Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

oskarka
13. únor 2008

On delal vysetreni opravdu dukladne, dival se i na to, zda nemam nejake otoky atd, mela jsem popsany cely list A4🙂, no, je to peclivka🙂.

jmisa
13. únor 2008

No tak to můj fakt nejni, ale asi z něj budu muset vyrazit asi lejstro s větou - operace schopna nebo tak něco, aby v Pronatalu nebrblali.

oskarka
13. únor 2008

jojo, k tomuhle zaveru se ten peclivka taky dostal 🙂 . V Pronatalu to zkoumat nebudou, jim jde hlavne o to EKG a vysledky krve (hlavne na pohlavni nemoci).

jmisa
13. únor 2008

Myslíš jo?
Že když mi dneska pohodí laborku a EKG, tak to stačí?

A co oni dělaj pře narkozou? Měří tlak nebo tak něco? A jak to vůbec proběhne? Já nikdy v narkoze nebyla. To mi daj injekci nebo takovej ten "náhubek"?

oskarka
13. únor 2008

Já taky nikdy v narkoze nebyla, až tady poprvé - sestra mi napichla ruku (pekne to bolelo, nemam totiz zily), anesteziolog do mne vpravil uspavadlo a uz jsem o sobe skoro nevedela (jeste vim, ze mi dali neco na nos, ze by kyslik???) - a pak asi po patnacti minutach se mnou na sale uz mluvili, odvezli mne na dospavaci pokoj a tam jsem jeste chvili spinkala.

Kdyz si vzpomenu na Kulta, tak on se dival vylozene na to EKG a odskrtal si, ze jsme pohlavne zdravi.

jmisa
13. únor 2008

No to bude dílo.
Nejhorší bude, jestli si nebudu moc nechat čočky, což si myslím, že nejspíš ne. To na mě pak nemůžou zkoušet takový to ve filmech obvyklé - kolik prstů vidíte 😀 😀 Mohli by mi povolit aspoń slepeckýho psa 😀

oskarka
13. únor 2008

😀 😀 humoristko, brýl mi vzalie, ale pak mi je nasadili na nos🙂 Jak je to s čočkami to nevím, myslíš, že vadí?

jmisa
13. únor 2008

Oskar, no já nevím. Nasadím si je do očí, vezmu si jednorázovky a když řeknou, že vadí, tak je vyhodím a až půjdu pryč, tak si nasadím nový pár.
Brýle mám taky, ale na ty nic nevidím a děsně se mi v nich motá hlava 😀 ty mám jen abych našla v noci doma záchod 😀

oskarka
13. únor 2008

jmiso, padim z prace - citim se dnes nejak vic unavena a chci zkusit zajit na ocni (doufam, ze tam nebude v cekarne zase patnact lidi jako obykle, to se na to vykaslu), takze se mej pekne a ja se zase prihlasim vecer z domova.

jmisa
13. únor 2008

že by těhu unava 🙂

gucci
14. únor 2008

ahoj holky
tak jsem objednaná na 2/4 v 11,20 k vedoucímu lékaři Pronatal doc. Mardešić 😵

jmisa
14. únor 2008

Gucci, no tak to je docela za dlouho. 😕
Tak jsem zvědavá, co na něj řekneš.

gucci
14. únor 2008

no je to měsíc a půl, to zas taková hrůza není, na Pronatal
ty ho znáš? nebo jsi u někoho jiného?

jmisa
14. únor 2008

No mně objednali vždy za tři neděle.
No znám, tedy ne z Pronatalu, znala jsem ho předtím, zatím jsem v Pronatalu neměla to "štěstí" a ani mi to neva. Mně do oka nepadl, ale to s jeho dr. kvalitama nemá nic společnýho 🙂

gucci
14. únor 2008

no chodila k němu moje kámoška, dostala na něho taky doporučení a byla spokojená, ted mají už dva kluky :o)

gucci
14. únor 2008

a je starší nebo mladší?

campi
14. únor 2008

Osobne doc. Mardesice neznam, ale pry ma 80% uspesnost🙂, tak gratuluju. Myslim, ze kdybys chtela k nekomu jinemu, tak ti daji drivejsi termin. Ja tomu porad jeste moc nerozumim, nakolik zalezi na tom, k jakemu doktorovi jdes na vysetreni, tu praci s embryi pak odvadi zase jini doktori, ne? A to je asi nejdulezitejsi, jak dobri jsou tam tito zamestnanci...

Ja jdu dnes na UTZ kvuli folikulum pred IUI. Je to 8. DC (mam kratsi cyklus), tak jsem zvedava, na kdy nam vyjde den D.

gucci
14. únor 2008

no uvidíme, mě ani tak nevadí, že je to za měsíc a půl, hlavně kvůli manži, musí si pomalu zvyknout...

campi: držím pěsti 😵

jmisa
14. únor 2008

Osobně si myslím, že je to jedno, stejně nejvíc práce odvede laborka. 😀

ceeruti
14. únor 2008

Ahoj holky,
nakukuji co je nového...Daso,jsem uplně v šoku,poslední dobou čtu na diskuzich same špatné zpravy..
Třeba miminko udrží,vubec me nenapadají slova utěchy..moooooc na Tebe myslím a držím pěsti.. 😢 JE TO STRAŠNÉ..
Dr.Mardesic je pohodař,manžel se při IVF nudil,tak s nim šel na houby a prej je dobrej,ale osobně ho neznam,byla jsme u KUlta a Vobořila..
campi-tfuj tfuj mas krasné folíky 🙂

mikulka
14. únor 2008

Ahoj holčiny! 🙂
Tak je to v pořádku. Jsem po UZ, chytlo se jedno embryjko a vypadá dobře 😀 Moc se mi ulevilo.
Mějte se hezky a držte se! 😉 papa

jmisa
14. únor 2008

Mikul, moc Ti to přeju a grž se holka 😉

gucci
14. únor 2008

gratuluju 😵

campi
14. únor 2008

Mikulko: taky gratuluju a drzim palce do dalsich mesicu.

Dneska jsem natrefila na dr. Kulta, prisel mi moc sympatickej a veselej. IUI u nas probehne v nedeli, folici jsou 2 velci a 2 mali. Je tu nekdo, kdo si nechal pichnout pregnyl do zadku od manzela nebo je nutne jit na stredisko?

chiwule
14. únor 2008

campi, já si Pregnyl píchla sama a do břišního špíčku - bolí to míň než do zadku, kde není žádnej špek ale jen sval...

oskarka
14. únor 2008

ahoj campi, pregnyl jsem si ďobla sama do břicha

oskarka
14. únor 2008

chiwul, koukám, že jsme psali ve stejnou chvíli stejnou věc🙂
Jak se cítíš?

oskarka
14. únor 2008

Uz mne to v praci nudi, nechce se mi zacinat nic noveho. Cekam, ze se mi kazdou chvili ozve segra - je u zubarky -a pujdeme se spolu podivat po nejakych obchodech.

jmisa
14. únor 2008

Oskar, už máš doma připravený testík? 😀

ninca
14. únor 2008

Ahoj holky, omlouvám se, že Vám lezu do diskuze. Chtěla jsem se zeptat na stimulaci. Po neuspěšné léčbě Clostllbegytem budu příští cyklus stimulovat Puregonem na 1.IUI. Pokud by se nezadařilo, můžu stimulovat hned následující cyklus na IVF?