Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

chiwule
6. únor 2008

smay zítra zas mám volat... takže buď zítra nebo v pátek - raději bych v pátek, protože zítra je mužíček na služebnce na Slovensku a tak by nemohl se mnou ☹

smay
6. únor 2008

já jsem měla strašně bolavý a nafouklý břicho .. vypadala jsem jak v 9-tým měsici ☹ vůbec jsem nemohla jíst ani pít, jak jsem si zkusila něčeho ďobnoutnout nebo se napít, tak jsem hned měla obrovský křeče 😝
musím říct, že něco vydržím, ale když jsem se šla výčůrt, tak jsem bolestí brečela ☹
celá stimulace byla OK, bolesti začala po odběru vajíček

chiwule
6. únor 2008

smay, já to měla tak jak popisuješ skoro celou stimulaci a dva dny po odběru - dneska už je to dobrý... kéž by to znamenalo, že se mi hyperstimulák vyhnul!

smay
6. únor 2008

a zítra ti řeknou co???

chiwule
6. únor 2008

no zítra mi řeknou, jestli už mimísci pošupajdí domů a nebo jestli si ještě den poležej ve zkumavce... dneska ráno mi řekli, že si ještě poležej...

smay
6. únor 2008

aha, tak mi v sobotu můžou říct, že ET bude až v neděli nebo v pondělí ... tak zase další komplikace chjooo
doufám, že snad poslední 😉

smay
6. únor 2008

chiwule, tak to se ti ta hyperstimulace vyhnula 😉 fakt není o co stát 😝

chiwule
6. únor 2008

no to se klidně může stát 😉 ale v láku můžou být max 5dní, tak dýl to nebude 😉 🙂

smay
6. únor 2008

těch pár dní se dá už vydržet, alespoň z nich budou fešáci 😀
holčiny pro dnešek se loučím, MM mi stepuje za zády, potřebuje k PC
mějte se všechny mooc hezky a držím palečky 😵 tfuj tfuj

chiwule
6. únor 2008

díky smay! páček 🙂

jmisa
6. únor 2008

Oskar, no stimulaci asi ne, ale tím pádem nevím, kdy bude OPU a ET.

oskarka
6. únor 2008

no, každé z nás se to někdy nebude hodit, tak já nevím, jak to zorganizovat

jmisa
6. únor 2008

Oskar, no to je jasný.

chiwule
6. únor 2008

mám nápad 🙂 potkáme se s pupíkama jako těhule 😀 😎

oskarka
6. únor 2008

jo, chiwulko, to by bylo hezke setkani, ale nevim jestli se nam to podari pekne spolecne🙂

oskarka
6. únor 2008

holky, vy už asi všechny spinkáte, že? tak doboru noc.
a zítra držme palce MIKULCE!!!!

chiwule
7. únor 2008

Mikulka napíná, já si totiž myslím, že jí to vyšlo! Jen se bojí asi aby to nezakřikla ... já teda taky budu mít strach děsnej...

jmisa
7. únor 2008

Holky, když jste na OPU tedy po něm, tak jak to je? Může být manža s váma na pokoji? Nebo tam je víc ženskejch? A jak dlouho tam jste? 2 hodiny?

chiwule
7. únor 2008

po OPU si to moc neumím představit jmisko...je tam víc žen, postupně přichází a odchází po zákrocích... a záleží o jaký zákrok jde - podle toho jsi tam dlouho, taky podle toho jak reaguješ na narkozu - mě třeba nemohli tentokrát probudit...takže jsem tam byla možná víc než 2 hodiny... už potřebovali moje místo pro další ženskou a já se pořád neměla k tomu vstát a odejít 😅 přišel se na mě podívat i sám Kult

jmisa
7. únor 2008

aha, no já si to myslela, že to nebude jen tak.
to mi manža chytne venku nerva :D
jak dlouho tam tedy si, od doby, co si Tě odvedou z recepce?

chiwule
7. únor 2008

jmiso, kolem hodiny až dvou 🙂

oskarka
7. únor 2008

jmiso, myslím, žepři OPU jsme tm byli kolem dvou hodin a při transferu tři hodiny.

jmisa
7. únor 2008

Tak dlouho při transferu, jo? jsem myslela, že dýl je to s narkozou 😀

oskarka
7. únor 2008

nojo, to vis, tak treba my pred KET: 11.30 u recepce, zaplacení a k palmě, 11.45 pohovor s embrylologem, pak zase návrat tam před sál, no a čekání, 12.05 do převlékárny a na pokoj, 12.40 začínají transfery (bylo nás tam pět, jdeme jedna za druhou), 13.10 jsem byla zpět na pokoji a následuje hodina ležení na lůžku, no a to už máme 14.10 čekáš na doktora ten ti poví co a jak dá propouštěcí zprávu a můžeš domů (odjížděli jsme taxíkem ve 14.40).

chiwule
7. únor 2008

no tak mi tam byli v 7:30 a na sál jsem šla v 8:40. Doma jsem byla kolem poledního, autem to trvá asi 20minut... Takže to celkem dělá 4hodiny a to i včetně vyspávání v lůžkové části a čekání na zprávu...

oskarka
7. únor 2008

jojo, je to všechno se vším hodně dlouhé a zdlouhavé, ale co bychom neudělali s manželi pro miminka, že?

chiwule
7. únor 2008

to je fakt 😉 !

oskarka
7. únor 2008

tak se na ten zítřek, chiwulko, hezky vyspinkej a pak se nám ozvi.
V kolik hodin tam jedeš?

chiwule
7. únor 2008

jsem už docela unavená tak půjdu lehnout... čas nám ještě neřekli, zítra ráno budu zas volat a ptát se: "Milá Saly, jakpak to vypadá s mejma embroušema?" 😀 😎
tak jestli mi už nic nenapíšete jdu funět do peřin...

oskarka
7. únor 2008

to je vlastne pravda, proc ja se tak blbe ptám, když to znám...
tak dobrou noc, papa