý, musím zaklepat. pobolívá, hlavně večer, ale na wc už to docela jde, splasko do mých středně hubených kalhot (tj. jen o 3 velikosti větší než před stimulací) 😀
a dokonce jsme dneska s miláškem zvládli milískování 😵 samozřejmě s kondomem 🙂
snad se hyperstimulák už nerozjede!
jo a dneska mě bolí na pravý straně jako na ovulku - myslíte, že jsou tam nachystaný ještě nějaký vajucha, co neodebraly před těmi pár dny a teď dozrály? já totiž mám ovulku 17DC a dneska jsem 14DC 😕

chiwule
6. únor 2008

Mikul, tak to tě obdivuju! já bych nevydržela netestnout!

oskarka
6. únor 2008

Mikulka je trpeliva a zitra nam, doufam, sdeli radostnou novinu🙂.

jmisa
6. únor 2008

Já jsem trpělivá jen když doma nemám testy 😀 Jak bych doma test měla, tak by šla moje předsevzetí do kopru 😀

murasek
6. únor 2008

chiwu, no vidis, za chvili z tebe bude Claudia Schifer (sory, jestli ji komolim jmeno)

Mikulko, kdy na to hupsnes, rano? budes testikovat? moc moc drzim holka palec. Uz je to ten termin doporuceny z Pronatalu?
Drz se a dej nam vedet, ano?
pa

chiwule
6. únor 2008

jmiso přesně 😀 jakmile je doma nějakej test hned vezme za svý 🙂

jdu něco dělat, práce jak na kostele... večer nebo v podvečer juknu ... určitě SANUSKO 😀 😎

jmisa
6. únor 2008

Tak předoperační bych měla mít v úterý nejpozději a pak se můžu soustředit na mámení genetiky 😀

oskarka
6. únor 2008

ahoj holky, tak jsem tak přemýšlela, že by bylo docela fajn, kdybychom se my "Pronatalky" někdy sešly (až to bude pro většinu vyhovující a vhodné), co Vy na to?

chiwule
6. únor 2008

oskarko já jsem pro každou špatnost 😉 ale ne všechny jsou z Prahy, hodně holek dojíždí, tak to asi nebude tak jednoduchý...

jmisa
6. únor 2008

Jasně, jsem pro každou špatnost 😀

oskarka
6. únor 2008

hoky, já vím akorát o dckami, která je tuším z Děčína (?), kdo je ještě mimopražský?

smay
6. únor 2008

aaaahhoooojjjj holčiny, v sobotu jdu na ET juchůůůůůů 😀
holky nevíte, kolik dní po ET se může testovat???

jmisa
6. únor 2008

Smay, asi 16 den.

jmisa
6. únor 2008

Smay, a kolik máš vajíček, máš nějaký mrazáčky?

chiwule
6. únor 2008

ahojky smay 🙂 už jsem tě dlouho neviděla, jakpak se máš?

oskarka
6. únor 2008

ahoj smay, další Pražanda🙂, sejdeme se v Praze🙂.
Držím pěsti, ať to dobře dopadne, je to tak jak píše jmisa, 16. den doporučují v Pronatalu na test.

chiwule
6. únor 2008

ty jo až tak pozdě jo?! tak to rozhodně nevydržím 😀

oskarka
6. únor 2008

ale vydržíš, chiwulko. přece se nebudeš stresovat z jedné čárky dělané třeba 8.den....a pak další a další, raději vydržet do dne, který doporučují.

jmisa
6. únor 2008

Chiw, pro jistotu si domů žádnej nekupuj, jestli si stejná jako já 😀

smay
6. únor 2008

měli jsme v háji počítač 😝 proto jsem tu dlouho nebyla, mám se skvělě jen se trochu začínám bát, aby to dobře dopadlo 😕
až 16. den ????? to se mnou sekne než se dočkám nejde ???? zkoušela jste ho některá dřív???
miso měla jsem 22 vajíček a z toho máme 15 mrazáčků
oskarko joo?? a kdy ???

chiwule
6. únor 2008

8 den testovat nebudu, ale dvanáctý už jo 😀 mám doma jen jeden a málo citlivej, tak vyženu manžu koupit ty nejnejnej citlivější 😎 alespoň 3 🙂 😵

oskarka
6. únor 2008

ahoj smay, téééda Ty máš ale mrazáčků, závidím - já už nemám žádné☹.
Na pozdim transfer nevyšel a z těch šesti zamražených se správně vyvíjela dvě embryjka a Ty mám teď v sobě, snad u mne zůstanou.

Srazík byl dnešní nápad, pokud s tím budete souhlasit, tak se pak dohodneme na místě a datumu.

jmisa
6. únor 2008

Smay, ty máš ale úrodičku 🙂

chiwule
6. únor 2008

no smay, tak to jsi přebornice 🙂 mě zbylo zatím 13 na oplodnění a kolik bude na zamražení se teprve dozvím 🙂

smay
6. únor 2008

chiwule, taky budu testovat dřív 😉 snad nebudu zklamaná 🙂
oskarko, vůbec nejsem s tím srazem proti 🙂 máme sice hodně mrazáčků, ale díky takovému množství vajíček, jsem měla hyperstimulaci, takže jsme museli 3měsíce počkat ☹ ale naštěstí to rychle uteklo a uužžž je to tu 😀

oskarka
6. únor 2008

holky, tak zkuste navrhnout, kdy by se Vám ten srazík hodil. Někdy v březnu?

chiwule
6. únor 2008

já musím zaklepat, že hyperstimulák zatím nikde...
jaký jsou příznaky smay?

jmisa
6. únor 2008

Já nevím, záleží, kdy začnu stimulovat.

smay
6. únor 2008

holky doufám, že z těch 15-ti budou alespoň nějaký k použití, MM má dost špatný spermio ☹
chiwule a kdy tebe čeká ET???

oskarka
6. únor 2008

stimulace by srazu vadit neměla, ne? Jmiso? já chodila normálně do práce...